KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'Oreal Casting Creme Gloss 535

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marcsi66

2018. november 12.

Több mint tíz éve nem festem itthon a hajamat,nagyon sok vastag szálú,,,,itt nézegettem az oldalon hajfestékeket,ezt dicsérték a legtöbben,így őt vettem 8031) árnyalat,Most egy kicsit enyhült is az idegbajom,mert tegnap megcsináltam,fodrász által sárgás szőkeségemet eltüntettem,Jól sikerült,szép természetes szín,bár nem ilyen szoktam lenni,de jó lett Nagyon könnyen lehet dolgozni vele,annyira egyszerű és kényelmes,a balzsama meg. tényleg szuper.ja igen vannak már ősz hajszálaim,és befogta rendesen.1-2 árnyalattal sötétebbnek érzem a kapott eredményt,erre tényleg oda kell figyelni,Hajamat nem károsította,nem lett szálkás,hurrá!.Tartóssága ha rendben lesz,akkor megadom az 5 csillagot.

up,.Csillagok hullanak de kár,olyan lelkes voltam szuper eredmény,Kétszeri próbálkozás,de ez is csak azért,mert 2 dobozzal vettem ,és nem akartam kidobni,A kapott szín tetszett,de 2 hajmosás után már nem jó,az enyém ledobja,a tartóssága mivel ammóniamentes, valószínű ezért nem működik,ezt fodrásztól hallottam,Ősz hajra, abból is akad nálam,festés után szép,de innen úgy tűnik el mint a kámfor....

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Diamondbaby

2018. november 11.

Loreal Casting hajfesték nagyon jó. Jó szín. Krémes állagú. Szépen lehet vele hajat festeni.
Festés közben ápolja és védi a hajszerkezetet. De viszont nagyon drága.

Diamondbaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Festés közben ápolja és védi a hajszerkezetet. De viszont nagyon drága.

Drazsi

2018. november 6.

Évekig használtam sötét barna illetve fekete árnyalatokban. Az egyedüli drogériás hajfesték amitől nem viszket a fejbőröm.Az összes többi után sebesre vakartam a fejem. Az illata kellemes. A kis balzsam ami a dobozban van szintén nagyon jó. Ki lehet fogni az akciókat, olyankor vásároltam mindig.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

KisTigris

2018. november 4.

Évek óta használom, mindig másik barana árnyalatot. Rossmannban szokott lenni akcióban, akkor veszek 2-őt.
Van jópár ősz hajszálam, tökéletesen befedi, másfél havonta színezem újra.

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Van jópár ősz hajszálam, tökéletesen befedi, másfél havonta színezem újra.

iloveyoued

2018. október 30.

Engem ez a termék mindig megment.:) nagyon szeretem, a kedvencem. Emellett gyönyörű marad a hajam,nem szárítja ki, és az eredmény is szép! Én a marcipán árnyalatot használom,ez egy hamvas hideg szőke szín, mindig megdícsérik nekem. Sajnos amióta a csomagolás is új,hiába van ráírva,hogy a belső ugyanaz, a balzsam még mézesebb akármi lett, ami sajnos nem olyan jó nekem mint a régi :( imádtam a balzsamját, de még így is a közel legjobb,legszebb,legkímélőbb “festék”.

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

melaniabalazs

2018. október 29.

Amíg nem találtam gonosz fehéredő hajszálakat, addig csak ezt használtam. Nem roncsolta a hajam, nem erős a festék illata felkenés közben. A balzsam is nagyon jó, az ára kicsit húzós néha, nekem ugyanis kettő kell. A szín viszont nem mindig olyan mint a dobozon.

melaniabalazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

abyss

2018. október 25.

A Casting mellett volt a legjobb állapota a hajamnak. Sötétbarnát használtam több évig, elég sokat nőtt azalatt a hajam. Elsőre 1 árnyalattal sötétebbre fogja be a hajat, ami csak több mosás után kopik ki a hosszabb távú színére. 1-2 hónap után kopik picit világosabbra, de akkor is szép marad a színe. Amikor használtam, 3 havonta kellett újrafestenem

abyss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Benedetta88

2018. október 23.

Kedvencem évek óta. 600-as sötétszőke árnyalatot használom, régebben pedig az 500-as világosbarnát.
Valóságban sötétebb picit, de az első pár hajmosás alkalmával világosabbra kopik.Imádom, hogy gyönyörű szép fényt ad a hajamnak.

Benedetta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

rencike666

2018. október 23.

Nagyon szeretem. A 600-as sötétszőkét használom, már első alkalommal eltűntette a vörös árnyalatot a hajamból. Természetes színe van a hajamnak és fényes. Kicsit száraz, durva a hajam közvetlenül lemosás után de a pakolás helyrehozza és a többi hajmosásnál már nem érződik pakolás nélkül sem. Régen sokáig a feketéjével is festettem, volt amikor étcsokival és mindig nagyon szép eredményt kaptam. Nem váltom le semmi pénzért.

rencike666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

juditjudit

2018. október 15.

Évek óta ezzel festem a hajam és sose volt rá panasz! Sokan kérdeztek is, hogy fodrásznál voltam-e mert olyan szép fényes volt mindig a hajam. Tövemet kentem mindig és sose volt foltos vagy bármi más.

juditjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.