Lancôme

Ár:   12 890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheder5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   12 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Vibráló szín - Fokozható intenzitás. A Lancôme első cushion arcpirosítója: a folyékony arcpirosítók minden vitalitása és frissessége hordozható párnában. Azonnal, a harmatosan színezett orcák üde és vibráló ragyogást sugároznak. Személyre szabható intenzitás, természetes hatás.

Ár: 9000 , Eladó: skin
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Bank posta
Ár: 5500 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

titikutyus

2017. június 28.

A 032 Splash Corail árnyalat van meg nekem, ami egy rózsaszínes korall szín. A dobozban kapott applikátor pamacsot nem használom, mert nem tartom higiénikusnak, mindig tiszta ujjakkal viszem fel a terméket az arcomra. A kis szivacsot óvatosan lenyomva a folyékony állapotú termék egyenletesen elosztva kerül az ujjaimra, és óvatos, ütögető mozdulatokkal felvíve az arcra, nagyon természetes hatást biztosít. Ha a kontúrok esetleg túl élesre sikerülnének, egy alapozó ecsettel (ami lehet akár tiszta is, ha nem használ az ember alapozót) eldolgozva a széleket, olyan hatása lesz a bőrnek, mint amit a hűvös szellő kicsit megcsípett egy erdei séta során / a nap egészségesen megpirított. Tartós, nap végére, nyári melegben sem olvad le az arcomról. Általánosságban természetesebb hatást lehet elérni egy folyékony/krém állagú pirosítóval mint egy por állagúval, de ez a termék különösen hitelesen adja vissza a pirosító lényegét: mintha belülről pirulna el az ember... :)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

sky

2017. május 20.

A cushion mánia engem is elért, első terméknek őt próbáltam ki... mint biztonsági játék, egy pirosítót csak nem fégnak el nagyon...és eleve krémpirosító párti vagyok.
És iggeeeen, (gimme five...:) nagyon újravevős darab.
Természetes hatású, állati pigmentált, így igen finom kézzel kell vele bánni, hogy ne légy bohóc, és reményeim szerint sokáig elég is lesz.
A Sorbet Grenadine színt választottam, ami igen kellemes, meleg árnyalatú barackos pink az én szeplős, világos bőrömön.
Enyhén fényes a finishe, semmi csillám, szaténpor etc... inkább mintha vizes hatású lenne, akinek ez elég, annak highlighter sem kell. (nekem tutira, nagyon nem vagyok diszkógömb párti...)
Nem emeli ki a bőr textúráját, sőt javít rajta (gondolom szilikonnal töltögeti ki a pórusokat).
Kopás nélkül, (pedig "arctapogató" vagyok...) kb 7 órát kibírt, nagyon egyenletesen kopik, utána pillanatok alatt felfrissíthető.
Jól lehet felvinni BB cream-re (másra nem próbáltam, azt is csak bronzosítás végett szoktam használni...) púdert jól tolerálja, nincs foltosodás.
Bőrömet nem bántotta, semmi kiütés, pati, mitteszer immár 3 hete, pedig elég érzékeny a drága, minden 7-8. új termékem kuka- vagy elajándékozás - pozitív.
Az egyetlen szívfájdalmam az ára, de egy évben egyszer kibírom a kb. 11000 HUF-ot.
Szerelem. :)))))

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

És iggeeeen, (gimme five...:) nagyon újravevős darab.
Szerelem. :)))))

MsDarcy

2017. április 26.

Fantasztikus pirosító, gyönyörű, természetes hatást lehet elérni vele, mintha nem is kozmetikum lenne rajtam, hanem csak kipirultam volna. Felapplikálni is nagyon egyszerű, sokkal pontosabban követni tudom a szivaccsal az arccsontomat. A por alapú pirosítók mindig elmásztak az arcomon, nem is tudtam ennyire szépen felapplikálni őket ecsettel, ő viszont bombabiztosan tartja magát egész nap. Biztosan újravásárolom.

MsDarcy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

zseni

2017. február 23.

egy alom ez a pirosito! splash coral arnyalatban van meg. meg soha nem probaltam ilyen termeszetes hatasu termeket, tenyleg olyan, mintha csak elpirulna az ember lanya:) imadom mostanaban egy egy dewy finisü parnas alapozoval kombinalni a no makeup-makeup hatasert.

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emolliensek: Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Dimethicone, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Titanium Dioxide
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 30 / CI 73360, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.