KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   12 890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheder5, Módosítva: 2016. december 20.

Ár:   12 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Vibráló szín - Fokozható intenzitás. A Lancôme első cushion arcpirosítója: a folyékony arcpirosítók minden vitalitása és frissessége hordozható párnában. Azonnal, a harmatosan színezett orcák üde és vibráló ragyogást sugároznak. Személyre szabható intenzitás, természetes hatás.

Lancôme CUSHION BLUSH SUBTIL - 022
Ár: 8500 + posta , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Lancôme Cushion Highlighter Limited Edition
Ár: 8500.- , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Egyszer-kétszer próbált, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalás után postával küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

titikutyus

2017. június 28.

A 032 Splash Corail árnyalat van meg nekem, ami egy rózsaszínes korall szín. A dobozban kapott applikátor pamacsot nem használom, mert nem tartom higiénikusnak, mindig tiszta ujjakkal viszem fel a terméket az arcomra. A kis szivacsot óvatosan lenyomva a folyékony állapotú termék egyenletesen elosztva kerül az ujjaimra, és óvatos, ütögető mozdulatokkal felvíve az arcra, nagyon természetes hatást biztosít. Ha a kontúrok esetleg túl élesre sikerülnének, egy alapozó ecsettel (ami lehet akár tiszta is, ha nem használ az ember alapozót) eldolgozva a széleket, olyan hatása lesz a bőrnek, mint amit a hűvös szellő kicsit megcsípett egy erdei séta során / a nap egészségesen megpirított. Tartós, nap végére, nyári melegben sem olvad le az arcomról. Általánosságban természetesebb hatást lehet elérni egy folyékony/krém állagú pirosítóval mint egy por állagúval, de ez a termék különösen hitelesen adja vissza a pirosító lényegét: mintha belülről pirulna el az ember... :)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

sky

2017. május 20.

A cushion mánia engem is elért, első terméknek őt próbáltam ki... mint biztonsági játék, egy pirosítót csak nem fégnak el nagyon...és eleve krémpirosító párti vagyok.
És iggeeeen, (gimme five...:) nagyon újravevős darab.
Természetes hatású, állati pigmentált, így igen finom kézzel kell vele bánni, hogy ne légy bohóc, és reményeim szerint sokáig elég is lesz.
A Sorbet Grenadine színt választottam, ami igen kellemes, meleg árnyalatú barackos pink az én szeplős, világos bőrömön.
Enyhén fényes a finishe, semmi csillám, szaténpor etc... inkább mintha vizes hatású lenne, akinek ez elég, annak highlighter sem kell. (nekem tutira, nagyon nem vagyok diszkógömb párti...)
Nem emeli ki a bőr textúráját, sőt javít rajta (gondolom szilikonnal töltögeti ki a pórusokat).
Kopás nélkül, (pedig "arctapogató" vagyok...) kb 7 órát kibírt, nagyon egyenletesen kopik, utána pillanatok alatt felfrissíthető.
Jól lehet felvinni BB cream-re (másra nem próbáltam, azt is csak bronzosítás végett szoktam használni...) púdert jól tolerálja, nincs foltosodás.
Bőrömet nem bántotta, semmi kiütés, pati, mitteszer immár 3 hete, pedig elég érzékeny a drága, minden 7-8. új termékem kuka- vagy elajándékozás - pozitív.
Az egyetlen szívfájdalmam az ára, de egy évben egyszer kibírom a kb. 11000 HUF-ot.
Szerelem. :)))))

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

És iggeeeen, (gimme five...:) nagyon újravevős darab.
Szerelem. :)))))

MsDarcy

2017. április 26.

Fantasztikus pirosító, gyönyörű, természetes hatást lehet elérni vele, mintha nem is kozmetikum lenne rajtam, hanem csak kipirultam volna. Felapplikálni is nagyon egyszerű, sokkal pontosabban követni tudom a szivaccsal az arccsontomat. A por alapú pirosítók mindig elmásztak az arcomon, nem is tudtam ennyire szépen felapplikálni őket ecsettel, ő viszont bombabiztosan tartja magát egész nap. Biztosan újravásárolom.

MsDarcy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

zseni

2017. február 23.

egy alom ez a pirosito! splash coral arnyalatban van meg. meg soha nem probaltam ilyen termeszetes hatasu termeket, tenyleg olyan, mintha csak elpirulna az ember lanya:) imadom mostanaban egy egy dewy finisü parnas alapozoval kombinalni a no makeup-makeup hatasert.

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.