KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmona

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edit1015, Módosítva: 2016. június 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet az évszázadok óta értékes, természetes növényi összetevőkből állítottuk össze, amelyek pótolják a hiányzó hidratáló összetevőket a bőrben, visszatartják a vizet a felhám mélyebb rétegeiben és visszaadják a bőr természetes,egészséges színét. A bőr napról napra rugalmasabb, bársonyosan sima és hidratált lesz, a kellemetlen feszülés érzése nélkül.

• Aloe juice helyreállítja a megfelelő hidratáltsági szintet, meggátolja a vízvesztést és a felhám kiszáradását, nyugtatja az irritációkat és a bőrpírt, valamint gyorsítja a bőr regenerálódását.
  • Tavirózsa kivonat eltünteti a tökéletlenségeket és nyugtatja a bőrt, helyreállítja természetes színét.
  • Kollagén javítja a bőr feszességét és rugalmasságát, láthatóan feszesíti a bőrt.
  • Hialuronsav azonnali és hosszan tartó hidratálást biztosít, csökkentve a ráncok és barázdák láthatóságát.
  • A,E és C vitaminok láthatóan fiatalítanak, vitalitást adnak, kiegyenlítik és javítják a bőrszínt.
  • Shea vaj és mandulaolaj mélyen táplálnak és kisimítanak, védenek a külső tényezők káros hatásaitól.
  • Inutec hidratál és véd az irritációk keletkezésétől.

Sundelion33

2017. október 3.

A TÖKÉLETES arckrém! Imádom, nagyon kellemes, gyorsan beszívja a bőröm, és nagyon puha lesz. Hosszú időre bebiztosította magát nálam :) A csomagolásnak pedig plusz pont, nagyon szép és minőségi.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

drszoszi95

2017. szeptember 27.

Nagyon érzékeny, viszketésre, kiszáradásra és pattanásokra hajlamos bőröm van, még a drágább kategóriás arckrémek sem váltak be, mint például a Clinique. Az ára és az összetevői miatt adtam egy esélyt ennek a krémnek és nagyon jól tettem, már lassan egy éve használom esténként, de van, hogy nappalra is, és még mindig nem fogyott el. Nagyon jó az állaga, könnyű, nem túl zsíros,de mégis jól hidratál. Szépen beszívódik, így sminkelni is lehet rá. Nagy kedvenc, újravevős. :)

drszoszi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Leyna

2017. szeptember 22.

Kedvenc arckrémem, jól hidratál, kellemes érzés a bőrömnek. Többször újravettem már, eztán is maradok ennél.

Leyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Szanchi

2017. szeptember 10.

Beköszöntött az ősz, a bőröm elkezdett rohamosan kiszáradni és mivel nincs bevált krémem, valami újat kerestem. Az aloe veráról tudom hogy jó, ezért választottam ezt a krémet és eddig nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőr.

Szanchi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

katka1123

2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem. A bőröm amint szeptember 1 lesz rögtön megőrül és kiszárad,de amióta ezt használom és a Helias retinolos krémet szépen rendbe tették. Plusz sokáig elég lesz szerintem és nevetségesen olcsó

katka1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

mariann33

2017. augusztus 28.

Miután a kedvenc jól megszokott arckrémembe újragondoláskor csillám is került,eldobtam az agyam!A jó fenének kell csillámmal telerakni egy hidratálót?Mondja már meg valaki,mert hülyén halok meg!?Na ezután döntöttem ez mellett.Jók a vélemények,én is csak jót tudok mondani.Kellemes krém,hidratál,számomra illata inkább nincs is.Ha bevalik hosszútávon is ezt fogom venni.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Mandulisz

2017. augusztus 15.

Nagyon jó termék,tényleg csak ajánlani tudom,nem drága és mégis jó minőség!

Mandulisz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nagyon jó termék,tényleg csak ajánlani tudom,nem drága és mégis jó minőség!

Nikolato

2017. július 17.

Már harmadszor vettem újra, nagyon megszerettem. Kellemes az állaga, jól hidratál, hamar beszívódik, reggel és este is szívesen használom. 5*

Nikolato
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

Kombinált-zsíros bőrömre nagyon jól bevállt. Egy hét használat után azt érzem, hogy néhány helyen a kollagén kicsit húzza az arcomat, a jó értelemben. Nem kell belőle sok, két ujjnyit szoktam felkenni, 5 perc alatt beissza a bőr. Egyetlen bajom vele, hogy nem tart egész nap-este, max 4-5 órát. Viszont egyszer sem pattogtam ki tőle és nem is volt szükség fél óránként arcot mosni a zsíros érzet miatt. Az ára miatt kap +1 csillagot.

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

Ingrido

2017. április 21.

Nagyon könnyű, nagyon szelíd. Semmi irritáció, nem izzadom ki. Nappalra nekem tökéletes. Négyes fölé.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology