KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló bőrhidratáló és kondícionáló is egyben. Az Aloe Propolis Creme az Aloe Vera gél és a méhpropolisz gazdag keveréke kiegészítve olyan egyéb hatóanyagokkal, amelyek szintén az egészséges bőrápolásban kiemelkedőek. Ilyen például a kamilla, amelyet a természet egyik legismertebb bőrápoló gyógynövényeként tartanak számon. Természetes bőrszépítő tulajdonságairól ismert A- és E-vitaminokkal kiegészítve vált tökéletessé e készítmény.

valamijoonev

2018. november 5.

Sokat segített a pattanásos ügyemben, de nem érzem úgy, hogy megérné az árát. Lehet kapni csodaszereket harmad vagy negyedannyiért. Lásd: teafaolaj.

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Nagyon pattanásos volt az arcbőröm korábban és ez a termék segített helyrehozni. Nagyon jól hidratál,és segít visszahúzni a csúnya gyulladt pattanásokat. Sűrű állagú,ezért nagyon sokáig elég. Abszolút ajánlom,már a sokadik tubussal használom el.

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

lha

2018. augusztus 12.

Kozmetikustól kaptam kezelés utánra és szépen lenyugtatta a bőrt. Ezen felbuzdulva mentem 3 napig az egész arcomat majd azt vettem észre, hogy rettenetesen szárít. Ezentúl majd csak pontszerűen alkalmazom, ahogy a többiek is írják előttem. Ha úgy sem lesz jó, akkor majd update-elek.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

dundicat

2018. június 22.

Ez a világ leghatásosabb kréme a pattanások ellen. Régebben rendesen éjszakai arckrémnek is használtam, mára leszoktam azért erről, és már csak a pattanásaimra teszek belőle egy picikét. Illetve van egy másik elképesztő hasznos funkciója: ez a legjobb pórus összehúzó krém, amit valaha használtam. Vigyázni kell vele, mert nagyon nagyon szárít! Tehát nem szabad minden nap használni, és amikor igen, akkor is érdemes koncentráltan csak a problémás területen. Az illata isteni, az állaga viszont egy nehéz krémé, zsírosnak tűnhet, tehát elég meglepő, hogy mennyire szárít. A bőröm nehezen szívja be, ami miatt eléggé ragacsosnak érzem az arcom, ezt nem annyira szeretem, de megbocsájtom neki, és még így is megadom az 5*-ot :)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

zivette

2018. június 21.

Pattanások megelőzésére ajánlották nekem, bár szerintem nem teljesen erre való. Kicsit javított a bőrfelszínem egyenetlenségén de semmi több.. jó tömény állagú, illatra érdekes de nem mondanám rossznak. Kétszer vettem újra de mivel csodát nem tett ezért másra váltottam. Egyébként sokáig elég.

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

clover12

2018. április 21.

Kicsit tömény, nem annyira kényelmes krém, de nekem az irritált bőrre, pattanásokra, azok utáni hegekre bevált. Mindig van itthon.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Vikinca

2018. április 15.

Testápolónak használtam a lábaimra, mert elég csúnyán tele volt gyulladt szőrbenövésekkel és pattanásokkal. Egyszerűen csodát tett a bőrömmel, mondhatni tökéletes állapotba került tőle. Végre nem kellett nyáron is hosszú nadrágokban rohadnom. Az évekkkel ezelőtt szerzett hegeken is sokat halványított (elesés, elvágás borotvával), szóval minden vágyam teljesült, amíg ezzel kentem magam. A szaga viszont nagyon irritált, elég erős és fűszeres volt és az állagát is sűrűnek találtam. Kis felületen nem gond eloszlatni, de nagyon neccesebb. Legalábbis nekem jobban tetszenek a hígabb állagú termékek. Csak az ára és a szaga miatt vonok le egy csillagot.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Cseniko

2018. április 1.

Sokáig nagy kedvenc volt bőrhibákra, sebekre...., de mintha az utóbbi időben veszített volna a hatékonyságából.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

anikof

2018. március 3.

Update: Hajjaj.. Nem tudom. Kb fél éve piros foltok jelentek meg az állam körül, én meg bőszen kenegettem ezzel a krémmel, hátha elmúlik tőle. 2 hónapja elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki periorális dermatitiszt diagnosztizált.. Rémálom. Említettem neki ezt a krémet, és mondta, hogy jó-jó, de a propolisszal vigyázni kell, mert okozhat allergiás reakciót is, úgyhogy hagyjam abba a használatát. Az elején a szárazságokat jól kezelte a zsírossága miatt, de le kell vonjak még 1 csillagot, mert nem tartom kizártnak, hogy köze van a bőröm rosszabbodásához.

A sok mosogatástól elképesztően száradni kezdett a kezem, már szinte fájt (mára már orvosoltam egy bőrbarát mosogatószerre váltással), gondoltam kipróbálom rá ezt a krémet, és 2 nap alatt! rendbe tette. Zsíros, tömény krémnek hat, tehát használata után, mintha hagyna egy réteget a bőrömön, ami ápolja azt. A homlokomon, és az orrom tövében többször okozott már pici pattanásokat, és nagy dudorokat is (ezért a -1*), de az államon szeretem alkalmazni. A pirosságokra és száraz részekre szépen használható, csökkenti a gyulladást, és táplálja a bőrt. Az illata kellemes, egy tubus pedig sokáig elég. Néha vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, így mára már csak a konkrét problémáimra használom, aminél viszont maximálisan teljesít.

anikof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

tothbabi

2018. február 14.

Nagyon nehéz az állaga, így ásványvizes permetet használtam alá, hogy rendesen el tudjam oszlatni, de így is csak esti viseletnek vált be. A hatását szerettem, valszeg a propolisz miatt. A parabén benne nagy csalódás

tothbabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology