KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Ár: 2000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: kétszer próbált tiszta ecsettel, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes
Ár: postával 2000ft , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta

zsofi02

2018. augusztus 8.

Hozzá akarok menni feleségül, hogy mindig mellettem legyen!! <3 Imádni való, perfect!

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Volt alkalmam kipróbálni, nekem bevállt.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Volt alkalmam kipróbálni, nekem bevállt.

snezi

2018. július 18.

Ajándékba kaptam. Már volt egy ilyenem, de azért bele swatcholtam. Szép színe van, és az előzőből tudom, hogy jól építhető.
Jelenleg azonban felhagytam a highlighter mániámmal, így eladogatom őket, ezáltal ettől is könnyes búcsút veszek, ha esetleg valakit érdekel.

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

A rose gold árnyalatú van meg, egy visszafogott, nagyon szép highlighter. Nem teljes áron vettem meg (kb. 35%-os akció lehetett), így megérte.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

avealena

2018. július 16.

Külföldi beauty guruk nagyon el voltak ájulva tőle, így aztán mikor megláttam a boltokban, azonnal lecsaptam rá. Nagyon magas elvárásaim voltak, de nem mindet tartotta be. Azt hittem hogy majd olyan "bumm az arcodba" fényessége lesz, közben pedig jóval visszafogottabb, mint amire számítottam. Lehet ha több réteget raknék magamra, akkor el tudnám érni vele a kívánt hatást. A textúrája tetszik, selymes hatása van a bőrön, nincsenek benne kicsi glitter/csillám darabok, ami plusz pont. Jó nagy kiszerelést kap az ember a pénzéért, szerintem egy életre elég lenne nekem. Mégis három csillagot adok neki, mert kicsit porzik és nem olyan fényes hatást kapok érte, mint amire számítottam, plusz szerintem nagyon kellemetlen szaga van, nincs egy ilyen termékem se, aminek ennyire zavarna a szaga, nem tudom más ezzel hogy van.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Patricica11

2018. július 16.

A molten gold árnyalat nyárra maga a vitathatatlan tökéletesség. :) Tavasszal vásároltam, akkor a hófehér bőrömön szörnyen mutatott (semleges, de inkább rózsaszínes a bőröm), és különösen fájt a szívem mivel az állagával, színével már akkor nagyon elégedett voltam, na de most azt hiszem nyáron ebben fogok még fürdeni is. Gyönyörű enyhe vizes fénye van, nem brutális csillámos. Tényleg nem az a fajta ami ha rád néznek azonnali vakságot okoz, de nem hiszem hogy az lenne a nyerő.. ha értitek :)

Patricica11

fannib1

2018. július 16.

Gold árnyalat van meg, külföldi videósok nagyon dicsérték, úgyhogy amikor megjelent itthon is, beszereztem. Télre nekem sötét, nyárra viszont tökéletes. Nagyon szép hatást lehet vele elérni.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

lolitadelagrazia

2018. július 16.

Highlighter-mániásoknak kötelező! Gold árnyalat kicsit elüt a a vámpír-komplexusomtól, úgyhogy azt barnább bőrűeknek ajánlom. A Rose Gold tökéletes a számomra, ha naturális makeup a célom :D Viszont azt vettem észre, hogy jobban fakulnak idővel,mint pl a MAC vagy Sleek highlightereim. 4* mert megőrülve nem vagyok érte valószínű, hogy sokára fog elfogyni (más highlighter opciók miatt és az erős pigmentáltság miatt).

lolitadelagrazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

KFlower

2018. július 12.

A Rosegold van meg, nagyon szeretem, de nekem túl sötét (pedig nem vagyok a legvilágosabb bőrű ember, inkább a fair és a medium közötti). Ha vékonyan viszem fel, akkor nem sötét, de úgy nem elég fényes, így pirosítónak használnom, annak nagyon szeretem. Jó a formulája, nem túl csillámos, elég visszafogott.

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

KlaudiaZs

2018. június 14.

A Molten gold árnyalatot vettem meg hónapokkal ezelőtt, gyönyörű aranyszín, ami majdnem túl sötét, de szerencsére itt a nyár, és amúgy se a tél jut eszembe róla, nem használnám akkor. Viszont sajnos közel se olyan fényes az arcon, mint vártam, ha alaposan magamra pakolnám, akkor lehet, extra fényes lenne, de nem szeretem a highlightereket 2-nél többször rétegezni, vastagon felvinni. Így viszont olyan kis természetes aranyfényű, nem az a goddess-féle aranyló metálos fény, amit vártam. Ettől eltekintve szép amúgy, szeretem használni, de! A szaga! Nem tudom mást is zavar-e, vagy csak esetleg az enyém ilyen, de ez iszonyat büdös. Elég sok sminktermékem van, de egynek sincs ilyen erős büdös szaga, mint ennek. Kinyitom a tetejét, és megcsap. Ecsetet beleérintem, viszem fel az arccsontra, és miközben sminkelek, érzem. Először nem is gondoltam, hogy ez lenne a ludas, de beleszagoltam, és megbizonyosodtam. Szóval jó-jó, szép aranyfényű, de közel se lett a kedvencem ezek miatt.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol