KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

Ár: 900 , Eladó: Babika20
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postával is küldöm
glitzy

2017. június 19.

Szép pillákat fest, hosszabbít, dúsít. A keféje nem az igazi, rengeteg festéket vesz fel és rövidek a sörtéi. A lemosása egyszerűen horror...ráadásul potyog is és a szemem sarkában összegyűlik. Csak azért vettem meg, mert a másik, kedvenc spirálommal volt egybecsomagolva, gondoltam kipróbálom, de többet biztos nem veszek ilyet.

glitzy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Asianlover

2017. június 14.

Update Update: már a másodikat vettem meg, ő lett a kedvenc spirálom. Azóta kentem a One by One-t is, és összehasonlítva egészen "nevetséges", annyival látványosabb hatást gyakorol a Lash Sensational. Érdekes módon a másodiknál már az elején sem volt problémám, azonnal szépen tudtam kezelni. Valószínűleg összeszoktunk :)

Update: kb a 10. használattól megtáltosodott, és gyönyörű, legyezőszerű szempillákat varázsol. Adok neki plusz három csillagot :)

Nagy reményekkel vettem meg, szerencsére kuponnal fél áron. Amilyen elégedett voltam a One by One-nal, ez annyira nem jött be. A hatást talán a tincses műszempillával tudnám a legjobban jellemezni... Én képtelen vagyok ezzel a kefével bánni. Próbáltam "simán", próbáltam úgy, hogy előbb letörlöm, hogy ne vegyen fel annyi festéket, de mind a két esetben nagyon csúnyán összeragasztotta a szempilláimat, egyáltalán nem tetszik a hatása. A tartósság védelmében - és ez általában minden Maybelline-re vonatkozik - viszont szerintem azoknak, akik arra panaszkodnak, hogy nem tudják lemosni, inkább a sminklemosójuk hatékonyságát kellene felülvizsgálni. Nekem sem az első jött be, de ha egy sminklemosó nem tudja lemosni a sminket, akkor talán azt kéne leváltani. Szerintem egy kétfázisú, olajos lemosóval érdemes kezdeni a szempillaspirál eltávolításával, ezzel a módszerrel még nem vallottam kudarcot :)

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

DorinaBalog

2017. június 12.

A rosegold lash sensational esetében és itt is egy trükköt alkalmazok, amit szerintem érdemes megfogadni. Mindig előbb megveszem a következő spirált, ahogy látom,hogy nem sokára kifogy az éppen használt. Kibontom az újat, hagyom levegőzni. Egy hétig nem csavarom rá a tetejét, néha kihúzom a keféjét,majd vissza. De semmiképp sem használom rögtön vásárlás után. Egy hét elteltével viszont annyira tökéletes lesz az anyag állaga, hogy fantasztikus az eredmény! Csajok! Ez egy szuper spirál. Nem kenődik,nem potyog. Baromi nehéz lemosni, de cserébe egész nap király.

DorinaBalog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Lina14

2017. május 31.

szerencsére csak próbáltam és nem vettem meg. a kefe nagyon sok festéket vesz fel, és a sörték is rövidek, így nagyon csomósít. mondjuk nem pereg, és szénfekete, de egy rétegben is póklábakat csinál, ezért ezt sem tudom a számlájára írni. nem ajánlom.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

tnikii

2017. május 30.

Rengeteg festéket visz fel, ha nem sebészi pontossággal dolgozom vele, két másodperc alatt pókláb-pilláim lesznek. Viszont iszonyú tartós, ha reggel felviszem, még este is ugyanúgy a helyén van, sőt, alig tudom leszedni, még sminklemosóval sem.Összességében csalódás, mert nagyon nehéz vele szép szempillákat alkotni, nagyon könnyen összeragadnak a pillák:( Sajnos nagyon várom, hogy végre elfogyjon :(

tnikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

MariaEniko

2017. május 23.

Pozitív és negatív véleményt egyaránt hallottam erről a spirálról,gondoltam kipróbálom, hátha nekem beválik. Az első használat után sírni tudtam volna, valami borzalmas látvány volt, tocsogott a szempillám a festékben. Nagyot csalódtam, jobbat vártam. Aztán ma mégis úgy döntöttem,hogy adok neki egy utolsó esélyt,hátha más spirálozós technikával jobb eredményt érek el. A csoda nem maradt el,brutálisan hosszú és dús pillákat tudtam vele kreálni,nagyon örülök, hogy mégegyszer rávettem magam,hogy kipróbáljam. A rózsaszín változatát is szeretném kipróbálni, hátha az is beválik. Megy az 5 *.

MariaEniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

erika0625

2017. május 22.

Talán eddigi legrosszabb spirál,amit valaha próbáltam. Annyira sok festéket visz fel,hogy a végeredmény valami borzalmas, összetapasztja a pillákat. Szinte mindig egy másik már kifogyott spirállal kellett végigmennem rajta,hogy ha használtam. Soha többet, pénzkidobás volt és el se használom.. :/

erika0625
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

briiidget

2017. május 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem szeretem. Nagyon lassan szárad, úgyhogy a szempillagöndörítővel elért íveltségtől el is búcsúzhatok ha ezt használom. A keféjét sem szeretem, ezeket a kúpos megoldásokat nagyon nehéz jól kivitelezni, rengeteg festéket visz fel és összetapadnak a pillák, mintha kb 3 db szempillám lenne. Rajtam nem is igazán tartós, szeret a szemem külső sarkában a pislogástól mini pandaszemeket csinálni, viszont leszedni egy rémálom. Van aki imádja, nekem nem jött be, de nem is a legrosszabb spirál amit valaha használtam.

briiidget
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Justic

2017. május 9.

Kedvenc szempillaspirálom. Sokaknak az a panasza, hogy túl sok festéket vesz fel, de nekem, pont emiatt a szívem csücske. Rövid, nem túl sűrű pilláimat gyönyörűen dúsítja és hosszítja. Alapvetően a normál kefés spirálokat szeretem, de ezzel a kialakítással a szélső pillákat is nagyon szépen ki lehet festeni. Kicsit hagyni kell száradni, de megéri ez a kis várakozás. Újra fogom venni.

Justic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Kedvenc spirálom, többször újravettem már, nem találok nála jobbat, hatalmas ébenfekete pillákat tudok vele varázsolni magamnak.
Nekem nem potyog, a nap folyamán sem, viszont leszedni na az nem egyszerű de ez is azt mutatja milyen szuper-tartós!

Rebekaahorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.