KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 3500 , Eladó: VBoga
Állapot: 80% van tele kb, egy hetet használtam., Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.

Timo0506

2018. december 15.

Update: Pár hónapra abbahagytam a használatát,nagy hiba volt és sajnos ekkor tapasztaltam meg,hogy mit is tud igazán.Úgyhogy,azt kell mondanom,hogy bizony eddig ez az ami a legjobban bevált a piros pöttyökre és a bőröm is egyenletesebb tőle.(The Ordinary 2%os szalicilsavval használom,lehet,hogy a kettő termék együttes használata számitott nálam igazán)

Igazából ezzel a termékkel úgy vagyok,hogy se-se is-is.Évek óta használom,bár nagy történeteket nem művel se zsíros bőrrel,se pattikkal,se piros foltokkal.Sajnos nem találtam még mást ami helyettesíthetné.Sminkalapnak viszont egész jó.Reggelente szoktam csak használni a szinezett változatával.Nyáron nekem nem igazán mattit,a bőröm pillanatok alatt kifénylik.Könnyed,kevés is elég belőle,felvitelkor a problémás területeket kicsit csipi.3-4 csillag között vaciláltam,azért adom meg a 4-t mert valamiért mégis mindig újra veszem,de egyáltalán nem csodaszer kategória.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

gretik246

2018. december 12.

Másodszor vettem újra, nekem nagyon hatásos, naponta 1x vagy 2x használom. Sokáig elég, de ha kifogy a második tégely szerintem újraveszem, mert eddig még nem találtam jobbat, pedig már sok mindent kipróbáltam. Nem tudom, hogy a krémnek köszönhető-e, de amióta használom a pattanásaim is kevesebbek. Nem egy csodaszer, de eddig ez a leghatásosabb krém, amit eddig használtam.

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

brigittalee

2018. december 8.

Az első krém, ami hatásosnak tűnik a pattanásos bőrömön. Naponta egyszer az esti rutinnál használom kb. egy hónapja. Az acnék egyre kevesebbek, helyük halványodik. Egyelőre imádom.

brigittalee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Zsofia19941227

2018. december 3.

Ez a krém fantasztikus. Nagyon sok pattanásom volt, gyulladt és apróbbak is, kamasz korom óta. Rengeteg krémet kipróbáltam.Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen szép lesz az arcom. Ez a krém csoda. Ezt használom reggel alapozó alá, és este. Előtte még lemosom a La Roche posay lemosóval. Egy héten egyszer pedig vio géppel végig megyek az arcomon. Kitartást mindenkinek, egy-két hónap múlva biztosan hatni fog! :)

Zsofia19941227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Sweetl

2018. december 3.

Ez egy borzasztó krém...semmire nem jó. :/ Sokat vártam tőle de nekem nem hogy megszüntette volna a pattanásokat,inkább kijöttek tőle. :/

Sweetl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

lagreta

2018. december 2.

Már többször újravettem, nekem kb. csodaszer, rendben tartja a bőrömet, ha ezt használom jóval ritkábban jönnek ki új pattanások. A bőrömet azért egy kicsit hajlamos szárítani, de előtte hidratáló szérumot használok, így nem probléma.

lagreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Nigea88

2018. december 1.

Megvan egy ideje, és végre rájöttem arra is, hogy nekem hogyan válik be a használata. Alapvetően nincs nagyon pattanásos bőröm a lassan, de biztosan kialakuló rutinnak hála, azonban Franciaországban járva az ottani sokkal kedvezőbb ár miatt megvettem. Alkalmanként használtam, amikor a pattanások területét kentem vele. Így sok haszna nem volt. 5 napja kijött jópár az államon egyik éjjelről reggelre, nyilván a ciklus miatt. Akkor úgy döntöttem, hogy reggel C vitamin szérum után és hidratáló (vagy mostanában cold cream) előtt használom. Este pedig arctisztítás után (utazok, így hámlasztó nincs velem), hidratáló olaj előtt nagyon vékonyan, de mindenhol. Már ennyi idő alatt szinte láthatatlanok lettek a pattinyomok! Rendelem a következő tubust.

Nigea88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

edinaa225

2018. november 24.

Imádom! 2. tubussal használom. Félévig elég, minden este és minden reggel használom a géllel együtt.
Sajnos mikor elfogyott 2 hét után tudtam újravenni de míg nem használtam , minden reggel pattanások hada várt nem is gondoltam volna hogy ilyen sokat fog számomra jelenteni ez a kis krém. Illetve a bőröm is sokkal szebb maga az összhatás hogy mennyire sima lett , míg nem használtam sokat romlott. Most hogy újra használom , ég és a föld a bőröm arcképe.
Mindenkinek ajánlom ! Kis csoda! Nélkülözhetetlen termék :) !!

edinaa225
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Mindenkinek ajánlom ! Kis csoda! Nélkülözhetetlen termék :) !!

eszti87

2018. november 23.

Jó az állaga, gyorsan beszívódik, könnyű, engedi lélegezni a bőrt. Teszi a dolgát, de azért hátast nem dobtam tőle, de még várom, hogy hosszabb távon érzek-e valami pluszt. :)
Addig is, 4 csillag!

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Addig is, 4 csillag!

SRenata

2018. november 20.

A tág pólusokkal és a foltokkal nem tud elbánni, rövid távon javult a bőröm, de hosszabb ideig használva Nekem ugyanúgy jöttek új pattanások/miteszerek. Évekig használtam, mert nem találtam jobb terméket, de az igazi wow elmaradt. Mégis, összehasonlítva más patikai ktémekkel még mindig magasan a legjobb!

SRenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.