KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

kismacska00

2017. augusztus 9.

Nyáron végre barnultam annyit, hogy használni tudjam a világosabb árnyalatát. Nagyon szeretem, szuper, hogy nem sárgás és hogy matt. Tartós is, könnyű vele dolgozni, de nehéz vele hibázni :) Egy újabb Lovely gyöngyszem.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

022Flower

2017. július 13.

Imádom az illatát és kontúrnak számomra tökéletes.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Imádom az illatát és kontúrnak számomra tökéletes.

trixyyhprincess

2017. július 13.

En ezt nagyoooon szeretem!😍
A legsotetebbet vettem meg belole, mert eleg sok bronzosito kb nem latszik a boromon, de ez tokeletes ❤️
Nagyon edes a csomagolasa, es az illata is nagyszeru 🍫❤️❤️

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

En ezt nagyoooon szeretem!😍
Nagyon edes a csomagolasa, es az illata is nagyszeru 🍫❤️❤️

szilvike94

2017. július 3.

Isteni ez a bronzosító, imádom az illatát, viszonylag tartós is rajtam, ami egy csoda mivel én sokat támaszkodok az arcomon. A milky chocolate árnyalat van meg, nem vagyok az a túl barna lány de nem is az a hullafehér, szóval az árnyalat is szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Szerintem aki szeretne egy jó bronzosítót a nyárra az nyugodtan ruházzon be rá nem fogja megbánni. :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Cukiduda

2017. június 21.

Nagyon cuki termék, ugyan nem vagyok csoki mániás, de a csomagolása annyira bájos volt, hogy jött velem az étcsokis. Finom az illata, édes a külleme, és alapvetően jó a bronzosító hatása. Bár én szinte csak nyáron használok bronzosítót és jobban kedvelem, ha van egy kis selymes fénye, ez is jó termék, de kontúrozáshoz is használható, pont amiatt mert nem csillog.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

nefele99

2017. június 19.

Jól pigmentált, tartós és kellemes az illata is. Igazi lovely termék! 5* :D

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Jól pigmentált, tartós és kellemes az illata is. Igazi lovely termék! 5* :D

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Ahogy megvettem azt hittem megbanom, de igy tobb hasznalat utan nagyom szimpatikus, es egesz nap kitart rajtam fixalo spray nelkul is, a Dark van meg, teljesen matt , bar en kivancsi leszek h a taskamban a papir csomagolas meddig fogja kibirni

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Sophianne

2017. május 31.

Ma vettem meg és még csak egy fél napig használtam. Nagyon tetszik benne hogy nem csillog az arcomon és hogy nem természetellenesen sárga. Nekem csak egy kis színt kell hogy adjon és arra tökéletes!

Sophianne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Alice88

2017. május 31.

Eddig Avonos bronzosítót használtam,de a közelébe sem jöhet ennek.Nekem nagyon tetszik!Itt olvastam róla a blogon és másnap szaladtam is érte az üzletbe,ahol a két árnyalat között vaciláltam,mert lehet hülye vagyok,de a Milky szebb színűnek és sötétebbnek is tűnt,végül a Dark jött velem haza (gondoltam inkább az elnevezésre bízom magam).Sötét alapozót használok,nagyon jól passzol hozzá.Míg a dobozban kicsit sárgásnak láttam,az arcomon nagyon szép és tényleg matt színe van.Tartós.Finom,de nem túl erős csoki illata van.Az ára baráti.Engem maximálisan megnyert,remélem sokáig kapható lesz!!!

Alice88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

fuufanni

2017. május 21.

Nagyon kellemes kis bronzosító! Jól pigmentált, könnyű eldolgozni, és pont olyan csoki szaga van mint a bourjois bronzernek.

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol