KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 10000 , Eladó: zsany88
Állapot: 1x használt., Helyszín: Makó, Nagyszénás, fizetés: Megegyezés kérdése.Akár posta, akár személyes átvét.
La Roche-Posay Effaclar Duo [+] és Effaclar gél 50 ml
Ár: 5000 Ft , Eladó: Firenzisz
Állapot: Bontatlan csomagolás, Helyszín: Hatvan, Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után ajánlott posta

farkasnorakatalin95

2017. október 15.

Több fajta márkát kiprobáltam már ebben a termékcsaládban, de ez a krém vált be a legjobban a pattanások eltüntek a nyomuk elhalványul .

farkasnorakatalin95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

katica22

2017. október 15.

Kedvenc arckrémem, nyáron különösen szeretem használni. Kevés kell belőle, sokáig elég, megéri befektetni rá. Kellemes illata van. Bár télen kicsit már szárító hatása van. De tényleg ha ezt használom egy darab pattanás nem lesz az arcomon. Bőrgyógyász ajánlotta. Már az 5. tubussal használtam el belőle.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

bb06

2017. október 14.

Semmi hatását nem éreztem a hidratáláson kívül, pedig nagyon bíztam benne.

bb06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Semmi hatását nem éreztem a hidratáláson kívül, pedig nagyon bíztam benne.

rammy717

2017. október 6.

Nálam működik és kifejezetten szeretem. :) Az egyetlen hátránya a magas ára.. Ideális esetben reggel-este arctisztítás (Effaclar habzó arctisztító gél) után használom. Az én bőrömön tipikusan ott maradtak a barna foltok, és mióta ezt használom nincsenek, szóval tudhat valamit. A pattanásokat is visszaszorítja, nem pattogok ki, hogyha tényleg rendszeresen felkenem magamra ezt a csodaszert. Jól hidratál, kellemes a textúrája, jól eldolgozható.

up: a hidratálás céljából úgy használom, hogy lefújom az arcom LRP termálvizes spray-vel és azon kenem szét ezt a krémet. Szerintem szuper, úgy vettem észre, sokkal jobban hidratált így az arcom, és mégsem jelennek meg pattik, mintha használnék pluszban vmi erősebb hidratáló krémet). Ajánlom, akiknek szintén vannak szárazabb területeik is az arcukon, és arra kevés ez önmagában. :)

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

baba_girl_16

2017. október 6.

Olyan sok jó véleményt írtatok róla, de az én bőrömön nem vettem észre semmi változást. Igaz, én nem csak egy-egy pöttyöt rajtam rá az arcomra, hanem teljesen bekentem vele, mivel az egész arcom ki szokott pirosodni. Viszont ahogy rákentem a krémet egyből teljesen erős piros lett az arcom, viszont nem égett, nem csípett, nem irritált. Aztán egy kis idő elteltével a pirosság lehúzódott és talán egy árnyalatnyit javult az összkép is. A 15 ml-es verziót próbáltam, ami nagyon sokáig elég volt, viszont a teljes kiszerelését nem fogom megvenni. Egyébként amiért leginkább kapja tőlem a 3 csillagot az tökéletes sminkalap funkció, arra tényleg nagyon szuper.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

adryh06

2017. október 5.

Én egy hete használom, de az én bőrömmel csodát tett! Pattanásos volt az arcom, illetve hegek és foltok is voltak rajta. Egy blogger tanácsára szereztem be -több termék közt- ezt a krémet, és nem győzök elég hálás lenni. Nappali krémként használom egy micellás vizes tisztítás és egy habzó géles mosakodás után (szintén La Roche Posay Effaclar termékek). Tökéletesen lehet rá sminkelni, a faggyútermelés fokozódik, arcom matt mard és textúrája is szép sima lett. A foltok halványodtak és a bőrhibáim lassacskán el is tűnnek, pedig azt hittem már menthetetlen vagyok annyi mindent kipróbáltam. Nekem minden pénzt megért! Csak ajánlani tudom! <3

adryh06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Uveggalamb

2017. október 3.

Sajnos az utóbbi időben (lassan fél éve) borzasztó a bőröm, tele van mitesszerekkel, időnként nagyobb fájdalmas pattanásokkal..Tudom , hogy nem elég egy jó arckrém ennek a megoldásához, belsőleg is kell keresni a problémát.
Mindemellett nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez , viszont nem szerettem meg.. Nálam nem a klasszikus zsíros pattanásos bőrrel álunkl szemben, hanem vegyes arcbőröm van , néhol száraz, néhol kicsit zsírosabb, de az is inkább normál..Szóval a szárítás esetemben valószínűleg nem megoldás..Már pedig én sokszor azt éreztem még nyáron is, hogy a krém hidratáló hatása nekem túl kevés, túl vizes, géles és valahogy azt a hatást, amit egy krémtől várok nem érem el vele..Biztos vagyok benne, hogy sok embernek beválik, de sajnos valószínűleg az én bőrömmel nem kompatibilis..

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

GalambSz

2017. szeptember 29.

Nagyon jó állagú, könnyű krém, nappalra és éjszakára is használom, valóban javítja a bőrképet, sokkal tisztábbnak és egyenletesebbnek érzem a bőröm, nem szárít, sőt inkább hidratál.

GalambSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

brigifanni

2017. szeptember 28.

Pàr hónapja hasznàlom. Főleg a pattanàsaim és azok utàn maradt hegek kezelésére kerestem egy krémet és az itteni jó véleményekre alapozva vettem meg. Egyszerűen imàdom a hatàsàt amit a bőrömmel művel, màr a màsodik tubust hasznàlom a termékcsalàd lemosójàval együtt. Fantasztikus!!

brigifanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

EricaKing

2017. szeptember 27.

Csak azért adok neki 2 csillagot, mert jó az állaga és gyorsan beszívódik. Egyébként egy csillagot érdemel, az én fehér bőröm reggelre mindenhol piros lett, ahová felkentem. Nem kifejezetten érzékeny a bőröm, még semmilyen krémre nem reagált így :(

EricaKing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.