KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

andi1216

2018. január 12.

Eddigi legjobb szempillaspirál amit próbáltam. Elég drága, de mindig rájövök hogy érdemes kiadni ennyit érte. Hosszú szempilláim vannak, és a legtöbb spirál nagyon összekuszálja, kócolja őket, ez viszont egyáltalán nem.

andi1216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. december 8.

Szetvalaszt az biztos es megfelelo mennyisegu festeket vesz fel, le se kell kaparni. ezt nagyon szeretem benne, de sajnos egyaltalan nem dusit :( Nem nekem valo. Termeszetes, mindennapokra kivalo.

UPDATE
NAGYON JÓ. Göndörít, hosszít és gyönyörűen szétválaszt. Megfelelő mennyiségű festéket vesz fel a keféje, így biztos nem lesz csomós a pillám és nem pereg le. Nagyon picik a pilláim de ha ezzel szempillagöndörítőzök akkor egész nap úgy marad. Csomó spriálnál lekókad a göndörített ppillám pár percc után. Ez egész nap bírta. Szeretem nagyon!!! Sokáig elég, picit drága de notinon olcsóbb:)

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 8.

UPDATE

balazskrisztii

2017. december 5.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó. Nagyon szép a végeredmény, minden kis pillácskához hozzáférek a hajlított fejjel :) teljes áron nem venném meg, de 50%-os kuponnal megéri

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

hnica

2017. november 30.

Hát... nem vagyok elájulva tőle. Pozitívuma, hogy nem pereg és nem kenődik. Szerintem nem lehet vele szép pillákat festeni, nagyon összetapasztja a pillákat, ráadásul kifejezetten keménnyé teszi őket. Hosszítani hosszít valamennyit, de a dúsítás nulla. Ennyi pénzért ennél sokkal jobb spirálok is vannak a piacon (pl. ha már Max Factor, akkor a False Lash effect). Biztos, hogy nem veszem újra.

hnica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

gklara

2017. november 14.

Szeretem! Rengeteg kidobott pénz, Rimmel és Maybelline szempillaspirál után elmondhatom, hogy ez egy megfelelő spirál, ami teszi a dolgát. Szépen lehet rétegezni, nem lesz pókláb hatás.

gklara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

dorcus89

2017. november 5.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, nem akartam lutrira szempillaspirált venni. Lehet emiatt, de én többet vártam. Persze dúsít, de annyira nem növelte a pilláim hosszát. Szép fekete egyébként, nem csomós, nem pereg le. Valaki írta itt, hogy természetes spirál, talán ez írja le a legjobban, szép természetes pillákat csinál. Nekem olyan szó-szó. Elhasználom de újra nem venném.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

eme

2017. november 4.

A szempilláimmal alig csinál valamit. Sok rétegben kell felkenem, hogy egyáltalán látszódjon. Szerencsére a Glamour napokon vettem, így nem érzem annyira pénzkidobásank, de 2000 ft körül is van ettől sokkal jobb spirál. Egyetlen pozitívuma, hogy nem pereg.

eme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

RezLili

2017. október 10.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc "természetes" szempillaspirálom.

RezLili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc "természetes" szempillaspirálom.

szelesviki

2017. október 9.

Eddigi egyik legjobb szempillaspirálom :) Nem csomósít, szépen szétválasztja a szempilláimat, tartós és szépen lehet építeni. Nem találtam még meg "A" szempillaspirált, ezért nem kapja meg a max csillagot.

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

pont

2017. október 7.

az átlagos és a nemrossz kategória között van valahol, én szeretem, ha egy spirál ennél látványosabb hatást nyújt. szerencsére nem potyog és nem csomósodik, de ennyi pénzt nem ér.

"A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt napközben gond nélkül újraigazítható." - ez viszont nagyon béna reklámszöveg, jajj

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.