KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Lovely Chocolate Bronzer 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

drzhczk

2018. április 19.

szuper, szuper, szuper! nagyon sokáig elég, gyönyörűen pigmentált és tartósan fennmarad. (és az illata... :) ) nálam abszolút újra vevős!

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Babsszi

2018. április 18.

Ultra cuki csomagolás, praktikus mágneszáródós doboz, finom illat, erős pigmentáltság, tartós és viszonylag könnyen el lehet dolgozni. Kissé vacilláltam, hogy meg vegyem-e de megéri a pénzét, nem okozott csalódást. Külön öröm hogy a világosabb árnyalat nagyon szépen passzol a fehér bőrömhöz, nem narancssárga, természetes hatást kelt.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Lovemakeup

2018. április 17.

A világosabb árnyalatot vettem meg, a dobozban nem tűnt sárgásnak, viszont az arcomon valamiért besárgul. A pigmentáltságával nincs gond, a felvitele is egyszerű-nekem nem lesz foltos,könnyű eldolgozni.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

gnesh

2018. április 9.

kicsit nehez eldolgozni de megeri a pigmentaltsag miatt. ha kifogy azert kiprobalok mast, de ar-ertek aranyban kap egy eros 4est :)

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Dinadino

2018. április 6.

Első bronzerem volt.
Jó illatú. Jó a dizájn. Felvitele nehéz: a végeredmény foltos. Doboza könnyen nyílik.
Ezért az árért van jobb bronzosító, vagy adjunk inkább hozzá egy kicsit egy minőségibbért. Nem újravevős.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Első bronzerem volt.

kittidurst

2018. március 20.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Akárhogy viszem fel, kézzel, ecsettel vagy szivaccsal mindenhogy foltos lesz. Pedig ez végre nem sárgás mint a többi.

kittidurst
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

MissWolf

2018. február 27.

Finom illat, tündéri csomagolás, szép bronzos hatás, kedvező ár. 5* :)

MissWolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Finom illat, tündéri csomagolás, szép bronzos hatás, kedvező ár. 5* :)

Dorcsa22

Korcsoport: < 18
2018. február 20.

Annyira imádom! Szerintem szuper kis termék. Reggel teszek az arccsontom alá és estig ott is marad szépen:) Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyáltalán nem sárgás,még az én fehér bőrömön sem. (A világosabbik árnyalat van meg) Az áre

Dorcsa22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 20.

tsolya

2018. február 5.

Nagyon könnyen eldolgozható, szép színe van. A nap folyamán sem lesz narancssárgás. Az illata isteni, nekem még érezhető az ecseten is és az arcomon is minimális ideig. A nap folyamán szépen, egyenletesen tűnik el. Abszolút kedvencem lett. A lovely ismét tökéleteset alkotott.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Fredike

Korcsoport: < 18
2018. február 4.

könnyen eldolgozható,nem narancssárgás,finom illata van,nekem bejött!:)

Fredike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 4.

könnyen eldolgozható,nem narancssárgás,finom illata van,nekem bejött!:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol