KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Ár:   980 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Anett, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan felszívódó, regeneráló, tápláló hatású kézápoló krém, mely urea és körömvirág olaj tartalmának köszönhetően hatékonyan ápolja a száraz, igénybevett kéz bőrét. Rendszeres használata puha, ápolt bőrt eredményez.

Krémmánia Kedvencek a -től
Frumus

2017. február 19.

Most épp ezt használom, elégedett vagyok vele. Illatát semlegesnek mondanám, nem karakteres, de maga a krém az rendben van, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a kezen, s a száraz bőrömnek szerintem jót tesz. Nekem nem lett kedvencem, talán pont az illatélmény hiányzik :D, de tény, hogy teszi a dolgát, s azért még jó kis krém. Csak nálam nem lesz maximum pontos, de persze ettől függetlenül jó esélye van, hogy újraveszem.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Esztilazar

2017. február 11.

Csodaszer :) nagyon száraz a kezem, ez szépen hidratálja és könnyen beszívódik.

Esztilazar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Csodaszer :) nagyon száraz a kezem, ez szépen hidratálja és könnyen beszívódik.

Heni01

2017. január 9.

Az illata is kellemes és érezhetően segít a száraz bőrön is, és ami nagy előny, hogy árban sem vészese drága krém.

Heni01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

bflora

2017. január 9.

Az itteni vélemények alapján választottam, de csalódnom kellett.:( Az illatával sehogy sem sikerült megbarátkoznom (erősen a köhögés elleni szirupok szagára emlékeztet), de ez még nem lett volna baj, ha nem csípne rettenetesen, amikor igazán kiszáradt bőrre használom. Pedig ennek nem szabadna így lennie, hiszen kifejezetten extra száraz bőrre találták ki. Eddigi kézkrémeimnél sose tapasztaltaim ilyet (neutrogena, inecto naturals), pedig azokat is hasonlóan rossz állapotú kézfejre használtam. Ezenkívül tényleg hidratál, gyorsan beszívódik és puha bőrt varázsol, ha valakinek tetszik az illata és nem extra száraz bőrű, akkor jól működhet, de én biztosan nem veszem újra.

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

KataMayaNagy

2017. január 6.

Nem használtam soha kézkrémet, nem éreztem hiányát. Ezt ajándékba kaptam, és nagyon megtetszett. Az illata mennyei, könnyen felszívódott, nem az a nagyon zsíros krém, viszont használat után rendkívül puha lett a kezem. Azóta használom :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

WTundi

2017. január 2.

Egyszer megvettem aztán azóta volt minden féle másik de mindig az a gondolatom hogy ez szuperül bevált ez lesz a következő újra, csak aztán mindig megfog egy illat vagy egy csomagolás... de mostmár tényleg ;)))

WTundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

pumpkinhead

2017. január 2.

Az én ekcémás kezeimre nagyon nehezen találok jó kézkrémet. Szerencsére ez a termék egyáltalán nem irritálja a bőröm, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést és csak azért vonok le egy pontot, mert hidratálhatna egy kicsit jobban is és az illata sem tetszik.

pumpkinhead
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

bogczi

2016. december 30.

Nagyon nehezen szívódik be és furcsa filmréteg marad a kezemen, ami nagyon zavar. Nem ragad vagy zsíros, inkább mint egy vaskos szilikonos réteg..valamelyest ápol, az illata finom, de inkább átlagos, kissé túl is van árazva.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

corah

2016. december 29.

Ámbár én az illatát nem annyira kedvelem, magát a krémet nagyon is szeretem. Gyorsan felszívódik, nem ragacsos, a hidegallergiás kezemet egészen szépen rendben tartja, magát a bőrt szépen hidratálja, nagyon puha lesz használat után.

corah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

alcyone

2016. december 29.

Nem egy csodaszer, de nem is rossz. Finom az illata, gyorsan beszívódik, nem húzódik utána a bőröm, de a hideg időben ekcémásabb kezemmel nehezen bírkózik meg, csak többszöri kenegetéssel tudja csillapítani a viszketést, sebességet. Ennek ellenére szuper krém, csak az én kezemnek nem elegendő (legalábbis önmagában nem), de ez nem a krém hibája.

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.