KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4804 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4804 Ft

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 4804 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 3400 , Eladó: SophieHarmon
Állapot: Kb. 3-4 hete vettem, éjszakára használtam 3 hétig., Helyszín: Nagyatád, fizetés: Fizetés utalással, postán küldöm levélként, vagy személyes átvétel lehetséges.

pMichelle

2018. június 22.

2 éve ez a krém sokat segített a bőröm állapotán. Ebben az évben viszont nem tudott sokat kezdeni vele pedig effaclar lemosót használtam mellé.
Gyönyörűen mattít szóval smink alapnak 10/10. Gyorsan felszívódik mint ígéri és nem ragad. Nem csíp.
Viszont pigment foltok ellen nekem a cicaplast sokkal jobban bevált és jobban táplál is.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

csvik

2018. június 20.

Nagyon pattanásos volt a bőröm ezért a bőrgyógyász gyógyszer mellett ezt a termékcsaládot ajánlotta. Miután már letisztult az arcom, hegek és piros foltok maradtak ezért ezt a krémet kezdtem el használni. Ennek lassan már 5 hónapja, azóta is minden nap használom és sokat javított az arcom állapotán. Csak ajánlani tudom.

csvik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

zivette

2018. június 18.

A színezett változatot vettem meg véletlenül, nagyon csalódott voltam mivel a közepes színtónus nagyon sötét volt az amúgy is átlagosan barna bőrömhöz képest. Viszont örülök hogy megtartottam, mivel nyáron csodás sminkalap, a hormonálisan kialakuló pattanásaimmal nem tesz sok mindent, viszont összességében javított a száraz bőrömön.

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

ancsipancsi57

2018. június 13.

Egyszerűen imádom! Nagyon erős gyulladásos aknéim voltak az arcomon, rengeteg krémet, kencét, bőrgyógyász által felírt krémeket kipróbáltam, de semmi sem hasznátl neki (persze az antibiotikumkúra mellett). Amikor elkezdtem ezt a csodát használni, pár napon belül már sokkal tisztább volt tőle az arcom. Több mint fél éve használom, a hegeimet is teljesen eltűntette, pedig voltak szép számmal. Csak ajánlani tudom, lemosó és krém együtt az igzán hatásos.

ancsipancsi57
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Gina77

2018. június 7.

Második tubussal használom és a problémás bőröm imádja! Sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak a pattanások és az utánuk maradt hegek is, az arcomon és a hátamon is egyaránt. Télen kevés lesz önmagában az arcomra, így majd kell még mellé valami testesebb krém.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2018. június 2.

tökéletes!!

Hidratál smink alapnak is jó nem lesznek pattiaim nem zsírositja a fejem 😍😘

Legjobb ja és még a régi hegeket is eltűntet

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 2.

tökéletes!!

Hidratál smink alapnak is jó nem lesznek pattiaim nem zsírositja a fejem 😍😘

Legjobb ja és még a régi hegeket is eltűntet

Krisztii18

2018. június 2.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Az állaga könnyed, gyorsan beszívódik! Nyilván idő mire kifejti a hatását, de szerintem mindenféleképpen megér egy próbát!

Krisztii18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Zsolt8912

2018. május 27.

Én is hosszú ideje használom ezt a krémet és színezett testvérét és nagyon szeretem őket! Árban valóban húzós, de hatásban pedig verhetetlen. Számomra fontos, hogy az arcom szebb és egészséges legyen, így ez a krém segít benne, illetve abban is, hogy olyan maradjon! Nagyon kellemes a textúrája, krém állaga is megfelelő, illata nekem semleges. Matt hatása picit lehetne erősebb, de nem különösen zavar, ha már a nap végére kicsit csillan az arcom. Lemosóval együtt használva tökéletes páros!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Eszter4

2018. május 27.

Semmit sem csinált. Ennyiért szerintem pénzkidobás megvenni

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Semmit sem csinált. Ennyiért szerintem pénzkidobás megvenni

Bubucim

2018. május 20.

Hááát... Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Akinek pattanás utáni foltjai vannak, inkább menjen vissza a bőrgyógyászhoz, aki nagyobb hatóanyagtartalmú krémet ír. Pénztárcabarátabb megoldás lesz. Pl. a Skinoren. Én ezt fogom tenni. Az legalább tényleg halványította a pattanás utáni foltokat, és még olcsóbb is. Persze, szárít, de nappalra más krémet használva az is megoldható. Nekem a Skinoren (és a belső problémára szedett gyógyszer) gyönyörűen karbantartotta az arcom. Szó szerint undorító volt rám nézni tavaly nyáron, mert annyira gyulladt pattanásaim voltak. Mikor azt használtam, folt egyáltalán nem is volt az arcomon. Lehet, hogy más is létezik folthalványításra, de ezt majd a bőrdoki tudja. :) Visszatérve LRP krémre: A nyakamon volt egy pattanás utáni folt. Napi kétszer gondosan bekenegettem, de még mindig ott van. :( Emellett piszok gyorsan fogy. Egy hónapja vettem, és már felét el is használtam. Nagyon bánom, hogy megvettem. Két csillagot adok, mert bár kellően, de nem túlzottan mattít, és nem szárít.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.