KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

Ár: 450 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 1500 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

doreszka94

2017. november 26.

Kíváncsi voltam erre a spirálra nagyon. Tetszett a kefe kialakítása, de az itteni rossz vélemények miatt eddig nem mertem megvenni. Most mégis győzött a kíváncsiság, egy hete használom. És milyen jó, hogy használom! Nekem nagyon tetszik! Természetesen is hosszú és dús pilláim vannak, ez a spirál nagyon szépen kiemeli őket. Nem csomósít, nem visz fel sok festéket nekem. Minden pillát elérek vele, tartós, nem kenődik le-fel. A lemosása kicsit nehéz, de cserébe nem mászik le nap közben.

Update: Amennyire jól indított, most annyira le is süllyedt. Nagyon folyékony állagú, így sok festéket visz fel. Időközben vettem egy másik spirált (Rimmel), azt sokkal szívesebben használom. Nem igazán váltak be eddig sem a Maybelline spirálok, de néha- néha mégis adok nekik egy esélyt, feleslegesen. Szerintem utolsó próbálkozásom volt ezekkel a spirálokkal...

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

x3Doma

2017. november 26.

Nekem ez sajnos nem jött be annyira, mint a társai, de egy erősebb sminkhez teljesen jó lehet. Összeragasztja a szempilláimat és nagyon folyékony. Óvatosan kell bánni vele, mert könnyű elkenni amíg nem szárad meg.

x3Doma

SzTellsIt

2017. november 17.

Mindenki odavolt érte, azért vettem meg. Az elején nagyon jól funkcionált (oké, minimálisan tapasztotta össze a pillákat), szépen kiemelt, DE egy hónap múlva már szinte használhatatlan volt. Nem tudom, hogy sűrűsödött vagy az ellenkezője, de külön szempillakefét kell vele használni, mert BRUTÁLISAN összetapasztja a szempillákat. Lemosni nehéz. Ragaszkodó fajta :) Összességében csalódott vagyok, mert akkora volt a hype körülötte.

SzTellsIt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

KaliraSkyler

2017. november 11.

Nekem jól bevált, egy rétegben szép, fekete pillákat csinál, és nagyon tartós. Eleinte nem tudom mit csinálhattam másként, de lepergett a festék, de egy ideje már nem. Nagyon szeretem. :)

KaliraSkyler
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

kisseniko2

2017. november 9.

Amikor először kipróbáltam nem voltam vele elégedett: túl sokat vett fel, nem lehetett rétegezni, és nagyon brutálisan összecsomósította a pilláimat (sőt, a tetejére bűzlött az olajoktól). Nem akartam kidobni, de a rossz tapasztalatok miatt használni sem, ezért betettem a sminkesszekrény leghátsó részébe (jó lesz még valamire alapon). Fél év múlva nyúltam hozzá ismét. Gondoltam, lesz ami lesz, de adok neki még egy esélyt. Nem bántam meg! El nem tudom képzelni, hogy mi változott meg ennyi idő alatt benne, de már nem vesz fel annyira sokat, lehet rétegezni, és nem is csomósít. Sajnos lemosni nem egyszerű még a Garniel kétfázisú micellás vizével sem, nemhogy szappannal meg vízzel. Ennek ellenére ez a kedvenc nem vízálló szempillaspirálom.

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

Collien

2017. november 7.

Ez valami borzalom!!! Soha többet! Folyik, ragad, szószerint összeragasztja a szemed, majd megfogja a szemed körüli részt, ahova elér a szempillád, majd miután végig szenvedted ezeket, nem bírod lemosni magadról. Akkora csalódás ez a spirál, még a maybellineben is csalódtam, hogy tudta ezt egyáltalán a piacra dobni?!, pedig vannak nagyon jó termékeik. Ha a fent leírtakra vágysz, akkor vedd meg! Ha nem, akkor véletlenül se nyúlj félre, nehogy haza vidd!

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

rebekahorvathh

2017. november 6.

Érdekes a sok negatív vélemény, nekem egy éve vette Anyukám. Akkor epp mást használtam, de lecseréltem erre, hisz mégiscsak Anyukam vette :D Azóta csak ezt használtam, bár most képbe jött egy másik, de ezt is ugyanúgy hasznalom, nekem nagyon szépen mutatnak a pillaimon, hosszabitja oket. Egy rétegben érdemes felvinni, nem tapaszt ossze. Nem folyik a spirál sem. Nalam bevált. :)

rebekahorvathh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Beckyanna

2017. november 2.

Legrosszabb szempillaspirál amit valaha vettem. Először csak az tűnt fel, hogy folyós, ezért nem dobtam ki, mert reménykedtem benne, talán kicsit kiszárad. Aztán rájöttem, hogy teljesen reménytelen, az állaga furcsán olajos, összeragasztja a pillákat, és szinte lehetetlen lemosni. Szeretem a Maybelline spiráljaiat, de ez óriási mellényúlás...

Beckyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Kodi

2017. november 2.

Először azt hittem, hogy tévedtek vele kapcsolatban a tévedhetetlen KM-es kolléganők, de nem. Egy olyan példányt vettem, ami össze volt csomagolva a bronzszínű nagy testvérrel, így biztos nem volt nyitogatva, sokáig jól boldogultam vele, szép pillákat csinált. Pár nap múlva azonban rájöttem, hogy nagyon nehéz leszedni, még olajos lemosóval sem jön le, következésképpen éjszakára mindig maradt egy minimális a szememen, amitől reggelre kipirosodott és irritált lett a szemem. Gyakorlatilag úgy viselkedik, mint egy vízálló formula. Sorry, ez így kuka lesz.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

ravenclaw

2017. november 2.

Nem tetszett se a keféje, se a festék, se a hatás, amit adott. Nehezen tudtam lemosni, alig akart lejönni. A pillákat pedig mindig összetapasztja, szóval egy tiszta kefével is mindig át kellett mennem rajta. Egy pozitívum, hogy egész nap fennmarad.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.