KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Lovely Dark Chocolate Bronzer
Ár: 1000 Ft , Eladó: dotdorothea
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Lovely Chocolate Bronzer 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Dorcsa22

Korcsoport: < 18
2018. február 20.

Annyira imádom! Szerintem szuper kis termék. Reggel teszek az arccsontom alá és estig ott is marad szépen:) Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyáltalán nem sárgás,még az én fehér bőrömön sem. (A világosabbik árnyalat van meg) Az áre

Dorcsa22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 20.

tsolya

2018. február 5.

Nagyon könnyen eldolgozható, szép színe van. A nap folyamán sem lesz narancssárgás. Az illata isteni, nekem még érezhető az ecseten is és az arcomon is minimális ideig. A nap folyamán szépen, egyenletesen tűnik el. Abszolút kedvencem lett. A lovely ismét tökéleteset alkotott.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Fredike

Korcsoport: < 18
2018. február 4.

könnyen eldolgozható,nem narancssárgás,finom illata van,nekem bejött!:)

Fredike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 4.

könnyen eldolgozható,nem narancssárgás,finom illata van,nekem bejött!:)

Bubucim

2018. január 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. A világosabb árnyalat van a birtokomban, ami télen a fehér bőrön is természetes hatású. Mint kiderült, nekem azért annyira nem fehér a bőröm, így többször is használnom kell, hogy legyen eredménye az arcomon. Az árához képest elég jó termék, a csomagolása pedig nagyon CUKI. :) Nagy előnye, hogy nem lesz sárgás. Nekem csak nagyon picit kopik le nap végére. Nap vége = 10 óra felkenéstől, tehát elég jól bírja csak alapozóval, se fixálás, se púder.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

langviktoria

2018. január 26.

Nagyon meglepett ez a bronzosító, hiába szeretem a Lovely-t, nem vártam sokat ettől a terméktől. Mégis azt kell mondanom, gyönyörű ez a bronzosító, praktikus csomagolásban, tartós, építhető, bár szerintem nem kell túlzásba vinni, éppen akkor lesz természetes hatású, ha keveset használok belőle. Akkor viszont nagyon szépen mutat. Ezért az árért nagyon megéri, imádom, a Milky Chocolate színben van meg, amit bátran ajánlok nagyon fehér bőrűeknek is!

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

erdelyim

2018. január 24.

Sokáig az N.Y.C. bronzosítóját haaználtam, majd miután azt kivonták a forgalomból és el is fogyott, így áttértem egy másik bronzosítóra, de már az is fogyóban volt.
Nézegettem, hogy milyen legyen az utánpótlás, de nagyon féltem, hogy rosszat választok és narancssárgás lesz... az itteni vélemények alapján megvettem ezt, és valami isteni! Gyönyörű színe van, nem narancsos és szépen is lehet építeni a bőrön!

erdelyim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Netta97

2018. január 18.

Nagyon szuper csomagolása van és csokiillata van ami, csak a dobozban érződik, ecseten már nem. A használata is egyszerű, könnyű felvinni nem porzik, szóval összességében elég jó kis termék! :)

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Julcsiturkyy

2017. december 28.

Kedvenc bronzosítóm. Mindennapi sminkhez tökéletes. Nem hivalkodó.Az illata számomra mennyei.Tökéletes!!!!

update.
Azóta beszereztem a physicans formula butter bronzerjét, ami átvette az első helyet a lovely elől.
Ezt már inkább kontúrozásra használom. No makeup napokon használom leginkább

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

update.
Ezt már inkább kontúrozásra használom. No makeup napokon használom leginkább

WaterLily

2017. december 26.

A Milky chocolate az enyém és egészen klassz a színe az én falfehér bőrömre. ugyan nem vagyok valami ügyes a bronzosításban, de ezt enyhén felütögetve az arcomra nagyon tetszik a végeredmény. Aki olyan béna, mint én, ajánlom gyakorlásra, nem porzik, nincs benne csillám, ami elmászhatna az arc legkülönbözőbb részeire. :D
A csomagolása a legjobb az egészben, nagyon igényes és ötletes. Az illata inkább emlékeztet gombapörköltre, mint csokira, de ez nyilván nem a termék hibája, hanem az én szaglásomé :D

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

nkatika

2017. december 11.

A legcsodásabb matt hatású bronzerem! Én magam az illatát csak a dobozkájában érzem, ecseten már nem. S-alakú kontúrecsettel tudom a legtökéletesebben applikálni, így nem is hullik. Tartósságát tekintve nem kiemelkedő, inkább azt emelném ki, hogy "szépen kopik", nem gyűlik meg az arcon, nem áll csomókban össze. Alapozóra és BB-re is szépen tapad. A tetejére egy fixáló púdert szoktam még dobni kabukival, amolyan leheletnyit. Kontúrnak is megfelel az én bőrömre, így télen-nyáron tudom hordani a szép színt, ami szerencsére nem üt át narancsosba. Nem tolakodó, finom szín. Klassz a mágneses dobozkája, szerintem igazi luxusérzést nyújt a használata, holott csak egy kartonpapír. Nem táskábadobálós így, de ha reggel felviszem, nap végére már nem is hiányzik :)
Szép volt, Lovely!

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Szép volt, Lovely!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol