KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Jennyfer1990
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Makó, fizetés: Személyes átvétel, vagy postázás banki utalással (november 1-ig 490Ft a posta, utána 890Ft)
L'Oreal Casting Creme Gloss 535
Ár: 900 Ft , Eladó: Lestine
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

hjuditcrema

2018. július 18.

Anyukám haját szoktam vele festeni a meggyes csoki árnyalattal (rövid haj, sok ősz hajszál), és gyakran csak a kiszerelés felét használom el. Ez általában elég 1-1,5 hónapra, lassan kopik neki. Akciósan a Rossmannban, 1200 Ft körül szinte ajándék:)

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Nagyon imádom. Nem roncsolja a hajat az illata sem olyan szúrós és nagyon szépen befogja a hajam. Többször próbáltam már mást, de egyik sem vált be ennyire.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

tilbog

2018. július 13.

Teljesen azt hozta, amit vártam. A hajam csaknem platinaszokere fakult a naptól, a tove mindig sotetebbre maradt, gondoltam ideje kicsit sötétebb szokere váltani. A vanília szokere esett a választás, ami persze egyel sötétebb lett, a mandulára hasonlít, annál kicsit világosabb.
A szín természetes lett, meg vagyok elégedve. A balzsamtol nem vagyok elájulva, az en hajam eléggé száraz már.

tilbog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Mankanya

2018. július 10.

Ha már hajfestés akkor csak ezzel! Kizárólag ezt használom, pedig kb minden itthoni festéket kipróbáltam, jelenleg nincs jobb számomra.

Mankanya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Massacre

2018. július 1.

Update 2: soha többé nem fogom újra venni, egyszerűen RAGAD tőle a hajam, hiába mostam le alaposan, túl vagyok 2-3 hajmosáson és egyszerűen egy lemoshatatlan ragacsos réteg van a hajamon, múltkor is tapasztaltam ezt bár nem voltam biztos benne hogy ez a termék a hibás, kb 2 hét után el is múlt aztán most hogy újra festettem megint ilyen. Borzalmas, inkább veszek rendes festéket, ez a folyamatosan kopó színező nem nekem való mert egyébként szép fényes és puha a hajam, de ettől csak problémás lesz.

Update: lassan egy hónapja hogy festettem, és jelentem nem igazán kopott. Bár ezt betudom annak hogy alatta van egy réteg rendes hajfesték ami hasonló színű. Viszont már nem fekete a hajam, világosabb szín lett belőle olyan jeges kakaó féle (412), pedig a 400as árnyalatot használtam. Na sebaj, úgyis ilyet akartam már be is szereztem egy akció során a 412est, kb 1 hónap múlva azzal fogom festeni, majd updatelek.

Huh hát ma festettem vele a hajam, de korábban használtam már valamelyik fekete színt pár éve, meg nemrég a Chilis csokoládét. Egy elrontott festést szerettem volna javítani, ugyanis valamiért a hajfesték amit használtam foltosan fogta be a hajam, tudom hogy a vörös mindent ledob, nehéz tőle megszabadulni stb. De mégsem hagyhattam annyiban a dolgot :D
A korábban felkent hajfestéknek megfelelő 400-as Barna szint választottam, sejtettem hogy nagyon sötét lesz de nem gond, mivel alapból egy feketés barna szín volt a célom (mint pl Kendall Jennernek). Először vittem fel magamnak festéket, eddig mindig más vitte fel ecsettel, de most a felvivő flakont használtam és úgy dolgoztam bele a hajamba. 20 percig hagytam rajta, és a foltos részeket nagyon szépen elfedte azt kell mondjam 98%ban. Nagyon sötét lett a színe, gondolom majd kopik de egyelőre nem bánom hogy szinte fekete a hajam. Fényben egyébként szépen barnán csillog.

Tartósságról majd később nyilatkozom, bár én kb havonta vagy 2 havonta festem a hajam, ha addig kibirja különösebb csúnya kopás nélkül akkor biztos ezt fogom használni mostantól. Régebben a fekete tartós volt, észre sem vettem hogy színező és nem festék, a tartós festékek is koptak annyit mint az.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

blanzsi

2018. június 18.

Egy elrontott fodraszos festés után döntöttem úgy hogy muszáj lesz kezdeni a hajlammal valamit. Úgy gondoltam hogy eleget szenvedett a hajam keressünk valami bemoso szerut. Már előtte is sokan ajánlottak így gondoltam egye fene az eredeti csoki feliratot választottam mivel gondoltam nyárra ne legyen olyan sötét így a nyarat ezzel a színnel fogom végig vinni. A szín egyszerűen szuper egy idő után már nem kopik olyan gyorsan. Nekem nagyon bejött a festek is és a balzsamja is!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Na jó... ez a termék valami elképesztően jó. Az utóbbi egy évben nagyon sokszor festettem a hajam és az volt a problémám mindig, hogy nem lett egységes az eredmény. Ma lementem a sarki Rossmanba és lekaptam a polcról ezt a csodát jeges gesztenye színben. Nem bírtam ki rögtön be is festettem vele a hajamat. Az eredmény teljesen egységes (amit eddig egyszer sem tudtam elérni a szőke hajvégeimnél), gyönyörű barna színt kaptam és azóta alig bírom abbahagyni a hajam fogdosását annyira puha és fényes lett a hajam a hozzá mellékelt kondicionálónak köszönhetően.

Update: Legutóbb a sima barna árnyalattal volt festve a hajam, az eredmény megint szuperegységes, bár sokkal sötétebb lett mint amire számítottam, úgyhogy erre figyeljetek (bár úgyis kopik a szín) :)

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

typical

2018. június 17.

Update: megérdemli az öt csillagot, ugyanis amióta ezt használom, sokkal jobban nő a hajam a festés ellenére.

Lassan egy éve használom a 801-es árnyalatot (jelenleg azthiszem Mandula, régebben Szatén szőke néven futott), és nagyon kedvelem, szép világosszőke színt eredményez, pontosan annyi hamvassággal, amire vágyom. A világos barna/sötét szőke hajtöveimet simán megfesti, nem látszik átmenet. Sajnos alatta egy árnyalattal világosabb a hajam hossza, amiről egy hónap alatt lekopik a színe, de ez nem feltétlenül a festék gyengesége.
Az applikátor szuper, felüdülés, hogy nem kell külön edénykében kevergetni, hanem csak összerázom és mehet, a vékony nyílás nagyon praktikus a tövek festésénél.
A balzsamját mindenki agyon dicséri, őszintén nekem elsőre csalódás volt, mert a korábban használt (Garnier Olia) festékemhez szerintem jobbat csomagoltak :D De nem szidom, ez is egy kiemelkedő termék, jó nagy kiszerelés, kb két hétig simán elég nekem. Illetve utazáshoz mindig ezeket viszem magammal.
Szerintem jó ideig nem fogok újat keresgélni - bár lehetne egy minimális sötétebb, de bejött, és meguntam a kísérletezést -, de az ára azért elég magas, mindig akcióban szoktam venni (ha 2 db-ot veszel, kb 1000 forint időnként), úgy megéri.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

pallus

2018. június 16.

Olyan a hajszínem, mintha fodrászatban festették volna, egyszerű használni, imádom

pallus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

babuu

2018. június 2.

A szőke árnyalatai hamar kikopnak, kb. a 3. hajmosás után már alig látszik valami belőlük. Arra viszont jó volt, hogy a szőkített hajamat visszafessem barnára. A barna (635 ös árnyalat) hajfestés után sötétebb volt, mint a dobozon, de nem kell megijedni, ez kopni, tompulni fog a következő hajmosásokkor. Olyan 3 hónapja festettem vissza a hajam barnára, és egy kicsit vöröses beütésű világosabb csokibarnából kikopott mostanra sötét karamell szőkére. Ez az árnyalat most pont tetszik, eddig is ilyet akartam, csak a szőke mindig ledobta magáról a színt. A hajszínező elég jó állagra, nem csöpög, külön jó, hogy nedves hajra kell felkenni és mivel egy színező, habzik is. Az viszont nagyon furfangos megoldás volt, hogy telenyomták csillámpigmentekkel a terméket, hogy ezátal a hajat festés után fényesebbnek mutassa. Összességében egy jó termék, bár nem minden árnyalat tartós, jóval mell alá érő hajamra 2 doboz hajszínező festék elég volt. Érdemes akkor betárolni belőle, amikor akciós, vagyis 1000 Ft a Tescoban vagy a Rossmannban. Az ápoló balzsam amit adnak hozzá, egész jó (azt hiszem ez is csillámos). Nem károsította a hajam, ezért 4*

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.