KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1000 Ft (+postaköltség nem személyes átvétel esetén) , Eladó: nixity
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Szolnok, fizetés: készpénz / utalás
L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
Kittus0723

2017. április 25.

Én a 4.15-ös jeges gesztenyét próbáltam ki. A tartóssága lenyügöző.. 6 hete festettem be és még mindig szép fényes színe van, persze világosodott de a lenövés szinte alig észrevehető. Tehát mindenképp maradok ennél a hajfestéknél/színezőnél. Egyetlen negatívuma az, hogy a doboz látható gyönyörű középbarna helyett lemosás után a tükörve nézve majdnem elájultam konkrétan fekete lett... hála az égnek 2-3 hajmosás után már barna de sajnos így is elég sötét. Aki szép barnát szeretne az a kinézett szín helyett vegye meg az eggyel világosabbat mert csalódni fog! De mondom a tartóssáfa az csillagos ötös. Most világosíttunk a hajamon és egy jóval világosabb színnel szemezgettem ebből a termék családból, esetleg valakinek van tapasztalata a 780-as vanillia m. színnel?

Kittus0723
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

kiflimorzsa

2017. április 24.

Két árnyalatát próbáltam eddig. Nehezen kiszőkült fekete hajam itt-ott narancssárga volt, így leszívás után gondoltam rámegyek egy szőke hajfestékkel. A marcipán árnyalatra esett a választásom, mivel ez egy nagyon világos hamvasszőke. Sajnos nem igazán tudta kiütni a narancssárga tónusokat a hajamból, így legközelebb eggyel sötétebb árnyalatot, a fehércsokit választottam. A tövét ezúttal nem szőkítettem ki, mert már nem akartam kínozni tovább a hajam. A szőkített részen gyönyörű hamvas árnyalatot kapott a hajam, a tövénél pedig sötétszőkés-világosbarnás színe lett. Nagyon elégedett vagyok a színeredménnyel, a hajam állagát nem károsította tovább, és a hozzá mellékelt balzsamnak is nagyon finom illata van. Elég volt egy doboz festék a vállig érő hajamra, legközelebb is ezt fogom használni.

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

DynaNusser

2017. április 24.

Az Intenzív csokoládébarnát használom, ősz szálak fedésére és azt kell mondjam, túl jól teljesít. Azt vártam, hogy majd gyorsan kikopik, mivel nem tartós festék. Tévedtem. Nem kopik, ugyanakkor fényes, puha és tökéletes a végeredmény, a balzsam pedig... Jó lenne, ha nem csak a festékhez lenne csomagolva, hanem flakonos kiszerelésben is hozzá lehetnek jutni. Kellemes az illata és a hatása... Imádom!

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

BettinaPinter

2017. április 22.

Régebben a sötétszőke hajamra ice chocolate 415 árnyalatot használtam. Gyönyörű, intenzív lett a hajszínem, bár az első hetekben mindig sötétebbfeketés színe volt. Nekem 3 évbe telt lenöveszteni, sosem kopott ki teljesen a színe,persze sokkal világosabb lett az évek során. Mindig pihe puha lett tőle a hajam, a balzsam egy csoda.
Most a 1021-es árnyalatot vettem így évekkel később, sajnos a dobozon lévő színskálához képest sokkal-sokkal sötétebb lett a hajam,de egységes, természetes árnyalata lett, talán 2 árnyalatot világosított az alapból világos szőke hajamon,de a képhez köze nincs az eredménynek. Picit csalódtam emiatt,de elégedett vagyok a végeredménnyel. Szép,fényes,puha lett a hajam tőle ismét.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

KataZs

2017. április 19.

6. fajta színét kentem ma fel a hajamra. Sötétbarna hajam van, kékesfeketét és 5 különböző barnát próbáltam már, ebből 2x olyan is lett a végeredmény, ami a dobozon van, de a többi alkalommal sokkal sötétebb lett. De azt nem is vártam, hogy pont olyan legyen, meg azért a végeredmény színek se voltak rosszak. Hajamat abszolút kíméli, puha, selymes, csillogó lesz utána. A balzsam nagyon sokáig elég, és na az egy csodaszer a hajamra, imádom. A színeredmény tartós, 3,5-4 hónapig kitart nálam. Az árat kicsit sokallom érte. Ezen kívül még 2 másik márka hajszínezőjét próbáltam, és messze ez volt a legjobb, legtartósabb, legkíméletesebb a hajamnak, és a legkönnyebben felvihető. Mindent egybevetve 4 csillagot kap tőlem, az ára és hogy nem mindig passzol a színeredmény a dobozon lévővel miatt nem kaphat max pontot nálam. De szerintem fogom még újravenni. :)

KataZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

zalla

2017. április 16.

A feladatát jól végzi, de vannak apró jelek, amik aggodalomra adhatnak okot.
Először is: ahogy egy másik hasonló terméknél is leírtam, biztos vagyok benne, hogy nem mindenkinek jön be a színező. Nehéz megjósolni, hogy mennyire lesz sötét az eredmény, és azt sem, hogy mennyire lesz drasztikus. De ha az ember elolvassa előbb a KM-s véleményeket (milyen jó is, hogy vannak!) akkor tudja mire számíthat.
Akciósan vettem a black cherry árnyalatot. A színe sötét vöröses, viszont az eredeti hajszínem miatt bizonyos fényviszonyok mellett néha sötét rozsdabarnának tűnt a hajam. Az eredeti hajszínemhez képest nem volt nagy a változás (ez nálam plusz). A palettéhez képest sokkal egyszerűbb a felvitele, ami hatalmas pluszpont, mert nem lett vörös foltos minden a fürdőszobában. A színét minimálisan engedi az első mosás után, de utána nem kell félni attól, hogy mindent összefog. Lassan kopik ki, nekem még 2 hónappal a legutolsó festés után is van némi vöröses fénye a hajamnak.
Ár-érték arányban jó vétel. mert bár elsőre soknak tűnik az ára, de kiadós (egy doboz bőven elég volt a félhosszú hajamra).
Viszont: sajnos már az első alkalommal is észrevettem, hogy a festés után a fejbőröm viszketett 2-3 napig. Sajnos azóta újra észleltem ezt festés után. Láthatóan nagy látványos gondot nem okozott, de kellemetlen volt. Ezért minden festésnek gyomorgörccsel (és megfelelően elvégzett allergiateszttel) futok neki.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

A feladatát jól végzi, de vannak apró jelek, amik aggodalomra adhatnak okot.

szusziii92

2017. április 16.

Fiatal korom ellenére picit őszülök. Nem akartam festeni a hajam, ezért próbáltam ki ezt a hajszínezőt. Csokoládébarna árnyalatot vettem, mert nagyon tetszett a csomagoláson a nő hajszíne. Eredeti hajszínem sima középbarna. Mindent az előírásoknak megfelelően csináltam a végeredmény pedig egy igen sötét már-már vörös haj lett. Azóta hetente háromszor mosom a hajam, hogy végre kikopjon( 3 hét telt el) szerencsére sokat világosodott, de sajnos még most is egyértelműen vörös a hajam. A két csillag kizárólag a balzsamra jár, mert az nagyon szuper, illetve annyi, hogy az ősz hajszálakat valóban elfedte.

szusziii92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

tagnes96

2017. április 8.

Szeretem a barna hajamat, viszont mindig egy picit világosabbat akartam. Több árnyalatot is kipróbáltam és mindegyiknél nagyon szép lett a végeredmény, viszont csak ennyi szól mellette. Ellene: azt vettem észre, hogy viszket tőle a fejbőröm, először azt hittem, hogy nem mostam ki elég jól a hajamból, de aztán több hajmosás után rájöttem, hogy a hajfesték a hibás. Nem voltam sose pattanásos, csak néha előbukkant 1-2 a homlokomon, vagy az orromon, viszont ettől az ARCOM is pattanásos lett ott, ahol hozzáér a hajam.

tagnes96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Flami

2017. április 4.

Sokáig volt tartós színezővel festett fekete illetve étcsoki színű hajam, aztán gondoltam, váltok és próbálok szőke lenni, mert mondják, hogy 40 felett már nem előnyös a sötét haj.
Tavaly szeptember óta nyolcszor kezelte a hajam profi fodrász, de kiderült, hogy egy közepes szőke árnyalatnál sosem lehetek világosabb, kivéve ha levágatok a hajamból kb. harminc centit, illetve megszokom a többszínű szőke hajat (mert a hajam vége-közepe pár héttel festés után már vörös volt).
Legutóbb úgy néztem ki, mint egy nagy üveg mustár, nagyon előnytelennek éreztem a bőröm és a szemem színéhez, ráadásul minden hónapban otthagytam a szalonban egy vagyont.
Tehát gondoltam, akkor vissza próbálok sötétülni saját kezűleg. Olvasgattam ez ügyben és sok helyen írták, valamint másik fodrászt is megkérdeztem, hogy ez lehetséges, annyi, hogy az első időkben gyorsan le fogja dobni a szőkített rész a festéket.
Étcsoki színű színezőt vettem, először kipróbáltam egy levágott hajtincsemen, teljesen jól megfogta!
Ezek után vettem egy nagy lélegzetet és három tubust rákentem a fejemre, rajta hagytam kb . negyven percet.
Nagy örömömre sikerült! Megszárítottam a hajam és mindenhol fekete lettem!!! villanyfényben, illetve napon azért én láttam, hogy teljesen nem egyenletes a festés. Párom azt mondta, hogy alig látszik és senki sem fogja észrevenni, de én azért úgy gondoltam, kéne neki még egy kezelés.
Úgyhogy vettem 200-as ébenfekete árnyalatot és másnap felkentem azt is, ezt már csak előírás szerint 20 percig alkalmaztam.
Az eredmény: döbbenetesen fekete vagyok, ez már nekem is sok...:D, úgy nézek ki mint az ördög..:-D egyszerűen hihetetlen, hogy egy tartós színező így megfog.
Azóta kétszer mostam hajat hogy kicsit tompuljon az eredmény, mosásnál szürke a víz, de egyelőre egy indiai nő vagy Morticia Adams is megirigyelne. :-)

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 4.

Lifeforce

2017. április 1.

Hiába gyönyörűek a színek és valóban hasonló árnyalatú lesz a végeredmény, mint a dobozon látható és sok a balzsam, amit mellékelnek, de nagyon bosszantó, hogy az ősztakarása nagyon nem megfelelő, pedig azt is ígéri.
Csalódás. Nagyon drága ahhoz képest, hogy ez egy kis hajszínező.

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Csalódás. Nagyon drága ahhoz képest, hogy ez egy kis hajszínező.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.