KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   749 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek

A tiszta argánolajat tartalmazó könnyű krém gyorsan beszívódik és bársonyosan simává varázsolja bőrét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Evincke

2016. június 24.

Nagyon jó kézkrém. Remekül hidratál, imádtam az illatát és nem hagyott zsíros érzetet maga után. :)

Evincke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Nikike05

2016. január 23.

Nagyon jól hidratál, krémes és az illata is nagyon jó
apukámtól kaptam bejövös :)

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nagyon jól hidratál, krémes és az illata is nagyon jó
apukámtól kaptam bejövös :)

mandula21

2015. december 21.

Nekem az illata nem jön be, de gyorsan beszívódik és jól hidratál.

mandula21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Nekem az illata nem jön be, de gyorsan beszívódik és jól hidratál.

zsofula

2015. november 30.

Ez a szag...tipikus vén túlparfümözött titkárnő egy sóhivatalban. Borzasztó!

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Ez a szag...tipikus vén túlparfümözött titkárnő egy sóhivatalban. Borzasztó!

sly

2015. november 28.

Tényleg gyorsan beszívódik és finom az illata. Jó kis krém.

sly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Tényleg gyorsan beszívódik és finom az illata. Jó kis krém.

fnoori

2015. október 10.

Sose voltak igazán száraz kezeim, de egy kis hidratálás jól jön nekik. Átlagos kézrém, könnyen eldolgozható és jó az illata is. Nekem egész gyorsan beszívja a kezem, de valamiért nem lett a kedvencem.

fnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

miffyr

2015. október 4.

Gondoltam kipróbálom, és nagyon tetszik, már többször is újravettem.
Az illata jó, nem túl tömény, az állagát is szeretem, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után.
A kókuszos társával szoktam variálgatni, azt is nagyon szeretem.

miffyr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

Gondoltam kipróbálom, és nagyon tetszik, már többször is újravettem.
A kókuszos társával szoktam variálgatni, azt is nagyon szeretem.

Dalma027

2015. október 1.

Nagyon szeretem az Inecto kókuszos kézkrémmel együtt! Jó a beszívódása, tartós, illata is jó és nem szárad ki tőle jobban a kezem. 5***** :-)

Dalma027
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

Moncsy

2015. szeptember 9.

Én most találkoztam vele először, de ahogy elnézem, jól jártam vele, ugyanis én 550 Ft-ért vettem a Dm-ben :O :) Pont azért tűnt fel, hogy jó minőségűnek néz ki, és furcsának találtam, hogy ilyen olcsó. De próba szerencse :) Nem is bántam meg, hogy megvettem, nagyon jó illata van, és kb. 50-ből ez a 2. kézkrém, aminek tényleg észreveszem a hatását - sajnos nagyon száraz bőröm van, főleg a kezeimen :S - de ez bevált! :) Simán megvenném 7-800 ft-ért is, megéri :)

Moncsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Cosmonaut

2015. szeptember 2.

Illatra először kicsit fura volt, de kókuszos társához hasonlóan nagyon jó krém. Laptop és mobil kompatibilis, ez szerintem hatalmas előny, hiszen kellemesen ápol és hamar beszívódik :)

Cosmonaut
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm