KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 535
Ár: 1000 Ft , Eladó: nonetta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás postázással

adambfanni

2018. január 17.

Sokszor használom, mindig sötétebb lesz mint a dobozon ezért mindig egyel világosabbat veszek, tartós.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

kocosfox

2018. január 17.

723-as árnyalatot próbáltam. Nagyon gyorsan kopik, 3 hajmosás után már a felét ledobta a hajam, pedig L'oreal színvédő sampont használtam. Igaz, hogy hivatalosan ez csak egy HAJSZÍNEZŐ, de azért kicsit hosszabb tartósságra számítottam. A festékhez járó balzsam nekem iszonyúan szárította a hajam, törte a végét, így visszaváltottam a megszokott balzsamomhoz és megszűnt a probléma. A 723-as festékben ugye lila/opál és arany árnyalat van szám alapján. Nos, a szőkített hajamon fényben erősen rezes színe van.. Biztos nem veszem újra.

kocosfox
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

tothsugarka

2018. január 10.

2x használtam.. a szőkétől sötétbarna, a világosbarnától pedig iszonyú sötét, helyenként fekete lett a hajam..... és ráadásul drága is... Már nagyon sok festéket próbáltam, soha egyiknél sem tapasztaltam ilyen mértékű színkülönbséget. Nem ajánlom senkinek...

tothsugarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Moefoe

2018. január 8.

525 árnyalatban vettem meg (kettőt, mert hosszabb a hajam). Szép, a második mosásig. Irtó gyorsan kopik. 2 hete festettem, de szinte már semmi sem maradt meg belőle.

Moefoe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

NemethHenrietta

2018. január 5.

Hmm...ez egy érdekes termék.
Festett kb 10-es színmélységű szőke hajam volt. Először kipróbáltam a marcipán 1010 nevű árnyalatot,szép hamvas volt,de kb 1 hét után kikopott a lenővésnél,nagyon nem tetszett. Most hirtelen,lekaptam a 8031-et a polcról,amitől elsőre féltem hogy vöröses lesz a az arany pigment miatt(ezt jelöli a 3-mas).
Eredetileg a 910-et akartam megvenni,de nem volt a boltban,így ezt kentem fel végül.
Hát mit mondjak...nekem.nagyon tetszik! Nem vörös,de szépen aranyló természetes világos szőke! Remélem nem fog nagyon sokat kopni,és nem lesz lenővésem már kis időn belül. Ez a szín mintha sokkal jobban össze lenne "téve". Mint mondtam érdekes ez a termék...minden szín más,de mégis ugyanaz.
Megelőlegezem az 5csillagot.

NemethHenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Hmm...ez egy érdekes termék.
Megelőlegezem az 5csillagot.

Fruzsika941210

2017. december 25.

Régen amikor festettem a hajam a kedvenceim köze tartozott a jegszoket próbáltam közülük :) mivel alapbol világos hajam van így gyönyörűen be fogta nem kopott nőtt le :) egyszer Ha újra festetem majd biztos vissza terek :) és a balzsamjat úgy imádtam hozza csodás illatú és fényes hajat csinált ❤️

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

cicaaholdrol

2017. december 20.

Jó pár éve használom ezt a festéket, miután az ammóniás hajfestékek hazavágták a fejbőrömet. Alapból sötétebb szőke a hajszínem, de én inkább csak azt mondom, hogy seszínű... se szőke.. se barna. A 1010-es (most marcipán néven fut, előtte jégszőke volt) árnyalatot veszem, és már többen megkérdezték, hogy ez eredeti szín vagy festet? Több fodrász megkérdezte, hogy milyen festékből keverte ki az előző fodrász ezt a színt, mert annyira egységesen fed, hogy nem hiszik el, hogy egy szimpla 1000 Ft-os összerázós, kézzel felmaszatolós festéket használok saját magamnak, pedig DE! Jó persze biztos az is hozzájárul a természetes hatáshoz, hogy világos a bőrszínem és a szemöldököm is szőkés.
Úgyhogy ezt a festéket nyugodt szívvel ajánlom, remélem még jó sokáig kapható lesz!!!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

bigbrowneyes

2017. december 20.

Négy éve használom, az első árnyalat a Jeges trüffel (513) volt, ami a kedvencem is volt egyben. Nem hagyott vöröses színt, fényben inkább szőkésen csillogott. A saját hajszínemhez ez állt a legközelebb, így csak egy kis teltséget adott neki. Egyenletesen kopott ki, lenövés nem volt látható.Sajnos azóta ez az árnyalat nem kapható, helyette a Vilagosbarnát (500) használom. Mindkettő jóval sötétebb közvetlenül a festés után, de a “feketeség” két hajmosás után eltűnik.
Egyszer a Jeges kakaót (412) is kipróbáltam, ami szintén nem volt vöröses tónusú, de nagyon sötét lett, szinte fekete, ami azért már lassabban halványult el, de azért itt sem volt lenövés megfigyelhető.
Összeségében nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, a lapockámig érő hajamra bőven elég, talán kétszer is az lenne. A balzsamnak nagyon finom illata van, sokáig elég, és selymessé, fénylővé teszi a hajam.

bigbrowneyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Andrea1985

2017. december 15.

Legalább egy éve használom már ezt a hajfestéket, azaz a kókuszos habcsók nevű árnyalatot :-)
Jól fed, szép fényes, tartós.
A balzsamot is szeretem, amit adnak hozzá.
Az ára is baráti, főleg, hogy sokszor akciós a boltokban.

Andrea1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

Jól fed, szép fényes, tartós.
A balzsamot is szeretem, amit adnak hozzá.
Az ára is baráti, főleg, hogy sokszor akciós a boltokban.

Monyo1994

2017. december 14.

Nekem nagyon bevált ez a hajszínező. Nyár végére a szőkítő hajspray-k miatt, amiket használtam, teljesen sárgás lett a hajam, ekkor festettem be először a 1010-es marcipán árnyalattal, és megmentette a hajam. Szép egyenletes hamvas szőke lett, egyáltalán nem sárgult tőle, az egészet szépen befedte. Lassan kopik. Most a 931-es árnyalat, vanília fagylalt van rajta, ez azért egy sötétebb szőke árnyalat, ami tetszik, de a kedvenc még mindig a marcipán.

Monyo1994
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.