KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

Ár: 450 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 1500 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

ddorcsii

2018. február 9.

Hát ez egy erős kuka kategória! Pedig nagyon szép pillákat varázsol, gyönyörűen ível, szétválaszt viszont olyan szinten pereg és potyog maszatol, hogy a sok éves spirál karrierem során sem találkoztam még ilyennel. Felkenés után maximum egy órával full panda vagyok.....és ami a legbosszantobb nem sima panda hanem tetovált panda :D mert nagyon nehezen távolítom el a kis pötyikéket és maszatot amit a szemem alá, és a szemhéjamra varázsol.....egy hete küzdünk egymással de feladom a harcot.....ne vegyétek meg!

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pandahapci

2018. január 26.

Azt hittem hogy olyan lesz a keféje mint a sima Lash Sensational-nek, de sajnos tévedtem. Nagyon nem szerettem meg ezt a spirált. Rossz volt a kefével dolgozni, maszatolt, túl folyós volt a festék.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

vrgdo1991

2018. január 14.

Szemhéjtussal együtt vásároltam. Nagy reményeket fűztem hozzá az ára miatt, de számomra borzalmas. Nagyon sok festéket visz fel, ami által eléggé igénytelen a végeredmény ráadásul még potyog is.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

SzL

2017. december 23.

Szeretem ezt a szempillaspirált. Szépen ível, dúsít. Nem egy magában szoktam használni hanem mindig valamilyen más termékkel együtt. És tökéletes szokott lenni az elért hatás.
Tényleg picit sok terméket vesz fel és így ritkán tud pókláb hatást is eredményezni. De ez sokszor csak az én ügyetlenségem miatt van.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

AnnaR

2017. december 19.

Nyáron kaptam még bőven van benne, pedig minden nap használtam :) Nagyon jó kis szempillaspirál, de szerintem kicsit sok terméket vesz fel a kefe. Ennek ellenére szépen és hosszan színezi a pillákat, pár vonással kész is a hosszú szempilla. Rétegelni nem lehet, de szerintem nem is kell, alsó szempillákat én nem szoktam festeni, ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.
Ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem, hacsak nem lesz leakciózva, de még meggondolom, mert nekem bevált. Ha lehetne 4,5 csillagot kapna, mert nem tökéletes, viszont nekem jó, így megy rá az 5 csillag.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Asianlover

2017. december 12.

Update Update: már a másodikat vettem meg, ő lett a kedvenc spirálom. Azóta kentem a One by One-t is, és összehasonlítva egészen "nevetséges", annyival látványosabb hatást gyakorol a Lash Sensational. Érdekes módon a másodiknál már az elején sem volt problémám, azonnal szépen tudtam kezelni. Valószínűleg összeszoktunk :)

Update: kb a 10. használattól megtáltosodott, és gyönyörű, legyezőszerű szempillákat varázsol. Adok neki plusz három csillagot :)

Nagy reményekkel vettem meg, szerencsére kuponnal fél áron. Amilyen elégedett voltam a One by One-nal, ez annyira nem jött be. A hatást talán a tincses műszempillával tudnám a legjobban jellemezni... Én képtelen vagyok ezzel a kefével bánni. Próbáltam "simán", próbáltam úgy, hogy előbb letörlöm, hogy ne vegyen fel annyi festéket, de mind a két esetben nagyon csúnyán összeragasztotta a szempilláimat, egyáltalán nem tetszik a hatása. A tartósság védelmében - és ez általában minden Maybelline-re vonatkozik - viszont szerintem azoknak, akik arra panaszkodnak, hogy nem tudják lemosni, inkább a sminklemosójuk hatékonyságát kellene felülvizsgálni. Nekem sem az első jött be, de ha egy sminklemosó nem tudja lemosni a sminket, akkor talán azt kéne leváltani. Szerintem egy kétfázisú, olajos lemosóval érdemes kezdeni a szempillaspirál eltávolításával, ezzel a módszerrel még nem vallottam kudarcot :)

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

doreszka94

2017. november 26.

Kíváncsi voltam erre a spirálra nagyon. Tetszett a kefe kialakítása, de az itteni rossz vélemények miatt eddig nem mertem megvenni. Most mégis győzött a kíváncsiság, egy hete használom. És milyen jó, hogy használom! Nekem nagyon tetszik! Természetesen is hosszú és dús pilláim vannak, ez a spirál nagyon szépen kiemeli őket. Nem csomósít, nem visz fel sok festéket nekem. Minden pillát elérek vele, tartós, nem kenődik le-fel. A lemosása kicsit nehéz, de cserébe nem mászik le nap közben.

Update: Amennyire jól indított, most annyira le is süllyedt. Nagyon folyékony állagú, így sok festéket visz fel. Időközben vettem egy másik spirált (Rimmel), azt sokkal szívesebben használom. Nem igazán váltak be eddig sem a Maybelline spirálok, de néha- néha mégis adok nekik egy esélyt, feleslegesen. Szerintem utolsó próbálkozásom volt ezekkel a spirálokkal...

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

x3Doma

2017. november 26.

Nekem ez sajnos nem jött be annyira, mint a társai, de egy erősebb sminkhez teljesen jó lehet. Összeragasztja a szempilláimat és nagyon folyékony. Óvatosan kell bánni vele, mert könnyű elkenni amíg nem szárad meg.

x3Doma

SzTellsIt

2017. november 17.

Mindenki odavolt érte, azért vettem meg. Az elején nagyon jól funkcionált (oké, minimálisan tapasztotta össze a pillákat), szépen kiemelt, DE egy hónap múlva már szinte használhatatlan volt. Nem tudom, hogy sűrűsödött vagy az ellenkezője, de külön szempillakefét kell vele használni, mert BRUTÁLISAN összetapasztja a szempillákat. Lemosni nehéz. Ragaszkodó fajta :) Összességében csalódott vagyok, mert akkora volt a hype körülötte.

SzTellsIt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

KaliraSkyler

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Nekem jól bevált, egy rétegben szép, fekete pillákat csinál, és nagyon tartós. Eleinte nem tudom mit csinálhattam másként, de lepergett a festék, de egy ideje már nem. Nagyon szeretem. :)

KaliraSkyler
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.