KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Cukiduda

2017. június 21.

Nagyon cuki termék, ugyan nem vagyok csoki mániás, de a csomagolása annyira bájos volt, hogy jött velem az étcsokis. Finom az illata, édes a külleme, és alapvetően jó a bronzosító hatása. Bár én szinte csak nyáron használok bronzosítót és jobban kedvelem, ha van egy kis selymes fénye, ez is jó termék, de kontúrozáshoz is használható, pont amiatt mert nem csillog.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

nefele99

2017. június 19.

Jól pigmentált, tartós és kellemes az illata is. Igazi lovely termék! 5* :D

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Jól pigmentált, tartós és kellemes az illata is. Igazi lovely termék! 5* :D

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Ahogy megvettem azt hittem megbanom, de igy tobb hasznalat utan nagyom szimpatikus, es egesz nap kitart rajtam fixalo spray nelkul is, a Dark van meg, teljesen matt , bar en kivancsi leszek h a taskamban a papir csomagolas meddig fogja kibirni

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Sophianne

2017. május 31.

Ma vettem meg és még csak egy fél napig használtam. Nagyon tetszik benne hogy nem csillog az arcomon és hogy nem természetellenesen sárga. Nekem csak egy kis színt kell hogy adjon és arra tökéletes!

Sophianne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Alice88

2017. május 31.

Eddig Avonos bronzosítót használtam,de a közelébe sem jöhet ennek.Nekem nagyon tetszik!Itt olvastam róla a blogon és másnap szaladtam is érte az üzletbe,ahol a két árnyalat között vaciláltam,mert lehet hülye vagyok,de a Milky szebb színűnek és sötétebbnek is tűnt,végül a Dark jött velem haza (gondoltam inkább az elnevezésre bízom magam).Sötét alapozót használok,nagyon jól passzol hozzá.Míg a dobozban kicsit sárgásnak láttam,az arcomon nagyon szép és tényleg matt színe van.Tartós.Finom,de nem túl erős csoki illata van.Az ára baráti.Engem maximálisan megnyert,remélem sokáig kapható lesz!!!

Alice88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

fuufanni

2017. május 21.

Nagyon kellemes kis bronzosító! Jól pigmentált, könnyű eldolgozni, és pont olyan csoki szaga van mint a bourjois bronzernek.

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Candy21

2017. május 10.

Imádom nagyon jó ez a bronzer végre egy árnyalat ami nem sárga hanem szép hideg tónusú és tartós is nekem egy munka napot kibír.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

blondeowl

2017. május 4.

Nagyon vártam már, hogy itthon is kapható legyen, szép hideg tónusú, matt bronzosító (dark chocolate). Imádom az illatát, és ez a csokis külső... Levett a lábamról, nagyon megszerettem, közepes tartósságú, de ezért nem vonok le csillagot.

blondeowl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

thajni

2017. április 12.

A k-lips óta a lovelyt elsőként nézem meg a drogériában. Épp bronzosítót kerestem ezért vettem meg. Világos a bőröm, de mivel több rétegben kell felvinni hogy elérjem a kívánt sötétséget ezért a sötétebbet vettem meg. Nagyon süti szaga van. :D Engem nem zavar, még csak a kezemen próbáltam ki, szappanos vízzel gond nélül lejött ezért 4*.

thajni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

random

2017. április 3.

A cuki csomagolás fogott meg. Sajnálom hogy nincsen teszter, így csak az eszemre hallgattam, ami azt súgta: "ha alapozóból mindig a legvilágosabb kell, akkor ebből sem a sötétebb". Szóval a Milky jött velem. Illata édes, csokis sütis, állaga kemény, de nem poroz nagyon. A színe elég halvány, de nem narancsos, én kicsit hűvös tónusúnak látom. A pan-ben csillámosnak tűnik, de felvive egyáltalán nem látok csillámokat, szép matt. Szépen el lehet dolgozni ecsettel, nem foltosodik. Eddig szép munka =)

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol