KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4804 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4804 Ft

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 4804 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 10000 , Eladó: zsany88
Állapot: 1x használt., Helyszín: Makó, Nagyszénás, fizetés: Megegyezés kérdése.Akár posta, akár személyes átvét.

vivien88

2018. február 11.

Szeretem ezt a krémet, nekem nagyon keves is eleg..december vege ota hasznalom. Azota nem volt makacsabb, durva pattanasom. Gondolkozom hogy veszek belole meg egyet ha elfogy.. fogok is!! De mas termékre is Kivancsi vagyok. Smink ala tokeletes!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Luifka

2018. február 11.

Az itteni pozitív hozzászólások miatt vettem meg a krémet. Már egy ideje használom és valóban segitett a nagy göbös pattanások csökkentésében. Az arcot is szépen mattítja,viszont hamar elfogy,m gyorsan beszívódik és így effektíve többet használ belőle az ember. A hegekkel viszont eddig nem kezdett semmit.

Luifka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Andzsella

2018. február 11.

Mindig kerestem megfelelő krémet a pattanásokra, pirosságra. Régen Sudocreamet használtam erre ami szárított és nem segített a hegképződés csökkentésében sem. Ez a krém nem használ egyszerre viszont látványos változást hozott 1 hét után. Ezzel és egy kis teafaolajjal kezd helyreállni az arcbőröm és kevésbé makacsak a pattanásaim, valamint csökkent is a számuk :)

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

dkitti87

2018. február 6.

Imádom ezt a krémet, egy hete használom és szemmel láthatóan szebb lett a borom, bár hozza kell tennem hogy a habzó géllel együtt használom. Kevesebb pattanás, puha bor az eredmény. És meg hidratal is, smink alá is ezt kenem. Mindenképpen újra fogom venni ezt a kombinációt!

dkitti87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

vivy1983

2018. február 1.

Négy hónapja használom és hozza amit ígér. Nekem kb. Minimum 6 órán keresztül nem fényesedik át az arcom. Szuper kis krém, szeretem.

vivy1983
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

bova

2018. január 30.

Az arckrém! Igazából a testvérem használta, már alig volt a doboz alján. Mondta, hogy közben váltott, ha akarom, vigyem el a maradékot. Zsírosodásra hajlamos, enyhén mitesszeres bőröm van, arra kenegettem. Teljesen elégedett voltam. Aztán jött egy nagyon stresszes időszak az életemben, ami a bőrömet is rettenetesen megviselte. Na, ez a krém akkor lett a kedvencem, mert oly mértékben segített visszaállítani a bőröm állagát. Hála az égnek már túl vagyok ezen az időszakon, de használom tovább. Most rendeltem egy újabb adagot. :) Kicsit drága, de tapasztalatom szerint nagyon sokáig elég!

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

whitemerci

2018. január 23.

Kellemes, vizes, enyhén géles állagú fehér krém, az illata érdekes, számomra nem annyira kellemes. Nekem csak az államra, illetve az állam alatti területre kellett használnom, ezért sokáig elég volt. Hamar felszívta a bőröm, és segített a gyulladt pattanások után visszamaradt pirosságot, illetve csúnya felületet hamarabb rendbe hozni, és mérsékelte a számukat is. A visszamaradt sárgás bőr alatti mitesszereket nem tűntette el 100%-ban, ahhoz kozmetológus kellett, és kell, de a pattanások gyorsabb eltüntetésében remek munkát végzett. A tüneti kezelésben nagyon jó, de minden esetben a kiváltó okokat kell megtalálni és azt orvosolni, mert anélkül csak sima tűzoltásról beszélhetünk, meg hát sok bosszúságtól is megkíméljük magunkat a továbbiakban.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

viviennoo

2018. január 23.

hónapok óta pattanásos az arcom, erre kerestem a megfelelő krémet, az itteni vélemények alapján úgy gondoltam, megéri az árát. Eddig nagyon csalódott vagyok, a pattanásokkal, nyomaival nem kezd semmit, de ami még bosszantóbb, hogy borzasztóan ég tőle az arcom és rák vörös leszek tőle!!! Fehér, érzékeny bőröm van, de ilyen még soha, egyetlen krémnél nem történt, pedig már nagyon sokat próbáltam. Olyan érzés, mintha szénné égtem volna a napon :/ Nagyon nem érte meg a 4500 ft körüli árát!!
( hozzáteszem, az effaclar k+-nál, se az effaclar arclemosónál nem tapasztaltam ilyesmit, azokkal meg vagyok elégedve)

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

dudocska

2018. január 16.

Mattít, de semmi változás nem történt az arcomon, ráadásul annyira szívja be a bőröm a krémet, hogy sok is kell belőle nekem, ezért hamar elfogyott :(

dudocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

csokiskalacs

2018. január 15.

Szerelem. Kb 12 éves korom óta problémás bőrrel küszködök, és a házi joghurtos pakolástól kezdve az Akneroxidig gyakorlatilag mindent kipróbáltam, kevés sikerrel. Nem azt mondom, hogy most tökéletes a bőröm, de a saját kis nyomorult alapállapotához képest - mesés! A micellás habzó lemosójával használom, egyelőre a hidratálásra nem találtam megfelelő alternatívát... A foltok tényleg nem jönnek elő, a pattanások számát visszafogja, viszont a mitesszereimmel nem tud mit kezdeni - valószínűleg maradok a márkánál és próbálok azokra is megoldást találni. 10 csillagot adnék, ha lehetne. Azon a pénzen, amit az elmúlt egy évtizedben mindenféle hatástalan kacatra költöttem, egy talicskányi ilyet vehettem volna, szóval az ára miatt se szomorkodom...

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.