KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló bőrhidratáló és kondícionáló is egyben. Az Aloe Propolis Creme az Aloe Vera gél és a méhpropolisz gazdag keveréke kiegészítve olyan egyéb hatóanyagokkal, amelyek szintén az egészséges bőrápolásban kiemelkedőek. Ilyen például a kamilla, amelyet a természet egyik legismertebb bőrápoló gyógynövényeként tartanak számon. Természetes bőrszépítő tulajdonságairól ismert A- és E-vitaminokkal kiegészítve vált tökéletessé e készítmény.

Krémmánia Kedvencek a -től
Rmalna

2017. január 23.

Szteroidos krémek alternatívája :)
En ekcémára és pattanások ellen is szoktam használni

Rmalna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Szteroidos krémek alternatívája :)
En ekcémára és pattanások ellen is szoktam használni

norcca

2017. január 15.

Ezt a krémet használom nappali arckrémként, méghozzá azért, mert az egyébként zsíros bőrömet mattá, hidratálttá, és nagyon puhává teszi. A pattanásfoltokra és hegekre is első osztályú. Drága, de lassan fogyó termék, így biztosan újra fogom vásárolni.

norcca
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

AnettaB

2016. november 24.

Sziasztok. Elég problémás bőröm van, tinédzser korom óta aknés pattanásaim vannak és 23 éves koromra sem múltak el. Rengeteg dolgot kipróbáltam, bőrgyógyásznál is voltam, nem használt semmi. Az aknék mellett a bőröm néha zsíros, néha száraz, de átlagban a zsíros van. Sok véleményt elolvastam már, de konkrétan szeretném tudni, hogy ajánljátok vagy sem ezt a terméket? köszönöm előre is a válaszokat!

AnettaB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

niki994

2016. május 20.

Én az arcomra használom pattanásokra meg a súlyos száradásokra nekem kiválóan teljesített nem mindig használom inkább csak sos helyzetekben

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Luluna

2016. május 3.

Természetgyógyász forgalmazza, az ő javaslatára próbáltam ki néhány FLP terméket. Ez tulajdonképpen se nem rontott, se nem javított a bőröm állapotán, mégis a legrosszabb volt mind közül. Az illata és a viselete kellemes, de nem szívódik be rendesen. Primernek ajánlotta, viszont rákenve az alapozót minden morzsolódva lejön. Rendszeresen használtam mindenfelé a testemen, és közel egy évig elég volt egyetlen tubus, de nem venném újra. Milliószor jobb, szebb és kellemesebb krémek vannak, amikben parabének sincsenek. Nem éri meg, és hatalmas csalódás a márkában...

Luluna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Molten

2016. április 24.

Nemrég kezdtem el használni ezt a krémet a súlyos ekcémám miatt, és a hajlatokban jelentkező szárazságot szépen elmulasztja. Az arcomra még nem próbáltam, de lehet nem ártana. Kellemes az illata.

Molten
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

erzsoka83

2016. április 14.

Csoda jo ez a krem,viszont van valami ami nalam gondot okoz,a boromrol letudom dorzsolni,valamiert nem szivja be,vagy fogalmam sincs hogy mi a baj.

erzsoka83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

erita

2016. január 22.

Ekcémás és elég érzékeny az arcbőröm, szteroidos krém helyett gondoltam, hogy kipróbálom és nagyon bejött. Nagyon drága, viszont majdnem 1évig használtam, lehet hogy van neki szavatossága, de nem tűnt fel, hogy vesztett volna a varázserejéből. Valamiért nem vettem újra.. 2évet kihagytam, szerintem az ára miatt, viszont vissza tértem a szteroidos krémre és újra érzékenyebb és problémásabb lett a bőröm, igaz az is hat, de érzem, hogy nem tesz jót csak ideig óráig. Ebben a krémben is vannak fura dolgok, de hát 1 év alatt azért bizonyított.
Szóóóval nyakamba vettem a várost és egy bio boltban találtam :) megvettem újra és lehet nehéznek tűnik a krém állaga, de remekül beszívja az arcom egy éjszaka alatt, nem viszketek tőle és a hegekkel is csodát művel. Nálam ez csodaszer... megéri az árát. 5*

erita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

mandala77

2015. december 7.

A kézfejemen, ujjtöveknél lévő ekcémát, amin semmilyen kence nem segített, ez a krém elmulasztotta. Korábban pattanásra is használtam. Többnyire arra is hatásosnak bizonyult. Részemről jár neki az 5 pont.

mandala77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

vandakiraly

2015. november 5.

Számomra csodaszer, hamar állandó helyet kapott a polcon!
1 hónapja használom, esti arckrémként. A gyulladt pattanásokat hamar helyrehozza (ezt eddig egy krémnél sem tapasztaltam, pedog sok mindent kipróbáltam már), nem ragad, az arcom puha lesz tőle és nem utolsó sorban az illata is jó.
Nemrég előjött egy foltban a kezemen az ekcéma. Azt is ezzel a krémmel kentem, pár nap alatt el is tűnt, azóta nyoma sincs. Imádom!
Szerintem az árát is megéri. Elsőre soknak tűnhet a 6000 forint, de egy 10 ml-es termékmintát egy hétig használtam. Szerintem a 100 ml sem mostanában fog elfogyni, még így minden napos használat mellett sem!
Nekem bevált!

vandakiraly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 5.

Számomra csodaszer, hamar állandó helyet kapott a polcon!
Nekem bevált!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology