KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angiya, Módosítva: 2011. december 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Bőrpír elleni nyugtató arckrém. Nyugtatja és regenerálja a kipirosodásra hajlamos arcbőrt az éjszaka folyamán.

bednem

2015. május 10.

Sokat vártam ettől a krémtől.... nem veszem újra! Lézeres kezelés után és úgy általában a stressztől pirosodik az orrom, apró hajszálerek jönnek-mennek. 40 felé szerintem nem túlzás ez a krém, ezért választottam. Nem szívódik fel, zsíros érzetet hagy és semmi változást nem vettem észre. Ettől függetlenül adok a márkának még esélyt és már vettem is más terméket, de ez és az anti-rose notte verzióját elfelejtem, mert részemről csak pénzkidobás volt.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

sziszi72

2015. április 26.

Jó hidratáló hatása van, nyáron viszont már túl zsíros lesz nekem. Sajnos a pirosságom nem múlik tőle, arra egyáltalán nincs hatással. Nem fogom újra vásárolni, mert amilyen problémára vettem, arra nem adott megoldást.

sziszi72
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 26.

veravera

2015. február 6.

Klassz kis krém, hidratál, kicsit fel is tölt, télre nekem nagyon bevált, nyárra sok lesz. A rozáceás nem segített jelentősen, de ezt nem is vártam, az, hogy nyugtat és táplál, bőven elég. Az egyetlen, ami zavar benne, az a parabénlista, ezért mínusz egy csillag.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

gabriella.novak

2014. június 16.

Jó kis krém, a hatása nem annyira látványos, inkább csak jól nyugtat és kellemes érzés viselni.

gabriella.novak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

madaras

2014. április 20.

Én körülbelül öt éve használom nekem teljesen bevált.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

Én körülbelül öt éve használom nekem teljesen bevált.

febjaba

2014. április 12.

Szerintem elég jó krém, én éjjel/nappal használtam. Hatása nem sok volt, de nem is ártott. Viszont nagyon jól hidratál, alapozó alá is tökéletes.

febjaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

cicatapmancs

2014. február 5.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Ez az első kifejezetten rozaceára való krémem. 4 napja használom, de már ennyi idő után is érzem a hatását. A bőrömet eddig a problémás területen elvékonyodottnak és száraznak éreztem de ez kezd megszűnni. Nagyon jól hidratál és ahogy már mások is írták kevés kell belőle.

update: Kb. 3 hónapja estem kétségbe,hogy hogy néz ki a rosaceás rész az arcomon. Először megvettem ezt a krémet, majd az
Isis Pharma Metruboril krémet. Az elején minden nap használtam ichtiolos-kénes rázókeveréket is, most már elég minden héten 2-szer, biztos ami biztos alapon, nehogy újra előjöjjenek a kis göbök. A metruborilt is minden nap használtam, most már azt is 2-3-szor hetente. Az eucerinnel minden éjszakára bekenem az egész arcomat, és mióta használom sokkal puhább a bőröm és az elvékonyodott,száraz rész is eltűnt. Ezzel a két krémmel és a rázókeverékkel annyira sikerült kezelni a rosaceam,hogy már csak annyira piros a problémás rész, mintha egy kicsit megkapott volna a nap.

Talán a hideg miatt (másra nem tudok gondolni) egyszerűen borzalmas állapotba került a bőröm. Szinte már el sem múlik a pirosság és egyre többször érzem úgy, mintha szinte égne az arcom. A bőröm nagyon nagyon elvékonyodott a problémás területen és folyamatosan hámlik. Most sajnos ez a krém semmit sem segít rajta, hiába kenegetem vele:(

cicatapmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

timibaby

2013. december 30.

Kicsivel tobb, mint egy honapja hasznalom. Az arcom bal oldalan egesz szepen megszuntette a pirossagot, a jobb oldalon viszont nem tul sokat hasznalt. Alapvetoen nem rosaceas a borom, de piros foltos. Amire vettem, arra nekem nem hasznalt, viszont egy olyan hidratalo kremet kaptam, ami iszonyat sokaig eleg, mert nagyon keves kell belole, nagyon pihe-puha lesz tole a bor, jobb mint az agyon parfumozott kremek, jok az osszetevoi. Viszont az en elegge zsiros boromnek meg igy telen is sok, de kikuszoboltem a tulzott zsirosodast, megpedig a fabulon tini tonikjaval, igy mar ezzel sincs gond. Gyanitom, h ejszakai krem ellenere nyarra ez iszonyu sok lesz a boromnek. Na egy szo, mint szaz, nagyon jo kis hidratalo, de amire vettem, arra nem hasznalt. Igy csak 4*

timibaby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

cherry93

2013. szeptember 22.

Hullámzó teljesítményt nyújt.. van amikor halványabb a rosaceás rész az arcomon, máskor meg mintha nem is használnám a krémet. Viszont tényleg nagyon jól hidratál, és egészen kevés is elég belőle a száraz bőrre. Ha nem lenne ilyen drága, nem is bánnám az ingadozó teljesítményét.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Anii

2013. július 25.

Megválnék ettől a krémtől, csupán 2X használtam, a doboza is megvan, aki szeretné, az írjon a jellem333@gmail.com címre.

Anii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.