Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Se hidratálónak, se "primernek" nem vált be nálam. Nem szívta be a bőröm, zsíros, vagyis már-már inkább szilikonos réteget hagyott az arcomon, ami "megfogta" az alapozót és az radír-szerűen jött le a krémmel együtt. Elhasználtam jobb híján, de nem veszem újra.

TabbyChu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Smink alá jó, de nálam valahogy mindig eltűnik. Veszek egy adagot és olyan hamar beszívja a bőröm, hogy szinte még el sem tudom kenni. Használtam már jobb 'primert' is de ez is elmegy ha siet az ember :)

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

mazsola00

2018. szeptember 4.

En szemely szerint elegedett vagyok vele, ebben az arkategoriaban :)

mazsola00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

En szemely szerint elegedett vagyok vele, ebben az arkategoriaban :)

Erisz11

2018. augusztus 16.

Egy régebbi Glamour-napok alkalmával vettem, de nekem sajnos nem jött be, mert felkenés után szinte rögtön piros pöttyök jelentek meg az arcomon. Én is tovább "ajándékoztam".

Erisz11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

juditfoldesi

2018. július 20.

Hidratálónak és primernek is bevált, gyorsan beszívódik, szeretem az illatát is.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

annaghr

2018. július 4.

Sokáig gondolkodtam a megvételén, de nem bántam meg! érzékeny bőrön is tökéletesen megállja a nevét.

annaghr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

pMichelle

2018. július 3.

Van amire jó, csak pont arra nem amire ki lett fejlesztve.
Bárhogy próbáltam, bármivel, darabokban jött le rólam. Ez reggelente a nagy sietségben nagyon bosszantó tudott lenni. Aztán egy hét után észre vettem hogy tele vagyok miteszerrel mert eltömítette a pórusaim.
No meg a parabènek...
Viszont anyának aki nem sminkel és normál bőre van, egész jó volt.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Van amire jó, csak pont arra nem amire ki lett fejlesztve.
No meg a parabènek...
Viszont anyának aki nem sminkel és normál bőre van, egész jó volt.

Ramy

2018. július 1.

Zsíros a bőröm helyenként viszont hámlik olyan száraz, bizakodva vettem meg, gondoltam könnyű állagú, és ha ilyen falatnyi mennyiséget ennyi pénzért vesztegetnek , csak érhet valamit...hát...nem :( felkenem és be sem szívódik hanem pici darabokba összeállva lehámlik/lekopik, sminkelni lehetetlen lenne rá, hisz olyan mintha "morzsolódna" az arcomon, és még csak nem is hidratál. Csalódás, pénzkidobás volt :( mínusz csillagokat adnék, de mivel nem lehet, így 1

UP:
Nagyon rossz véleménnyel voltam róla, pedig valószínűleg én használtam rosszul.
Azóta 3x is újravettem ! Ha megfelelően megtisztítóm az arcomat és nem ettől várom a
hidratálást valamint nem dörzsölgetem az arcomon, hanem csak úgy "elterítem" rajt, akkor
tökéletes! Sima, puha lesz a bőröm és kiegyenlíti az egyenetlenségeket, ezáltal sokkal
szebben mutat rajta a korrektor/alapozó.

Ramy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

UP:
Nagyon rossz véleménnyel voltam róla, pedig valószínűleg én használtam rosszul.
szebben mutat rajta a korrektor/alapozó.

moncsii

2018. június 24.

Kedvenc krémem, én primerként használom nekem tökéletesen bevált. Az egyetlen problémám, hogy már nem találom a boltokban. :/

moncsii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Adala

2018. június 18.

Ha nem akartam rá sminkelni teljesen jó volt a bőrömnek..
Viszont ha alapozót szerettem volna az arcomra rakni darabokban jött le 🙄 hiába vártam akár 10 percet.. és nem használtam sokat a krémből

Adala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Ha nem akartam rá sminkelni teljesen jó volt a bőrömnek..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.