KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A spirál különleges kollagén összetételnek köszönhetően kilencszer dúsabb pillákat ígér. Matt szemhéjpúder pigmenteket tartalmaz az intenzív szénfekete hatásért.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

felicity94

2018. december 1.

Különösebben nem vagyok elájulva ettől a spiráltól.
Előnye: szépen szétválasztja a pillákat, abszolút csomómentes, gyönyörű mélyfekete színe van, brutál gyorsan szárad így könnyen építhető.
Hátránya: az állaga túl híg (sokadik használat után sem lett sűrűbb), ezért nehéz (vagy szinte lehetetlen) vele wow hatást elérni. Az a kevéske festék amit felvisz, is szépen "eltűnik" fél nap után (nem darabokban esik le, hanem csak simán elmosódik). Egy gyér, nagyon természetes hatású pillasort "varázsol". Nekem a colossal spirálok közül a go extreme! jött be a legjobban, az alá használom "alapként", így lassan talán elfogy, de nem hinném hogy újra fogom venni.

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Különösebben nem vagyok elájulva ettől a spiráltól.

katalinmester13

2018. november 24.

Fogalmam sincs, miért pont ezt a szempillaspirált vettem annak idején. Biztos akciós volt. :) De nem bántam meg. Szépen lehet vele játszani attól függően, hogy mindennapokra vagy alkalmakra készítünk vele szemsminket. Bár a műszempillák korában, már a mindennapi pillafestés is alkalmiasodott. Minden használatnál először az orromhoz emeltem. Nekem tetszik, hogy illatosított. A keféje még a XX. századi normális kefe-kefe. Kicsit nagy, alsó pillákra kevésbé jó, de legalább nem félek a szememhez emelni mint a szilikonos keféket. Ha elvétem a célt, legfeljebb festékes leszek ott is ahol nem kellene, de nem szúrom szemen magam. Nagyon jól dúsít, egy kicsit hosszabbít és megemel. Nem keményedik meg a pillákon, nem tapasztja össze őket. Egy idő után viszont elkezdett lepotyogni a nap második felében. Valószínűleg lejárt az ideje, ami 6 hónap. Nos, én legalább egy évig használtam. (Nyáron nem. Akkor vízállóztam.) A potyogásra fixáló spray-k nyújtottak megoldást. (Háromból kettő.) Már alig van benne festék. Felbontottam egy külsőre nagyon cuki darabot. Az újdonság két használata után úgy érzem, hogy visszasírom még ezt a spirált.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 24.

gida80

2018. november 22.

Szép pillanat csinàl.Nem pereg,egésznap fentmarad.Szuper kis termék.

gida80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Szép pillanat csinàl.Nem pereg,egésznap fentmarad.Szuper kis termék.

Kamavi

2018. november 20.

Nem igazán vált be, néha olyan, mintha ki sem festettem volna a szempillám. Egészen biztosan nem veszem újra.

Kamavi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

pandoca

2018. november 19.

Néha sikerül úgy felvinnem, hogy dúsít is, de általában csak hosszabbít.

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Néha sikerül úgy felvinnem, hogy dúsít is, de általában csak hosszabbít.

jjjpetra

2018. november 16.

Első használat után meglepett, milyen szép lett a végeredmény. Egész nap tartós, a szempillák nem ragadnak össze, viszont nem igazán dúsít.

jjjpetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

vagabond

2018. november 5.

Én pont azt szeretem benne, hogy alapból nincs műszempilla-hatása, nekem alapvetően hosszú szempilláim vannak, úgyhogy csak egy kis tuningot szerettem volna, erre szuper:) Hétköznapra szoktam inkább használni, teljes sminkhez kicsit több kell belőle vagy mást használok.

vagabond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Csiky

2018. november 5.

Hosszú évek óta hű társam , olykor kísérletezek más spirállal, végül mindig visszatérek hozzá.

Csiky

Panni21

2018. október 29.

Bizonyos időközönként újraveszem már sok éve. Most például azért, mert tartósan csökkent az ára az elmúlt évekhez képest (anno 10€-ért vettem az elsőt, most már csak 6,50€), és amikor megláttam a drogériában, eszembe jutott, mennyire is szeretem.
Jellegzetes illata van, nekem olyan nosztalgikus, kicsit a méhviaszra emlékeztet. Meglepően sokáig érezni (el tudom képzelni, hogy ez valakit zavarjon).
Nagyon szép pillákat csinál, dús, fekete, kicsit hosszabbít is, és csodásan ível. A nap végére sem kezd el peregni, és száradás után egyáltalán nem kenődik el.

Pár használattal később:
Jónéhány évvel ezelőtt egy csoporttársnőm 3D műszempillát csináltatott, mi meg irigyeltük, hogy mennyire gyönyörű, én is imádtam volna, ha olyan pilláim lehetnének. Különböző okokból kifolyólag nem csináltattam azóta sem, nem is készülök, de ettől függetlenül továbbra is tetszik.
Ma reggel ezzel a szempillaspirállal sminkeltem, és bár emlékeztem rá korábbról (3 éve használtam ilyet utoljára), hogy nagyon látványos, ennyire szép eredményt még sosem hozott. Amikor tükörbe néztem (kézitükörrel sminkelek, csak amikor teljesen kész, akkor nézem meg magam a nagytükörben), az első, ami eszembe jutott, hogy jé, szinte teljesen olyanok a pilláim, mintha épített műszempillám lenne.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Pár használattal később:

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon korrekt spirál. Van néhány high end szempillaspirál, amit leköröz (például a névrokonát, a Bobbi Brown Smoky Eye spirált is). Az az egy hibája, hogy kicsit nyomot hagy a szemem fölött, de ilyen ár mellett elnézhető. A végeredmény hangsúlyos, de nem drámai. Pluszpont, hogy finom illata van.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.