La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Wandaaa

2019. február 17.

Ez a krém valami csoda, tinikorom óta küzdök gyulladt pattanásokkal, aztán az utóbbi években rákellett jönöm, hogy valószínűleg a drogériás krémeket nem bírom. Így utolsó lehetőségként választottam ezt körübelül féléve. Olyan gyönyörűen letisztította az arcom, hogy az valami csoda, pattanásom szinte már egyáltalán nincs, maximum néha egykét mitesszer. Legjobb krém amit eddig próbáltam + -ban Bioderma Sensibio miccelás lemosóval használom párba. Viszont kell időt adni neki, nekem körübelül 2 hónap után kezdett látszani a hatása és lett szebb börképem.
Annyit hozzá kell tennem, hogy száraz bőröm miatt, hidratálónak csak nappalra használom, éjszakára pedig egy gazdagabb biokrémet használok, így tökéletes állapotban van a bőröm.

Wandaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

beautylover

2019. január 30.

Egy hónapja használom, de azt hiszem elégedett vagyok. Igaz más változásokat is bevezettem ezzel egyidőben az arcápolási rutinomat és életmódomat tekintve. Amit tudni kell a bőrömről: cisztás pattanással küzdök (elvileg hormonális), nyáron nagyon zsírosodó, télen viszont kifejezetten száraz, egész évben vízhiányos a bőröm. A gyulladt pattanásoktól sok-sok piros foltom, hegem maradt vissza. Jelenleg folyamatban van a kiváltó ok kezelése, petefészek cisztám van, azt pár héten belül eltávolítják, addig is az étrendemen változtattam, hogy a hormonjaimat kordában tartsam. Na más most a hormonális cisztás pattanásokkal tudom hogy nehéz (vagy lehetetlen) bőrápolás terén megküzdeni, viszont (!!) fontos, hogy amennyire lehet a gyulladást csökkentsem, hogy ne menjem örökre tönkre a bőröm. Ez a termék nagyon sokat segít ebben! Én csak nappalra használom mert éjszakára szalicilsavas szérumot használok. Utána a LRP Effeclar H hidratálókrémet használom és nagyon szép sminkalap, nap végére nem jelennek meg újabb gyulladt göbök. Ha esetleg jönne egy gyulladt akne, hamarabb elmúlik a gyulladás, és nem is marad olyan piros a helye mint ezelőtt. Emellett a termék mellett, kiiktattam minden parfümöt tartalmazó kencét, és próbálom minimalizálni a használt termékeket egyelőre.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Viv03

2019. január 19.

Legjobb ebben a “műfajban”!:) Nagyon sokáig elég egy tubus,látványos az eredmény,szépen fed,kellemes viselni. Effaclar habzó arctisztító után használom,mindkettőt tutira újra fogom venni,ha egyszer elfogy!:))

Viv03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Kitti66

2019. január 18.

Abszolút az itteni vélemények miatt vettem meg, de nem csalódtam. Elég zsíros és problémás bőröm van ( nem az a nagyon ragyás, de mindig van rajta valami, ami nem kéne). Egy hónap használat után már látom a hatását, sokkal egyenletesebb lett a bőröm. Csodák nem léteznek, néha előfordul egy kisebb pattanás, de hamar be is gyógyul. Azóta már vettem is belőle egy másikat akciós áron, tehát újravevős lesz még egy jó darabig biztosan!

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Barbi08

2019. január 13.

A nagyon csúnya pattanásaim miatt kezdtem el használni, nagyon sok jót olvastam róla így megvettem. Reméltem, hogy ez lesz majd a csodaszer, de rá kellett jönnöm, hogy sajnos nem:( A homlokomon voltak kisebb pattanások, azokat viszont nagyon nagyon szépen eltüntette, illetve a gyulladásokat minimálisan lehúzza. Az illata nagyon tetszik, egész szépen lehet rá sminkelni.

Barbi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Bia993

2019. január 10.

Évek óta bevált, de az orrom fénylik, ezen nem tud segíteni hosszútávon sem. Sok terméket használok a LRP-től, nekem jól működtek eddig.

Bia993
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Barbaraa

2019. január 7.

8 éve használom, a legjobb krém bőrhibákra. Régen ez az egy termék volt az, amelyik helyrerakta a bőrömet!

Barbaraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

eszteredit

2019. január 7.

Hát megvettem végül mert a fogamzásgátló abbahagyása sokat rontott a bőrömön. Sajnos nem hidratál eléggé, húzódik a bőröm utána, így csak nappalra használom estére nagyon kevés. Kíváncsi leszek hosszútávon hogyan működik. Bár a bőröm zsírosságán eddig még semmi nem segített, így ebben nem is reménykedem....
De nappalra eddig jónak tűnik.

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

De nappalra eddig jónak tűnik.

udora

2019. január 5.

Az érzékeny, kipirosodásra hajlamos, néha kicsit pattanásos bőrömet pikkpakk rendbeteszi. Kellemes érzést biztosít rögtön felvitel után, puhább lesz tőle a bőröm és az illata is szuper. Viszont szerintem annyira nem hidratál, főleg télen kevés.

udora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

arizona07

2019. január 4.

Pár hete vettem meg az arcomon lévő hegekre. Szépen hidratálja a bőrömet, kellemes lesz a tapintása és mintha a bőröm minősége is jobb lenne tőle, viszont amennyivel javít, annyival ront is az összhatáson: az orrom, az ajkaim és az állam környékén is apró piros kiütéseket okoz. Sajnos emiatt tovább keresgélek.

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.