KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

Ár: 1000Ft , Eladó: csutkababaa
Állapot: 1x használt, Helyszín: Győr, Mosonmagyaróvár, Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

juditfoldesi

2018. július 20.

Hidratálónak és primernek is bevált, gyorsan beszívódik, szeretem az illatát is.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

annaghr

2018. július 4.

Sokáig gondolkodtam a megvételén, de nem bántam meg! érzékeny bőrön is tökéletesen megállja a nevét.

annaghr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

pMichelle

2018. július 3.

Van amire jó, csak pont arra nem amire ki lett fejlesztve.
Bárhogy próbáltam, bármivel, darabokban jött le rólam. Ez reggelente a nagy sietségben nagyon bosszantó tudott lenni. Aztán egy hét után észre vettem hogy tele vagyok miteszerrel mert eltömítette a pórusaim.
No meg a parabènek...
Viszont anyának aki nem sminkel és normál bőre van, egész jó volt.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Van amire jó, csak pont arra nem amire ki lett fejlesztve.
No meg a parabènek...
Viszont anyának aki nem sminkel és normál bőre van, egész jó volt.

Ramy

2018. július 1.

Zsíros a bőröm helyenként viszont hámlik olyan száraz, bizakodva vettem meg, gondoltam könnyű állagú, és ha ilyen falatnyi mennyiséget ennyi pénzért vesztegetnek , csak érhet valamit...hát...nem :( felkenem és be sem szívódik hanem pici darabokba összeállva lehámlik/lekopik, sminkelni lehetetlen lenne rá, hisz olyan mintha "morzsolódna" az arcomon, és még csak nem is hidratál. Csalódás, pénzkidobás volt :( mínusz csillagokat adnék, de mivel nem lehet, így 1

UP:
Nagyon rossz véleménnyel voltam róla, pedig valószínűleg én használtam rosszul.
Azóta 3x is újravettem ! Ha megfelelően megtisztítóm az arcomat és nem ettől várom a
hidratálást valamint nem dörzsölgetem az arcomon, hanem csak úgy "elterítem" rajt, akkor
tökéletes! Sima, puha lesz a bőröm és kiegyenlíti az egyenetlenségeket, ezáltal sokkal
szebben mutat rajta a korrektor/alapozó.

Ramy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

UP:
Nagyon rossz véleménnyel voltam róla, pedig valószínűleg én használtam rosszul.
szebben mutat rajta a korrektor/alapozó.

moncsii

2018. június 24.

Kedvenc krémem, én primerként használom nekem tökéletesen bevált. Az egyetlen problémám, hogy már nem találom a boltokban. :/

moncsii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Adala

2018. június 18.

Ha nem akartam rá sminkelni teljesen jó volt a bőrömnek..
Viszont ha alapozót szerettem volna az arcomra rakni darabokban jött le 🙄 hiába vártam akár 10 percet.. és nem használtam sokat a krémből

Adala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Ha nem akartam rá sminkelni teljesen jó volt a bőrömnek..

babuu

2018. június 1.

Update:
Rendszeres használat mellett, főleg reggel radírozás után eléggé elkezdte marni a bőrömet. Nem csoda, hiszen a 3. összetevője alkohol. -2*

Hát nem valami nagy szám, kb mint egy gélkrém. Szárazabb részeket nem igazán hidratálja sajnos. De szerintem sokkal jobb mint az Avonnak a Nutra gélkrémje, ez kevésbé csípi a bőrt. Nekem tavaszra, nyárra pont elég az a hidratálás, amit nyújt. 4*

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Update:

ninetta

2018. május 18.

Jó az illata, könnyű a textúrája, gyorsan beszívódik, az ára is rendben van, viszont folyamatosan pattanások lesznek tőle az arcomon. Kár érte.

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

Domika95

2018. május 10.

Könnyű textúra, gyorsan beszívódik de pattanások lettek tőle az arcomon...csak ehhez tudom kötni.

Domika95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

ramonanagy0669

2018. május 6.

1. Nem szívódott fel 1 perc alatt, sőt 5 perc alatt sem, egy réteget képezett az arcomon, ami zsíros hatást keltett, és még sminkelni se lehetett rá, mert elfolyt, mozgott az egész.
2. Szerencse, hogy glamour napokon vettem kb 800 ft-ért, így nem volt tul nagy pénzkidobás.
3. Illata kellemes, de a funkciókat amiket igér nem látja el.
4.Egy idő után,(mivel elég sok ideig tartott elhasználnom) a krém magam összeállt, mint a ragasztó, így ekkor döntöttem úgy, hogy kuka.
5. Nem venném újra, és nem is ajánlanám senkinek!Vannak ennél jobb hidratálok, és primerek is!

ramonanagy0669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

3. Illata kellemes, de a funkciókat amiket igér nem látja el.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.