KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Ajakápolók

Komlókivonattal gazdagított formulája hosszan tartó, hatékony hidratálást és védelmet biztosít. A fénytelen, illatanyag-mentes, színtelen ajakbalzsam egyáltalán nem látszik az ajkakon. Tökéletes választás a férfi számára, aki a rendszeres ajakápolás árulkodó nyomai nélkül szeretné hidratálni az ajkait.

zita.herkovics

2018. január 27.

Viccen kívül, nekem sokkal jobban bejött ez, mint a gyümölcsös változatok, de még a klasszikus, original Labello-t is lepipálja. Nem is értem, miért nem vettem meg újra. Viszont valaki elmagyarázhatná nekem, hogy a sűrítésen kívül (amit szerintem laikusként vazelinnal is meg lehetne oldani), miért kell a lehető legtöbb ajakápolónak ricinusolajat tartalmaznia? Komolyan mondom, félek a hashajtó hatástól.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

eniko04

2017. szeptember 12.

Kíváncsiságból vettem, nincs illata, nincs színe, tényleg natúr kinézetű felkenve. Az is tetszik, hogy van benne fényvédő. Igazából nem tudok rá 5 csillagnál kevesebbet adni, mert amit ígér azt betartja, szokásos Labello minőség, ami nekem eddig bevált. De ez akkor is egy férfiaknak gyártott termék, én pedig csak nőből vagyok... Mégiscsak szeretem a színes-szagos dolgokat.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

mandalam

2017. szeptember 10.

A barátom nagyon szereti, már többször újravettem neki. Örök darab.

mandalam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

A barátom nagyon szereti, már többször újravettem neki. Örök darab.

Vanília

2017. augusztus 6.

Nagyon nem szeretem a Labello márkát, még egy ajakápoló sem vált be nekem, folyton csalódtam (pláne régen, amikor nem volt ekkora választék és előfordult, hogy szinte csak ezt a márkát lehetett kapni), de ez a férfiaknak készült szőlőzsír nagyon klassz. Kíváncsiságból kipróbáltam (miután olvastam a blogbejegyzést) és valóban működik. Illatmentes, szépen ápol (nem szárít, mint az eddig próbált társai) és kellemes fényt ad az ajkaknak (tehát azért túlzás, hogy nem látszik a szájon). Összegezve az első Labello, ami nálam nem 2-3 csillagot, hanem maximális pontszámot ért el...

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Erina

2017. február 28.

Férjem használja. Nagyon bevált. A kiszáradt ajkait nagyon szépen rendbe hozta. Nincs illata, íze, strapabíró a csomagolása.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Mariliisa

2017. február 28.

Tetszik, hogy nincs illata, íze sem nagyon, nem ragad, mondhatni nyomtalanul beszívódik az ajkakba, és legalább fényvédő is jutott bele. Rúzs és szájfény alá kifejezetten jó hidratáló tud lenni. Általában nem szeretem a Labello termékeit, de ez nagyon jó.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

viva885

2016. december 17.

Annyian írtak jó véleményt róla hogy gondoltam kipróbálom, de nálam egyáltalán nem azt eredményezte mint amit vártam... Túl hamar "felszívódik" , mintha le se kentem volna.

viva885
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

macskusz

2016. február 25.

Magamnak vettem, mert olyat kerestem, ami nem fényes és színe sincs.
Télre nem volt elég, de viszonylag jól hidratál.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Magamnak vettem, mert olyat kerestem, ami nem fényes és színe sincs.
Télre nem volt elég, de viszonylag jól hidratál.

xbox

2015. november 24.

Akkor most én leszek a kivétel. Szerintem szárit.

xbox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

Akkor most én leszek a kivétel. Szerintem szárit.

deccs91

2015. szeptember 21.

A párom nagyon szereti, mert hidratál, de színtelen, szagtalan és a legfontosabb, hogy nem csillog!

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.