KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   drogériák

• finomra őrölt, márványos kivitelben
  • többtónusú pigmentjei igazodnak a bőrszínhez
  • formulájának köszönhetően tetszés szerint építhető
  • könnyen eldolgozható, nem maradnak utána éles vonalak

6 árnyalatban kapható

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lauu
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalást követően postázom, vagy személyes átvétel
Ár: 1200 Ft , Eladó: lzsoficim
Állapot: Egy-két hétig használt, rengeteg van még benne :), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvételnél kp, futárral szállításnál banki utalás

hevci

2017. június 16.

3 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok( Lavish Mauve, Alluring Rose, Gorgeous Berries) nagyon kevés termék van benne, de nem is kell belőle sok, így sokáig elég.Nagyon jól pigmentáltak,imádom őket használni. Ára nagyon magas, ezért kuponos napok alkalmával szoktam lecsapni rájuk.

hevci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Fruzsci

2017. április 29.

Nagyon kicsi, nagyon kevés, nagyon drága, viszont marha pigmentált :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Nagyon kicsi, nagyon kevés, nagyon drága, viszont marha pigmentált :D

dustyrose

2017. április 11.

Röhejesen kevés termék nagyon drágán , de annyira szép!A Nude mauve árnyalat van meg, sehol ne találtam ilyen természetes , finom rózsaszínes barnás árnyalatot , nagyon szépen harmonizál a bőröm színével. Olyan könnyen eldolgozható és selymes hogy két másodperc alatt megvagyok vele , és a nap végéig kitart, amit még soha nem tapasztaltam pirosítóval.Szerencsére féláron jutottam hozzá a glamour napokon , teljes áron sajnos nem is fogom újra venni, pedig nagyon tetszik.Az ára miatt -1 csillag.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

0bikbik0

2017. március 8.

Gorgeous Berries árnyalatom van. A csomagolása is tetszik, jól bírja a táskába dobálást.
Nagyon pigmentált, nem porol, selyemfényű, nem csillámos, csodás :-)
Tartós is, nap végéig igazítás nélkül kibírja.
Drága, mikor megvettem, a becsapós csomagolás miatt azt hittem több lesz benne, így ezért a mennyiségért ezt tényleg kicsit sok...
De legalább nagyon kevés kell belőle, így szerintem sokáig ki fog tartani.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 8.

Nagyon pigmentált, nem porol, selyemfényű, nem csillámos, csodás :-)
Tartós is, nap végéig igazítás nélkül kibírja.
De legalább nagyon kevés kell belőle, így szerintem sokáig ki fog tartani.

bednem

2017. február 26.

25 sz. palettát vásároltam. Kuponra szerencsére. Szerintem drága akció nélkül. Kicsit halovàny a barna bőrre. Sajnos csak neonnál lehetett festegetni. Kb. 10 hónapra elgendő, ez jó pont! Ami rossz, hogy hamar zsìrosodik a tégelyèben ecset használattal is. 10 C alatt pl. autóban felejtve annyira megkemènyedik, hogy használhatatlan lesz és többé nem enged fel. Nègyes alà...ha lehetne ilyen.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Black Fairy

2017. január 23.

Nekem egyáltalán nem vált be...Először is ez a mennyiség, ezért az árért már-már sértő...De még ha egy kiemelkedő pirosító lenne, azt mondanám, oké. Én mondjuk akciósan vettem, fél áron, de így is megbántam.
A felvitele borzasztó, szörnyen porzik, pereg mindenfele, így az eleve kevés terméknek jelentős része a lábamon, a sminkelős asztalomon és a földön landolt...Ez még önmagában nem lenne vészes, hisz láttam a hozzászólásokat, biztos valami csodálatos lesz az arcomon, a szín tökéletes...lenne...ha nem narancssárgult volna be...de biztos rossz az alapozó, másik alapozó elő, termék fel, csodás szín, remekül illik a bőrömhöz, három óra múlva tükörbe nézek: sehol semmi...csak fénylik a két orcám foltban, ahol pirosítónak kéne lennie...legalább a csillámok tartósak...és potyognak mindenfele, de legalább tartósak.

Két csillag, mert ha lenne időm és türelmem újrakenegetni - ami által még gyorsabban elfogyna ez az amúgy is elég kicsi mennyiség - egész elviselhető termék lehetne...(A leárazáson 350 forintért vett essence pirosítóm túlteljesíti, pedig azt nem is komoly használatra vettem, hanem csak megnézni, hogy hogy áll az a szín az arcomon...)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Tesa

2016. december 24.

A Lavish Mauve van meg. Mindamellett, hogy egyszerűen gyönyörű, nagyon szép, természetes hatása van. Pont az ilyen pirosítókat szeretem, amik nem tipikusak. Nem barackos, se rózsaszín, bőrirritáció színűek, hanem tényleg természetesen hatnak. Kb. 5-6 órát bír ki.
Jam, és olyan, mint egy kis ékszer. :)

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Jam, és olyan, mint egy kis ékszer. :)

nikolett

2016. november 29.

Telitalálat ez a kicsike... főleg, hogy végre megtanultam használni is :D Egyszer-egyszer (előtte nem nagyon használtam pirosítót, shame on me) sikerült bohóc-arcot varázsolni magamnak, de ez is csak amiatt van, mert intenzív színű és bizony ezzel takarékoskodni kell, a kevesebb több. Nagyon megszerettem.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Era514

2016. október 20.

Gyanús volt már a vásárlás előtt is, hogy miért nincs rajta a súlya... Szeretem tudni, hogy mégis hány gramm termékre hány ezer forintot adok ki. Nem sajnálom a pénzt semmire ami tetszik, egyszerűen csak az a fajta vásárló vagyok, aki veszi a fáradságot, és megnézi az egységárat. Ezt szerencsére itt vettem használtan nagyon jó áron, így nem fáj annyira a dolog, de azon ledöbbentem, hogy milyen kevés van benne. Ugyanis itt nem egy mély fém tálkában van a festék, amiből púpozottan kiáll kicsit, hanem maga a púp az egész termék. Egy sík tálcára van felragasztva nagyjából 2g... Döbbenet. Ezek után teljesen átértékelem a MAC pirosítómat, mert azért a minőségért és mennyiségét az ára elhanyagolható. 😁
Egyébként a Nude Mauve van meg, kifejezetten a világos színe miatt vettem meg, és tényleg meseszép. A selymes fénye is gyönyörű, semmi vad csillám vagy épp természetellenes mattság. Szuper! De ha elfogyott biztosan nem veszem újra. 😁 Nálam ezért csak 3 csillag...

Era514
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

szllxsiv

2016. október 15.

Nekem a 10-es Nude Mauve árnyalat van meg, ami egy csodálatos szín. Nagyon jól illik a világos bőrőmhöz. Szerintem a terméket még highliterként is lehetne használni, mert annyira enyhe színe va, de a fénye pedig nagyon szép. Kis picike csomagolása van ami szerintem szuper, és végre egy termék aminek normálisan megvan csinálva a doboza. Tehát nem olyan ami 4-5 használat után ha nem vigyázol rá, eltörik, megreped stb.

Glamouros kuponnal 50%-os kedvezménnyel jutottam hozzá. Ilyen 2000Ft értékben megérte, de a teljes ára valami brutális.. Annyiért biztos nem venném meg, túlzásnak tartom. A termék mennyiségére kiváncsi leszek, hogy mennyi ideig lesz elég mert olyan kevéskének tűnik.

Joy napokon gondolkodtam, hogy beszerzem még egy árnyalát, mert egyébként egy jó kis termék. 😊

szllxsiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.