KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1000 Ft (+postaköltség nem személyes átvétel esetén) , Eladó: nixity
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Szolnok, fizetés: készpénz / utalás
L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
My Molly

2017. május 23.

Mélységesen és borzasztóan csalódott vagyok. A hajam most konkrétan egy szétszáradt, széttört szénaboglya. Korábban használtam már ezt a fajta festéket, nem volt vele problémám, a kis utóápolója mindig rendbe tette azt a kis kiszáradást amit eredményezett. De most! Az egészséges hajamat úgy tönkretette és olyan módon, hogy konkrétan sírni tudtam volna, mikor megláttam. Most egy seprűt hordok a fejemen - sajnos nem vicces. A meggybonbon árnyalatot vettem meg, mert 23 évesen bizony őszülök és nem is ártott már egy kis frissítés... ez lett belőle. Bánom és átkozom a napot amikor megvettem. Soha többet nem fogok drogériás festéket venni, bármilyen ammónia és minden mentesnek is fogják ígérni. Nem tudom, talán csak én jártam így, vagy rossz volt valami a festékben, ötletem sincs. De többet soha.

My Molly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

musztafa

2017. május 15.

Jó hajfesték, jó illata van, szép, fényes és puha lesz tőle a hajam. Általában a barna árnyalataival próbálkozom az egyébként is barna, erős szálú, hosszú hajamra. Az egyetlen gondom vele, hogy az ősz hajszálaim elég hamar ledobják, pedig csak "miattuk" festem a hajam.

musztafa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

szfruzsi

2017. május 6.

több szőkéjét is próbáltam ( jelenleg a Mandula színűvel van festve a hajam), mindegyikkel nagyon elégedett volta, az alapból sötétszőke seszínű hajamat nagyon szépen ,de mégis természetesen világosítja, nem sárgul és szép fokozatosan kopik ki belőle. Anyukám a csokoládé színnel festi, ő is teljesen elégedett vele!

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

missmomsen

2017. május 6.

Nem vártam tőle csodát, csak a barna hajamat szerettem volna picit feldobni. Több barna árnyalatot próbáltam, némelyik egész jól bírta, de voltak olyanok, amiknél már a festést követő 3-4 hét után nem ártott volna újrafesteni...

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 6.

Jó hajfesték, az ammóniamentessége nagy előny.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 6.

Jó hajfesték, az ammóniamentessége nagy előny.

nikolett

2017. május 1.

Up: regebben a festeket nagyon szerettem, a hozza adott pakolasert rajongtam. Akkor meg nem volt tele mikrocsillammal (az lehet vajon?), de most igy festes utan latom a kezemen, hogy tele van vele... nem pontozom le, de igy a csillamtol fog ragyogni, nem a taplalo osszetevoktol.

Csak ezzel festem a hajam és maximálisan elégedett vagyok. Egy szál se hullik ki tőle. Ammóniamentes, emiatt nem is váltom le egyhamar. :)

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Kittus0723

2017. április 25.

Én a 4.15-ös jeges gesztenyét próbáltam ki. A tartóssága lenyügöző.. 6 hete festettem be és még mindig szép fényes színe van, persze világosodott de a lenövés szinte alig észrevehető. Tehát mindenképp maradok ennél a hajfestéknél/színezőnél. Egyetlen negatívuma az, hogy a doboz látható gyönyörű középbarna helyett lemosás után a tükörve nézve majdnem elájultam konkrétan fekete lett... hála az égnek 2-3 hajmosás után már barna de sajnos így is elég sötét. Aki szép barnát szeretne az a kinézett szín helyett vegye meg az eggyel világosabbat mert csalódni fog! De mondom a tartóssáfa az csillagos ötös. Most világosíttunk a hajamon és egy jóval világosabb színnel szemezgettem ebből a termék családból, esetleg valakinek van tapasztalata a 780-as vanillia m. színnel?

Kittus0723
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

kiflimorzsa

2017. április 24.

Két árnyalatát próbáltam eddig. Nehezen kiszőkült fekete hajam itt-ott narancssárga volt, így leszívás után gondoltam rámegyek egy szőke hajfestékkel. A marcipán árnyalatra esett a választásom, mivel ez egy nagyon világos hamvasszőke. Sajnos nem igazán tudta kiütni a narancssárga tónusokat a hajamból, így legközelebb eggyel sötétebb árnyalatot, a fehércsokit választottam. A tövét ezúttal nem szőkítettem ki, mert már nem akartam kínozni tovább a hajam. A szőkített részen gyönyörű hamvas árnyalatot kapott a hajam, a tövénél pedig sötétszőkés-világosbarnás színe lett. Nagyon elégedett vagyok a színeredménnyel, a hajam állagát nem károsította tovább, és a hozzá mellékelt balzsamnak is nagyon finom illata van. Elég volt egy doboz festék a vállig érő hajamra, legközelebb is ezt fogom használni.

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

DynaNusser

2017. április 24.

Az Intenzív csokoládébarnát használom, ősz szálak fedésére és azt kell mondjam, túl jól teljesít. Azt vártam, hogy majd gyorsan kikopik, mivel nem tartós festék. Tévedtem. Nem kopik, ugyanakkor fényes, puha és tökéletes a végeredmény, a balzsam pedig... Jó lenne, ha nem csak a festékhez lenne csomagolva, hanem flakonos kiszerelésben is hozzá lehetnek jutni. Kellemes az illata és a hatása... Imádom!

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

BettinaPinter

2017. április 22.

Régebben a sötétszőke hajamra ice chocolate 415 árnyalatot használtam. Gyönyörű, intenzív lett a hajszínem, bár az első hetekben mindig sötétebbfeketés színe volt. Nekem 3 évbe telt lenöveszteni, sosem kopott ki teljesen a színe,persze sokkal világosabb lett az évek során. Mindig pihe puha lett tőle a hajam, a balzsam egy csoda.
Most a 1021-es árnyalatot vettem így évekkel később, sajnos a dobozon lévő színskálához képest sokkal-sokkal sötétebb lett a hajam,de egységes, természetes árnyalata lett, talán 2 árnyalatot világosított az alapból világos szőke hajamon,de a képhez köze nincs az eredménynek. Picit csalódtam emiatt,de elégedett vagyok a végeredménnyel. Szép,fényes,puha lett a hajam tőle ismét.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.