KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

1500 Ft - Nivea Make-Up Starter
Ár: 1500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost - Ajánlott postán maradó előre utalás után
mcspm

2019. január 17.

Vékonyabb matt réteget hagyott az arcommon, gyorsan felszívta a bőröm de nekem valahogy nem jött be, mintha maszkot képzett volna rajtam..

mcspm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

fleonora

2019. január 14.

Egyik kedvenc hidratálókrémem, amire nem csak jó sminelni, hanem nagyon szépen rendbe tette a bőröm. Ezért az árért alapdarab szerintem!

fleonora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

madri

2018. december 27.

Én nem szerettem. Nem volt jó rá sminkelni.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Én nem szerettem. Nem volt jó rá sminkelni.

CameLia

2018. november 26.

Glamour-os fogás. Szerettem volna kipróbálni ezt is. A pigment foltjaim miatt alapozok és nem mindegy milyen cucc van alatta. Tényleg könnyed állagú és gyorsan beszívódik, mégis zsírosabb egy kicsit, mint egy sima gélkrém. Szárazabb bőrnél ez jól jöhet, de nekem csak hidegebb időjárásnál jó. Nem rossz, de nekem nem is olyan jó.

CameLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

idonthaveaname

2018. november 19.

Nem rossz, de az összetevő listája nem a legszebb, és nekem mindig egy fura réteget hagy maga után, amit nagyon érzek, és zavar. Nyáron nem is tudom emiatt használni. Elfogyott, és nem mondom, hogy nincs rosszabb, de sok jobb is akad nála, nem venném újra.

idonthaveaname
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

v.alexandra27

2018. október 24.

Könnyű, géles állaga van, így hamar beszívódik, hidratált érzetet hagy maga után :) nem sminkeltem rá túl gyakran, de sminkalapnak is teljesen jó szerintem.

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

tinkerbell13

2018. október 16.

Nekem eddig még soha semmi nem vált így be mint ennek a kremnek a száraz bőrre való változata (pedig zsíros bőröm van de a száraz bőrre valót sokkal jobban szereti a bőröm). Villámgyorsan beszivodik ami tökéletes az én rohanó életemhez, nekem egyszerű hidratáló, primernek én sem mondanám. Én viszont hónapok óta nem találok sehol, aki mostanában vett nevezze meg hol pontosan, melyik boltban tett szert rá, nagyon szeretnék bespajzopno belőle!

tinkerbell13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Nika91

2018. szeptember 22.

Sosem használtam primert és ezt is inkább nappali krémnek vettem, amire tökéletesen bevált - smink alá/smink nélkül. Eddig minden hidratáló csak még zsírosabbá tette a bőröm, nem szívódott be igazán. Ez viszont a könnyű, géles állaga miatt hamar beszívódik és nagyon kevés is elég belőle. Szebb tőle a bőröm, segített a tág pórusaimon is. Nyáron nem folyik le az arcomról, télen pedig jól hidratál. Újra és újra és újra veszem! :)

Nika91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Se hidratálónak, se "primernek" nem vált be nálam. Nem szívta be a bőröm, zsíros, vagyis már-már inkább szilikonos réteget hagyott az arcomon, ami "megfogta" az alapozót és az radír-szerűen jött le a krémmel együtt. Elhasználtam jobb híján, de nem veszem újra.

TabbyChu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Smink alá jó, de nálam valahogy mindig eltűnik. Veszek egy adagot és olyan hamar beszívja a bőröm, hogy szinte még el sem tudom kenni. Használtam már jobb 'primert' is de ez is elmegy ha siet az ember :)

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.