KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

Ár: 1200 Ft , Eladó: pilluska
Állapot: Egyszer használtam. , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1200Ft , Eladó: adrikovi
Állapot: 1xpróbált, kíváló állapotban, Helyszín: Szombathely, fizetés: Postai úton történő szállítás. Személyes átvétel lehetséges: Zalaegerszeg, Szombathely, Sárvár,Körmend.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Debreczeni

2017. október 13.

Olyan friss vizes állagú, hogy azonnal beszívta a bőröm, és nem nyálkás, nem ragad. Tökéletes, és nem a legdrágább darab. Nekem életmentő.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

matanee

2017. október 8.

Abszolút tökéletes, számtalanszor vettem már újra. Kicsit várni kell, körülbelül fél-egy percet, amíg beszívja a bőr, de utána isteni alapot ad, lehet is kezdeni a sminkelést. :) Plusz, az illata is isteni. Csak ajánlani tudom.

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

lina07

2017. szeptember 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Primer-ként jól bevált.

lina07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Primer-ként jól bevált.

FB0111

2017. szeptember 21.

Nagyon jó kis hidratáló krém (bár nálam smink alapnak még kevés :) )

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nagyon jó kis hidratáló krém (bár nálam smink alapnak még kevés :) )

babuu

2017. szeptember 11.

Hát nem valami nagy szám, kb mint egy gélkrém. Szárazabb részeket nem igazán hidratálja sajnos. De szerintem sokkal jobb mint az Avonnak a Nutra gélkrémje, ez kevésbé csípi a bőrt. Nekem tavaszra, nyárra pont elég az a hidratálás, amit nyújt.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nyunyobella

2017. szeptember 4.

Primerként használtam,alapozás előtt. Nem vált be nekem. Nem észleltem semmi változást, hogy hű de jó lenne ez nekem. Hidratálni sem hidratált nálam. Nekem nem újravevős

nyunyobella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

malnahal

2017. szeptember 2.

Nemrég vettem, de máris kijelentem: csodaszer. :)
Eddig nem használtam semmilyen hidratálót, mert mindig zsíros, pattanásos bőröm lett tőlük, szóval egy idő után felhagytam a próbálgatással, de mostanság az alapozóm elkezdte nagyon szárítani a bőrömet, ezért megvettem ezt, akciósan.
És az arcom puha, a sminkem tartós, és egyelőre nincs pattanás, szóval, nekem bevált. És nagyon kevés kell belőle, nem fog egyhamar elfogyni.

Update: na hát sajnos le kell pontozzam. Én is észleltem, amit sokan írtak is előttem, hogy kukacosodik és filmréteget képez az arcon, és hosszútávon a bőröm is csúnyább lett tőle. Puha a bőr tőle, az igaz, de ennyiben ki is merül a tudása. Ennyiért vannak sokkal jobb primerek is.

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nemrég vettem, de máris kijelentem: csodaszer. :)

Jaslindore

2017. szeptember 1.

Hidratáló, könnyű krém (fluid), ami után némi idővel szabad csak elkezdeni a tuningolást :) De való igaz, hogy van tőle sokkal jobb primer ... Én nem is tartom igazán annak. Nem kell belőle sok, finom illatú, megszűnteti az érettebb bőr száraz hámlását én ezt szeretem benne. 1000 Ft-ot megért, tavasszal egy női magazin kuponja segítségével tettem rá szert...

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

LajosLilla

2017. augusztus 1.

Én azt hittem mivel nivea termék hú de jó lesz.
Hát csalódtam, egyáltalán nem jó, nem tartja ott a sminket és kis pattanásokat/miteszereket okoz és nekem nem múltak el hetekkel később sem hiába használtam folyton ezt. Nagy kiszerelés, de ezek mellett nem éri meg, hamar át is fényesedik a bőröm tőle.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Én azt hittem mivel nivea termék hú de jó lesz.

Csebix

2017. július 29.

Borzalmaaaaaas! Próbáltam szeretni, de akárhányszor felkenem még vékony rétegben is kukacosodik! És ha kenném fel rá az alapozót málik le az egész a fejemről.. Pedig amúgy jó lenne, mert jó az állaga, puha egyenletes lesz tőle a bőr (már ahol utána nem morzsolódik le). Meg ezek az összetevők is.. Kuka.

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.