KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

Ár: 450 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 1500 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Damayanti

2018. április 18.

Elsőre kicsit vizes hatásúan folyt és majdnem eladtam, de szerencsére közben kissé besűrűsödött és így már ugyan olyan szép az eredmény mint a Lash Sensational verzióval (vagy majdnem olyan szép), egymásra építve rétegezem őket a szuper extra hatásért néha. De ez a Lash Sensationallal sezmben sajna szem fölé felkenődik, maszatol, így nem 5 csillag.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Szeretem ezt a spirált, könnyen felvihető, nem tapasztja össze a pilláim. Először fura volt a keféje, de pár alkalom után megszerettem.
Újra fogom venni :)

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Újra fogom venni :)

kovexti

2018. március 27.

Egyszer már újravettem, nem tudom mi történhetett, de az elsőt örömmel használtam. Ez meg... borzasztó. Hiába törölgetem le a kefét, pókhatás lesz a vége. Pedig maga a festék az szuper, szénfekete és tartós de sehogy nem lehet szépen felrakni, max tűrhetően. Ha nem ragasztaná össze a pillákat, egész jó lenne.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Tuntilla

2018. március 27.

Nekem viszonylag hosszú pilláim vannak, talán sűrű is, de nagyon vékony és nagyon gyenge. Ha nincs kifestve, olyan mintha nem is lenne. Ezt a spirált én azért szeretem, mert elsőre, egyszer elég kikenni a pillám, hogy olyan hatást érjek el, mint a többi spirállal három rétegben. Én szeretem, hogy megvastagítja a pillám, de még is különválasztja. Nehéz leszedni, micellás vízzel jön le a legjobban. Harmadszor vettem újra.

Tuntilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

nnagy822

2018. március 14.

Az ára drága a minőségéhez képest. Nagyon utáltam, végül el sem használtam inkább kidobtam.
Rengeteg festéket vesz fel, hiába húztam le a festéket még úgy is összetapasztotta a pilláim,utánna próbálkoztam,hogy zsebkendőbe törlöm,még ezután is összeragadtak. Nem csinált semmi különösen a pilláimmal a tapadáson kívül. Végül a lemosás is szörnyű volt. Alig akart lejönni bármivel próbálkoztam,már fájt a szemem annyig kellett dörzsölnöm mire lejött.
Az első Maybelline szempillaspirálom volt, szeretnék még kisérletezni,remélem a többi spirállal sikeresebb eredményt érek el.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Dephiinia

2018. március 5.

A 3 és a 4 * között vaciláltam. A keféje tényleg fura, de nekem bejött. Nem kentem el, szépen lehet vele dolgozni.
Pozitívum: valóban nagyon fekete, szép hosszú pillákat csinál, nekem egyszerű volt a használat a kefe miatt.
Negatívum (amiért ennyire lepontozom mégis): tényleg rengeteg festéket visz fel. Hiába hosszúak a pillák, összetapadnak tőle. És tudom, hogy ennek előnynek kéne lennie, de szerintem levakarhatatlan. Emiatt nem veszem újra többet, a szokásos esti rutin helyett, 3x is le kell mosnom a sminket a spirál miatt. (Emiatt meg a sminklemosóm fogy drasztikusan)

Dephiinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

ddorcsii

2018. február 9.

Hát ez egy erős kuka kategória! Pedig nagyon szép pillákat varázsol, gyönyörűen ível, szétválaszt viszont olyan szinten pereg és potyog maszatol, hogy a sok éves spirál karrierem során sem találkoztam még ilyennel. Felkenés után maximum egy órával full panda vagyok.....és ami a legbosszantobb nem sima panda hanem tetovált panda :D mert nagyon nehezen távolítom el a kis pötyikéket és maszatot amit a szemem alá, és a szemhéjamra varázsol.....egy hete küzdünk egymással de feladom a harcot.....ne vegyétek meg!

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pandahapci

2018. január 26.

Azt hittem hogy olyan lesz a keféje mint a sima Lash Sensational-nek, de sajnos tévedtem. Nagyon nem szerettem meg ezt a spirált. Rossz volt a kefével dolgozni, maszatolt, túl folyós volt a festék.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

vrgdo1991

2018. január 14.

Szemhéjtussal együtt vásároltam. Nagy reményeket fűztem hozzá az ára miatt, de számomra borzalmas. Nagyon sok festéket visz fel, ami által eléggé igénytelen a végeredmény ráadásul még potyog is.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

SzL

2017. december 23.

Szeretem ezt a szempillaspirált. Szépen ível, dúsít. Nem egy magában szoktam használni hanem mindig valamilyen más termékkel együtt. És tökéletes szokott lenni az elért hatás.
Tényleg picit sok terméket vesz fel és így ritkán tud pókláb hatást is eredményezni. De ez sokszor csak az én ügyetlenségem miatt van.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.