KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

Ár: 4300 Ft , Eladó: Kormios
Állapot: Új, bontatlan, még dobozában van, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel (legfőképp a hármas metró vonalán)

RBea

2017. október 17.

Szuper. Bőröm mitesszeres, acnés, hamar. Átzsírosodik a nap folyamán, viszont a felszín sokszor száraz, hámló a számos krém, lemosó, alapozó, stb. miatt, amit próbáltam. Már 2hónapja LaRochet használok, kizárólag.Nagyon bevált.Habzo arclemoso gel, micellas viz, es nem lesz szaraz a borom.Utana Effaclar duo szinezett krem medium nappalra.Ronda nagy pattanasra az elejen plus korrektor kellett, de az aprosagokat es a boregyenetlensegeket szepen fedi.Es kozben nem okoz ujabb acnet.Nem folyik szet az arcomon es nem fogja meg a vajszinu salamat sem.Este es reggel hidratalo LaRoche szemkrem, es este LaRoche Effaklar K+ arckrem, ami retinolos.Szivbol ajanlom sorstarsaimnak.38 éves vagyok.Végre megtaláltam a megfelelo arcapolasi rutint, es nem kell kulon alapozo.Elso két hétben sok mitesszer kiürült, esti fürdés után, így tisztult meg a bőröm.Menses korul mindig leromlott az arcborom allapota, most mar ez is elmaradt!Ezért is írtam le ilyen részletesen, hátha segítek vele másoknak is.

RBea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

sanyolina

2017. szeptember 30.

A fedése 0, viszont korrektor alá nagyon jó. Nagyon jól hidratál és megtizedelte a pattanásaim:)

sanyolina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Martini

2017. szeptember 24.

Alapozó helyett szerettem volna használni,de mivel közel sem tökéletes a bőröm,így max csak ha nem lépek ki a házból,akkor tudom önmagában viselni vagy ha szebb napjait éli az arcom!Alapozóval együtt szoktam keverni.Pattanásos bőrre mindenképp ajánlom,hatásban a sima verziótól nem tér el!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Eleg problemas az arcborom igy rendes alapozot nem hasznalok mert csak megjobban eltomitene a porusaimat. Szepen hidratalja is a zsiros boromet. Nagyon szepen egysegesiti az arcszint. De azert a makacs pattanasokat nem tunteti el. Ket szin van belole de mind a ketto nagyon jol illeszkedik a borhoz. Hofeher borom van es a teinte light egyaltalan nem ut el. Mikor nyaron meg lebarnul az arcom a sotetebb verzio is szepen beleolvad az arcom szinebe :)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

A termékcsalád többi tagjával használom nappalra, BB krém gyanánt, mert nem kennék az arcomra mindenféle drogériás alapozót, ha már acne-s a bőröm, igyekszem nem tovább rontani, nem megfelelő termékek használatával. Nem rossz kis krém, nincs sok fedése, de bőrszínegységesítésre kiváló, hegeket is takarja picit. Nekem a light árnyalat majdnem teljesen passzol. Viszont kérdéses, hogy újraveszem -e, mert nem a legolcsóbb BB krém, és ahhoz képest nem nyújt annyit. Kacérkodom a Bodyshop teafás bb krémjével:)

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

cheerface

2017. augusztus 12.

Alapozó helyett használtam aknés bőrömre, különböző kezelések mellé nappalra. Kétszer is újravettem, de nem éreztem javulást a bőrömön, a fedése természetes, akinek pattanásokat kell eltüntetnie, arra nem igazán jó, nekem a hegeken kicsit halványított talán. Nagyon hamar átfénylik és mintha zsírosodna tőle a bőröm jobban. Utólag belegondolva nem tudom miért használtam ennyi ideig, az árát is kicsit sokallottam. Nem rossz termék, de nekem semmi extrát nem nyújtott.

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Dia214

2017. augusztus 10.

Imádom! :) Szépen egységesíti a bőröm, kellemes az illata, nem fullasztó, hidratál, egy természetes vagy mindennapi gyors sminkhez tökéletes ha nem akar az ember állandóan alapozózni. Felvitele is nagyon gyors, csak felkenem mint egy krémet, nem kell vele pepecselni.

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

fodorkata

2017. július 28.

A színezetlen verzió nagyon szeretem, imádta a bőröm, szépen lehúzta a gyulladt pattikat. De a színezett verzió más, egy órán belül fénylik az egész arcom. Púderrel szépen tart, a feédes közepes, de eltömődnek a pórusaim tőle és összességében több miteszer jött ki, mióta használom. Ősszel/télen talán jobb lesz a helyzet, akkor remélem nem fénylik majd át ilyen gyorsan és nem kell rá a púder.

fodorkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

ilovehighlight

2017. július 13.

Már régóta ki akartam próbálni a pattanásra hajlamos kombinált bőrömre. Nem fűztem sok reményt a fedése erősségéhez. Szépen egységesíti a bőrt, a halványabb bőrhibákat eltünteti a nagyobb bőrhibákkal/pattanásokkal már nem bírkózik meg (de hát nem is vártam el tőle). Jól mattít, nincs maszkhatása könnyű a viselete. A light árnyalat szépen egybeolvad a bőrömmel. Sokáig elég. A fényvédőt hiányolom belőle, és az ára is húzós. Mióta használom nem jön ki több pattanás az arcomon. Összességében jó kis termék! :)

ilovehighlight
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

kkamilla

2017. július 10.

Fél éve használom, napi rendszerességgel és még mindig van benne. Sajnálom hogy fényvédőt nem raktak bele, de azon kívül nagyon szuper krém. Fél nap után màr eléggé beszívódik, úgyhogy nem egy egész napos tartós viselet, de nagyon szépen egységesíti a bőrt. Viszont azóta nincs kevesebb pattanàsom, bàr többet sem okozott szerencsére.

kkamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!