KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 535
Ár: 1000 Ft , Eladó: nonetta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás postázással

carmenxo

2017. július 25.

Komolyan nem értem ezt a színezőt. Már majdnem egy éve kizárólag a garnier color naturals 8.1-esével festem a hajam. Nemrég kitaláltam hogy egy árnyalattal sötétebbet akarok, ki is néztem a 723 tejes karamellát. Nyilván nem vártam hogy teljesen olyan lesz mint a dobozon, de a sötétbarna ami lett belőle az azért eléggé kiakasztó. Konkrétan 4-es színmélységű lett a hajam, és nem hagytam rajta tovább 20 percnél. Ráadásul az árnyalatnak semmi köze a dobozon lévő gyönyörű aranybarnához, undorító zöldes fénye lett. Legszívesebben nullát adnék. Az egyetlen pozitívum a balzsam és az hogy ammóniamentes, de szerintem elég gáz hogy egy majdnem kétezer forintos festék (amiből ráadásul 2 doboz kell a hosszú hajamra) ennyire megbízhatatlan. A color naturals 7-esét is használtam már és érdekes módon nem lett se barna, se mocsárzöld.

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

borb.biaa

2017. július 9.

Mostanában otthon festem a hajamat, az otthoni hajfestéshez erre a termékre esett a választásom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A 1021-es Kókuszos habcsók nevű árnyalatot használom, ami szépen, egységesen fogja be a hajamat, nem sárgul, természetes hatású és tartós is. Külön pluszpont, hogy nincs tipikus hajfesték szaga, hanem kifejezetten kellemes illata van, ráadásul a balzsam, amit adnak hozzá, szintén szuper.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Merengo95

2017. július 7.

A legjobb hajfesték,amivel eddig csak találkoztam. A balzsam benne csodás és a többi festékhez képest sokáig tartja a színét,ragyogását. Azonban az ára kicsit húzós,mert 8 hetente festetnem kell, ezért általában csak akciók során veszem. Kár, hogy a L'Oreal tulajdonában van,mert a cég még mindig állatokon kísérletezik...

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

zsofula

2017. július 4.

Ez a balzsam, amit mellé adtak, szupi.
Sajnos a 800-as szatén szőke már nem kapható, hanem egy kicsit világosabb mandula szőke.
Azóta kicsit szőkébb a világ.

Viszont csúnyán kopik a hajtöveknél, vigyázni kell, mert hirtelen eltűnik a szín kb. 5 cmre a hajtövektől, nem pedig fokozatosan fakul.

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Ez a balzsam, amit mellé adtak, szupi.
Azóta kicsit szőkébb a világ.

Christinachoc

2017. július 4.

A hajam sötétbarna és kiszőkítettem ami szép ombrésan nőtt le, de úgy döntöttem újra barna leszek csak egy kicsit felturbózva. Étcsoki színű hajat szerettem holna, akkor találtam meg ezt a hajfestéket a 400-as árnyalattal. Alapos kutatást végeztem hiszen nem szerettem volna a derékig érő hajamat tönkretenni. Vettem is 2 dobozzal! Nagyon féltem elkezdeni mert mivan ha nem fogja be a szőkét a barnát viszont igen? Még nagyobb lesz a kontraszt.. vagy ha foltosan fogja be vagy felemás lesz??
Végül belekezdtem! Csodák csodájára a derékig érő hajamra elég volt egy doboz!! Nagyon meglepődtem! Vizes hajra vittem fel higy jól el tudjam oszlatni! 5 perc után már az egész hajam fekete volt :D eléggé megijedtem. Miután letelt a 20p kimostam a hajamból. Sokkal sötétebb lettmkint amire számítottam de a színe gyönyörű lett. Nagyon természetes, olyan egységesen fogta be a hajam minta még sose lett volna festve, nem hogy leszivatva platinaszőkére! Azóta mostam is hajat és még mindíg fényes gyönyörű és csak a fölösleges szín kopik, azaz olyan mint a dobozon, nem dobja le a szőke!

Christinachoc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Rita2000

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Már két árnyalatot is kipróbáltam(étcsokoládé,brownie) és azt kell mondanom,hogy elégedett vagyok. Könnyű a felvitel, tartóssága is megfelelő, szépen kopik és nem hagy foltokat sem. A dobozban található balzsam is fantasztikus, illatát és hatását tekintve is. Valamint nekem több mint 5 mosásra is elegendő volt.

Rita2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

mokojka

2017. július 2.

Amit egy hajszínezőtől elvárhatok,azt teljesíti. Befedi a lenövésemet (400-as barna),igaz fokozatosan minden hajmosásnál fakul,de inkább ezt választom,mint az ammóniatartalmú hajfestékeket,mert talán valamivel kímélőbb. Nem szárít drasztikusan,pláne ha használom utána a mellé csomagolt balzsamot.Zseniális kis termék az,kiadós és tápláló,selymesen puha haj az eredmény. A hajszínező mindig van valahol akcióban, 1000 ft-ért már hozzá lehet jutni. Összességében nincsen rá panaszom.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

gogtina

2017. június 28.

Nagyon természetes hatása van, még akkor is amikor a hajszínemnél 4-5 árnyalattal sötétebbre festem a hajam. Tudom, hogy csak egy színező de kicsit hosszabb hatást várnék el tőle, a dobozon írt (akár) 29 hajmosás helyett nálam kb. 8-at bír.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

ppnatalie

2017. június 27.

Szép a végeredmény, selymes, fényes lesz tőle a hajam. Jól fed. Egyenletesen kopik, így nem lesz lenövés vele.

ppnatalie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

VAniko

2017. június 6.

Nagyon könnyű a hajszínkrémmel dolgozni, alig csöpög, emellett ammóniamentes és meglepően jó illata van. Régebben a 200-as ébenfekete árnyalatot használtam, de annyian dicsérték a 343-as étcsokoládét, hogy gondoltam kipróbálom. Először megijedtem, mert felkenve elég világosbarnának tűnt, de a végeredmény csillogó, lágy fekete haj lett.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.