KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

NO POSTA Egy zsák termékminta
Ár: 2500 postával , Eladó: encimokus
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás
Ár: 10000 , Eladó: zsany88
Állapot: 1x használt., Helyszín: Makó, Nagyszénás, fizetés: Megegyezés kérdése.Akár posta, akár személyes átvét.

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Kb egy fél éve kezdtem el használni, miután úgy ítéltem meg, hogy az arcom szörnyű állapotban van (mert leálltam az erős antibiotikumos gyógyszertári krémekkel), mert nagyon sok jó véleményt olvastam róla. Összességében sokat javított a bőrömön, a hegeket is halványította minimálisan, finom az illata és nagyon könnyű, kellemes viselet. Éjszakára ezt használom, nappalra a színezett társát. Viszont azért nem egy csodaszer, csodát senki ne várjon tőle. És az ára is elég borsos, ami nem is erdekelne, ha úgy gondolnám maximálisan megéri. És az is teljesen igaz, amit itt többeknek olvastam, hogy egy idő után hozzászokik az bőr és már nem olyan a hatás sajnos.

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Effi

2017. augusztus 17.

Három hónapja kezdtem használni az arclemosójával együtt. A bőröm állapota finoman szólva is katasztrofális volt: pattanások, hegek, foltok, tág pórusok... Folyamatos használat mellett a bőröm állapota látványosan javult, sokkal egységesebb a bőrképem, a foltjaim halványodtak, pattanás ritkábban jön és hamarabb megy. Esténként használom egy másik hidratáló alá, mert nekem önmagában kevés a hidratáló hatása. Gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után. Örülök, hogy van! :)

Update: Az elején el voltam ájulva a hatásától, csodásan letisztította az arcom, a LRP előtti állapothoz képest tökéletesnek volt mondható a bőrképem. Fél év használat után már átfogóbb véleményt tudok írni. Még mindig nem fogyott el, pedig minden egyes nap használtam. Mikor már úgy láttam, hogy nincs különösebb korrigálnivaló az arcomon, áttértem a kétnapi használatára. Na ettől a bőröm megsértődött és úgy kipattogott, mint már régóta nem. Ettől viszont én sértődtem meg, mert nem szeretném ennyire függővé tenni a bőröm egy krémtől... Ez nem normális dolog, szabályosan rosszul esett, mert azt hittem, a kiváltó okot is sikerült megszüntetni. Most úgy nézek ki, mint egy tinédzser, pattanások, zsíros T-vonal, hatalmas pórusok. Most már elhasználom, de nem fogom újravenni. Nem kell az arcbőrömnek egy drog!

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

nikikee97

2017. augusztus 10.

Évek óta használom, így számomra már végképp elérte végleges hatását, kitapasztaltam a használatát is ennyi idő alatt saját magamon, úgy gondolom:) Nagyon szeretem ezt az arckrémet, számomra szuperül hidratál, télen-nyáron elégnek érzem. A gél állaga miatt nyáron sem sok, nem hagy maga után nehéz, vagy ragacsos érzést, pillanatok alatt beszívódik, főleg, ha már könyörög a bőröm érte:)) Én úgy vettem észre, hogy a meglévő pattanás utáni hegeimen, foltjaimon is sokat segített, és a súlyos aknés bőrképem rengeteget javult tőle. Sokkal kevesebb pattanás jön ki rajtam, és valamit talán a mitesszerekkel is tesz. Nem mondom, hogy egyedül egy csodaszer, és csak ezt használom, de alapdarab a rutinomban. Az ára, meg a kiszerelés (40 ml) senkit nem szabad, hogy elriasszon a megvásárlásától, mert nekem ez az elsőre ici-pici mennyiség 2-3 hónapig is elég.

nikikee97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

kinga1980

2017. augusztus 3.

Két hónap használat után szépen kitisztította a bőröm , nem okozott újabb pattanásokat, hidratáló hatása sok nincs .
Gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek.
Előre félő volt mert tartalmaz komedogén képző anyagot de szerencsére nincs vele gondom

kinga1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

blueberry93

2017. július 31.

Szeretem, mert nem tömít és smink alá is jó.
Amikor elkezdtem használni nagyon szép lett tőle a bőröm, de egy jó fél év alatt úgy érzem hozzászoktam, most már kevésbé hatásos.

blueberry93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Szeretem, mert nem tömít és smink alá is jó.

BruBella

2017. július 26.

Amióta használom sokkal kevesebb miteszerem van és egyáltalán nem fénylik tőle az arcom. Sminkalapnak is szuper! Az illata meg mese.

Egyébként érdemes gyógyszerésztől tanácsot kérni, hogy melyik fajta krémet érdemes használni!

BruBella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

csudex

2017. július 20.

Geles krem. Nem tul eros hidratalo hatas, de egyszeruen imadom. Amikor elkezdtem hasznalni nagyon nagy eredmenyeket hozott, kevesebb pattanasom lett. Most mar a masodik tubust hasznalom kevesbe latvanyos, de imadom a kremet. Valoszinuleg sokszor ujraveszem.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

nbrigi93

2017. július 16.

A sok pozitív vélemény miatt én is vettem egy tubussal, azonban nekem nem vált be :/ Remek az illata és az állaga is tetszik, azonban rendszeres használat esetén rettenetesen kiszárította az egyébként zsíros arcbőrömet. Olcsóbb drogériás arckrémek esetén is jobb eredményt kaptam.

nbrigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

ancsika511

2017. július 12.

Évek óta a La Roche Posay Effaclar termékcsaládot használom, és imádom. A bőrgyógyászom ajánotta ezt a termékcsaládot, és nekem nagyon bevált. Ez a krém szuperul mattít, hidratál, nagyon jó az állaga, az illata, pattanásaim sincsenek már. Hamar beszívódik, télen és nyáron is. Az Effaclar tisztító zselével használom. Nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

ancsika511
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

leila0803

2017. július 8.

Szörnyű, a hidratáló hatása 0, amúgy meg semmire sem jó.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Szörnyű, a hidratáló hatása 0, amúgy meg semmire sem jó.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.