KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4804 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4804 Ft

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 4804 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 10000 , Eladó: zsany88
Állapot: 1x használt., Helyszín: Makó, Nagyszénás, fizetés: Megegyezés kérdése.Akár posta, akár személyes átvét.
Ár: 2500 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kb. 3/4-ig van , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után posta, vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hunina97

2017. december 12.

Lassan 2 hónappal ezelött szántam rá magam, hogy a vélemények alapján megvegyem ezt a krémet. Az utóbbi időben nagyon csúnya lett a bőröm és kelllett valami ami ezt helyre hozza. Ez sikerült is! Bár az első használat után megilyedtem, hiszen kipirosodott a bőröm és irritálta, de a vélemények között találkoztam már olyannal, aki ezt tapasztalta és megnyugtatott, hogy a késöbbiekben ez a pirosság nála is elmúlott, ahogy nálam is. A második felkenésnél már nem is pirosodott ki tőle a bőröm. Valamikor az egész arcomat bekenem, valamikor csak a problémásabb területet. Szerencsére már csak a szokásos kisebb pattanásaim jönnek elő, de azért veszek még belőle, mert ezekre is tökéletes. Kicsit kiszárítja a bőröm, így jó bevált arckrémmel is kenem mellette.

hunina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

redvelvet

2017. december 5.

Kb a negyedik tubust használnom felváltva egy másik La Roche Posay krémmel, nekem nagyon sokat segített a pattanásos bőrömön, sokkal kevesebb patti, gyógyuló hegek, szebb összkép. Sokadszorra is újravevős.

redvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

evelinmakkos93

2017. november 30.

Szeretem, mert könnyen beszívódik, puha lesz tőle az arcom, használat után olyan frissnek érzem a bőröm.

evelinmakkos93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

mycupoftea

2017. november 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet. :) Nem túl zsíros, könnyen beszívódik, megfelelően hidratál és a legfontosabb, hogy nem keletkeztek tőle pattanások.

mycupoftea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

vrgdo1991

2017. november 26.

Amióta (1,5-2 éve) ezt a krémet használom klasszisokkal javult a bőröm állapota. Örökre a piperepolcom lakója lesz!

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

dora1682010

2017. november 16.

Bőrgyógyász ajánlotta.Nekem szépen rendbe hozta az arcom. A homlokomon gyulladt pattanások voltak ahogy elkezdtem használni elmúltak. Már többször újra vettem.

dora1682010
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Ametiszt

2017. november 14.

Hogy lehetnek egy pattanasos borre valo kremben komedogen osszetevok?! Sajnos nem neztem meg az INCI-t mielott megvettem... Parszor hasznaltam, de tobb pattanasom lett tole, aztan lattam meg, miert.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

mindentaszepsegert

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Legjobb krém a világon! Nagyon pattanásos bőrömet teljesen helyre tette! Csak ajánlani tudom! 5*

mindentaszepsegert
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

rammy717

2017. november 11.

Nálam működik és kifejezetten szeretem. :) Az egyetlen hátránya a magas ára.. Ideális esetben reggel-este arctisztítás (Effaclar habzó arctisztító gél) után használom. Az én bőrömön tipikusan ott maradtak a barna foltok, és mióta ezt használom nincsenek, szóval tudhat valamit. A pattanásokat is visszaszorítja, nem pattogok ki, hogyha tényleg rendszeresen felkenem magamra ezt a csodaszert. Jól hidratál, kellemes a textúrája, jól eldolgozható.

up: a hidratálás céljából úgy használom, hogy lefújom az arcom LRP termálvizes spray-vel és azon kenem szét ezt a krémet. Szerintem szuper, úgy vettem észre, sokkal jobban hidratált így az arcom, és mégsem jelennek meg pattik, mintha használnék pluszban vmi erősebb hidratáló krémet). Ajánlom, akiknek szintén vannak szárazabb területeik is az arcukon, és arra kevés ez önmagában. :) illetve kevesebb krém is könnyen eldolgozható (gazdaságosabb is).

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Niki0111

2017. november 7.

Lágy és jó illatú krém, megfelelően hidratál, azonnal felszívódik, matt lesz tőle a böröm. Látványosan nem tette szebbé a bőrömet (pattanásaim száma se nem csökkent, se nem is nőtt). Mindennapi használattal gyorsan elfogy. Az ára miatt nem biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.