KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Ár: 1900 No posta! , Eladó: skin
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Bank posta
Ár: 1800 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

KlaudiaZs

2018. június 14.

A Molten gold árnyalatot vettem meg hónapokkal ezelőtt, gyönyörű aranyszín, ami majdnem túl sötét, de szerencsére itt a nyár, és amúgy se a tél jut eszembe róla, nem használnám akkor. Viszont sajnos közel se olyan fényes az arcon, mint vártam, ha alaposan magamra pakolnám, akkor lehet, extra fényes lenne, de nem szeretem a highlightereket 2-nél többször rétegezni, vastagon felvinni. Így viszont olyan kis természetes aranyfényű, nem az a goddess-féle aranyló metálos fény, amit vártam. Ettől eltekintve szép amúgy, szeretem használni, de! A szaga! Nem tudom mást is zavar-e, vagy csak esetleg az enyém ilyen, de ez iszonyat büdös. Elég sok sminktermékem van, de egynek sincs ilyen erős büdös szaga, mint ennek. Kinyitom a tetejét, és megcsap. Ecsetet beleérintem, viszem fel az arccsontra, és miközben sminkelek, érzem. Először nem is gondoltam, hogy ez lenne a ludas, de beleszagoltam, és megbizonyosodtam. Szóval jó-jó, szép aranyfényű, de közel se lett a kedvencem ezek miatt.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

JRebeka20

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

A molten rose gold árnyalatot vettem meg.A tökéletes highliter számomra.Nincsenek benne nagy csillámok,a fénye gyönyörű és egész nap kitart.Nagyon sokáig elég:)

JRebeka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

mattmania

2018. június 5.

Molten gold árnyalat van meg:) nagyon szuper termek nem túl csillámos szepen fénylik:)

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

Csobanka

2018. június 4.

Az aranyat vettem meg. Hétköznapi hercegnősködéshez is tökéletes.

Tartós, nyárra alapdarab.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Az aranyat vettem meg. Hétköznapi hercegnősködéshez is tökéletes.

Tartós, nyárra alapdarab.

gugan16

2018. május 27.

Rosegold árnylatban van meg, gyönyörű szín, és a hozzám hasonló nagyon fehér érdeklődőknek is tudom ajánlani, nem túl sötét a bőrön. Gyönyörűen mutat, nem púderes az arcon,nem csillámos, tartós is, és valószínűleg soha nem fog elfogyni.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Regi23

2018. május 17.

Rosegold árnyalat van meg, Tati videójában láttam meg, azóta vártam hogy végre kapható legyen, majd pár hónapja be is szereztem. Azóta tart a szerelem, nagyon szépen mutat az arcomon. Világos bőrűként kicsit tartottam tőle hogy furcsán fog állni, de amióta ezt használom, sokan megdicsérték a highlightomat :)
Ha vékonyan viszem fel teljesen szolid hatású viszont két rétegben már a “tömegből messziről kiszúrom” erősségű és szuper tartós is :)

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Diana2

2018. május 16.

Nagyon szép színe van.Elképesztő hatást nyújt,fénylik és nem csillog.
De nekem nem igazán tartós.😶
Lehet,hogy a zsírosabb bőröm miatt,de nekem ez nagy negatívum.

Diana2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Nagyon szép színe van.Elképesztő hatást nyújt,fénylik és nem csillog.
De nekem nem igazán tartós.😶
Lehet,hogy a zsírosabb bőröm miatt,de nekem ez nagy negatívum.

Enc

2018. május 7.

Rose Gold árnyalatban vettem neg, csodálatos highlighter, merem ajánlani mindenkinek! Könnyű egyenletesen felvinni, szuperpigmentált és tartós.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Banszky

2018. május 6.

Féláron vettem de teljes áron is bármikor újravenném. Bár nem lesz rá szükség mert annyira brutálisan pigmentált,hogy kevés is elég a ragyogáshoz,életem végéig elég lesz ez az adag. Gyönyörű színe van,szépen,könnyen eldolgozható (pedig én kezdő highligherező vagyok és béna is). Más színben is megveszem akkor is. 😍

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Dancy08

2018. május 4.

IMÁDOM, idén nyárra mindenképpen szerettem volna egy highlightert és meg is találtam, szuper fénye van, könnyű vele dolgozni es tartós is. Újravevős!!!

Dancy08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol