KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmona

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edit1015, Módosítva: 2016. június 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet az évszázadok óta értékes, természetes növényi összetevőkből állítottuk össze, amelyek pótolják a hiányzó hidratáló összetevőket a bőrben, visszatartják a vizet a felhám mélyebb rétegeiben és visszaadják a bőr természetes,egészséges színét. A bőr napról napra rugalmasabb, bársonyosan sima és hidratált lesz, a kellemetlen feszülés érzése nélkül.

• Aloe juice helyreállítja a megfelelő hidratáltsági szintet, meggátolja a vízvesztést és a felhám kiszáradását, nyugtatja az irritációkat és a bőrpírt, valamint gyorsítja a bőr regenerálódását.
  • Tavirózsa kivonat eltünteti a tökéletlenségeket és nyugtatja a bőrt, helyreállítja természetes színét.
  • Kollagén javítja a bőr feszességét és rugalmasságát, láthatóan feszesíti a bőrt.
  • Hialuronsav azonnali és hosszan tartó hidratálást biztosít, csökkentve a ráncok és barázdák láthatóságát.
  • A,E és C vitaminok láthatóan fiatalítanak, vitalitást adnak, kiegyenlítik és javítják a bőrszínt.
  • Shea vaj és mandulaolaj mélyen táplálnak és kisimítanak, védenek a külső tényezők káros hatásaitól.
  • Inutec hidratál és véd az irritációk keletkezésétől.

Ár: 350 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 2/3-a megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Eszterk6

2018. június 21.

Csak azért vettem meg mert sok mindent felsorol hogy mik vannak benne meg épp akcióban volt. Az illata jó, az állaga vizesebb hatású, felkenés után gyorsan beszívja de nekem kevés volt és hamar újra száraz lett a bőröm. Nem sokáig tartott a hidratáltság. Annyira nem szerettem meg, egynek jó volt de nem fogom újravenni az biztos. Nem egy csodaszer.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Zsuzsu1

2018. április 3.

Jó kis könnyű krém,hamar beszivodik,semmilyen zsíros erzet nem marad utána.Kellemes illata van,és a gyulladast is csökkenti,ha épp szettrancsiroztam a képem.Biztosan van ennél jobb krém is,de a 4 🌟 ot pardon nélkül megérdemli,az ára baráti,és nekem pattanásokat soha nem okozott.

Zsuzsu1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

vivien88

2018. február 28.

Anyukám hasznalja éjszakára, de elfogyott a smink ala valo krémem így elkezdtem ezt a sminkek ala kenni, nem gondoltam volna de tok jol mukodik. Tetszik a végeredmény, hidratal, nem hagy zsíros érzetet, nem fenyesedik at tole az arcom. Nagyon bevált, de éjszakára nem hasznalom.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Petrappp

2018. február 28.

Nem volt különösebben rossz, de nagyon zsírosított sajnos, hidratáló hatását annyira nem éreztem. Szerintem ez egy könnyű krém, nappalra akartam használni, de a zsírosodás miatt csak este kentem fel. Éjszakai krémnek viszont önmagában kevés volt. Bár a csomagolása nekem is tetszett, a hatása nekem nem jó, így nem veszem újra.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

FB0111

Korcsoport: < 18
2018. február 13.

Semmi lényegében. Semmit nem tud amit egy arckrémnek kellene, egyedül hidratál. De persze az ember nem erre vesz ilyen terméket, hanem mondjuk bőrhibák eltüntetésére (vagy hogy egyáltalán valamit javítson az összképen). De mint mondtam ez a krém erre nem képes és nekem az illata se lett a szívem csücske.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 13.

brbara

2018. február 12.

Akciósan vettem kb egy hete egy rossmannban az itteni vélemények alapján. Nem csalódtam, szerintem kirély krém, szépen gyorsan beszívódik, kellően hidralát és nincs olyan ragadós, zsíros érzet után. Kedvelem, kíváncsi leszek, hogy huzamosabbidő után is jó lesz e :)

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Mjölnira

2018. február 3.

Nem rossz, de sajnos nem tudott segíteni a bőrömön. Irritációt nem okozott, már ez is tök jó, szerintem el fogom használni, ami maradt belőle, de kellett vennem egy komolyabb, drágább krémet a vízhiányos bőrömre.

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

sterlingsilver

2018. január 26.

Nem is hallottam még a márkáról eddig, és nagyon kételkedtem benne, mert mondom ilyen jó áron, ilyen szép csomagolásban ritkán szokott jó arckrém lenni. A doboza szerintem nagyon igényes és nem papírvékony, igenis erősebb papírból készült. Benne tégelytartó, hogy ne csúszkáljon - bevallom egy rakat márka nem csinál ilyet. A tégely is üveg, igényes kinézettel, a fedele alatt fémes fóliával lezárva nehogy maszatoljon, kifollyon a krém. Még ha rossz is lenne a krém, akkor pusztán a kinézetével megfogott és nagyon tetszik, amit ez a kinézet prezentál. Kellemesen csalódtam. A krém illata kellemes, nem hagy olajos érzést az arcon, hamar beszívódik és tényleg hidratál. Most per pill nagyon meg vagyok fázva, így fáj az orrom, hámlik és ezzel próbálom helyrehozni. Működne a dolog, ha nem kellene minden hidratálás után rögtön orrot fújnom. De arcra használva tökéletes. Nem pattogok ki, nem zsírosodott eddig a bőröm tőle, stb. Szóval 5 csillag ennek a krémnek!

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Barbi93

2018. január 21.

Kb 2-3 hónapja használom reggel és este.
Kombinált bőröm van és 1-2 pattanás is van az állam körül.
Az én bőrömet nagyon jól ápolja és sokkal puhább, feszesebb lett. Szerintem ennyi pénzért bőven megéri, próbáltam már sokkal drágább termékeket még ennyi hatást sem kaptam cserébe mint ennél a krémnél.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Kb 2-3 hónapja használom reggel és este.
Kombinált bőröm van és 1-2 pattanás is van az állam körül.

Miaaa29

2017. december 28.

2 hete használom, ez idő alatt rengeteg pattanásom lett, mivel ez az egy újításom volt mostanság, erre fogom :/

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology