KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NARS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogós, krémes szájfény (összes szín). A képen az egyik legkedveltebb árnyalat, a Turkish Delight látható.

NARS Szájfény Dolce Vita
Ár: 2500 Ft , Eladó: rókalány
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest Corvin plaza, fizetés: személyes átvét vagy banki utalást követően posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kodi

2016. november 22.

Vakon rendeltem meg a Chelsea Girls árnyalatot és csak később olvastam el az oldalát itt, talán nem is rendeltem volna meg, ha előbb olvasok, gondolkodok. Pedig nagyon jó kis szájkence ez, amikor felkened inkább folyékony rúzsnak tűnik, szépséges világos nude, olyan amiről azt hiszed, csak a címlaplányok ajkán létezik a fotó erejéig. Ritka az olyan nude szájfény, ami nem sápaszt és szebb lesz az összhatás, ez pedig ilyen. Applikátora is pont jó, szépen terít. Kicsit tapadós, de azért kellemes viselet és szájfények között még tartósnak is mondanám. Persze ahogy haladunk előre az időben a felvitel után, egyre inkább szájfény és kevésbé folyékony rúzs. Gyönyörű!

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

rockroka

2015. december 25.

Sajnos nem a legjobb szájfény. Nagyon irritál az illata, nem túl tartós, viszont jó pont, hogy nem ragad és jól pigmentált. Pár használat után anyukámnak adtam, hátha ő hasznát veszi (kidobni sajnáltam volna). Nem újravevős :(

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

hajnalka39

2015. november 14.

Semmit nem ér ,kenhetetlen,és a színek...

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Semmit nem ér ,kenhetetlen,és a színek...

Pöti

2013. szeptember 30.

Hát, valóban gyenge pont NARS-éknál. Amúgy jó szájfény, de a márkától tökéletest várnék. Nekem a Deep Throat van meg, kellemes szín, de nem tartós.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Petronella

2013. február 3.

Én is csak a többieket erősíteném, zseniális a Nars, de sokkal jobb minőséget produkál a többi termékük. Deep throat és Easy lover van meg nekem, mesés a színük, de a tartóssággal én sem vagyok elégedett. De csak egy csillagot vonok le, mert elfogult vagyok a márkával szemben :)

Petronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

Erzsi73

2012. február 25.

Gyenge minőség ami ráadásul színenként eltérő. A világosabbak a leggyengébbek.
Én egy 4 darabos mini szettet próbáltam és kiábrándító volt.

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Gyenge minőség ami ráadásul színenként eltérő. A világosabbak a leggyengébbek.
Én egy 4 darabos mini szettet próbáltam és kiábrándító volt.

Adrus03

2012. január 16.

Imadom!Nekem a turkish delight van,a szine csodaszep...a tartossagaval van bajom..nekem fel ora es beszivodik!ehhez kepest 5-6 ezer ft..:/

Adrus03
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

BabyDoll

2011. szeptember 4.

Szeretem a NARS termékeit összességében, de a szájfény nem az igazi. A híres Orgasm, és a szintén favorizált Turkish Delight tulajdonosa vagyok. Több hónapja használatlanul pihennek egymás mellett, szóval biztosan kijelenthetem, hogy egyáltalán nem nélkülözhetetlenek. Az árnyalatokban semmi különlegességet nem vélek felfedezni, a Turkish Delight krémes "nude" szerűség, az Orgasm barackos rózsaszínként aposztrofált csoda. Sokféleképpen teszteltem őket, csak magukban, különböző rúzsokkal... De valahogy nem az igazi. Nem ragadnak, nem különösebben tartósak, illatuk enyhe fertőtlenítőszagra emlékeztet, - mellékesen megjegyezve: az ízük sem kellemes. Túlértékelt termék, eltúlzott árral.

BabyDoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

UnVraiAnge

2011. július 7.

Habár a csomagolás, a színek és természetesen a név azt az illúziót keltik, hogy ez a tökéletes választás, én ezt azért egy kissé másképp gondolom. Nehéz összességében értékelni ennyi szájfényt, de jelen esetben ezt látom a legoptimálisabb megoldásnak. Több mint 20 különböző árnyalat tesztelése után, az egy, amit biztosra állíthatok, hogy mindnek elég furcsa műanyagos bukéja van, ami azért elég sokkoló egy $24-os árcímkénél, valamint a színek legtöbbje igen ragadós, amit én személy szerint nem annyira kedvelek. Ugyan valóban akad pár nagyon impozáns árnyalat, mégsem érzem egyiket sem pótolhatatlannak.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!