KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4804 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4804 Ft

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 4804 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 3400 , Eladó: SophieHarmon
Állapot: Kb. 3-4 hete vettem, éjszakára használtam 3 hétig., Helyszín: Nagyatád, fizetés: Fizetés utalással, postán küldöm levélként, vagy személyes átvétel lehetséges.
Ár: 3000 Ft +pk , Eladó: baranyibianka
Állapot: 1-szer próbáltam, aztán más terméket használtam helyette:), Helyszín: --, fizetés: Postával küldöm

csajreni

2018. augusztus 14.

Kb másfél hónapja ajánlotta a bőrgyógyász erősen pattanásos arcomra. Írt fel egy krémet is (Effezel, ha jól emlékszem), amiről nem nagyon találtam magyarul tapasztalatokat, véleményeket a neten. Na, gondoltam, szuper, hogy rajtam fog tesztelni.
Ez a két krém együtt maga a mennyország!!!! Gyönyörűen kitisztult az arcom, a homlokom már teljesen, az arcomon két oldalt pedig már csak a hegek , foltok maradtak vissza azokból a pattanásokból, amiket nem álltam meg és kinyomtam. Ezek a krémek (pl. Effezel, Skinoren, Akneroxid és társaik) nagyon erősek, emiatt az arcbőrt is nagyon szárítják. Viszont ezzel a La Roche krémmel használva (esténként használom az Effezelt, reggel a La Roche krémet - illetve már csak minden második este az erőset és aznap ahelyett is a La Roche krémet használom este is) és remekül ellensúlyozza a másik krém szárító hatását. Egyáltalán nem száraz a bőröm, sőt, ha ezt rákenem reggel, akkor estig pihe-puha. Szerintem a pattanások (sebek) helyeit is szépen halványítja, bár nyilván semmi nem tud csodát tenni rögtön. Megvettem ennek a termékcsaládnak a micellás vizét, illetve a géles arctisztítót, azokról is csupa-csupa jót tudok csak mondani.
Aki sajnálja rá a pénzt, annak üzenem, hogy megéri a befektetést, sokáig elég és hatásos!

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

SzMona

2018. augusztus 8.

Vegyes érzelmeim vannak... A 15 éves lányomnak vettem, elég sok pattanás jelent meg az arcán. Azt nem mondom hogy rontott a helyzeten, de jelentős javulást nem tapasztaltunk sajnos. Mondjuk ebben a korban lehet hogy nagy elvárás lenne hogy teljesen visszahúzza a tini bőrt, és ismét bababőrré változtassa... Ha elfogy, megpróbálunk valami mást. 4 csillagot kap azért, mert mióta használja a lányom, kevesebb a gyulladt pattanása.

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Nem vagyok elájulva a hatásától, próbáltam többféleképpen is használni, de semmi. Sőt, még rontott is a bőröm állapotán, még több pattanás jött ki az arcomon. Elvoltam bőrgyógyászhoz, meglepő módon ő is ezt írta fel még két termékkel együtt. Valószínű, hogy a kezelésből kihagyom ezt a terméket. Ahogy látom, sokaknak bejön, valószínű, hogy az én bőröm nem "fogadja be".

Bettike941
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Borsoci22

2018. augusztus 7.

Miután sikerült megszabadulnom a gyulladt pattanásoktól bőrgyógyász segítségével, elkezdtem használni a LRP termékeket.
Ez a krém nagyon sokat javított az arcom állapotán, eltűntette a pattanások után maradt foltokat, és még a pattanások kialakulását is akadályozta.
Szeretem, azóta is használom, mindig újra veszem.

Borsoci22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Szeretem, azóta is használom, mindig újra veszem.

RarityRose

2018. augusztus 5.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a kremmel kapcsolatban. Már 2x vettem újra így gondoltam most írok róla véleményt, de még mindig bizonytalan. Megtévesztő ez a krém. Egyszer segít, egyszer ront a helyzeten.. A hegeket szépen eltüntette és kisimitotta a bőrömet, de egy idő után kisebb pattanások és miteszerek jelentek meg az arcomon és biztos, hogy ettől a krémtől! Nem szabad túlzásba vinni a használatát mert csak többet árt mint használ! Alkalmanként heti 2x használom és úgy szuper. Eltünnek a hegek és a gyulladt pattanások. Az árát sokallom! 3* ér számomra.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Timkeee

2018. augusztus 3.

Szerettem. Ha jól kikozmetikáztam az arcom, és bekentem vele estére, szinte meg sem látszott, hogy szadiztam magam. Viszont a mattító hatás nekem annyira nem jött be, bár az én arcom elég nehézkes ezen a téren. A sebek gyorsabban gyógyultak tőle és nem voltak annyira mélyek. Most mást próbálok, de lehet egy idő után visszatérek, mert a sok pattanáskezelő krém közül az egyik legjobb.

Timkeee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

toronikolett

2018. augusztus 1.

Az első használattól kezdve imádom. Ez az első olyan márka és az első olyan termék, ami tényleg segített a bőröm állapotán rövid időn belül. Kitisztította a pórusokat és megelőzte a pattanások kialakulását, a foltokat pedig halványította. Ennél több nem kell. Másfél éve csak ezt használom és azóta nincs probléma a bőrömmel.

toronikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

vlovesyou95

2018. július 23.

Engem személyszerint megdöbbentett a sok negatív komment ezzel a krémmel kapcsolatban.
Az itt olvasottak alapján szereztem be én is úgy kb fél éve először. Az orcáimon, illetve a homlokomon állandóan voltak pattanások, nem az a vészes kategória de baromira zavart, és mire múlóban lettek volna, újak jöttek. Nos ennek a krémnek hála ezek a pattanások eltűntek. :D Én reggel megtisztított arcbőrre viszek fel egy keveset belőle, mivel smink alapnak is tökéletes, illetve este miután le mostam a sminket.
Az én bőröm a pattanásoktól eltekintve még száraznak is mondható, ez a krém még ezt is megoldja. Kellőképp hidratál, és eltünteti a pattanásokat. Volt, hogy kísérleteztem mással, de a bőröm jelezte, hogy egyik sem ér fel ezzel a krémmel, mert amint nem használtam ismét előjöttek a pattanások.
Számomra ez a krémek krémje, egyszerűen semmi pénzért nem válnék meg tőle. Jár neki a max csillag.

vlovesyou95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Timo0506

2018. július 20.

Igazából ezzel a termékkel úgy vagyok,hogy se-se is-is.Évek óta használom,bár nagy történeteket nem művel se zsíros bőrrel,se pattikkal,se piros foltokkal.Sajnos nem találtam még mást ami helyettesíthetné.Sminkalapnak viszont egész jó.Reggelente szoktam csak használni a szinezett változatával.Nyáron nekem nem igazán mattit,a bőröm pillanatok alatt kifénylik.Könnyed,kevés is elég belőle,felvitelkor a problémás területeket kicsit csipi.3-4 csillag között vaciláltam,azért adom meg a 4-t mert valamiért mégis mindig újra veszem,de egyáltalán nem csodaszer kategória.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

abicicaaa

2018. július 16.

Soha tobbet niacinamide.
Tanulhattam volna a The Ordinarys niacinamide szerum hibambol, a kemeny munkaval nagyjabol jo uton halado boromet egy het alatt tonkretette.
De nem, en hulye mindenaron beakartam iktatni a rutinomba, mert biztos jo lesz az.
Ezert valasztottam ezt. A nem tul nepszeru K (+) testveret hasznaltam eddig ennek a kremnek, amit imadott a borom. Az elfogyott. Gyozott a kivancsisagom, es inkabb megvettem ezt. Csupan negy éjszaka hasznaltam eddig, de ismet ott vagyok ahol a part szakad. Szornyu a borom allapota. De mostmar legalabb tudom, melyik osszetevo a mumus.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Soha tobbet niacinamide.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.