KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Ár:   840 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 840 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 840 Ft

Vitaminokban (A- és E-vitamin) és növényi hatóanyagokban (shea vaj, mandulaolaj, napraforgószár-kivonat) gazdag hidratáló hatású testápoló krém.

Ár: 840 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém
Ár: 800 Ft+postaköltség , Eladó: pipacs17
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: fizetés banki utalással, ezután postával küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

legallybrunette

2017. szeptember 18.

Azért ezt a KM kedvenc matricát eléggé vitatom (az összesnél), igencsak marketing szaga van, de felajánlom a Helia-D-nek, hogyha nekem is adnak valamit (akár egy évre elég ilyen krémet), akkor mindegyikhez írok ötcsillagos értékelés. :P :P :P

Amúgy ez a krém tényleg jó!

Lehet, hogy gáz, de én azt hittem, hogy arckrém, amikor ajándékba kaptam egy kis tégelyest. Ahogy kell, kentem is az arcomra. És teljesen jól bevált. Valószínűleg ha előbb olvasok, vagy gondolkodom, most én is nyivákolnék, hogy irritál, zsíros, büdös. De mivel boldog tudatlanságban kezdetem használni, ezért igen megkedveltem, pedig elég érzékeny az arcom. Simán tudok rá sminkelni, noha vegyes a bőröm, az illata pedig annyira jó retró, hogy ezért direkt imádom.

Friss: Kicsit meguntam, úgy tűnik, hogy nem hidratálja eléggé az arcomat, vagy nem is tudom. Elfogyott a mini, vettem egy közepes tégelyt, de ez már testápolóként fogja végezni. Azért lehetséges, hogy később visszatérek hozzá mint arckrémhez.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Amúgy ez a krém tényleg jó!

balazsdora

2017. szeptember 17.

Megmondom őszintén, én sem testápoló krémként használtam, hanem arcra, nyakra, dekoltázsra... És működött. Nem okozott irritációt, az itt-ott száraz arcbőröm kifejezetten szerette. Nem mondom, hogy csodakrém, de jó volt használni.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

N0N0

2017. augusztus 30.

Régen olyan jó illata volt a Helia-d krémeknek. Ez viszont tolakodó, nem lesz a kedvencem.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Jó kis kence, szeretem testápolóként használni. Egészen hamar beszívódik és nekem nem hagyott ragacsos érzetet a bőrömön. Az illatát is nagyon szeretem, bár elsőre kissé meglepett, eléggé különleges volt, de aztán nagyon megszerettem. Az állagához képest, egy nagyon jól eldolgozható krém. Az első testápolóm, amit nem dobok ki. A felvitel után nem hagy "műanyag" érzést a bőrön, tényleg beszívja, nem csak a felszínen "elvan".

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Nagyon száraz a bőröm, nyáron is. Ettől nem viszket, nem reped, csak gyönyörű.

whitemagnolia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nagyon száraz a bőröm, nyáron is. Ettől nem viszket, nem reped, csak gyönyörű.

annodobo

2017. július 16.

Hát azt hiszem én sem tudok egyebet mondani, mint hogy fenomenális. Az én bőröm alapvetően zsíros a T-vonalban, körülötte pedig száraz egy kis részen és a száraz rész körül pedig normál állapotú :D Szóval krémek terén nincs könnyű dolgom. Kipróbáltam már tényleg mindet, a legolcsóbtól a legdrágábbig, ilyen meg olyan mattítót krémeket, hámlasztókat stb. Tehát tényleg mindent. Anyukám akinek vízhiányos a bőre, Ő használta a Helia-D arckrémét és imádta. Anyum kolléganője pedig ezt a törlő kendőt használta az arcára és mondta, hogy vegyek mert nagyon jó. Aznap elindultam a DM felé és vettem ilyen törlőkendőt és ott volt mellette a kis kiszerelésben ez a csoda krém. Féltem megvenni, mert mondom biztosan tocsogni fogok majd a zsírban és utána megint száraz lesz a bőröm. Hát nem igazán. Ez valami fenomenális. 430Ft-ért :D. Jó azóta vettem nagyot is, így itthon is van, meg nálam is van a kicsike. Én arcra kentem, most már testre is. Na szóval letöröltem a kendővel az arcom, mondom rakok egy nagyon kicsit az arcomra. Nem akartam hinni a szememnek. Nem zsírosodott, nem száradt ki, nem voltak miteszerek és pattanások. Olyan gyönyörű lett a bőröm, hogy az utcán emberek jöttek oda, szia neharagudj mit használsz. Rengetegen dícsérték az arcom és én is érzem mennyire kiegyensúlyozott lett. :D Imádom őt tényleg. A legjobb. Na de hát nem hiába, a magyar termék örök. Soha többet nem veszek mást, csak ezt a márkát

annodobo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

zsofien

2017. június 3.

Én is arckrémként kezdtem használni, de annak tényleg nagyon jó. Nagyon kevés elég az arcomra, mégis hidratálja. Tényleg csap pár pöttyintés elég az egész arcomra. A kis tégelyest (30 ml) már két hónapja használom és megvan több mint a fele, pedig nekem ez minden reggel elengedhetetlen. Valószínű újra is veszem, az ára is jó, főleg, hogy nagyon sokáig elég. Meg vagyok elégedve vele:)

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

danikin

2017. május 5.

az arcom nagyon zsíros lesz tőle, kézfejen, testen oké..

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

az arcom nagyon zsíros lesz tőle, kézfejen, testen oké..

KezdoManias

2017. április 16.

Szerintem is retro:-) anyukam àttetsző dobozos, sàrga kencèjere emlèkeztet gyerekkoromból,ami régen volt:-). Àr-èrték arànyban szerintem rendben van. Testes kence, kirepedezett, kiszàradt bőrre gyors, bar nem tartós segítség. Nekem naponta többször is kell nyúlnom érte, az állagához képest gyorsan beszívóduk. Ha marad is valamilyen vékony réteg utàna, az nem zavaró. Sőr, elképzelem, hogy véd is:-) Az illatanyagot kispórolhattàk volna belőle. A dobozáért nyúlni viszont külön èletérzés:-)

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Beautyprincess

2017. április 11.

Szuperjó krém, kicsit erős az illata, de nem kellemetlen. Nagyon jól táplál, tényleg "mindenre jó" krém. Kis kiszerelésben veszem, így mindig nálam van. 5*!

Beautyprincess
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Extract, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Cyclomethicone, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Steareth-21
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Phenethyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal
Parabének: M-E-P-B Paraben
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.