KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1200 , Eladó: misstee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postázva
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 535
Ár: 1000 Ft , Eladó: nonetta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás postázással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kissnoncsa

2017. november 18.

Anyukám használja, de én festem vele a haját. Nagyon könnyű használni, mondjuk én ecsettel szét kenem nem szimplán bemasszírozom, de jó, hogy a festék 'be van zárva', így nem kenek össze semmit. Picit gyorsan kopik anyánál, de ez már inkább a sok ősz hajszálnak köszönhető. A színválaszték is egész nagy és nincs kellemetlen szaga sem.

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

adel.fiore

2017. november 17.

Szép lesz tőle a hajam, és a balzsamot én is imádom benne. De sajnos eléggé irritálja a bőröm :(

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

postareb

2017. november 17.

Amióta forgalmazzák azóta használom. Szuper a fedése, a hajam szép fényes és puha lesz tőle. A hozzátartozó balzsam is nagyon jó, szeretem az illatát. Amennyiben lehetne külön kapni, úgy biztosan megvásárolnám.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

amja

2017. november 17.

Nagyon szeretem, szép fényes és puha lesz tőle a hajam. A hozzá tartozó balzsam is remek, nagyon sajnálom, hogy külön nem kapható. Az illatát is nagyon szeretem, mind a balzsamnak mind a festéknek, és a hatását is.
Nekem sötét hajam van, inkább csak arra használom, hogy egy szép árnyalatot adjon neki. Így amúgy sem lenne olyan feltűnő a lenövés, de emellé még szépen (egyenletesen) kopik is, így pláne nem.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

mayernoemi

2017. november 8.

A legjobb hajfesték,szép színt ad tartós csak dicséretet kapok érte hogy milyen szép a színe,imádom!

mayernoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Rozsaszinponilo

2017. november 1.

Ez volt az első hajfestékem mióta csak festem a hajamat (kb. 4-5 éve), nem fogok soha eltérni tőle! Imádom, hogy nagyon természetes hatást érek el vele, és, hogy nem roncsolja a hajszálaimat!
Nálam az ősz hajszálak hamar ledobják a festéket, de szóljon mentségére, hogy nem is a legerősebb fedésű hajfesték - II. kat., asszem :)
Ettől függetlenül mindig a megbízható minőséget hozza, kellemes krém illatú, és két hajfestés között is megtartja a ragyogó színét. Mivel az eredeti hajszínemhez közeli árnyaltot választottam, elegendő 3 havonta festetni. Így egy jól elcsípett Glamour kuponnal (mindig fél áron van!!!) egy évre be tudok tárazni belőle. :)
Én a "Világosbarna" árnyalatot választottam, és persze sötétebbet kaptam, mint amit én világosbarnának neveznék :D. Megjegyzem, hogy 2-3 hajmosás után kopik ki a színe olyanra, mint ami a kis hajszínt-prezentáló kis izén van a boltban a hajfestékek előtt, a polcon. Komolyan kipróbáltam, és tényleg olyan színű! :'D

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Nagyoooon nagyon nagyon jó!!! Hihetetlen! Chilis csoki árnyalatút használtam, és gyönyörű volt a végeredmény, június közepén festettük és még mindig látszik egy picit. Természetes napfénynél rendesen mélyvörös volt, rosszabb fényviszonyoknál barnás színű, amikor elkezdett kopni kb minden természetes vöröses hajszínt felfedezni véltem benne. Abszolút nem törte el a hajamat, csak kicsit viselte meg, pedig nekem elég száraz a hajam, de festés után hónapokig hihetetlen puha volt a hajam a hozzá járó balzsamnak köszönhetően, ami valami brutál jó, nagyon kevés is elég belőle, kb 2 hete fogyott el pedig nem túl nagy mennyiség (majdnem minden mosásnál egy borsónyit használtam a hátközépig érő hajamra és elég volt). Szóval ha lehetne, 6 csillagot adnék rá, tuti újraveszem valamikor egy másik árnyalatban, de egyelőre a természetes szőkeségemmel kell beérnem :)

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

angeleyes8

2017. október 29.

Nagyon szerettem ezt a hajfestéket! Gyönyörű színt és fényt adott a hajamnak, egyenletesen kopott ki. Hajfestés után közvetlenül brutálisan sötét lett a hajam (középbarna árnyalatot szerettem volna elérni), ezzel mindenki számoljon, 1-2-3 mosás után kopik ki a hosszú távú színére. Általában szerintem sötétebb, mint amilyenre a doboza/neve alapján számítana az ember. Egyébként, aki nem szeretne vöröses tónust, a 00-ra végződő árnyalatok közül válasszon :) A dobozban található balzsam nagyon puhává varázsolja a hajat, bár nekem az illata nem annyira tetszik (túl tömény), de ez más kérdés :D
Jelenleg nem festem a hajam, de ha megint kedvem támad, tuti, hogy ezzel a termékkel fogok nekiállni :)

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

AdelM

2017. október 29.

A legjobb dobozos festék!:) Ha otthon festem a hajamat csak ez a festék jöhet szóba. Az 500-as színkódú "világosbarnát" használom. A fénye sokkal szebb mint mikor a fodrásztól jövök el, nem büdös, és nagyon örülök, hogy nem károsítja annyira a hajam mint az ammóniás festékek. A színnel picit vigyázni kell mert az én hajam sötétbarna mégis a festék "világosbarnaként" van írva, szóval ajánlatosabb 1-2 árnyalattal világosabbal kezdeni. Az ősz hajfedése nem teljesen kiváló, de ez elnézhető mert a többi dobozos képest ebben is vezet. A dobozban elég sok van így rövid haj esetén szerintem bőven elég 2x-i festésre. Mindent összevetve én nagyon szeretem ezt a terméket!

AdelM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Szane

2017. október 28.

Tejes karamella színnel próbálkozom immár többedszerre. Ammónia mentesség miatt vettem meg. Elég sok ősz hajszálat kellene befednie, hát ez nem sikerül. Pedig nagyon bíztam benne. Így kénytelen vagyok 2 hetente kicsit utánafesteni ahol szükséges. Mondjuk egy tubusból kijövök így is a következő festésig (4 hét), de azért többet vártam a terméktől. A balzsamja és az illata tényleg remek, a színező fedése közepes

Szane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.