KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

Ár: 600 , Eladó: Babika20
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postával is küldöm
Ár: 800 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsana1

2017. október 9.

Nem szeretem!Szörnyű termék!Össze ragad a pillám,és le potyog.

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nem szeretem!Szörnyű termék!Össze ragad a pillám,és le potyog.

Leander

2017. október 1.

Eléggé gyenge spirál. Összetapasztja a pillákat, nehéz vele precízen dolgozni és nehéz lemosni. Ügyesen használva a végeredmény elmegy, de nem nagy szám, sok ennél klasszisokkal jobb spirál van a piacon hasonló, sőt, akár alacsonyabb árkategóriában.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Karmilla

2017. szeptember 29.

Őszintén, csak azért vettem meg mert nagyon szép a csomagolása.. és ezzel ki is fulladtam a dícséretekben, talán még annyi plussz pont hogy szép fekete(de ez a mai spirálok világában nehogy már előny legyen!) . De most jöjjön a rémálom: Folyik, nem kicsit hanem nagyon nagyon folyik. Felkenéskor azonnal összetapadnak a pillák, és közel 10-15perc mire megszárad, addig mindent összefog. Na de ha megszáradt, nem hogy micellásvízzel de még a ledurvább krémes sminklemosóim se hozzák le dőrzsölés nélkül. Viszont ha meg nem mosom le, kb. rákövül és törik a pilla. Belső kisebb pillákat lehetetlen megfestni... Akármennyire is vigyázok és csak egy lehelletnyi réteget viszek fel akkor is szinte biztos hogy csómos "póklábak" lesz az eredmény.

Karmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Hát a sima lash sensational ezerszer jobb. Ez nem választja szét és nem göndöríti annyira a pillákat. Egyébként nem egy rossz spirál, szép fekete színe van,meg nyomába se ér a másiknak.

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Kodi

2017. augusztus 4.

Először azt hittem, hogy tévedtek vele kapcsolatban a tévedhetetlen KM-es kolléganők, de nem. Egy olyan példányt vettem, ami össze volt csomagolva a bronzszínű nagy testvérrel, így biztos nem volt nyitogatva, sokáig jól boldogultam vele, szép pillákat csinált. Pár nap múlva azonban rájöttem, hogy nagyon nehéz leszedni, még olajos lemosóval sem jön le, következésképpen éjszakára mindig maradt egy minimális a szememen, amitől reggelre kipirosodott és irritált lett a szemem. Gyakorlatilag úgy viselkedik, mint egy vízálló formula. Sorry, ez így kuka lesz.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Egyik legjobb szempillaspirál amivel eddig dolgom volt, brutál nagy és feltűnő pillákat varázsol. Tartósabb mint néhány vízálló spirál!

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

LBarbie

2017. július 31.

Az elején mikor megvettem nagyon sok festéket vitt fel és tapasztott, nem tetszett annyira. Néhány használat után azonban teljesen más lett. Kedvenc spirálommá volt, hatalmas pillákat csinál. Mostanában már kezdek a végére érni és azt tapasztalom, hogy nem szárad meg teljesen a festék. Ragacsosak maradnak a pilláim. Nagyon tartós, szinte már vízálló de egy olajos lemosó elbánik vele.
Összességében szeretem de ezért az árért nem kéne hogy ilyen hibái legyenek.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Összességében szeretem de ezért az árért nem kéne hogy ilyen hibái legyenek.

Berberis

2017. július 29.

Olyan szép, de annyira kenődős. Fél óra alatt összekeni a szemhéjamat alul-felül. Kár érte. :(

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

gigi12889

2017. július 15.

Márciustól kezdve koptatom elfelés és végre a végére értem. Életem legrosszabb spiráljai közt bisztos dobogós lesz. Az első használat után naívan azt gondoltam 'Idővel sűrűsödik majd'. Hát nem! Egy réteg után is kész örökkévalósàg mire megszárad és persze a nap végére az egész a szemem alatt van.

Jár a két csillag mivel tényleg van benne pozitív összetevő is. Tehát ha nem izzad valaki sokat és nem készül hivatalos helyre sem egy selfire akkor ez az ő spirálja. :)

gigi12889
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

im

2017. július 10.

Pozitívumok
-A kefe kiválóan alkalmas a külső és belső szemzug legkisebb pilláinak befestéséhez is, az eredmény pedig rajtam nem annyira kerek babaszem, inkább cicaszem, a külső sarkoknál hosszabb pillákkal. Tetszik.
- Eddig nem vettem észre, hogy károsodtak volna a pilláim.
- A festék rajtam nem potyog, nem pereg. Sem a felvitel során, sem később.
- A festék fényes marad a pillákon is, így ad egyfajta nedves, szerintem egészségesnek tűnő hatást.
- Ha van időm és kedvem játszani vele, akkor tudok szép és látványos pillákat festeni vele, de… A többi már a negatívumokhoz tartozik.

Negatívumok
- A festék híg, tapaszt. Ezt minden réteg után tiszta kefés átfésüléssel orvoslom. Fésülés nélkül általában nem szép az eredmény, bár néha ügyes vagyok.
- A festék tartós, ragaszkodó. A “vízzel és szappannal könnye eltávolítható formula” szép ígéret, nem teszteltem, mert nem szappannal mosok arcot. Az biztos, hogy a micellás víz csak a meglazításához elegendő, és a Heimish balzsam is megküzd vele.
- Érdekes, hogy azok a póklábak, amelyek főleg a második réteg esetén képződnek, a nap végére kevésbé feltűnőek, vaskosak. Mintha a festék egy kis része (hiszen a nagyjával még este küzdenem kell) egyszerűen elszublimálna a pillákról. (Mert nem köt ki sem a szemem fölött, sem a szemem alatt.)
- Vékony és rövid alsó pillák hangsúlyozására szerintem alkalmatlan a festék, illetve maximum twiggys csomókat lehet készíteni vele. De én egyébként is nagyon ritkán festem ki az alsó pillákat.

Összességében
Ez a spirál számomra egy rétegben, hétköznapi spirálként vált be, például élénkebb ajakfestés mellé. Két rétegben szerintem elég póklábas az eredmény, illetve túl sok időt elvisz, amíg kevésbé póklábasra sikerül fésülgetni. Határozottan elfogadhatóbb és ütősebb a látvány akkor, ha egy kevésbé tapasztó spirál fölött ez a Maybelline adja a második réteget.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Pozitívumok
- Eddig nem vettem észre, hogy károsodtak volna a pilláim.
- A festék rajtam nem potyog, nem pereg. Sem a felvitel során, sem később.

Negatívumok

Összességében

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.