KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tinyblackpaw

2018. október 17.

Sokáig hezitáltam, hogy vajon kell-e nekem ez a highligher, a pult előtt próbálva nem tűnt túl intenzívnek a ragyogása, inkább tűnt egy enyhe fedésű metálosan csillogó szemhéjpúdernek. Viszont csak nem bírtam megállni, hogy ne szerezzem be a Molten Rose Gold árnyalatot. Gyönyörű aranyos-rózsaszínes-barackos fényt ad, nagyon jól passzol a melegebb árnyalatú sminkekhez, még az én hófehér bőrömön is jól mutat. Picit porzik, de szépen eldolgozható, fél áron abszolút megérte kipróbálni.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

ferenczifanni

2018. szeptember 25.

Molten gold árnyalatot vettem meg, isteni! Tetszik, hogy építhető, tartós is, nem nagyon tudok mit írni, vegyétek bátran!

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Molten Rose Gold árnyalat: éppen barackos highlighter keresésében voltam, ekkor vettem meg. Bár rózsaszínesebb, mint amit kerestem de nagyon megszerettem. Általában arany pezsgős színű highlightereket használok, de ez nagyon szép a világos sárgás alap tónusú bőrömön. Nagyon szép építhető fénye van, nem csillmos!

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Mancsoska

2018. szeptember 19.

A molten gold árnyalatot akartam megvenni, de csak a rose gold volt a boltokban. Nagyon szép krémes és gyönyörű fénye van, de sajnos nem nyúlok hozzá gyakran, mert a sötétebb bőrömön alig látszik, szinte egybeolvad vele.

Update: Hát ez az a termék, ami egyáltalán nem volt első látásra szerelem, de most már imádom! Egy másik ecsettel próbáltam ki, fantasztikus hatást tudok elérni vele, ami mégis természetes marad. Bármikor ezt használom, megjegyzik az emberek, hogy ragyogok és milyen egészséges fényem van. Mindenképp megpróbálom majd beszerezni az arany verziót is, mert nagyon szeretem ezt a formulát.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

malexandra25

2018. szeptember 17.

A legjobb highlighter eveeeeeeer! Semmi masra nem vagyom, csak erre, tokeletes a rose gold! 😍 😍 😍 😍 😍
5*******

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

5*******

FodorPapBarbara

2018. szeptember 16.

Nagyon szépen csillog, könnyen eldolgozható. Én szeretem hogy poros az állaga és nem krémes, mert nekem valamiért a krémesek összemosódnak az alapozóval nagyon csomósak lesznek. Ez viszont nagyon szépen mutat.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zssofi

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 8.

Imádom!! A 100-Molten Gold árnyalatban rendeltem meg, ami gyönyörűen mutat a kissé sötétebb árnyalatú bőrömön. Szépen eldolgozható, nem hagy csillámdarabokat maga után mindenhol a bőrön, és könnyedén építhető is - egyetlen hátránya, hogy sajnos eléggé porzik.

zssofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

karaibrahimgil

2018. augusztus 29.

Rose Gold árnyalatot használok. Szeretem, hogy valóban kiemel, és a csillogás mértékét a felvitt anyag mennyiségével tudom szabályozni (az Yves Rocher kétszer ennyibe kerülő highlighterével szemben). Azonban kijött a tartójából, ezért össze-vissza forog, és mivel nagyon porzik, erre sem tudok maximális pontszámot adni.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Hozzá akarok menni feleségül, hogy mindig mellettem legyen!! <3 Imádni való, perfect!

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Volt alkalmam kipróbálni, nekem bevállt.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Volt alkalmam kipróbálni, nekem bevállt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol