KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 535
Ár: 1000 Ft , Eladó: nonetta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás postázással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Viwi0524

2018. május 18.

Teljes hajfesték palettán végigérve vissza fogok térni ehhez a termékhez...sokkal tovább bírja mint bármelyik hajfesték 😁😁és a fénye is gyönyörű 😉 (kékesfekete árnyalat)

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

cicamokusz

2018. május 16.

Több szőke árnyalatot próbáltam eddig. Idővel kopik a szín, de így lesz kevésbé feltűnő a lenövés, mint más termékeknél. Amióta ezt a festéket használom, sokkal ritkábban festem a hajamat, pedig nem törik, szépen nő. Természetesnek tűnő lesz tőle a festés, kissé melíros hatás. Külön plusz pont a festék mellé csomagolt balzsamért, ami sok használatra elég. Szeretem, nem tervezek váltani.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Massacre

2018. május 13.

Huh hát ma festettem vele a hajam, de korábban használtam már valamelyik fekete színt pár éve, meg nemrég a Chilis csokoládét. Egy elrontott festést szerettem volna javítani, ugyanis valamiért a hajfesték amit használtam foltosan fogta be a hajam, tudom hogy a vörös mindent ledob, nehéz tőle megszabadulni stb. De mégsem hagyhattam annyiban a dolgot :D
A korábban felkent hajfestéknek megfelelő 400-as Barna szint választottam, sejtettem hogy nagyon sötét lesz de nem gond, mivel alapból egy feketés barna szín volt a célom (mint pl Kendall Jennernek). Először vittem fel magamnak festéket, eddig mindig más vitte fel ecsettel, de most a felvivő flakont használtam és úgy dolgoztam bele a hajamba. 20 percig hagytam rajta, és a foltos részeket nagyon szépen elfedte azt kell mondjam 98%ban. Nagyon sötét lett a színe, gondolom majd kopik de egyelőre nem bánom hogy szinte fekete a hajam. Fényben egyébként szépen barnán csillog.

Tartósságról majd később nyilatkozom, bár én kb havonta vagy 2 havonta festem a hajam, ha addig kibirja különösebb csúnya kopás nélkül akkor biztos ezt fogom használni mostantól. Régebben a fekete tartós volt, észre sem vettem hogy színező és nem festék, a tartós festékek is koptak annyit mint az.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

nagydia899

2018. május 8.

Mesés az illata, egyszerű használni, tartós az eredménye nem váltanék soha másra.

nagydia899
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Anett0721

2018. április 30.

Ma festettem a 910-es árnyalattal a hajamat, natúr, festetlen, sötétszőke részét (vállig festetlen). Hát, a jégszőke árnyalat (a doboz ki is hangsúlyozza, hogy hamvas, sárgulás elleni szín ez!) konkrétan világosvörös lett rajtam.
Ami azért gáz (azon túl, hogy nem ilyet akartam), mert a hajam váll alatt jégszőke a régi festések miatt, ott maradt is jegszőke, vállig meg vörös lettem, kicsit foltos is.

Ami durva: régen is ezzel festettem és akkor imádtam! Most nem tudom mi van, évekkel ezelőtt 5* lett volna, most csak 3.
- ápol és jóillatú
- könnyű használni
- régen szép volt ez a szín

Ami viszont még nagyon durva: félhosszú hajra kevés lett volna az 1 doboz, ha az egészet be akartam volna kenni.

Upd. április 4.: ismét vele próbálkoztam, 1010 Marcipán árnyalat. Világosabb lett, ez már jóval, de még mindig sárgás (nagyon), a tövem is. Pedig nekem az eredeti hajszínem hamvas! Csak épp sötétszőke. Ő meg leszívta sárgára :) Sebaj, imadom hogy gyengéd a hajamhoz, puha lesz tőle mintha nem is festettem volna. A sárgulást meg kezelem hamvasító sampon/balzsam kombóval.
Kár hogy a színek köszönőviszonyban sincsenek a nevekkel, ez a marcipán meg fehércsoki, meg kókusz egy aljas parasztvakítás csupán, simán csak "sárga" az összes, csak épp sötét vagy világos.

Upd. ápr. 29.: megint 1010, ezúttal szebb lett, nem lett aaaannyira sárga, de a hamvas még messze van :) A váll alá érő hajamra nagyon kevés 1 doboz.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

- ápol és jóillatú
- könnyű használni
- régen szép volt ez a szín

aiisha

2018. április 27.

Először nagyon elégedett voltam vele, de ahogy múltak a hónapok,egyre csalódottabb lettem. A szín (nekem az itthon nem kapható 780-as árnyalat került fel többször is) sötétebb lesz sokkal mint amit ígér. Sebaj, igy is tetszett. Viszont öt hét elteltével úgy kikopott, mintha sose lett volna. Vagy inkább még úgyabbul. Utána egyszerűen muszáj megint valami színhez nyúlni, mert a visszamaradt fakó felmosórongy árnyalat nem túl szívderítő a tükörben... Az illata valóban egész jó, a kis balzsam hozzá pedig csodaszer és meglepően sok is. Nem venném már újra, találtam mást, adieu, halleluja!

aiisha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Bezi

2018. április 21.

Imádom, főleg a balzsam miatt amit sajnos nem láttam külön, de ha lenne csak azt használnám. Fényessé teszi a hajat, igaz kicsit könnyebben zsírosodik utána, de valamit valamiért. Mikor megtudtam hogy kivezetik, beálltam a kasszához a színemből meglévő összes termékkel, így kihúzom még egy darabig.

Bezi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

zsofi207

2018. április 17.

Nagynénémnek kókuszos habcsók (1021) árnyalatot szoktam festeni. Igaz, már őszülő a haja és eredetileg ez csak színező, annyira nagyon nem is fedi az őszhajszálakat, de mivel világos színt festek, ezért nem feltűnő. Emiatt -1*, egyébként mindig csodaszép fényes a haja, jó illata van, nem csöpög, nem folyik, könnyű használni és a balzsam az valami brutál. Néha el is csaklizom tőle és az én festetlen hajamat úgy bepuhítja és fényessé teszi, hogy gyárthatnának önmagában is ilyen balzsamot, nem csak festékhez! :-)

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Fruzsiii

2018. április 15.

Szeretem ezt a terméket,nagyon sok színt kipróbáltam már,és ezek után is maradok ennél a hajfestéknél :) Nem száritja a hajat,és kellemes illatot hagy maga után,a balzsamja nagyszerű :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Africa

2018. április 9.

Kétszer próbálkoztam vele sötétszőke árnyalattal, ami a sötétbarna hajammal megegyező színt eredményezett. Szép fényes lett tőle a hajam, tényleg nagyon szép szín van, de mivel már megjelentek az első őszhajszálaim, és azokat nem fogta be, pedig mindent az utasításoknak megfelelően csinálam, így keresnem kell egy másik hajfestéket :(

Africa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.