KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Ár: 1500 Ft. , Eladó: Michelanghela
Állapot: Kipróbált, a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten Allee, Oktogon, Deák vagy előre utalás után posta.
Orchideadin

2019. január 13.

Szép színe van, lehet építeni, nem az a nagyon nagyon fényes highlighter de szép csillogást ad az arcnak, szeretem használni, de van nála jobb highlighterem is.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

szacska

2019. január 8.

Fél éve használom minden nap, teljesen elégedett vagyok vele. Ecsettel viszem fel, catrice HD liquid alapozóval alatta egész nap kitart. Nem csillámos, tényleg inkább metálos fényű. Rose gold árnyalat van meg, de ki fogom próbálni a molten goldot is. Szerencsére nagyon lassan fogy, sokáig ki fog tartani, megérte beruházni rá.

szacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

zsucci93

2019. január 3.

Ajándékkártyát kaptam a Müllerbe, ezért vettem meg. Soha nem adtam volna ki érte 3000+ ft-ot másképp, és nem is csalódtam a megérzésemben. Nem rossz highlighter, de 3000 ft-ért próbáltam már jobbakat. Ugyanúgy csillámos, ha rásüt a nap, erős fénye van, de nem hatott meg túlságosan.

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Carson32

2018. december 17.

A “Molten Gold” árnyalatot használom és egyszerűen odáig vagyok érte. Sokszor nehéz megállni, hogy ne vigyek fel belőle többet a kelleténél.
Mindenki megkérdezi, hogy mit használok amitől ilyen szépen csillog az arcom.
Glamour-napokon vettem kedvezményesen és szerintem még egy jó darabig elég is lesz!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Mindenki megkérdezi, hogy mit használok amitől ilyen szépen csillog az arcom.

eeeee

2018. december 14.

Rosegold árnyalatban használom, kellemes hétköznapi highlighter. Szép fénye van, nem csillámos, több rétegben látványos, kissé fémes hatást lehet elérni.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Nem jött be, többet vártam tőle. Nagyon halovány, láthatatlan, pedig világos a bőröm, semmi fénylő ragyogás. Lassan nem szeretnék vele tovább szemezni a polcomon, pénzkidobás volt, 2x próbáltam.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Bradshaw

2018. december 1.

Kedvenc lett ő is. Gyönyörű fénye van, és építhető. Nem potyog le, nem leszek mindenhol fényes. Egész nap tart. Már csak ezt használom. Gold árnyalat van nekem is. Megéri rá áldozni.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Veronikaa

2018. november 25.

Molten Rose Gold árnyalat: éppen barackos highlighter keresésében voltam, ekkor vettem meg. Bár rózsaszínesebb, mint amit kerestem de nagyon megszerettem. Általában arany pezsgős színű highlightereket használok, de ez nagyon szép a világos sárgás alap tónusú bőrömön. Nagyon szép építhető fénye van, nem csillámos!

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

gaadrienn

Korcsoport: < 18
2018. november 23.

A kedvenc highlightereim közé tartozik. Szépen el lehet dolgozni, a nap végére, ha nem is teljesen, de még látszik a csillogás, és bár néha valamilyen okból kifolyólag csomósodik valószínűleg, csak az alapozómmal nincs jóban.

gaadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 23.

Theodora

2018. november 10.

Minden nap használom már hónapok óta és nagyon elégedett vagyok vele. A Molten Gold árnyalat van meg, ami szerintem különlegesebb, mint a Rose Gold. Szerintem ha 10 évig használom sem fogy ki, elég tartós, nem túl "sok".

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol