La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

Ár: 3400Ft , Eladó: RBea
Állapot: Új, bontatlan, eredeti papírdobozában, Helyszín: Szentlőrinc, Pécs, fizetés: Postázom is, Személyes átvétel is megfelel
Ár: 250 Ft/db (2 db 400 Ft) , Eladó: VaGa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kicsikacsa

2018. augusztus 31.

Bőröm megmentője. Sírni tudnék ha valamilyen oknál fogva megszűnne - még bele gondolni is horror :D
Eddig semmi más színezett arcápolót nem találtam ami ennyire jól elsimítja a tág pórusaimat, nem fénylik át, inkább egy egészséges üdeséget ad a bőrömnek, bár örülnék ha esetleg egy mattító verzió is lenne, és nem pattogok ki tőle, nem romlik a bőröm állapota.

kicsikacsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Timo0506

2018. július 20.

Hasonló véleménnyel vagyok,mint a nem szinezett társáról.Nem csodaszer,mégis minden nap ezt használom,mivel jobbnak tartom ennek a viselését,mint egy nehéz alapozóét.Tényleg csak az apróbb hibákat tünteti el,a nagyobb problémákra korrektorral rá kell menni. Igy viszont egész egységes képet kaphatunk,ha a színek passzolnak és még a bőrünk is lélegzik.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

nori93

2018. július 2.

Apróbb hibákat eltünteti és kényelmes a viselete is nem érzi az ember, hogy egy tonna vakolat van rajta, de azért -1 csillag mert egyáltalán nem tartós és napközbe, ahogy izzad az ember és zsírosodik az arca elmászkál rajta a krém, amit folyamatos púderezés megakadályoz ugyan,de kinek van erre ideje, hogy mindig a tükörbe lesse magát :D Alapjába véve nem rossz, már egyszer újra is vettem :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

lha

2018. június 23.

A sima krém után vettem meg a színezett verziót, sajnos nem működik túl jól nálam. Nagyon hamar átzsírosodik, fénylik. Sokkal jobb a Garnier BB krém nekem. Kicsit maszk szerű lesz pár óra alatt és a pattanásokat sem kezeli úgy, mint a sima verziója.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

jvivi

2018. május 29.

Több színezett hidratáló krémet próbáltam már, de eddig ez a kedvencem.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Több színezett hidratáló krémet próbáltam már, de eddig ez a kedvencem.

Nikkii0326

2018. május 29.

Eleg problemas az arcborom igy rendes alapozot nem hasznalok mert csak megjobban eltomitene a porusaimat. Szepen hidratalja is a zsiros boromet de azert nem a legjobb. szepen egysegesiti az arcszint. De azert a makacs pattanasokat nem tunteti el. Ket szin van belole de mind a ketto nagyon jol illeszkedik a borhoz. Hofeher borom van es a teinte light egyaltalan nem ut el. Mikor nyaron meg lebarnul az arcom a sotetebb verzio is szepen beleolvad az arcom szinebe :)

Nikkii0326

Zsolt8912

2018. május 27.

Nagyon megszerettem az LRP termékeket és gondoltam kipróbálom én is a színezett krémet a régi foltok ellen. Nagyon is bevált, mert ugyan olyan jól hidratál mint a kistestvére és megfelelően fed. Valóban nincs maszk hatása, az ára az ami aggaszt kicsit, mert keveset használok belőle. De nekem nagyon is bevált!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Sindy6

2018. május 18.

Majdnem 1 évig csak ezt használtam, aztán lecseréltem most a p. formula alapozójára és most jöttem rá, hogy nekem ez a termék okozta a pattanásokat. Amióta abbahagytam sokkal tisztább a bőröm. Ez nagyon egyénfüggő, mert tesómnak pedig gyönyörűvé tette a bőrét.

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

mllelondres

2018. április 4.

A tökéletes BB krém! Nagyon sok problémás bőrre valót kipróbáltam előtte, de mindegyiktől vagy zsíros vagy pattanásos lett a bőröm. De ettől nemcsak nem lesz az, de még el is tünteti a patikat. Igaz, nekem nem kifejezetten és csúnyán pattanásos a bőröm, inkább kombinált, de 1-2 pattanás mindig van. Egyetlen problémám vele, hogy nem tartalmaz fényvédőt, így tél kivételével mindig a színezetlen SPF30-as testvérét használom alá. Ettől függetlenül semmire nem cserélném le!

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

sztinke

2018. március 28.

2017. május 9.: Igazából az ilyen termékek mindig elgondolkodtatnak, hogy egyáltalán kinek valóak, a leírástól függetlenül... akinek kifejezett problémás bőre van, ezért látványosabb egy enyhébb hatás is, vagy inkább azoknak, akiknél nem annyira durva a helyzet, ezért kevesebb bőrhibával kell megküzdenie a terméknek.
Én 2 hete használom, úgyhogy túl hosszú távú tapasztalatom még nincs, de az már biztos, hogy a dobozon feltüntetett 8 napos időtáv alatt nem tüntette el az apróbb bőrhibákat sem.
Igazából nincs túl problémás bőröm már szerencsére, de tágpórusú, mitesszeres, és kombinált (T-vonalban eléggé zsírosodó), néha egy-két pattanással és az utánuk maradó foltokkal spékelve, ja és érzékenységgel megáldva.
A krém maga kellemes folyékony állagú, nem túl erős illatú. A szín elég jól idomul a bőr saját tónusához. Szóval felvitel után kifejezetten szép a végeredmény, egységes, egészséges kinézet. A viselete is kellemes, nem ragacsos, nem érzem (és nem is látszik) maszkosnak. Viszont a hatása nem valami tartós, már a délelőtt folyamán igencsak átfénylik a bőröm (különösen a homlokom), délutánra pedig nagyjából az egész krém beszívódik nyom nélkül. Mivel nem ezzel kívánom elfedni a maradék bőrhibáimat sem, így ezt nem is bánom különösebben, de a zsírosodás zavar kicsit, és eddig különösebb hatást sem tapasztaltam (se nem tisztít, se nem mattít, se nem csökkenti a pattanások után maradt foltokat).
Persze még kap időt, el fogom használni a tubust, végül is problémát, irritációt, szárítást nem okozott.

Update: Konkrétan most fogyott el az első tubus, pedig 1-1 napot kivéve folyamatosan használtam. Igaz, tényleg nagyon kis mennyiséget kenek minden színezett dologból az arcomra.
Ennyi idő alatt sem vettem észre, hogy bármi különöset csinálna a bőrömmel, se nem lett tisztább, se nem zsírosodik kevésbé, nem is gyógyul gyorsabban, és nem is hidratál, de ettől függetlenül valahogy mégis megszerettem ezt a krémet. Annyira könnyű az állaga és nekem pont elég a gyengécske bőrszínegységesítő hatása is (alkalmaktól vagy nagyon nyűgös bőrtől eltekintve), hogy erősen gondolkodom, hogy újraveszem. Már csak azért is, mert árban jobb, mint a korábban használt Clinique és Mac bb. Így az értékelésem is javul 1 csillaggal.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!