KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A spirál különleges kollagén összetételnek köszönhetően kilencszer dúsabb pillákat ígér. Matt szemhéjpúder pigmenteket tartalmaz az intenzív szénfekete hatásért.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon korrekt spirál. Van néhány high end szempillaspirál, amit leköröz (például a névrokonát, a Bobbi Brown Smoky Eye spirált is). Az az egy hibája, hogy kicsit nyomot hagy a szemem fölött, de ilyen ár mellett elnézhető. A végeredmény hangsúlyos, de nem drámai. Pluszpont, hogy finom illata van.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Kiscsibe99

2018. október 15.

Nagyon szeretem,kb 4 éve veszem újra. Ezt a szempillaspirált tekintem a biztos jól beváltnak, eddig akárhányszor kísérleteztem mással szinte mindig csalódtam. Bár az előttem szólókhoz hasonlóan,nem árt neki ha áll egy kicsit hogy besűrűsödjön.(A legnagyobb kedvencem volt eddig amit tökéletesnek is mondhatnék a Maybelline Big Eyes amit sajnom viszont mar nem gyártanak:((( )

Kiscsibe99
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

eszteredit

2018. október 12.

Először nem voltam elégedett, de többszöri próbálkozásra a kedvencem lett :) sokáig elég, nem szárad be 3 hét alatt, nekem a dúsítás és a szétválasztás a lényeg és tökéletes. Az illatát nagyon szeretem sokakkal ellentétben.

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Anheszenamon

2018. szeptember 18.

Update 2018.09.18. Muszáj újra fogalmaznom a véleményemet erről a termékről. Nagyon lepontoztam, két csillagot adtam neki 2 hónappal ezelőtt. Azóta nem használtam, nagyon haragudtam rá, hogy az én pilláimmal szinte semmit nem csinál. Aztán elővettem és azt tapasztaltam, hogy kicsit sűrűsödött a festék és kis türelemmel gyönyörű ívelt és szétválasztott pillákat csinál. És végre látványos is! Talán kell jópár használat mire besűrűsödik annyira, hogy számomra használható legyen. A szaga miatt levonok egy csillagot és azért mert az első kb. 10 használat során nekem szinte használhatatlan, meg sem látszik rajtam.

2018.07.02. Meglepődve olvasom a sok pozitív véleményt... Nekem borzalmas. Megszámlálhatatlan réteg után látszik csak, hogy valamit csináltam a szempilláimmal. Rajtam láthatatlan. Kisgyerek mellett nekem nincs idő arra, hogy több percet szánjak csak a pilláimra. A második legrosszabb spirál amit valaha próbáltam. Ennél már csak a Lovely Volume Booster spirál volt katasztrofálisabb...

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

olin

2018. augusztus 30.

Vélemények alapján vettem, de nekem is csalódás.
Alig látható még többszöri, alapos spirálozás után is. Ha egyszerre kell valakinek hosszítani, dúsítani és ívelni, nem ajánlom.

olin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Vélemények alapján vettem, de nekem is csalódás.

kdorcsi

2018. augusztus 9.

Nem értem körülötte ezt a nagy felhajtást. Nem tud többet mint olcsóbb társai sajnos sőt némelyik jobban teljesít. Feketének tényleg fekete és dúsít is valamennyit de közel sem csinál olyan pillákat amit ígér. Pedig nagyon szerettem volna hogy beváljon ennyi jó vélemény után.

kdorcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Klasszik! Éés még mindig jó! Egy másik Maybelline-es spirállal (fekete tubus) együtt szoktam használni és durva az eredmény. Az EL és Clinique spirálokat is veri. You go girl!!

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 7.

"Kilencszer dúsabb pillákat ígér." Hahaha. Ezt meg hogyan sikerült ilyen precízen lemérni????
Szinte az összes sárgát kipróbáltam a Maybelline-től, és eddig csak a vízálló verziónál gyanakodtam, de most ez is irritálja a szememet, konkrétan viszkető érzést okoz.
Napokig értetlenkedtem, míg rájöttem, hogy a spirál a bűnös. Látom, hogy ez már sajnos másnál is előfordult.
Ezen túl a tartóssága sem annyira jó, mint pl. a Lash Sensational-é, pár óra után szinte eltűnik.
Ez a termék velem úgy tűnik, hogy valamiért nem kompatibilis, vagy fordítva, így búcsúzásul egy jóindulatú közepest kaphat.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

kingh

2018. július 19.

Régi szép emlékek fűznek hozzá!
Ő volt az első "komolyabb" szempillaspirálom még gimiben. :) Nagyon szerettem, a mai napig veszek néha belőle. Szép fekete színe van, az én szőke pilláimra kell 2-3 réteg, de jól tudom építgetni, nem csomósodik. Picit hosszabbít, a dúsítása talán szembetűnőbb. Napközben a helyén marad, nem folyik és nem pereg le. Próbálkoztam már olcsóbb-drágább termékekkel, de mindig ő a befutó és az Essence spirálom. Napi rutin kérdés már, hogy igazi a szempillám vagy mű...nekem ez már elég bizonyíték. :)

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Régi szép emlékek fűznek hozzá!

slytherclaw

2018. július 16.

Öt-hat éve, még gimnazista koromban használtam először és akkor is nagyon szerettem. Azóta elég sokat kísérleteztem, olcsóbb-drágább spirálokkal egyaránt, de mindegyikkel volt valami bajom (irritálta a kontaktlencsés szememet, nagyon hamar lepergett a pilláimról, stb.) és most megint vettem egy ilyet. Kedvelem a keféjét, szerintem pont tökéletes mérete van és nagyon szépen dúsít. Alapból hosszúak a szempilláim, de ezzel a spirállal gyakorlatilag műszempilla-hatást lehet elérni. Nem irritálja a szememet, ami egy hatalmas plusz, és nap végéig kitart, lemosni viszont nem lehetetlen.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.