KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

Ár: 1200 Ft , Eladó: pilluska
Állapot: Egyszer használtam. , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1200Ft , Eladó: adrikovi
Állapot: 1xpróbált, kíváló állapotban, Helyszín: Szombathely, fizetés: Postai úton történő szállítás. Személyes átvétel lehetséges: Zalaegerszeg, Szombathely, Sárvár,Körmend.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sznori96

2017. december 6.

Szeretem, gyorsan beszívódik, illata is kellemes.

sznori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Szeretem, gyorsan beszívódik, illata is kellemes.

Fifi13

2017. december 5.

Egy primert kerestem a sminkem alá, amikor rátaláltam erre a termékre. Gondoltam Nivea termékben még nem csalódtam, szóval miért is ne?! Viszont ebben csalódnom kellett... használhatatlan. Felvitele után akármennyi időt vártam (és akármilyen mennyiségben vittem fel) az alapozó felkenésekor pici darabokban maradt meg az arcomon. Aztán próbáltam nappali hidratálóként smink mentes napokon, de sajnos úgy sem állta meg a helyét.

Fifi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Normankaa

2017. november 17.

Sajnos nagyon viszket tőle a bőröm. :( Viszont nagyon hamar megszárad és kellemes az illata.

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

adel.fiore

2017. november 16.

Előnye, hogy tényleg egyenletesebbé teszi a bőr felszínét, és jobban eldolgozható lesz a smink, szebb lesz a végeredmény.
Viszont az 50 ml-ből elég sok elpárolog, még akkor is, ha fent hagyom a tégelyen a kis fóliát is :( Ha szebb lenne az összetevőlistája, akkor megfontolnám a 4 csillagot, de így csak 3. Annyira nem győzött meg, hogy ne keressek más terméket.

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Debreczeni

2017. november 8.

Azon kívül, hogy darabosodik bármi van alatta vagy felette (micellás víz, alapozó stb), tele lettem pattanással. Letettem és kezdenek elmúlni. Nekem abszolút nem tetszik. Niveával alapból nem vagyunk barátok.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Saranhuone

2017. október 30.

Ez a krém szép és jó, csak pont arra a dologra nem használható, amire megvettem. Felkenés után kb. egy perc alatt megszárad, réteget képez a bőrön, ami által szép puha lesz meg minden. Csakhogy amint elkezdek sminkelni, kukacosodik és le is jön. Tök mindegy hogy 5 perc vagy órák telnek el a felkenés és a smink között. Pedig épp ez lenne a funkciója, hogy lehessen rá sminkelni... így marad éjszakára vagy olyankorra, amikor épp nem sminkelek. Egy csillagot viszont muszáj levonnom a kukacosság miatt, hiszen abban a reményben vittem haza, hogy "make-up starter".

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

zsinike

2017. október 25.

Kellemes állagú, szépen beszívódik, de extra, látványos hatást nem érzékelek. Semmivel nem tud többet mint az Estée Lauder hidratálókrémem, felesleges rákenni ezt a primert. De kap egy négyest az állaga és az illata miatt. Plusz ha nem lenne ilyen szuper hidratálóm, akkor lehet, hogy nagyobb hasznát venném.

zsinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

matanee

2017. október 8.

Abszolút tökéletes, számtalanszor vettem már újra. Kicsit várni kell, körülbelül fél-egy percet, amíg beszívja a bőr, de utána isteni alapot ad, lehet is kezdeni a sminkelést. :) Plusz, az illata is isteni. Csak ajánlani tudom.

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

lina07

2017. szeptember 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Primer-ként jól bevált.

lina07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Primer-ként jól bevált.

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Nagyon jó kis hidratáló krém (bár nálam smink alapnak még kevés :) )

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nagyon jó kis hidratáló krém (bár nálam smink alapnak még kevés :) )

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.