KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Lovely Dark Chocolate Bronzer
Ár: 1000 Ft , Eladó: dotdorothea
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 800 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cooleva

2017. szeptember 29.

Én is akciósan szereztem be, nem bántam meg! Szép, természetes hatása van, könnyű szétdolgozni és tartós. Tényleg tudnak valamit Lovely-ék! ;-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

SMH

2017. szeptember 29.

Régóta szemeztem ezzel a bronzosítóval,d e meg akartam várni, hogy Rossmannban 25% kedvezmény legyen a Lovely termékekre. És erre fél évet kellett várnom, (azóta persze 2× is volt akcióban) persze nem volt rá égetően szükségem, így ki tudtam várni. Tényleg jó kis termék, igazából teljes áron is megérte volna megvennem, de idén igyekszem kevesebbet költeni sminktermékekre...
De hogy a termékről is mondjak valamit; finom édes süteményes illata van, az állaga megfelelő, nem poros, szépen fel lehet vinni, könnyű eloszlatni. Mióta megvan, azóta csak ezt használom.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Julcsiturkyy

2017. szeptember 28.

Kedvenc bronzosítóm. Mindennapi sminkhez tökéletes. Nem hivalkodó.Az illata számomra mennyei.Tökéletes!!!!

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bog

2017. szeptember 8.

Update: Kicsit módosítanék a véleményemen! Azóta találtam egy számomra tökéletes bronzosítót a Zoeva Countur Palettája személyében. Ennek nem olyan szép a színe, nem olyan szép a finishe a bőrön és nem lehet olyan jól eldolgozni. Ráadásul napközben foltosan kopik. Úgyhogy sajnos azt kell mondanom, hogy annyit ér, mint az ára. Nem valószínű, hogy el fogom használni. ☹

Egész nyáron olyan bronzosítót kerestem, ami elég sötét a lebarnult, amúgy is barna kreol bőrömhöz. Végső elkeseredésemben a héten betévedtem a Rossmanba és megvettem az utolsó darabot a Dark-ból. Azóta ámulok és bámulok! Nem volt még high-endes bronzosítóm, de ez pont úgy néz ki, mint amit a külföldi youtuberek használnak! Álom! Egyre jobban szeretem ezt a márkát! Az Oh Blush pirosítóját régóta használom, most beszereztem még 4 új terméket is! Ajánlom bátran mindenkinek, aki be tudja még szerezni!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

d-i_n-a

2017. szeptember 5.

Csak jókat tudok róla mondani.
Eddig a w7 honolulu bronzosítót használtam de annyira narancssárgának láttam , hogy idegesített nem tetszett..aztan rossmannban 33%os kedvezmény volt..gondoltam teszek egy próbát..es milyen jól tettem..gyonyoru barnás szín! Pont amilyennek kellene lennie egy bronzosítónak!

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Csak jókat tudok róla mondani.

izabella73

2017. szeptember 3.

Ez a termék ékes bizonyíték arra,hogy a kevésbé ismert és felkapott,olcsó árkategóriában is találni jó minőségű kis csodákat.Szerintem ez a bronzer simán van olyan jó-ha nem jobb- mint a méregdrága agyonhype-olt társai.Nekem a milky chocolate van meg ami gyönyörű szinű,hidegebb tónusú,tökéletes kontúrszin,pont olyan amilyet kerestem.A másik szine a melegebb barna tónus is szép bronzosító szín,hamarosan azt is be fogom szerezni :) Ezt akciosan vettem 1000ft.ért,de teljes áron is simán megvenném mert bőven megéri :) Plusz pont még az is hogy tartós,nem kopik,nem foltosodik, cuki a csomagolása,jó az illata,számomra tökéletes.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kismacska00

2017. augusztus 9.

Nyáron végre barnultam annyit, hogy használni tudjam a világosabb árnyalatát. Nagyon szeretem, szuper, hogy nem sárgás és hogy matt. Tartós is, könnyű vele dolgozni, de nehéz vele hibázni :) Egy újabb Lovely gyöngyszem.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

022Flower

2017. július 13.

Imádom az illatát és kontúrnak számomra tökéletes.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Imádom az illatát és kontúrnak számomra tökéletes.

trixyyhprincess

2017. július 13.

En ezt nagyoooon szeretem!😍
A legsotetebbet vettem meg belole, mert eleg sok bronzosito kb nem latszik a boromon, de ez tokeletes ❤️
Nagyon edes a csomagolasa, es az illata is nagyszeru 🍫❤️❤️

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

En ezt nagyoooon szeretem!😍
Nagyon edes a csomagolasa, es az illata is nagyszeru 🍫❤️❤️

szilvike94

2017. július 3.

Isteni ez a bronzosító, imádom az illatát, viszonylag tartós is rajtam, ami egy csoda mivel én sokat támaszkodok az arcomon. A milky chocolate árnyalat van meg, nem vagyok az a túl barna lány de nem is az a hullafehér, szóval az árnyalat is szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Szerintem aki szeretne egy jó bronzosítót a nyárra az nyugodtan ruházzon be rá nem fogja megbánni. :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol