KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Ár:   840 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 840 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 840 Ft

Vitaminokban (A- és E-vitamin) és növényi hatóanyagokban (shea vaj, mandulaolaj, napraforgószár-kivonat) gazdag hidratáló hatású testápoló krém.

Ár: 840 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém
Ár: 800 Ft+postaköltség , Eladó: pipacs17
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: fizetés banki utalással, ezután postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditka70

2017. december 10.

Pár évvel ezelőtt próbáltam ki,édesanyám jóvoltából. Ő vásárolta magának. neki nagyon bevált. Az a régi nagymama szagú tápláló krém. ,de nagyon jó hidratál,és táplálja a bőrt az biztos. Gazdag textúrájú, olyan napraforgó színű a krém. de,tényleg nagyon jó.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

Kuku

2017. december 9.

Nem marketing szöveg, de nálunk Anya ezt használja már egész fiatal kora óta :) Így Ő ajánlotta nekem, hogy próbáljam ki. Elég sokáig keresgéltem a számomra ideális krémet. A drágább kategóriáktól kezdve a legbióbb cuccokig mindent kipróbáltam, de ez jött be nekem a legjobban. Mindig van belőle itthon, arcra és testre is használom. Egy fajta alap, mindenre jó krém lett számomra.

Kuku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

xfxff349

2017. november 24.

Két krém van az arcomra, amit tudok használni, mert a többi vagy ragad vagy még jobban szárítja. Ez az egyik. Nagyon jó az állaga, nagyon szépen hidratál, nem szárít és ragadni se ragadok utána. Alapvetően nem ezt a krémet szoktam használni mindennap, de ha éppen kifogyott a sajátom és sos-ben kell az arcomra, akkor ezután a krém után nyúlok.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

vadvirag919

2017. november 17.

A kedves páromnak vettem őszi arc szárazság kezelésére, majd utolsó mentsvárként kipróbáltam a sebesre repedt lábszáramon... Eddig ez az egyetlen ami bevált, az arcom és a kezem is szereti (utóbbi is idén vérző sebesre szárad a hidegtől). Nyárra sok lenne, de most kb életet ment.
A krémek nagy részére allergiás vagyok, pattanást okoznak stb stb, ettől eddig semmi problémám nem volt, nagyon szépen helyretett mindent.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Thumpa84

2017. november 4.

nagyon szeretem, gyorsan beszivja a borom, aminek nagyon orulok. Eddig szinte minden krem hagyott egy vekony erezheto reteget a boromon. Ez nem. Bevallom volt, hogy az arcomon is hasznaltam mar, es tovabbra is fogom. Erezhetoen jol esik a boromnek heti egy ket hasznalat- de a mindennapi hasznalatot az en borom nem birna el.

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Pa19911014

2017. október 22.

Sz osszes helia kremet imsdom ugy hogy persze hogy ujraveszem

Pa19911014
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Sz osszes helia kremet imsdom ugy hogy persze hogy ujraveszem

legallybrunette

2017. szeptember 18.

Azért ezt a KM kedvenc matricát eléggé vitatom (az összesnél), igencsak marketing szaga van, de felajánlom a Helia-D-nek, hogyha nekem is adnak valamit (akár egy évre elég ilyen krémet), akkor mindegyikhez írok ötcsillagos értékelés. :P :P :P

Amúgy ez a krém tényleg jó!

Lehet, hogy gáz, de én azt hittem, hogy arckrém, amikor ajándékba kaptam egy kis tégelyest. Ahogy kell, kentem is az arcomra. És teljesen jól bevált. Valószínűleg ha előbb olvasok, vagy gondolkodom, most én is nyivákolnék, hogy irritál, zsíros, büdös. De mivel boldog tudatlanságban kezdetem használni, ezért igen megkedveltem, pedig elég érzékeny az arcom. Simán tudok rá sminkelni, noha vegyes a bőröm, az illata pedig annyira jó retró, hogy ezért direkt imádom.

Friss: Kicsit meguntam, úgy tűnik, hogy nem hidratálja eléggé az arcomat, vagy nem is tudom. Elfogyott a mini, vettem egy közepes tégelyt, de ez már testápolóként fogja végezni. Azért lehetséges, hogy később visszatérek hozzá mint arckrémhez.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Amúgy ez a krém tényleg jó!

balazsdora

2017. szeptember 17.

Megmondom őszintén, én sem testápoló krémként használtam, hanem arcra, nyakra, dekoltázsra... És működött. Nem okozott irritációt, az itt-ott száraz arcbőröm kifejezetten szerette. Nem mondom, hogy csodakrém, de jó volt használni.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

N0N0

2017. augusztus 30.

Régen olyan jó illata volt a Helia-d krémeknek. Ez viszont tolakodó, nem lesz a kedvencem.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Jó kis kence, szeretem testápolóként használni. Egészen hamar beszívódik és nekem nem hagyott ragacsos érzetet a bőrömön. Az illatát is nagyon szeretem, bár elsőre kissé meglepett, eléggé különleges volt, de aztán nagyon megszerettem. Az állagához képest, egy nagyon jól eldolgozható krém. Az első testápolóm, amit nem dobok ki. A felvitel után nem hagy "műanyag" érzést a bőrön, tényleg beszívja, nem csak a felszínen "elvan".

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Extract, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Cyclomethicone, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Steareth-21
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Phenethyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal
Parabének: M-E-P-B Paraben
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.