KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

EmmaHeather

2018. november 15.

Számomra a világ legjobb szempillaspirálja! Ezer csillagot is adnék neki :) Soroljam, mi mindent tapasztaltam? Gyönyörű, hosszú, szépen ívelt pillákat készít, intenzív fekete színű és ami a legfontosabb az én olajos szemkörnyékemnek: NEM maszatolódik, nem pereg! Egyáltalán. Nagyon szép volument ad a pilláimnak, sokat dob akkor is, ha csak ezt használom "sminkemként". Nekem simán elmegy 3d pillának is, ha picit még szétválasztgatom itt-ott. De alapvetően nem tapaszt össze. (Lehet ez gyakorlat kérdése is🤔) Semelyik másikra nem cserélném!

EmmaHeather
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

zsofi1986

2018. november 8.

Körülbelül 2 hónapja vettem meg ezt a szempillaspirált, az itteni vélemények alapján, és nem bántam meg! Életem egyik legjobb spirálja, nem tapad tőle össze a szempillám, nekem kétszer kell átmennem rajta, hogy szép különálló és íves legyen!
Annyira szuper, hogy egy ismerősöm múltkor azt hitte, hogy műszempillám van :)
Csak ajánlani tudom!

zsofi1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Annyira szuper, hogy egy ismerősöm múltkor azt hitte, hogy műszempillám van :)
Csak ajánlani tudom!

petrara

2018. október 21.

Mar 3. eve veszem mindig ujra a kuponnapokon. Szerintem ez mindent elmond.:) Legjobb drogerias szempillaspiral, ami nem csinal poklabakat meg tobb retegben sem. Es az 50%-os kuponnal meg az ara is barati.

petrara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Rendben van, csak 3 réteg kell ahhoz, hogy rendesen dúsítson, valamint drogériás viszonylatban kicsit drága.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

kataa0105

2018. október 11.

Találomra szedtem le a polcról és irtó jó spirál!! Szép hosszú szempillakat csinál meg az én rövid pillaimbol is. Első pár használat után belopta magat a szívembe😊

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

aesthete

2018. szeptember 26.

Évek óta a kedvenc szempillaspirálom. Szeretem, hogy nem tapasztja össze a szálakat, nem potyog és szép eredményt tudok elérni vele annak ellenére, hogy nagyon rövid pilláim vannak. Számomra tökéletes, nem is várok többet egy spiráltól.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

lndnmvlszl

2018. augusztus 12.

Na en kicsit csalok, mert ugy hasznalom, hogy a maybelline colossal waterproof festekkel hasznalom es ennek a kefejet (nem maradnak gondoren a szempillaim vizallo festek nelkul).
Az eredmeny: HOSSZU, szetvalasztott, dus fekete pillak. Alapjaraton nagyon egyenes es rovidke pillaim vannak, de nagyon jo ennek a kefeje. Kicsi, igy a szem vegen is lehet hasznalni es a szemzug kornyeken. Nagyon jo :) Ha valakinek nincsenek szogegyenes pillai, ajalom!

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Legkedvencebb szempillaspiráljaim egyike. nem potyog, tartós. Újravevős.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Legkedvencebb szempillaspiráljaim egyike. nem potyog, tartós. Újravevős.

little.shana

2018. június 24.

Használtam régen, aztán arra jutottam, hogy nagyon hasonlít a Lovely curling pump up spirálra. Mivel az olcsóbb, azóta inkább azt veszem, de egyszer nem volt rossz.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Gaddemon

2018. június 17.

Abszolút kedvenc régóta. Nem potyog le darabokban, mint más, drágább festék, nem kenődik el, pedig nem vízálló. Gyönyörű pillákat csinál, kicsi, formás ecsete van, könnyű felvinni a pillákra.

Gaddemon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.