KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2012. május 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2790 Ft

Olyan multifunkcionális növényi hatóanyagot tartalmaz, amely segít javítani a bőrfelszín teltségét, feszességét, javítja a bőr mikrocirkulációját, valamint csökkenteni az életkorra jellemző ráncok kialakulását. További növényi hatóanyagai a shea vaj, kukoricacsíra olaj, szőlőmagolaj hatékonyan táplálják és regenerálják a szemkörnyék finom bőrét. A krémben lévő E-vitamin hatékony védelmet jelent a káros környezeti ártalmakkal szemben. A krém UVA/UVB szűrőt tartalmaz.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Helia-d.hu

nuenue

2018. október 12.

Előrebocsájtom, hogy (sajnos) nem vagyok érdekelt semmilyen téren a Helia-D bizniszben, és a magyarságomból adódóan sem vagyok elfogult vele szemben, de az az igazság, hogy már magam sem tudom eldönteni, hogy csak én vagyok ennyire fogékony erre a márkára, vagy tényleg ilyen zseniálisan jók! Történt ugyanis, hogy pár napi szemránckrém használat után a reggeli arctisztítás során belenéztem a tükörbe, majd folytattam tovább a megkezdett rutint. De aztán mint a filmekben, lassan és alaposan elkezdtem vizsgálgatni az arcomat. Valami annyira más volt! Nem akartam hinni a szememnek! Azaz a szemkörnyékemnek! Semmi kistáska! Csak simaság és ránctalanság! Szinte mint megboldogult ifikoromban, ami sajnos nem tegnap volt! Számomra ez a jó krém ismérve...hogy teszi a dolgát! Észrevétlenül. Azaz nem fénylik a szemem környéke, nem izzadom bele a szemembe, mert szinte azonnal felszívódik, ugyanakkor eltünteti azt, ami minden tükörbenézésnél emlékeztet az idő fergetegesen gyors múlására. Nálam ez a krém mindent visz! Egyértelmű, hogy már újravettem!

nuenue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

kovacsagi0629

2018. március 26.

Jól hidratál, de azért nem csodaszer. 27 vagyok, nincsenek mély ráncaim, ezért megelőzésként használom, legközelebb viszont valami komolyabb krémre váltok. Ezért az árért viszont hozza az elvárásaim.

kovacsagi0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

barczimarika

2018. február 28.

Nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nekem bevált,biztos újra fogom vásárolni.

barczimarika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

FPiro

2018. február 21.

Karácsonyra kaptam céges ajándékként, akkor nagyon örültem neki, azt hittem, hogy ez valami óriási ugrás lesz a Ziaja szemránckréméhez képest, amit addig használtam, és végre természetes alapanyagokból is van legalább, és még magyar is. Sokat vártam. 2 hónap használat során semmi extrát nem vettem észre. Nem frissíti különösebben a szememet, éppenséggel ott van,és kicsit hidratálja, ennyi. Sajnálom. Szerettem volna szeretni.

FPiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

csaford

2018. február 21.

Kissé hidratál, de semmi extra. Volt már sokkal jobb szemránckrémem is .Nem venném újra!Kicsit többet vártam tőle.

csaford
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. január 27.

Ez a termék leginkább a lelkemre hat, hogy tettem valamit a szemkörnyékemért. Jók az összetevői és a bőröm szerencsére gyorsan becuppantja, így reggel is tudom használni. Semmi extra, de az ára sem az legalább.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 27.

ancsika13

2017. november 26.

Glamur napok keretében vetem egyet. Az elvárásoknak teljesen megfelel, jól hidratál ás valóban segít elhalványítani a ráncokat.Nekem egy kicsit nehezen issza be a bőröm így inkább este használo9m. Valszeg újra fogom vásárolni

ancsika13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

agica10

2017. július 24.

Egyik este buli után lusta voltam rendesen lemosni a sminkem, nem találtam a sminklemosó kendőket, de a kezembe akadt a popsitörlő... Sikerült jó alaposan szétcseszni vele a szemem körüli bőrt, ki volt pirosodva, mintha átzokogtam volna pár nappalt és éjszakát. Kentem rá mindenfélét, aloét is, de nem igazán segített... Na, ekkor döntöttem úgy, hogy egy próbát megér ez a szemránckrém, ára kedvező, minden más Hélia D bejött eddig, mi bajom lehet? Alig hittem el, de este felkentem, reggelre rendben volt a szemkörnyékem. Pillanatok alatt beissza a bőröm és jól hidratál, ennél többet nem hiszem, hogy tudnia kell egy szemkörnyék ápolónak.

agica10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

monikafleischer87

2016. október 26.

Kellemesen hidratál. Nekem reggel fel van puffadva a szemem alatti rész általában, de mióta ezt használom sokkal kevésbé. Az apró kis ráncokat szinte eltüntette, de mélyebbek nem változtak.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

judit1984

2016. augusztus 16.

Nekem nagyon bevált ez a krém, elég sok szemkörnyékápolóval/szemránckrémmel próbálkoztam az utóbbi időben, volt köztük ettől olcsóbb és drágább is, koreai, drogériás, mindenféle, de ez eddig messze a leghatásosabb. Az előtte használt krémre pl allergiás voltam, nagyon durván kiszáradt a bőröm tőle, ez azt is rendbehozta 1-2 nap alatt. Reggel és este is használom, nagyon szép az eredmény, sokkal simább, hidratáltabb a szemkörnyékem. Egy kicsit ugyan sokáig kell bedolgozni, az igaz, de utána sminkelni is tudok rá.

judit1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lanolin, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0