Maybelline

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A spirál különleges kollagén összetételnek köszönhetően kilencszer dúsabb pillákat ígér. Matt szemhéjpúder pigmenteket tartalmaz az intenzív szénfekete hatásért.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
valamijoonev

2019. február 7.

Nagyon joo, szep pillakat varazsol akar szempillagondorito nelkul

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Nagyon joo, szep pillakat varazsol akar szempillagondorito nelkul

Sebibarbi

2019. január 25.

Körülbelül 6 éve verhetetlenül a kedvencem volt, de az utóbbi hónapokban körülbelül 3-4 óra elteltével az alsó szempilláim alá kenődik. Nem tudom mitől lehet, vagy mi változott meg köztünk, de sajnos keresnem kell újabb kedvencet helyette. Ennek ellenére életem eddigi legjobb szempillaspirálja, gyönyörű pillákat csinál, jó a keféje, könnyen kezelhető és szépen rétegezhető.

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

puddin66

2019. január 14.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Nekem eleve kicsi pilláim vannak és valahogyan nem akart működni. Nem növelte, csak összetapasztotta a pilláimat és pókláb hatást értem el vele. Nem is szívesen használom. A szaga is furcsa számomra.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

rekas

2019. január 12.

Nekem mindig is ez volt az etalon szempillaspirál, mindent megcsinál amit szeretek egy spirálban. :) hosszabbít, dúsít és nem tapad össze. Nem is tudom megmondani hány éve használom, persze mindig próbálkoztam mással is, de egy ilyen szempillaspirál mindig volt a sminkes táskámban.

rekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Brigoca

2019. január 4.

Ennél jobb spirál nincs a világon! Amióta megtaláltam hosszú tesztelgetés után annyira meg vagyok elégedve vele hogy nem is vágyom arra hogy másikat tesztelhessek! Imádom!

Brigoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

pannaa

2019. január 2.

Glamour napokon vettem 50%-os kedvezménnyel, de teljes áron is újravennèm. Nagyon sok festéket vesz fel, de én minden spirálról lehúzom a szélén a felesleget. Viszonylag jól szètválasztja a pillákat, inkább hosszítja, drámai hatást lehet vele elérni, nem potyog, nem kenődik el, nem lesz 'póklábas'

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

tittus

2018. december 28.

Nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál. Én is a Lash Sensational után gondoltam, hogy teszek egy próbát "valamelyik sárga" Maybelline spirállal is, hát erre esett a választás. Azt leszögezem, hogy szerencsére hosszú és többé-kevésbé dús fekete szempillákkal vagyok megáldva, de azért szeretem tuningolni őket :). Egyébként a Lash Sensational-t is szerettem, de annál valahogy sűrűbb volt a festék, jobban lehúzta a pilláimat, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak, nehezebb volt lemosni. Nekem ez a spirál nem pereg,két rétegben szoktam felvinni, egész nap bírja (nem vagyok büszke rá, de aludtam is benne és akkor sem jött le). Szeretem a keféjét, könnyű vele dolgozni, tényleg nagyon fekete lesz a végeredmény. A festék nem irritálja a szememet, nem hullanak tőle a pillák. Teljesen meg vagyok elégedve, nem is tervezem lecserélni.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Makk Zsuzsó

2018. december 23.

Update: Nap végére már jócskán pereg belőle. Pandaszem-effektus. Kár érte...

Hatalmas, legyezőszerű pillákat csinál, de nem dúsít, inkább kicsit összetapaszt. Nem pont erre számítottam, jobban örültem volna az ígért dúsításnak. Tetszik, hogy a pici, széleken levő pillákból is seprűt csinál, amikről azt sem tudtam, hogy ott vannak, és nagyon tetszik a tavaszi virágillata (jácint vagy nárcisz). Viszonylag tartós, de könnyen lemosható.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Update: Nap végére már jócskán pereg belőle. Pandaszem-effektus. Kár érte...

Dephiinia

2018. december 20.

Én nem értem a pozitív kommenteket. Ez a spirál nem csinál semmit. Jó duma, hogy “legalább nincs műszempilla hatás/hétköznapokra ideális...” de ehhez nem kell egy Maybelline szempillaspirál 2000.-ért! Persze tudom, hogy vannak rosszabbak, mert legalább “nem pereg”.....Én sokkal többet vártam el, főleg az itteni 4,5 csillag alapján. A rózsaszínMaybelline Lash Sensational-t cseréltem erre és óriási a csalódottság. Az még akkor is szebb pillákat csinált, amikor fogyóban volt és úgy kellett kibányászni a festéket....Pedig nekem is szép hosszú szempilláim vannak alapból, de ez nem megemeli őket, mint az említett spirál, csupán feketébb lesz egy picit...Alig várom, hogy elfogyjon. Rég utáltam spirált ennyire....

Dephiinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

felicity94

2018. december 1.

Különösebben nem vagyok elájulva ettől a spiráltól.
Előnye: szépen szétválasztja a pillákat, abszolút csomómentes, gyönyörű mélyfekete színe van, brutál gyorsan szárad így könnyen építhető.
Hátránya: az állaga túl híg (sokadik használat után sem lett sűrűbb), ezért nehéz (vagy szinte lehetetlen) vele wow hatást elérni. Az a kevéske festék amit felvisz, is szépen "eltűnik" fél nap után (nem darabokban esik le, hanem csak simán elmosódik). Egy gyér, nagyon természetes hatású pillasort "varázsol". Nekem a colossal spirálok közül a go extreme! jött be a legjobban, az alá használom "alapként", így lassan talán elfogy, de nem hinném hogy újra fogom venni.

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Különösebben nem vagyok elájulva ettől a spiráltól.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.