KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Lovely Dark Chocolate Bronzer
Ár: 1000 Ft , Eladó: dotdorothea
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Lovely Chocolate Bronzer 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

nkatika

2017. december 11.

A legcsodásabb matt hatású bronzerem! Én magam az illatát csak a dobozkájában érzem, ecseten már nem. S-alakú kontúrecsettel tudom a legtökéletesebben applikálni, így nem is hullik. Tartósságát tekintve nem kiemelkedő, inkább azt emelném ki, hogy "szépen kopik", nem gyűlik meg az arcon, nem áll csomókban össze. Alapozóra és BB-re is szépen tapad. A tetejére egy fixáló púdert szoktam még dobni kabukival, amolyan leheletnyit. Kontúrnak is megfelel az én bőrömre, így télen-nyáron tudom hordani a szép színt, ami szerencsére nem üt át narancsosba. Nem tolakodó, finom szín. Klassz a mágneses dobozkája, szerintem igazi luxusérzést nyújt a használata, holott csak egy kartonpapír. Nem táskábadobálós így, de ha reggel felviszem, nap végére már nem is hiányzik :)
Szép volt, Lovely!

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Szép volt, Lovely!

truska

2017. december 9.

Tökéletes matt bronzosító. Nekem a világosabb van meg, de mivel nagyon fehér a bőröm ezért így csak nagyon vékony rétegben tudom felvinni. Az illata nem szerintem nem erős, nem is émelyítő, a csomagolása pedig írtó praktikus és strapabíró. Maga a termék nagyon tartós, egyáltalán nem okozott sem pattanásokat, sem semmilyen irritációt. Gyakran szemhéjpúder helyett is ezt használom. Mondanám, hogy újravevős, de mindennapi használat mellett sem tudom elképzelni, hogy elhasználjam a teljes adagot egyhamar.

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Hencs

2017. november 15.

Eddig Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púdert használtam bronzosításra és kontúrozásra. Nagyon szerettem és napi szinten használtam kb. két éven át, még mindig sok volt benne amikor apró darabokra tört egy nyaralás során. Úgy gondoltam, hogy kipróbálok valami mást és erre esett a választásom alapos keresgélés után. Én a Dark Chocolate árnyalatot vettem meg a kreol bőrömre és úgy érzem jól döntöttem, mert egész nap fent van, szép a színe ami építhető is. Kilenc grammos a kiszerelés ami ugyancsak hosszú ideig elég lesz. A csomagolása extra cuki mi kell még? :)

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

ftmea13

2017. október 29.

Mivel megszüntették a kedvenc bronzosítom, így kénytelen voltam egy újat beszerezni. Nagyon szeretem ezt is, nagyon jó textúrája van, szépen lehet vele dolgozni, nem lesz sárga, vagy épp maszatos hatása, és szépen lehet építgetni is, aki erősebbet szeretne, de mégis szolid számomra a matt hatás miatt. Egyben pedig tartós is, egyáltalán nem tűnik el, órák után is látom, hogy ott van. Eddig nagyon jól szerepel számomra. Egyetlen gondok az illatával van, ez a csoki, bár az elején nem tetszett, most már megbarátkoztunk, de nem leszünk kibékülve sose, viszont hála Isten az arcomon ezt sose érzem, csak használat, sminkelés közben, ettől függetlenül kiváló! :)

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

cooleva

2017. szeptember 29.

Én is akciósan szereztem be, nem bántam meg! Szép, természetes hatása van, könnyű szétdolgozni és tartós. Tényleg tudnak valamit Lovely-ék! ;-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

SMH

2017. szeptember 29.

Régóta szemeztem ezzel a bronzosítóval,d e meg akartam várni, hogy Rossmannban 25% kedvezmény legyen a Lovely termékekre. És erre fél évet kellett várnom, (azóta persze 2× is volt akcióban) persze nem volt rá égetően szükségem, így ki tudtam várni. Tényleg jó kis termék, igazából teljes áron is megérte volna megvennem, de idén igyekszem kevesebbet költeni sminktermékekre...
De hogy a termékről is mondjak valamit; finom édes süteményes illata van, az állaga megfelelő, nem poros, szépen fel lehet vinni, könnyű eloszlatni. Mióta megvan, azóta csak ezt használom.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Julcsiturkyy

2017. szeptember 28.

Kedvenc bronzosítóm. Mindennapi sminkhez tökéletes. Nem hivalkodó.Az illata számomra mennyei.Tökéletes!!!!

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bog

2017. szeptember 8.

Update: Kicsit módosítanék a véleményemen! Azóta találtam egy számomra tökéletes bronzosítót a Zoeva Countur Palettája személyében. Ennek nem olyan szép a színe, nem olyan szép a finishe a bőrön és nem lehet olyan jól eldolgozni. Ráadásul napközben foltosan kopik. Úgyhogy sajnos azt kell mondanom, hogy annyit ér, mint az ára. Nem valószínű, hogy el fogom használni. ☹

Egész nyáron olyan bronzosítót kerestem, ami elég sötét a lebarnult, amúgy is barna kreol bőrömhöz. Végső elkeseredésemben a héten betévedtem a Rossmanba és megvettem az utolsó darabot a Dark-ból. Azóta ámulok és bámulok! Nem volt még high-endes bronzosítóm, de ez pont úgy néz ki, mint amit a külföldi youtuberek használnak! Álom! Egyre jobban szeretem ezt a márkát! Az Oh Blush pirosítóját régóta használom, most beszereztem még 4 új terméket is! Ajánlom bátran mindenkinek, aki be tudja még szerezni!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

d-i_n-a

2017. szeptember 5.

Csak jókat tudok róla mondani.
Eddig a w7 honolulu bronzosítót használtam de annyira narancssárgának láttam , hogy idegesített nem tetszett..aztan rossmannban 33%os kedvezmény volt..gondoltam teszek egy próbát..es milyen jól tettem..gyonyoru barnás szín! Pont amilyennek kellene lennie egy bronzosítónak!

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Csak jókat tudok róla mondani.

izabella73

2017. szeptember 3.

Ez a termék ékes bizonyíték arra,hogy a kevésbé ismert és felkapott,olcsó árkategóriában is találni jó minőségű kis csodákat.Szerintem ez a bronzer simán van olyan jó-ha nem jobb- mint a méregdrága agyonhype-olt társai.Nekem a milky chocolate van meg ami gyönyörű szinű,hidegebb tónusú,tökéletes kontúrszin,pont olyan amilyet kerestem.A másik szine a melegebb barna tónus is szép bronzosító szín,hamarosan azt is be fogom szerezni :) Ezt akciosan vettem 1000ft.ért,de teljes áron is simán megvenném mert bőven megéri :) Plusz pont még az is hogy tartós,nem kopik,nem foltosodik, cuki a csomagolása,jó az illata,számomra tökéletes.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol