KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló bőrhidratáló és kondícionáló is egyben. Az Aloe Propolis Creme az Aloe Vera gél és a méhpropolisz gazdag keveréke kiegészítve olyan egyéb hatóanyagokkal, amelyek szintén az egészséges bőrápolásban kiemelkedőek. Ilyen például a kamilla, amelyet a természet egyik legismertebb bőrápoló gyógynövényeként tartanak számon. Természetes bőrszépítő tulajdonságairól ismert A- és E-vitaminokkal kiegészítve vált tökéletessé e készítmény.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csikosmatyas

2017. november 1.

kipróbáltam 2 mintát, nem jó. ahogy Nagyanyám mondaná annyit ér mint halottnak a csók. az összetevőit nem szimpatikusak, már lassan a L'oreal is naturabb, a paraben nem tetszik.benne, de a mintámon nem volt összetevő lista és a díler se tudta megmondani.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

alexandra_domotor

2017. október 28.

Megfelelően hidratál, sokáig elég, nem okoz semmi irritációt. (Parabén és az ár/érték aránya miatt -2*)

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

nyuszikutya23

2017. október 24.

Nagyon sokáig elég volt, pedig mindenre ezt kentem. Bár eredetileg pattanások miatt vettem, de arra egy idő után nem volt hatásos. Azóta újra nem vettem.

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Anita7977

2017. szeptember 25.

Nagyon jó krém, szinte mindenre használom, bármi kijön a bőrömre, ezt használom. :)

Anita7977
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

A krémeim között mindig ott lesz a helye!
Nyáron az arczselémhez keverem, máskor csak úgy magában is használom. Sebekre, elkapart pattanásokra tökéletes!
Habár az állaga sűrű, felkenve mégis kellemes. Azonnal beissza az arcom!
Igaz, nem olcsó... viszont kis mennyiség elég belőle, ezért sokáig elég!
Plusz imádom az illatát!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

A krémeim között mindig ott lesz a helye!
Habár az állaga sűrű, felkenve mégis kellemes. Azonnal beissza az arcom!
Igaz, nem olcsó... viszont kis mennyiség elég belőle, ezért sokáig elég!
Plusz imádom az illatát!

koreszt

2017. augusztus 29.

Az éjszakai arcrémemmel összekeverve használtam, amikor több pattanásom volt, úgy könnyebben felszívódott. Szerettem, mert annak ellenére, hogy csökkenti a gyulladást és gyorsítja a gyógyulási folyamatot, nem szárította ki a bőröm. A körülményes beszerzése miatt nem veszem újra.

koreszt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hiuz

2017. június 27.

A First-tel együtt használtam, mikor nagyon pattanásos és zsíros volt a bőröm, a kettő kombinációja nálam csodát művelt. Gazdag krém, mikor először felkentem, én éreztem feszesítő érzést, nagyon furcsa volt. Ez pár alkalom után elmúlt, viszont sűrű, nekem nehéz volt kenni, de tényleg jót tett a bőrömnek. A parabének miatt nem vettem egy idő után újra, ezért adok 4 csillagot.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Luna11

2017. május 5.

Én főleg a pattanásaimra használtam és a sebhelyekre, szépen múltak tőle. De azt vettem észre, hogy egy idő után nem volt rájuk olyan intenzív hatással, ezért ajánlatos váltogatni. Anyukámnak nagyon csúnya ekcéma jött ki a tenyerén, elkezdte vele kenni, és néhány nap alatt rengeteget javult tőle. Viszont iszonyatosan drága, már-már arany árban mérik, ami valljuk be, ahhoz képest, hogy parabéneket is tartalmaz, enyhén túlzás..

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Vikcy

2017. április 18.

Arckrèmkènt hasznàlom elsősorban, smink alà is vagy csak magàban akàr èjjelre is.Elég tömènynek tűnik de jól kenhető.Mattít is egy kicsit.Az illata nem a legjobb de elviselhető.Ha kiszàrad a kezem vagy bàrhol a testemen a bőr ezzel kenem.Hamar beívódik.Puhítja a bőrt.Nagyon szeretem.

Vikcy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

anikof

2017. április 17.

A sok mosogatástól elképesztően száradni kezdett a kezem, már szinte fájt (mára már orvosoltam egy bőrbarát mosogatószerre váltással), gondoltam kipróbálom rá ezt a krémet, és 2 nap alatt! rendbe tette. Zsíros, tömény krémnek hat, tehát használata után, mintha hagyna egy réteget a bőrömön, ami ápolja azt. A homlokomon, és az orrom tövében többször okozott már pici pattanásokat, és nagy dudorokat is (ezért a -1*), de az államon szeretem alkalmazni. A pirosságokra és száraz részekre szépen használható, csökkenti a gyulladást, és táplálja a bőrt. Az illata kellemes, egy tubus pedig sokáig elég. Néha vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, így mára már csak a konkrét problémáimra használom, aminél viszont maximálisan teljesít.

anikof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology