KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

little.shana

2018. június 24.

Használtam régen, aztán arra jutottam, hogy nagyon hasonlít a Lovely curling pump up spirálra. Mivel az olcsóbb, azóta inkább azt veszem, de egyszer nem volt rossz.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Gaddemon

2018. június 17.

Abszolút kedvenc régóta. Nem potyog le darabokban, mint más, drágább festék, nem kenődik el, pedig nem vízálló. Gyönyörű pillákat csinál, kicsi, formás ecsete van, könnyű felvinni a pillákra.

Gaddemon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. május 8.

Véletlenül vettem meg ezt,de nem bántam meg!Imádom!Hosszít,dúsít és elég jól szétválasztja a pillákat.Viszont minimális víz se érje,mert elfolyik

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 8.

Lunalys

2018. május 2.

Számomra ez a tökéletes szempillaspirál, ennél jobbat vagy ehhez közelítőt még egy termék se produkált azok közül, amiket kipróbáltam. Bravúrosan választja szét a pillákat, nem csomósít. Emellett optikailag gyönyörűen dúsít és hosszít, úgy hogy nem ordít róla, hogy szempillaspirál van rajtam, természetes hatású, ami nekem fontos. :)

Lunalys
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

csokiskalacs

2018. április 16.

Ez a spirál valami álom. Nem kenődik, nem potyog, glamour kuponnal viszonylag olcsó, és az egyenes, ritkás tehénkepilláimmal is tud valamit kezdeni!!! Eddig a 2000 kalóriás nagy rajongója voltam, de ez még arra is ráver egy kört. Hibátlan termék, szuper befektetés volt.

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

peachyglow

2018. április 15.

Az itteni vélemények miatt most a Glamour napokon megvettem. Egy rétegben szinte nem is látszik, 2-3 réteg kell mire valamit csinál a pilláimmal. Ha elpepecselek vele, akkor egyébként szép, fekete és hosszú szempillák szetválasztva, de volumenbe semmi extra, sőt gyengécske. Tartósnak tartós és nekem nem potyog a festék. Tökéletes nomakeup makeuphoz, de én ennél nagyobb durranást vártam és alapvetően a dúsítás számomra alap elvárás, de aki a nagyon természetes hatást keresi, annak tökéletes és bátran ajánlom.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Anetty

2018. április 12.

Glamour napok alkalmából jutottam hozzá féláron. Első felvitelénél alig látszik valami, legalább háromszor kell átmenni rajta h jól nézzen ki. Nem potyog le nap végére se. Rendes áron nagyon drágállom, annyit nem ér meg.

Anetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

babszem81

2018. április 5.

Egész jó kis szempillaspirál a keféje miatt, de az ára horror, mert 1/3-ad áron kapható, ami ugyanezt tudja. Ráadásul potyog is napközben a festék.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

domcsismiracle

2018. április 3.

Glamour napokon vettem legutóbb, úgy sokkal jobban tetszik az ára, és tényleg nagyon jó cucc, a hétköznapi sminkjeimhez tökéletes. Szépen szétválasztja a pilláimat, jó a keféje, nem potyog és könnyű használni.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Berberis

2018. március 18.

Sokáig nézegettem, míg egyszer akciósan megvettem. A kékeslila testvérkéjét is szerettem, de ő talán még jobban bejön. Szépen dúsít, szétválaszt, ível és még tartós is. Egyedül az ára nem tetszikk, de figyelni fogom az akciókat és tuti beszerzek máskor is belőle!

Update: Pár használat után kicsit árnyaltabb a kép.Azért dúsíthatna picit jobban és a festék is lehetne feketébb.Gondoltam,levonok egy csillagot, de nem megy, mert nagyon tartós,pedig rajtam kenődnek rendesen a spirálok napközben, de ő az arcomba csapó hószitálást is bírta!

Update 2: Tényleg tartós, könnyű használni, könnyű lemosni, de be kell lássam, az én ízlésemnek nem elég látványos pillákat csinál, így le kell vonjak 1 pontot.

Update 3: Látszik, hogy nem tudok dűlőre jutni, hogy nagyon, vagy csak eléggé szeretem-e. :) Mostanában az előbbi felé hajlok, szerintem ügyesebben viszem fel és így már a hatásával is meg vagyok elégedve. Vissza kell neki adnom azt a csillagot. Nagyon tartós, végre nem kell napközben figyelnem, hogy van-e szempillaspirál folt a szemem alatt. Közben lemosni meg egész könnyű. 5*, és most már így is marad.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.