L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Jennyfer1990
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Makó, fizetés: Személyes átvétel, vagy postázás banki utalással (november 1-ig 490Ft a posta, utána 890Ft)
L'Oreal Casting Creme Gloss 535
Ár: 900 Ft , Eladó: Lestine
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcsi66

2018. szeptember 17.

Több mint tíz éve nem festem itthon a hajamat,nagyon sok vastag szálú,,,,itt nézegettem az oldalon hajfestékeket,ezt dicsérték a legtöbben,így őt vettem 8031) árnyalat,Most egy kicsit enyhült is az idegbajom,mert tegnap megcsináltam,fodrász által sárgás szőkeségemet eltüntettem,Jól sikerült,szép természetes szín,bár nem ilyen szoktam lenni,de jó lett Nagyon könnyen lehet dolgozni vele,annyira egyszerű és kényelmes,a balzsama meg. tényleg szuper.ja igen vannak már ősz hajszálaim,és befogta rendesen.1-2 árnyalattal sötétebbnek érzem a kapott eredményt,erre tényleg oda kell figyelni,Hajamat nem károsította,nem lett szálkás,hurrá!.Tartóssága ha rendben lesz,akkor megadom az 5 csillagot.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Anett0721

2018. szeptember 12.

Ma festettem a 910-es árnyalattal a hajamat, natúr, festetlen, sötétszőke részét (vállig festetlen). Hát, a jégszőke árnyalat (a doboz ki is hangsúlyozza, hogy hamvas, sárgulás elleni szín ez!) konkrétan világosvörös lett rajtam.
Ami azért gáz (azon túl, hogy nem ilyet akartam), mert a hajam váll alatt jégszőke a régi festések miatt, ott maradt is jegszőke, vállig meg vörös lettem, kicsit foltos is.

Ami durva: régen is ezzel festettem és akkor imádtam! Most nem tudom mi van, évekkel ezelőtt 5* lett volna, most csak 3.
- ápol és jóillatú
- könnyű használni
- régen szép volt ez a szín

Ami viszont még nagyon durva: félhosszú hajra kevés lett volna az 1 doboz, ha az egészet be akartam volna kenni.

Upd. április 4.: ismét vele próbálkoztam, 1010 Marcipán árnyalat. Világosabb lett, ez már jóval, de még mindig sárgás (nagyon), a tövem is. Pedig nekem az eredeti hajszínem hamvas! Csak épp sötétszőke. Ő meg leszívta sárgára :) Sebaj, imadom hogy gyengéd a hajamhoz, puha lesz tőle mintha nem is festettem volna. A sárgulást meg kezelem hamvasító sampon/balzsam kombóval.
Kár hogy a színek köszönőviszonyban sincsenek a nevekkel, ez a marcipán meg fehércsoki, meg kókusz egy aljas parasztvakítás csupán, simán csak "sárga" az összes, csak épp sötét vagy világos.

Upd. ápr. 29.: megint 1010, ezúttal szebb lett, nem lett aaaannyira sárga, de a hamvas még messze van :) A váll alá érő hajamra nagyon kevés 1 doboz.

Upd. aug. 16.: tegnap ismét rászántam magamat a Castingra, ezúttal sötétebb szőkét kerestem, jön az ősz, vágytam egy természetes, lágyabb, hamvasabb szőkére a nyári platina meg jégszőke festékek után. 801, mandula. 20 perc, gyors, illatos festés, vártam hogy megint elszúrtam-e hogy bedőltem a hangzatos névnek és ezúttal vajon sötétsárga leszek-e.
.....hihetetlen de EZ az árnyalat vééegre olyan, mint a dobozon!! Olyan, ami tetszik, ami hamvas, amilyet akartam! Természetes, mégis különleges, olyan "bársonyosan" hamvas, semmi sárga, vagy vörös nincs benne. Tényleg csodás. Felhúzom a 3*-ot 4-re de csak mert a Mandula 801 egymagában 5* lenne :)

Upd. aug. 12.: 801 ismét, mert múltkor bejött. Alapvetően a színe csodás megint, de valamiért foltokban világosszürkés lett...múltkor is volt pár tincs de akkor nem foglalkoztatott mert tetszett hogy végre nem sárga.
Egyébként már másoknál is észrevettem külföldi review-kban. Elég zavaró. Nem tudom az okát de valóban többeknél így volt (el is mondták a videókban, 4 ilyet láttam!).
Sosem lesz tökéletes a drogériás hajfestésem..

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

- ápol és jóillatú
- könnyű használni
- régen szép volt ez a szín

Sosem lesz tökéletes a drogériás hajfestésem..

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Szerettem ezt a hajfestéket,nagyon jó az illata is,jó a mellé csomagolt utóápoló balzsam is.Jól fed,egyetlen problémám vele,amit már mások is írtak itt,hogy sajnos a megnevezett hajszínnél,és a dobozán lévő fotónál is sötétebb a kapott színeredmény.A sötétszőkével festettem többször is a hajamat,de az eredmény inkább nagyon sötét barna lett mindig!

pirospipacsocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

elena066

2018. augusztus 31.

A 403 intenzív csokoládé színt próbáltam a hajamat meg sem fogta pedig még plusz 10 percet rajta is hagytam, a sötétszőke hajamnak meg sem kottyant ez a festék,illetve amit megfogott tincs az is kikopott a második hajmosásnál.. A neve nagyobb mint amit képest teljesíteni.Pozitívuma, hogy a balzsam amit adnak nagyon jó illatú.

elena066
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

vkata96

2018. augusztus 24.

Kb. 1 éve festem ezzel a hajamat, ez idő alatt több árnyalatot is kipróbáltam. (Jeges gesztenye, barna, világosbarna). Ahogy szinte mindenki, én is azt tapasztaltam hogy sötétebb lesz a végeredmény, mint a képen. Ez engem egyáltalán nem zavart, sőt, kifejezetten örültem neki. Egy hajmosás után egyébként is veszít kicsit az élénkségéből. Én nem tapasztaltam, hogy gyorsan elvesztette volna a színét, nekem inkább mindig egyenletesen kopik és nő le, emiatt nem kell sűrűn festenem. Nem érzem, hogy károsította volna a hajam, sőt, a méhpempős balzsam csodát művel :D Mivel rövid és vékony szálú hajam van, sose kell mindet felhasználnom, így halomban áll a sok kis balzsam a szekrényben, más balzsamokat nem is szoktam venni, ez tökéletes mindenféle samponhoz :D Összességében tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

UPDATE
Kipróbáltam a Brownie (454) árnyalatot. Kár volt. Hajtőnél vörös lett, a többi része gondolom olyan, amilyennek lennie kell. De ilyet még nem tapasztaltam az eddigi árnyalatoknál, még a jeges gesztenyénél se, pedig az is kicsit vöröses. Remélem néhány mosás után kiegyenlítődik az átmenet... Pontot nem vonok le, inkább visszaállok az eddigi árnyalatokra.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

UPDATE

Anheszenamon

2018. augusztus 17.

Sok hajfestéket kipróbáltam, de gyakran visszatérek ehhez. Több árnyalatot is használtam már, elégedett vagyok vele. Sajnos rengeteg az ősz hajszálam, de megfelelő árnyalat kiválasztásával tökéletesen fed. Mindig valami semleges barna színt választok, hogy még véletlenül se legyen benne vöröses altónus, mert azonnal narancssárga lesz a lenövés ahogy elkezd kopni. Derékig érő hajam van, de csak a tövét szoktam újrafesteni, így bőven elég egy doboz. Festés után mindig szép fényes lesz tőle a hajam. Teszi a dolgát, elégedett vagyok vele.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

evelinbardos

2018. augusztus 17.

Régóta festem a hajam, sok márkát és árnyalatot kipróbáltam már. Az előző árnyalatú festékem megszűnt, hosszas keresés után találtam rá erre. Szempont volt, hogy ammónia mentes és árban is megfelelő. A 635-ös Csokoládé Bonbon mellett döntöttem. Sajnos csalódás volt. Festés után csodás színe van, de hamar megkopik, a fejbőrömet és a hajamat is szárította. Így újra váltottam, nem tervezek visszatérni hozzá.

evelinbardos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Sophieb

2018. augusztus 14.

Én imádtam a jegszoke árnyalatot! De hova tűnt? Olyan fura nevű festékek váltották fel, mint pl. Habcsok meg ilyen hülyeségek 🙁

Sophieb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

katalinmester13

2018. augusztus 6.

Tökéletes barna szín keresőben vagyok. A márka 323-as étcsokoládéját próbáltam. Az ősz hajszálakat vörösre festette. :( Én nem értek a hajfestékek számozásához, színmélység meg vöröses beütés ... Én csak azt tudom, hogy az étcsokinak milyen a színe. Vöröses-pirosas étcsokit még nem ettem. Csak jó sötét, feketébe hajlót. Magát a színt nem dobja le a hajam, de nem szeretek cirmos lenni. A nem ősz szálak szép sötétek, az ősz szálak vörösek. Jöhet a következő!

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Vica23

2018. augusztus 3.

Első hajszínezőm nekem is. Az én enyhén vöröses beütésű szőkés barna hajamat, a 8031-es árnyalat kb. tejkaramella színűre színezte, enyhe vöröses beütéssel. Szóval nekem nagyon tetszik! 3 hajmosás megvolt. valóban enged a színéből, de így is szép. Az utóápolóval csínján bánjatok, hogy sokáig elég legyen, mert maga a hajszín is sokkal szebb tőle! (Másodszor utóápoló nélkül mostam).
+1 érdekesség: a fodrászom azt mondta, hogy úgy dolgoznak ezek a fajta világosítók, mint a hipo. Mert a haj szerkezetébe hatolva vilagosítanak, úgyhogy nála ez már a festék és nem pedig a hajszínező kategóriába tartozik. Lehet benne valami, mert én 3 naponta mosom a hajamat és a festést követő aktuális hajmosásomkor szinte menekültem a zuhany alá, mert enyhe hipos szaga volt a hajamnak. Ezért és ennek ellenére is 4 csillag, mert ez utána teljesen elmúlt, a hajam pedig szép.

Vica23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.