KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 3500 Ft , Eladó: eszcsy96
Állapot: kicsit több mint 1 hétig használtam, kevés hiányzik, Helyszín: --, fizetés: személyesen Pécsen vagy posta

bettina.tarin

2018. október 20.

Már kb egy hónapja használom és szebb lett tőle a bőröm.

bettina.tarin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Már kb egy hónapja használom és szebb lett tőle a bőröm.

BiankaaMolnar

2018. október 2.

Volt egy nagyon csúnya időszaka a bőrömnek, amikor sok pici piros pattanás jelent meg a homlokomon, aztán már kezdett elterjedni. Az itteni vélemények alapján szaladtam is a legközelebbi patikába és beruháztam rá és társra. Kb 2 hét alatt elkezdtem változást látni, és 1 hónap múlva már a helyét sem láttam. Hozzá teszem, hogy a bőrgyógyászaton azt mondták, hogy már pedig ennek nyomai lesznek. Ez volt 2 éve, azóta töretlen a kapcsolatom velük.

BiankaaMolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

vkata96

2018. szeptember 22.

Mivel már mindenféle krémet kipróbáltam a problémás bőrömre, gondoltam beruházok erre. Egy csomagban vettem meg az arctisztító géljével együtt. Már egy hete használom, és látható a változás, sokat tisztult az arcbőröm, nem jelentek meg újabb pöttyök, és a régebben kikapart (nagyon rossz sokásom...) hegeket is láthatóan halványította. Maga a krém nagyon könnyed, teljesen beszívódik, ezért óvatosan kell bánni vele, az első pár napban mindig úgy éreztem hogy kell még kicsi, de nem, higgyétek el, kevés is elég. Tökéletesen lehet rá sminkelni. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, ha újdonság lesz, updatelek.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Ancsusz0527

2018. szeptember 16.

Imádom! Már több, mint 2 éve használom. Én kicsit drágának tartom, ahhoz képest, hogy csak 30 ml de mivel kevés is elég, hogy kifejtse a hatását így akár fél évre is elég nekem. Teljesen elégedett vagyok vele. Kellemes illata van, hamar megszárad és nincs ragacsos érzés utána. Nagyszerű termék, csak ajánlani tudom mindenkinek aki a patik, aknék utáni hegeket akarják mielőbb elmulasztani.

Ancsusz0527
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsoofimolnar

2018. szeptember 9.

Évekig aknéval küzdöttem az arcomon és a homlokomon, minden létező krémet kipróbáltam, végül egy orvos által felírt erős gyógyszer sokat segített, utána pedig ezt kezdtem el használni a hegek és foltok halványítására. Már lassan fél éve használom és nekem csodákat művelt az arcommal. Nagyon szépen feltölti a hegeket és a foltok is szépen lassan halványodnak, emellett tökéletes reggel a smink alá is. Nálam olyan sokáig nem tart egy tubus, de abszolút megéri újravenni. Nagy kedvenc!

zsoofimolnar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Vizinora

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 18.

A bőrgyógyászom ajánlotta így megvásároltam és én nagyon szeretem. Viszonylag sok pattanásom volt, a homlokomon leginkább, mielőtt elkezdtem hasznáni. Használok mellé még pár arckrémet és lemosót is szintén a bőrgyógyászom ajánlására viszont teljesen megváltozott az arcom. Minden nap használom legalább egyszer, nagyon könnyű, hamar beszívodik és nem is hagy ragacsos érzetet maga után. Sminkelés előtt is használom, primerrel tökéletes alapot biztosít. Nekem tényleg segített a pattanás utáni pöttyök ellen.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

csajreni

2018. augusztus 14.

Kb másfél hónapja ajánlotta a bőrgyógyász erősen pattanásos arcomra. Írt fel egy krémet is (Effezel, ha jól emlékszem), amiről nem nagyon találtam magyarul tapasztalatokat, véleményeket a neten. Na, gondoltam, szuper, hogy rajtam fog tesztelni.
Ez a két krém együtt maga a mennyország!!!! Gyönyörűen kitisztult az arcom, a homlokom már teljesen, az arcomon két oldalt pedig már csak a hegek , foltok maradtak vissza azokból a pattanásokból, amiket nem álltam meg és kinyomtam. Ezek a krémek (pl. Effezel, Skinoren, Akneroxid és társaik) nagyon erősek, emiatt az arcbőrt is nagyon szárítják. Viszont ezzel a La Roche krémmel használva (esténként használom az Effezelt, reggel a La Roche krémet - illetve már csak minden második este az erőset és aznap ahelyett is a La Roche krémet használom este is) és remekül ellensúlyozza a másik krém szárító hatását. Egyáltalán nem száraz a bőröm, sőt, ha ezt rákenem reggel, akkor estig pihe-puha. Szerintem a pattanások (sebek) helyeit is szépen halványítja, bár nyilván semmi nem tud csodát tenni rögtön. Megvettem ennek a termékcsaládnak a micellás vizét, illetve a géles arctisztítót, azokról is csupa-csupa jót tudok csak mondani.
Aki sajnálja rá a pénzt, annak üzenem, hogy megéri a befektetést, sokáig elég és hatásos!

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

SzMona

2018. augusztus 8.

Vegyes érzelmeim vannak... A 15 éves lányomnak vettem, elég sok pattanás jelent meg az arcán. Azt nem mondom hogy rontott a helyzeten, de jelentős javulást nem tapasztaltunk sajnos. Mondjuk ebben a korban lehet hogy nagy elvárás lenne hogy teljesen visszahúzza a tini bőrt, és ismét bababőrré változtassa... Ha elfogy, megpróbálunk valami mást. 4 csillagot kap azért, mert mióta használja a lányom, kevesebb a gyulladt pattanása.

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Nem vagyok elájulva a hatásától, próbáltam többféleképpen is használni, de semmi. Sőt, még rontott is a bőröm állapotán, még több pattanás jött ki az arcomon. Elvoltam bőrgyógyászhoz, meglepő módon ő is ezt írta fel még két termékkel együtt. Valószínű, hogy a kezelésből kihagyom ezt a terméket. Ahogy látom, sokaknak bejön, valószínű, hogy az én bőröm nem "fogadja be".

Bettike941
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Borsoci22

2018. augusztus 7.

Miután sikerült megszabadulnom a gyulladt pattanásoktól bőrgyógyász segítségével, elkezdtem használni a LRP termékeket.
Ez a krém nagyon sokat javított az arcom állapotán, eltűntette a pattanások után maradt foltokat, és még a pattanások kialakulását is akadályozta.
Szeretem, azóta is használom, mindig újra veszem.

Borsoci22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Szeretem, azóta is használom, mindig újra veszem.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.