KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   drogériák

• finomra őrölt, márványos kivitelben
  • többtónusú pigmentjei igazodnak a bőrszínhez
  • formulájának köszönhetően tetszés szerint építhető
  • könnyen eldolgozható, nem maradnak utána éles vonalak

6 árnyalatban kapható

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lauu
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalást követően postázom, vagy személyes átvétel
Ár: 1200 Ft(+postaktsg.postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: 2-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás esetén postán küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szandra0724

2018. január 4.

Két színben van meg, hétköznapokra a Nude mauve-t használom, nagyon természetes, szép, élettelteli színt ad a sápadt arcomnak. A másik pedig a Gorgeous berries, ami kicsit erősebb, ezt télen annyira nem használom, mert paprikajancsinak érzem magam tőle :) nyáron szuper, amikor le vagyok barnulva. Jól pigmentáltak, tartóssággal is elégedett vagyok (jobb mint a Rimmel pedig annak is nagyon szép színei vannak), sokáig elég lesz, viszont szerintem baromi drága :( ezért vonok le egy csillagot.

Szandra0724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

youdith

2017. december 4.

A Gorgeous Berries árnyalat annyira egyedülállóan szép, hogy érdemes beszerezni. Bogyós gyümölcs(?) szín. Jól pigmentált, természetes képet ad, építhető, tartós, kevés fogy belőle. Csak ezt a pirosítót használom, pedig paese, sleek pirosítóim is vannak.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Myselfie

2017. november 13.

A kedvenc pirosítóim, nem is tartok más fajtát, csak ezt! :) Voltak régebben más pírjaim is, de mindtől megváltam. Valahogy mind közül ezek mutatnak a legszebben az arcon, nem tolakodóak és bársonyos fényük van.
Az ára sajnos elég borsos, így én csak kuponos napokon szoktam beszerezni belőle, de az az adag aztán mindig évekig elég, nem használok túl sokat belőle.

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

EviKicsi

2017. november 4.

Glamuros szerzemény
Nagyon szeretem. Borsos ára miatt picit ódzkodtam tőle , de már az első használatnál kiderült, hogy nagyon pigmentált, ezért kevés kell belőle. Aránylag tartósnak is tűnik a bőrön , bár előfordul , hogy delutan ujra viszek fel belole
Selymes hatású , mégis természetes arcpírt kölcsönöz
Újra meg fogom venni. Talan most novemberben, a Joy napokon ;)

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Glamuros szerzemény
Selymes hatású , mégis természetes arcpírt kölcsönöz
Újra meg fogom venni. Talan most novemberben, a Joy napokon ;)

Lillacskaa

2017. november 3.

Nekem Gorgeous Berries árnyalatban van meg nagyon szép színe van picit szoktam felvinni az arcomra és így szerintem nagyon sokáig elegendő lesz.

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

cooleva

2017. október 28.

Drogériás viszonylatban a Max Factor a kedvenc márkám. Glamour-napokon 2 árnyalatot is beszereztem: Lavish Mauve, Nude Mauve. Eléggé pigmentált, és nekem púder nélkül is egész nap kitart mindkét árnyalat. Jó kis vétel volt:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

LengyelB

2017. október 23.

Féláron, 2200 Ft-ért sikerült beszereznem egyet, teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Nem porzik, a színe pedig jól pigmentált, púderes fixálással egész nap szépen fennmarad. Alluring Rose (25) árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, de a novemberi JOY napokon tervezem a Nude Mauve árnyalat beszerzését is. Ára valóban borsosnak számít, főképp, ha a mennyiséget is figyelembe vesszük, de egy próbát mindenképp megér.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Bradshaw

2017. október 20.

Szerintem ez a termék teljes áron is megéri. Sok pirosítom van, de ezt szeretem a legjobban. Nem tolakodó a színe. Bármikor tudom használni. Nyáron a barackos, télen a rózsaszínes árnyalatokat kedvelem, de ez a pirosító kortalan. Könnyű vele dolgozni, és nem tapad sok termék az ecsetre. Nincsen bohóc hatás vele.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

goldgirl

2017. október 16.

Szintén glamour napi beruházásom része. Félve vettem meg még így 50%-os kedvezménnyel is. Előtte az interneten jártam körbe a témát és kerestem a review-kat, mit is tud ez a kis márványmintás pirosító. Természetesen, amit kinéztem árnyalat éppen egyik drogériában sem volt kapható, így a Seductive Pinkre esett a választás. Furcsa, mert az összes képen inkább a pink rész volt a több, míg a dm-ben az összes darabban szinte elenyésző volt, inkább az arany rész volt túlsúlyban, ezért féltem, hogy nem is tud pirosítóként funkcionálni. Ennek ellenére pozitívan kellett csalódnom, ma reggel feltéve egy enyhén barackos-rózsás, selymes, üde színt kaptam az almácskáimra.

goldgirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

vitrolka

2017. október 15.

Még előző glamour-napokon vettem féláron, annyiért mindenképpen megérte. Szeretem használni, ahhoz képest, hogy milyen kevéske terméket adnak, lassan fogy. Szépen pigmentált, elégsokáig megmarad az arcon. Nekem a Seductive Pink árnyalatban van meg.

vitrolka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.