KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Lovely Chocolate Bronzer 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

katagali92

2018. június 13.

A toffee chocolate árnyalatát vettem meg, ami az én sárgás bőrtónusomhoz szerintem jól passzol. Picit talán világos nekem így nyáron, így lehet a milk chocolate színárnyalatot is megveszem. :) Az illata nagyon jó és szépen oszlik el a bőrömön. A tartóssága még tesztelés alatt van. :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Dolcedia

2018. június 8.

Pigmentáltsága nem rossz,de nekem ez is sárgás .

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Pigmentáltsága nem rossz,de nekem ez is sárgás .

Oklaudia04

2018. június 7.

Milky chocolate arnyalatba vettem meg, nagyon tetszik bar ugy erzem lehet a sotetebb arnyalatot kellettem volna megvenni mert most elegge barna a borom de lehet arra is beruhazok! Konnyen eldolgozhato nem porol,tetszik a szin!

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

NixonB

2018. június 1.

Cuki csomagolás, finom illat (bár nem kifejezetten csokira emlékeztet) , ideális matt szín bronzosításra a toffee chocolate árnyalat. 9 g termék 1100ft körüli áron nagyon is baráti! :) Nem a legtartósabb, kora délután már ráfér a frissítés. Szívesen kipróbálnám a legsötétebb árnyalatban is kontúrozásra. Engem kicsit emlékeztet a megboldogult NYC bronzeremre árnyalatban, textúrában és felvitelben egyaránt csak az ennél valamivel tartósabb volt.

NixonB
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

NoemiToth

2018. május 25.

Hát egyszerűen imádoooom! Egy sminkes használta rajtam először, amikor megéreztem a finom illatát, tudtam, hogy be kell szereznem. Tökéletesen lehet vele csontosítani. Mióta használom már két barátnőm is megvásárolta :))))

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Erus15

2018. május 18.

Az illata isteni, a csomagolás cuki és praktikus, maga a termék is nagyon jó, szépen lehet vele dolgozni.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

koborzoja

2018. május 17.

Nagyon cuki, nagyon finom az illata, olcsó, szép, és sose fogy el. Én ezzel kontúrozok :)
Egyetlen hátránya, hogy ez is lekopik fél nap után

koborzoja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Egyetlen hátránya, hogy ez is lekopik fél nap után

Marcsika0720

2018. május 13.

Annyira megszerettem az elmúlt két hónapban hogy csak ezt használtam. Dark chocolate árnyalatban van meg ami tökéletesen passzol a bőröm színèhez. Nagyon könnyen eldolgozható, nem porol és egyáltalán nem hat sárgásnak az arcomon. Az illata mennyei. Az elmúlt hónapokban szinte tényleg csak ezt használtam és olyan mintha még hozzá sem nyúltam volna. Nagyon pigmentált úgyhogy éppen elég csak belemártani az ecsetet és voálá már kész is. :) . Mindenkinek ajánlom aki jó bronzosítót keres jó áron. Egyszer ha elfogy, ami nem most lesz tuti újraveszem.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

annabanana

2018. május 13.

Krémes, jó illatú és a csomagolása valami meseszép, az illata pedig finom :) Praktikus darab, első bronzosítóm, szerintem ez egy jó kezdet, mert olcsó és szerintem elég jó minőségű.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Gaborlifestyle

2018. május 11.

Szeretem, én csontosításra is használom keveset, és bronzosítóként is jó, egy enyhe egészséges bronzer!
Nagyon jól egységesít, kiemeli az arccsontom szép területeit, tartós estig fenn marad, olcsó! Köszönöm Lovely!
Az egyetlen Lovely termékem eddig, de szerintem ki fogok tőlük más termékeket is próbálni!
Jó az illata, és szerintem évekig elég lesz!
Ha erősebben viszem fel, alkalmi sminkhez is szoktam használni, és jobb tartósabb mint más high end termékek!

Gaborlifestyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Jó az illata, és szerintem évekig elég lesz!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol