KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   840 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 840 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 840 Ft

Vitaminokban (A- és E-vitamin) és növényi hatóanyagokban (shea vaj, mandulaolaj, napraforgószár-kivonat) gazdag hidratáló hatású testápoló krém.

Ár: 840 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 800 Ft+postaköltség , Eladó: pipacs17
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: fizetés banki utalással, ezután postával küldöm
Ár: 500 Ft , Eladó: rayeri
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Webox, személyes átvétel
zsofien

2017. június 3.

Én is arckrémként kezdtem használni, de annak tényleg nagyon jó. Nagyon kevés elég az arcomra, mégis hidratálja. Tényleg csap pár pöttyintés elég az egész arcomra. A kis tégelyest (30 ml) már két hónapja használom és megvan több mint a fele, pedig nekem ez minden reggel elengedhetetlen. Valószínű újra is veszem, az ára is jó, főleg, hogy nagyon sokáig elég. Meg vagyok elégedve vele:)

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

legallybrunette

2017. május 23.

Lehet, hogy gáz, de én azt hittem, hogy arckrém, amikor ajándékba kaptam egy kis tégelyest. Ahogy kell, kentem is az arcomra. És teljesen jól bevált. Valószínűleg ha előbb olvasok, vagy gondolkodom, most én is nyivákolnék, hogy irritál, zsíros, büdös. De mivel boldog tudatlanságban kezdetem használni, ezért igen megkedveltem, pedig elég érzékeny az arcom. Simán tudok rá sminkelni, noha vegyes a bőröm, az illata pedig annyira jó retró, hogy ezért direkt imádom.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

danikin

2017. május 5.

az arcom nagyon zsíros lesz tőle, kézfejen, testen oké..

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

az arcom nagyon zsíros lesz tőle, kézfejen, testen oké..

KezdoManias

2017. április 16.

Szerintem is retro:-) anyukam àttetsző dobozos, sàrga kencèjere emlèkeztet gyerekkoromból,ami régen volt:-). Àr-èrték arànyban szerintem rendben van. Testes kence, kirepedezett, kiszàradt bőrre gyors, bar nem tartós segítség. Nekem naponta többször is kell nyúlnom érte, az állagához képest gyorsan beszívóduk. Ha marad is valamilyen vékony réteg utàna, az nem zavaró. Sőr, elképzelem, hogy véd is:-) Az illatanyagot kispórolhattàk volna belőle. A dobozáért nyúlni viszont külön èletérzés:-)

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Beautyprincess

2017. április 11.

Szuperjó krém, kicsit erős az illata, de nem kellemetlen. Nagyon jól táplál, tényleg "mindenre jó" krém. Kis kiszerelésben veszem, így mindig nálam van. 5*!

Beautyprincess
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Berrke

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Nekem csípte az arcomat, kombinált bőrőm van. Ajándékba kaptam továbbadtam mert nem tudtam használni

Berrke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

Rere

2017. február 28.

Nagyon szeles hideg időben hálát ad az arcbőröm érte , de különben nem ,ezért mindig csak egy kis kiszerelést vásárolok belőle ! Nagyon nehéz és zsíros krém, az illata eléggé retro , de én szeretem !

Rere
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

juditka70

2017. február 26.

Pár évvel ezelőtt próbáltam ki,édesanyám jóvoltából. Ő vásárolta magának. neki nagyon bevált. Az a régi nagymama szagú tápláló krém. ,de nagyon jó hidratál,és táplálja a bőrt az biztos. Gazdag textúrájú, olyan napraforgó színű a krém. de,tényleg nagyon jó.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Babika20

2017. február 7.

Sűrű sárga krém, én használom testre, kézre és lábápolónak is. Főleg este tudom használni, mert azért hagy zsíros érzetet. Arcra az életben nem kenném, mert nagyon durván parfümös, én nem érzem kellemesnek az illatát, pacsulis. A hatása jó, újra nem venném.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

audreycoca

2017. január 29.

Hosszú hétvégi kirándulásra kerestem valami univerzális krémet ami jó nappali, éjszakai, arckrémnek, jó kéz-,test-,lábápolónak is. Egy kis kiszerelést vállaltam be és nagyon elégedett voltam vele. Az egyetlen fekete pont az illat. Talán-talán a régi Helia D krémnek volt ilyen illata elég retro, de ez még nem is lenne baj. Csak nagyon erős ez az illat és én a kiránduláson ezt az egy krémet használtam nagyjából a testfelületem 85% ára, elég sokk lett a retro életérzésből :D Egyébként gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Ha elfogy újra veszem ez lesz a mindenre jó krémem.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Extract, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Cyclomethicone, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Steareth-21
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Phenethyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal
Parabének: M-E-P-B Paraben
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.