KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1000 Ft (+postaköltség nem személyes átvétel esetén) , Eladó: nixity
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Szolnok, fizetés: készpénz / utalás
L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
asszembocicsoki

2017. január 20.

A legeslegjobb otthon használható hajfesték! Csodás illata van és egyáltalán nem irritál. Anyukámnak használjuk rendszeresen, az ősz hajszálakat is szépen eltünteti, persze azokról hamarabb lekopik, de úgy döntöttünk inkább legyen kíméletesebb mint hatásosabb. Száraz hajra, kissé érzékeny fejbőrre simán merném ajánlani! Sötétszőkét szoktunk venni, eredetileg középbarna hajon gyönyörű aranyfényű barna lesz a végeredmény. :)

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Mariliisa

2017. január 19.

A családban rajtam kívül a nagymamám és az anyukám is ezt a márkát használja, először anyu fedezte fel magának még akkor, amikor én első osztályos voltam az általános iskolában, szóval igazán hűséges vásárlói vagyunk.
Az eredeti hajszínem sötétbarna, a 316-os és a 360-as árnyalatokat szoktam használni, attól függően, éppen melyikhez van kedvem. Ez a két árnyalat alapvetően nem tér el túlzottan az eredeti színemtől, kissé sötétebbek, és lilás, illetve vöröses fényük van. Szeretem, hogy fokozatosan kopnak ki a színek, általában a lenövés is nagyon sokára kezd látszani (édesanyámnak, akinek teljesen ősz a haja, és feketére festi, persze sokkal látványosabb a lenövés), emiatt is tettem le mellette a voksomat. A tartós hajfestékekkel szemben nem töri a hajamat, nem vettem észre, hogy károsítaná. Ráadásul jó az illata, könnyű felvinni, pikk-pakk meg szoktam lenni a festéssel, míg a hagyományos, ecsetes hajfestékekkel rengeteget bénázok, és azokkal sokszor sikerül is kihagynom egy-egy tincset véletlenül.
Nem egyszer fordult elő, hogy tovább maradt a festék a hajamon, mint kellett volna - belefeledkeztem egy-egy filmbe vagy könyvbe, és nem vettem észre, mennyire elment az idő -, ezekben az esetekben sem tapasztaltam semmiféle viszketést, kipirosodást, csak a szín lett sokkal sötétebb (és picivel tartósabb is), de azért nem mondom azt, hogy nyugodt szívvel hagyjátok magatokon egy órán keresztül.
Én személy szerint kétnaponta mosok hajat színvédő samponnal, és másfél-két hónapot szoktam várni két festés között, addig marad elfogadható a kinézete, bár, mivel már elkezdtem én is őszülni, lehet, hogy ez az idő hamarosan lerövidül.
A hozzá járó balzsamot dícsérték már itt előttem, én is imádom, felváltva használom a hajpakolásommal, így elég sokáig tart, általában nem fogy el a következő festésig. Nagyon szépen ápolja a hajam, és nagyon jól kifésülhetővé is teszi.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Vikesz

2017. január 18.

Alap hajszínem sötétszőke.Fodrásszal szoktam színeztetni picit sötétebb aranybarnára,de már teljesen kikopott 3honap alatt.Meglattam ezt a "színezőt",(bár ne tettem volna),megtetszett a 623 forro csoki.Mivel nagyon világos az alapom,a dobozon lévő színre számítottam maximum,vagy picit sötétebbre...konkrétan teljesen sötétbarna lett tőle a hajam!!!!!Nem értem hogy lehet kereskedelmi forgalomba ilyen termék,aminek a valósagban köze nincs ahhoz amit a dobozon ígér!!!!!Nagy csalódás,soha többet nem csábulok el,kulloghatok vissza a fodrászhoz...tettem rá aszkorbinsavas pakolast,pár árnyalatot leszedett,remélem valamennyit kopik mert hamar jelentkezik a sötétszőke tövem:((((((
Maga a festék jó lenne,nem csipte a fejbőröm,nem száritotta a hajam,balsam se rossz de kitörölhetem vele a hátsóm,a végeredmény borzalom,sokkot kaptam mikor megláttam.Felkenve pár perc után már gyanúsan sötétedett...Ajánlom annak aki szeretni az izgalmakat,hogy ki tudja milyen lesz!

Vikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

CzFru

2017. január 16.

Már egy ideje nem festem a hajamat, de amikor festettem sok hajfestéket kipróbáltam, de több évre is emellett horgonyoztam le. Nem a legerősebb valóban, de aki szép, természetes és fiatalos színeket akar elérni, és még nem őszül annak tökéletes.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

kanekiken

2017. január 13.

nem a legjobb. tobb hajfesteket is talaltam mar, de messze a legrosszabb. amekkora reklamja van, annyira rossz. 500 ft-os tarsai tobbet tudnak. azert a csillag, mert nem torte le a hajam, de ennek ellenere kiszaritotta, es mar honapok ota pakolasolom.

kanekiken
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Krisztysz

2017. január 12.

Évek óta használom, próbáltam az összes szőkéjét bár legutóbb nem ugyanazt az eredményt kaptam a 1021 essel de az előzmények miatt és nem a festék hibája lsgközelebb is ezzel fogom festeni.

Krisztysz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

mucika075

2017. január 5.

Régóta kerestem a megfelelő hajfestéket ami a pénztárcámnak is és othoni használatra is tökéletes.
Megtaláltam nagyon tartós és nem érzem hogy valamilyen szinten is roncsolná a hajamat.

mucika075
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Eleonora123

2017. január 5.

Aranyszoke vagyok (voltam), viszont a tovenel az uj hajak egy csunya, unalmas sotetszokere nottek ki. Termeszetes ombrem volt, ami jol hangzik, de higyjetek el hogy a sotet toveim nagyon kopott hatast keltettek, amit megjobban tetozott a csokor feher hajszalam. Soha nem volt megfestve a hajam, mivel nagyon szerettem a hajszinemet, epp ezert meg nem ereztem keszen magam arra, hogy vegkepp lemondjak rola. Hosszas bongeszes utan a L`oreal szinezo mellett dontottem es a 810-es arnyalatot (pearl blonde) valasztottam, mivel az volt az egyetlen szoke szin az uzlet polcan, ami azt igerte hogy a feher hajszalak 70%-at befogja. Fodrasz baratnom segitsegevel feltettuk (a doboz meg a hajam felere se volt eleg, mert nagyon hosszu, de gondoltuk ugyse fog latszani a szinkulonbseg), vartunk, es mikor lemostuk majdnem leszakadt az allam... A TOVEIM NARANCSSARGAK LETTEK... Vagyis olyan szep termeszetes voroses szokek... De hiaba szep a szin mert nekem kurvara nem all jol. En nem ertem hogy lett belole narancssarga... A durva az, hogy nem igazan kopik. Mar kezd latszani ahogy no a hajam... Remelem hogy csak le fog kopni... Eddig csak negyszer mostam hajat (8 samponozas). De hala az egnek, hogy nem latszik a kulonbseg a termeszetes hajszinem s a festett resz kozt, mert csak epp a toveim kozel a fejboromhoz lettek nrancssargak. A jo hir az, hogy tenyleg befogta a fehereket es nagyon jo tartasa es fenye lett tole a hajamnak. De a szint, azt egyszeruen nem ertem... Vajon le fog kopni?

UPDATE - nem kopott le. 8 honap es 1000 hamvasitas utan valahogy megszabadultam a narancssargatol, de meg mindig latszik a kulonbseg a frissen kinott hajam s a festett resz kozt, de ez mar nem veszes. Gondolom az volt a baj, hogy a nagyon vilagos szokeket nem szabad sotetebb hajra tenni, mert nem eleg eros benne az oxi hogy teljesen kiszivja a haj szinet ahhoz hogy a festek valodi szinet kiadja. De nem is annyira gyenge hogy ne osszon s ne szorozzon... Soha tobbet!

Eleonora123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Kapat8

2017. január 3.

48ml+72ml+60ml

Én tényleg az a fajta vagyok aki már mindent kipróbált és ez jelenleg dobogós helyezett Nálam pedig tényleg a henna indigótól elkezdve többféle drága professzionális csak fodrászoknak árusított terméken túl vagyok már.

Köszönöm az itteni sok jó véleményt ami hozzásegített a megvásárlásához.

Balzsamját nem tudtam elképzelni miért vannak úgy oda érte. Aki még nem próbálta annak írom,hogy ebbe nem az a szokásos tasakocska van! Külön kis csavaros tetejű jó minőségű cucc,ami ha ügyi vagy,a kövi "festésig" színezésig elég!

Én a 200-ast ébenfekete színt használtam.

Kapat8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

48ml+72ml+60ml

Köszönöm az itteni sok jó véleményt ami hozzásegített a megvásárlásához.

Én a 200-ast ébenfekete színt használtam.

queenofhearts

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Az első hajfestékem volt, a sötétszőke hajamra lett kenve. A színnel nem volt probléma (egy vörös árnyalatot próbáltam ki, a nevére nem emlékszem), ami kissé zavaró volt, hogy az élénk vörösségéből kifolyólag iszonyatosan megfogta a sötétszőke hajam. Ez volt 2,5 éve, azóta sokszor és sokféle színű volt már a hajam, most épp fekete, de kint napsütésben még mindig csillog benne a vörös. Az illatot és a festékhez járó balzsamot imádtam.

queenofhearts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.