KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 535
Ár: 1000 Ft , Eladó: nonetta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás postázással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Amy24

2017. szeptember 3.

Ma vettem eloszor az itteni pozitiv velemenyek miatt a 412 szamut.Fantasztikus hajfestek.Az h nincs benne amonnia meg nyugtatott h nem roncsolja az amugy is megviselt hajam.Es ami hozza van mehpempos apolotol olyan puha es selymes lett a hajam..Ezt fogom venni most mar...Pepecselos otthon hajat festeni de ezert meg eri.

Amy24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 22.

Na jó... ez a termék valami elképesztően jó. Az utóbbi egy évben nagyon sokszor festettem a hajam és az volt a problémám mindig, hogy nem lett egységes az eredmény. Ma lementem a sarki Rossmanba és lekaptam a polcról ezt a csodát jeges gesztenye színben. Nem bírtam ki rögtön be is festettem vele a hajamat. Az eredmény teljesen egységes (amit eddig egyszer sem tudtam elérni a szőke hajvégeimnél), gyönyörű barna színt kaptam és azóta alig bírom abbahagyni a hajam fogdosását annyira puha és fényes lett a hajam a hozzá mellékelt kondicionálónak köszönhetően.

Smailla0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Évek óta ezzel festem a szőke hajam, és azt kell, hogy mondjam, még sosem csalódtam benne. 2 havonta mindig ha már úgy látom festeni kell csakis ezt a festéket emelem le a polcról.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

snowyfairy

2017. augusztus 20.

A csokoládé illetve a brownie árnyalatokat próbáltam ki az utóbbi fél évben. Még szerencse, hogy színező, mivel a hajamat rendszerint sötétre színezte. Szinte feketére. Kb 4-5 hajmosás után fakult a várt színre. A hajbalzsam csodás hozzá. A mennyisége sok, így hát középig érő hajra is elég 1 db. Más hajfestéknél, színezőnél már elkellhet a 3 doboz is.

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

nofa

2017. augusztus 14.

Sziasztok :) Nekem a 316-os árnyalat van meg, akciósan vásároltam a Rossmanba 1200ft körül. Világos barna hajam van és a vége ki lett szőkítve de csak ilyen nap szítta szőkére. Egy idő után meguntam, hogy már mindenkinek ilyen haja van..jó ez általánosítás de olyan hétköznapi lett és sötétebbet akartam. Kicsit paráztam hogy nem fogja befogni a szőkét eléggé ahoz hogy eltűnjön :D de működött ;) a végeredmény nagyon szép lett igazi étcsoki szín és imádom azóta is. Amit tapasztaltam kicsit mintha jobban hullana a hajam tőle, de ebben sem vagyok biztos mert lehet hogy sötétebb lett és ezért tűnik fel jobban pár kósza szál. Minden esetre csak ajánlani tudom mind a fedése mint pedig a kopása egyenletes nem foltos, nem feltűnő. Pontosan ilyen festéket szerettem volna mivel lehet még bevállalom a feketét is de nem akartam egyből és ez egy nagyon jó színező természetes hatást ad.

nofa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

dogcathorsecow

2017. augusztus 1.

Nem rossz.A brownie árnyalat inkább vöröses barnát csinál .A méhpempős balzsam nagyon jó benne.Szép fényes,puha hajat csinál.

dogcathorsecow
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

dorci993

2017. július 26.

Szintén tejes karamellát vettem, hát a hajam legfeljebb étcsokoládés karamella lett. Megvan benne az a vöröses fény, amit én vártam, de konkrétan semmivel se lett világosabb a hajam, sőt. Alapból vöröses barna (mondjuk, hogy gesztenye), és a tejes karamella szépen csinált egy vöröses kávébarnát a hajamból. Annyira nem mondanám ezt jó üzletnek :D Oké, hogy ammóniamentes, ez szép és jó, de ha semmi köze a dobozon lévő színnek a végeredményhez,akkor inkább nem mondom, mit csinálhatok ezzel... Nem csúnya a szín, de ezek szerint legalább világos szőkét kéne használnom, hogy elérjem a hatást, amit szeretnék. Viszont legalább gyorsan kopik, hát most az egyszer örülök ennek :D (cserébe legalább elég drága)
De: amiért mégis még szoktam venni, az a balzsamja. Kéne érte egy petíció, hogy gyártsák külön is (vagy ha gyártják, sikítson bárki,aki tudja, hol árulják), literszámra venném. Nekem áfonya-illatú, de olyan nyálcsorgatóan, hogy ilyet még Lush kencékben sem éreztem,pedig ők aztán tudnak illatosítani. Szép is lesz tőle a hajam,viszonylag puha és olyan illatos, még 2 napig a mosás után, hogy nem győzöm szaglászni. Általában 30-60 percig pácolom benne a hajam, addig is szagolgathatom :D (de semmi másért nem éri meg megvenni)

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

carmenxo

2017. július 25.

Komolyan nem értem ezt a színezőt. Már majdnem egy éve kizárólag a garnier color naturals 8.1-esével festem a hajam. Nemrég kitaláltam hogy egy árnyalattal sötétebbet akarok, ki is néztem a 723 tejes karamellát. Nyilván nem vártam hogy teljesen olyan lesz mint a dobozon, de a sötétbarna ami lett belőle az azért eléggé kiakasztó. Konkrétan 4-es színmélységű lett a hajam, és nem hagytam rajta tovább 20 percnél. Ráadásul az árnyalatnak semmi köze a dobozon lévő gyönyörű aranybarnához, undorító zöldes fénye lett. Legszívesebben nullát adnék. Az egyetlen pozitívum a balzsam és az hogy ammóniamentes, de szerintem elég gáz hogy egy majdnem kétezer forintos festék (amiből ráadásul 2 doboz kell a hosszú hajamra) ennyire megbízhatatlan. A color naturals 7-esét is használtam már és érdekes módon nem lett se barna, se mocsárzöld.

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

borb.biaa

2017. július 9.

Mostanában otthon festem a hajamat, az otthoni hajfestéshez erre a termékre esett a választásom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A 1021-es Kókuszos habcsók nevű árnyalatot használom, ami szépen, egységesen fogja be a hajamat, nem sárgul, természetes hatású és tartós is. Külön pluszpont, hogy nincs tipikus hajfesték szaga, hanem kifejezetten kellemes illata van, ráadásul a balzsam, amit adnak hozzá, szintén szuper.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Merengo95

2017. július 7.

A legjobb hajfesték,amivel eddig csak találkoztam. A balzsam benne csodás és a többi festékhez képest sokáig tartja a színét,ragyogását. Azonban az ára kicsit húzós,mert 8 hetente festetnem kell, ezért általában csak akciók során veszem. Kár, hogy a L'Oreal tulajdonában van,mert a cég még mindig állatokon kísérletezik...

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.