KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

RezLili

Korcsoport: < 18
2017. október 10.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc "természetes" szempillaspirálom.

RezLili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 10.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc "természetes" szempillaspirálom.

szelesviki

2017. október 9.

Eddigi egyik legjobb szempillaspirálom :) Nem csomósít, szépen szétválasztja a szempilláimat, tartós és szépen lehet építeni. Nem találtam még meg "A" szempillaspirált, ezért nem kapja meg a max csillagot.

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

pont

2017. október 7.

az átlagos és a nemrossz kategória között van valahol, én szeretem, ha egy spirál ennél látványosabb hatást nyújt. szerencsére nem potyog és nem csomósodik, de ennyi pénzt nem ér.

"A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt napközben gond nélkül újraigazítható." - ez viszont nagyon béna reklámszöveg, jajj

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

rasenrengan95

2017. szeptember 21.

Rettenetesen drágának tartom ezért mindig Glamour napokon szoktam megvenni. Én nagyon szeretem. Ez az egyik spirál ami bevált az én kis pici alig ívelt pilláimra.
A 5 csillag csak azért mert nagyon drága.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A 5 csillag csak azért mert nagyon drága.

Zember

2017. augusztus 5.

Sok Max Factor szempillaspirált kipróbáltam már életem során, és mindig is nagy kedvenceim voltak a False Lash Effect termékek. Az itteni vélemények alapján gondoltam beújítok és kipróbálok valami újat a megszokottak helyet. Hát nálam sajnos a "WOW" hatás elmaradt... Egyáltalán nem dúsította, nem ívelte olyan mértékben a szempilláimat mint a társai. Nem rétegezhető annyira, nem túl látványos az eredmény. Ennyi pénzért nagyon átlagosnak tartom és kicsit kevésnek. :(

Zember
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

DobreiA

2017. augusztus 5.

Messze a legjobb szempillaspirál! Nem csomósít, ugyanakkor dúsabbnak tűnik, hosszabbnak, szép a színe a pilláimon, jár neki az 5 csillag!

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szepen gondorit viszonylag tartos de a 2000 calories tarsa visz mindent

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szepen gondorit viszonylag tartos de a 2000 calories tarsa visz mindent

googles

2017. július 22.

A clump defy miatt a pofám leszakad, mert minden hasznalat utan szedegetni kell a clumpokat. :( Lepontozom. Ahhoz nagyon draga, hogy ezt nyujtsa.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

Hajnalus

2017. július 13.

Legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. Dúsít, hosszabbít, nem csomosít. 5*

Hajnalus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Lorkaborka

2017. július 5.

Nagyon szeretem, igazi hétköznap reggeli szempillaspirál, amivel nem kell hosszan bíbelődni, hogy szép eredményt érhessünk el. Csak azért 4 csillag, mert másik szempillaspirállal látványosabb eredményt tudok elérni, de hétköznapra csak ezt használom.

Lorkaborka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.