KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

Ár: 900 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték + ajándék minta!
Ár: 1000 Ft , Eladó: LizzC
Állapot: bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel: Pécs, Kecskemét, Budapest
Legadema

2019. január 22.

Én leszek azok kevesek egyike akik lepontozták ezt a terméket.
Jó pár éve festettem ezzel a hajamat. Tetszett, hogy ammóniamentes és óriási a szinválaszték.
Elkövettem azt a hibát, hogy minden festésnél az egész hajamat megcsináltam. Ennek ellenére akkor sem kellett volna megtörténnie annak ami megtörtént. Pár hónap alatt olyan csúnyán letöredezett a hajam, hogy olyat még annak előtt nem tapasztaltam.
Váltottam festéket és jobban odafigyeltem a hajam ápolására is, de igy is hónapok kellettek mire rendbe jött a hajam.
Később barna lettem majd újra szőke de még a szőkitést is birta a hajam látható roncsolás nélkül, de a L'oreal Casting Creme Gloss-t nem.

Legadema
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Én leszek azok kevesek egyike akik lepontozták ezt a terméket.

edonka

2019. január 21.

világosbarna hajamra vettem a "Brownie" 454 árnyalatot- réz-mahagóni-világosbarna amit ígértek, vöröses csillogással. hát a hajam tök fekete lett piros(!) fénnyel... felrobbanok!!!

edonka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.

Betty81

2019. január 15.

Az eredeti hajszínem barna, mely kissé őszül. Jó évtizedig tartó szőkeségem feladását követően, fodrászom ajánlására próbáltam ki, mivel nem akartam olyan terméket, ami az egyébként is megviselt hajamat tovább roncsolja, így lett ez az ammóniamentes színező a kedvencem. Nagyon meg voltam vele elégedve, ahhoz képest, hogy ez a termék "csak" színező!, nagyon jól befogta az ősz hajszálakat, és az eredeti gesztenyebarna hajszínem is, természetesen ahogy telt az idő, kopott a hajból, az ősz szálakról, de egy színezőnek ez a dolga! A szőke hajszínem után nem akartam hirtelen sötét hajszínt, így a "723 Tejes Karamell" árnyalatot választottam, amitől nagyon szép világosbarna/sötétszőke színt kaptam. Később a dobozon lévő kép alapján kicsit sötétebb "535 Csokoládé" változatot próbáltam ki, hát ez elég sötétre fogta a hajam, mindenki azt kérdezte: "feketére festetted a hajad?", én pedig nem győztem tiltakozni, hogy ez csak barna! :) Összességében: nagyon jól fed, miután újra szőke lettem, a fodrász elég nehezen, (több szőkítés után) tudta kiszedni a hajamból, festés közben jó az illata, nem irritál. Festést követően nagyon finom, puha és fényes és élénk színű a haj, a kondicionáló, amit festés után kell felkenni, több alkalomra is elég, és a legtöbb, általam kipróbált hajbalzsamnál klasszisokkal jobb. Már a színezőt nem használom, igaz, nem próbáltam ki egyetlen szőke árnyalatot sem, mert szerintem nem világosítaná ki a sötét hajamat, de van, hogy a balzsamért megveszem, mert az tényleg nagyon - nagyon jó. A száraz töredezett hajvégeimet eltünteti, nem zsírosít, (persze kizárólag a hajvégeimre használom!), gyönyörű tőle a hajam, és nem utolsó sorban napokig tartó illata van, ami szerintem nagyon kellemes.

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Klaudia25

2019. január 15.

Még csak 2 hete festettem be vele, és az elől lévő ősz hajszálakról nagyon kopik a festék. Minden hajmosásnál színes a víz. 3 naponta mosok hajat. Lehet elrontottam valamit, vagy a tövére azért kell a több réteg. Egyébként festés után szép csillogó volt, a balzsamját 4x-re használtam el, mert sok, és tömény.
Összességében kicsit többet vártam a kommentek alapján, ár arány értékben egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk.

Klaudia25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

kikolett

2019. január 15.

Régóta csak ezzel festem a hajam és nagyon elégedett vagyok a színeivel. Legutóbb a Csokoládé árnyalatot használtam és a hozzá tartozó mogyorókivonatot tartalmazó balzsamnak isteni illata van! Bárcsak lehetne külön is kapni! :)
Régebben sötétebb árnyalatokat használtam, amik rendre mindig feketék lettek, de miután elkezdtem világosabb barna színekkel próbálkozni, általában a dobozon lévő színt kapom. Pár hónap alatt megfakul, de nekem nem baj, így a következő szín jobban fog látszani. :)

kikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Adryka30

2019. január 14.

Többször festettem már vele, szép fényt ad a hajnak és az első őszhajszálakat is elég jól befedi.
Viszont azt vettem észre hogy 1-2 hónap után ahogy elkezd kopni, kicsit szárazzá és rugalmatlanná válik a haj.
Ennek ellenére újra fogom venni.

Adryka30
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Ennek ellenére újra fogom venni.

Atally

2019. január 5.

Már évek óta ezt a terméket használom hajfestésre. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig barna színű árnyalatokat használtam, mostanában a 200-as ébenfeketét veszem. A felvitele egyszerű, az utasítások egyértelműek. Sokkal szebb a hajam festés után. Ha kicsit töredezett a hajvégem, azt is eltűnteti. A hajam puha és csillógó lesz, emelett rettenetesen jó illatú, erre még rásegít a csomagban lévő festés utáni balzsam is ami több alkalomra elég. A szín szép fokozatosan világosodik a hajmosások alkalmával.

Atally
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

adrii1223

2018. december 27.

Szőke festett hajamat akartam vissza festeni barnára és azért ezt választottam mert ammónia mentes és nem roncsolja a hajamat. Az 518-ás árnyalatot használtam és elég sötét is lett a hajam de ez még úgyis kopni fog, ezen kívül nagyon szépen befogta a nagyon világos szőkét így elsőre és szép fényes is lett a hajam.

adrii1223
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

barbarahella

2018. december 24.

Az 518-as barnáját próbáltam. A doboz szerint hamvas mokkának kellett volna lennie, ehelyett vöröses beütése van fényben és elég sötét. Köze nincs a képhez a dobozon. A balzsam valóban nem rossz, de a Dr. Organic argánolajas balzsamja simán kenterbe veri és még natúrkozmetikum is. Nem újravevős.

barbarahella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

netti1212

2018. december 8.

Szőke hajam volt, de meguntam sose nőtt, gondootam visszafestem sajat hajszinemre... 600as árnyalatott vettem és tökéletesen passzol sajat hajszínemhez, amit nem hittem el, hogy elsőre befogta :) nem szürke nem zöld :) Megy az 5csillag!

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.