KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   drogériák

• finomra őrölt, márványos kivitelben
  • többtónusú pigmentjei igazodnak a bőrszínhez
  • formulájának köszönhetően tetszés szerint építhető
  • könnyen eldolgozható, nem maradnak utána éles vonalak

6 árnyalatban kapható

Ár: 1200 Ft(+postaktsg.postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: 2-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás esetén postán küldöm
Ár: 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, házhoz szállítás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PAncsi79

2018. március 29.

A sok pozitív hatására próbáltam ki én is, és valóban, igazuk van!
Nagyon finom állagú, jól pigmentált termék. A Nude Mauve után a Seductive pink-et is beszereztem, mindegyikkel abszolút elégedett vagyok.
Az ára elég borsos, érdemes megvárni a kuponos napokat és féláron megvásárolni - én is tervezem már egy új szín beszerzését.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

A sok pozitív hatására próbáltam ki én is, és valóban, igazuk van!

Anheszenamon

2018. március 29.

Valamelyik Glamour napokon szereztem be a Gorgeous berries árnyalatot, ami meseszép. Féláron nekem megérte, mert elég tartós az arcomon, nem tűnik el 2 óra múlva, csodálatos a színe, és nagyon pigmentált is. Elég csak épp hozzáérinteni az ecsetet, vigyázni kell vele, mert könnyen bohóc arc lehet a vége. Nálam nem fogy gyorsan mert elég sok pirosítóm van, de nagyon gyakran nyúlok ezért. Biztosan újraveszem ha elfogy, sőt más színeket is szívesen kipróbálnék belőle, de csakis kuponos napokon fogok lecsapni rá, mert teljesen áron kicsit borsos az ára, ahhoz képest, hogy drogériás termék. Ennek ellenére tényleg nagyon jó kis cucc.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

laanyka

2018. március 21.

Akciósan vettem, 4000 ftot sokalltam érte, pedig már régóta kerülgettem. Ma 2100 Ftért sikerült beszereznem az egyik dmben és gyorsan le is csaptam rá. Iszonyatosan pigmentált, úgyhogy épphogy csak egy picit kell felvenni az ecsettel. Pont a pigmentáltsága miatt nekem kicsit nehéz vele dolgozni, de nagyon gyönyörű ez a szín. Ilyen bogyószín (talán éppen az amelyik a képen is latható), csodálatos, nagy hiányzója volt már a make up kollekciómnak.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Lili28

2018. március 16.

Nagyon szeretem, bár még csak 1 hete vettem meg:)
Hónapok óta kinéztem a Gorgeous Berries árnyalatút magamnak, de soknak találtam kiadni 4000 Ft-ot érte. Múlt héten láttam leárazva, 2100 Ft-ért sikerült beszereznem egy DM üzletben.
Nagyon-nagyon kevés is elég belőle, mert nagyon pigmentált...tehát sokáig elég lesz azt már látom.
Tartósságával is megvagyok elégedve, nap végén ugyanolyan szép, mint reggel....napközben nem kell javítanom egyszer sem.
Sokáig csak ezt fogom használni, megérte az árát, valaha volt legszebb pirosítóm.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Nagyon szeretem, bár még csak 1 hete vettem meg:)

t.eszter004

2018. február 26.

Anno fél áron vettem valamelyik Mauve árnyalatot, már nem tudom pontosan melyiket mert már vagy ezer éve volt. Gyönyörű színe volt, viszint nagyon gyorsan eltűn az arcomról, szóval tartósság szempontjából 0 (ettől függetlenül megy rá 4 csillag mert tényleg nagy szerelem volt). Talán meglehetett volna oldani fixáló spray-vel, de akkor még nem nagyon volt divat (vagy csak az én nem tudtam róla még) ilyen termék használata.

t.eszter004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

kismadár

2018. február 10.

Szerintem túlárazott, gyorsan fogy és kicsi mennyiség. Tényleg nagyon szép színei vannak, amik az arcon is jól mutatnak, természetesek. Közepesen tartósak. Én picit mellényúltam, a 15 Seductive Pink színt vettem meg, ez egy barnás, picit narancsos rózsa szín, eléggé visszafogott. Nem ezt az árnyalatot szerettem volna, de drogáriás fényben nem valami könnyű a választás. Viszont ettől függetlenül tényleg egy minőségi drogériás pirosító, csak picit drága, emiatt négy csillag.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

pajerzsofi

2018. január 25.

Gyönyörűen lehet vele dolgozni. A fényessége az arcon épphogy csak egy egészséges fénylést ad.
Ami talán negatívum, hogy nincs belőle 2 egyforma darab. De oltári nagy eltérés van köztük, úgyogy érdemes vásárlás előtt lecsekkolni hogy abból a színből/részből van-e benne több amit szeretnénk.

pajerzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Szandra0724

2018. január 4.

Két színben van meg, hétköznapokra a Nude mauve-t használom, nagyon természetes, szép, élettelteli színt ad a sápadt arcomnak. A másik pedig a Gorgeous berries, ami kicsit erősebb, ezt télen annyira nem használom, mert paprikajancsinak érzem magam tőle :) nyáron szuper, amikor le vagyok barnulva. Jól pigmentáltak, tartóssággal is elégedett vagyok (jobb mint a Rimmel pedig annak is nagyon szép színei vannak), sokáig elég lesz, viszont szerintem baromi drága :( ezért vonok le egy csillagot.

Szandra0724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

youdith

2017. december 4.

A Gorgeous Berries árnyalat annyira egyedülállóan szép, hogy érdemes beszerezni. Bogyós gyümölcs(?) szín. Jól pigmentált, természetes képet ad, építhető, tartós, kevés fogy belőle. Csak ezt a pirosítót használom, pedig paese, sleek pirosítóim is vannak.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Myselfie

2017. november 13.

A kedvenc pirosítóim, nem is tartok más fajtát, csak ezt! :) Voltak régebben más pírjaim is, de mindtől megváltam. Valahogy mind közül ezek mutatnak a legszebben az arcon, nem tolakodóak és bársonyos fényük van.
Az ára sajnos elég borsos, így én csak kuponos napokon szoktam beszerezni belőle, de az az adag aztán mindig évekig elég, nem használok túl sokat belőle.

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.