KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

Nivea Visage Make Up Starter
Ár: 1000+postakts. , Eladó: korcsmarosbianka
Állapot: párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Előre utalás után postázom is.
Ár: 1200 Ft , Eladó: pilluska
Állapot: Egyszer használtam. , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
BerillHanna

2017. február 17.

Nagyon jó termék, nekem bevált, mindig ezt használom sminkelést előtt!

BerillHanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Nagyon jó termék, nekem bevált, mindig ezt használom sminkelést előtt!

barbipapp

2017. február 11.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Az én extra zsíros bőrömön az alapozó nem fényesedik át a nap végére sem, ennek a terméknek köszönhetően. Nagyon hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet nálam.

barbipapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

mvks

2017. január 29.

Smink alá részemről használhatatlan. Szépen beszivodik, de mégis hagy egy réteget az arcomon, ami alapozaskor darabokban potyog le az arcomról. Estére hidratáló kremnek jól szerepel, de smink alá nekem sajnos nem :(

mvks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

thisisbeka

2017. január 23.

Szerintem csoda. Most kezdtem el használni, előtte felviszek egy Garnier nappali krémet, utána a primert és így nagyon szépen egyenletessé teszi a bőröm. A homlokomon még lenne mit simítani, de így is megvagyok elégedve :) Érdekes illata van, de nem zavaró. Használata után nagyon jó rá sminkelni.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

NiDDA

2017. január 19.

Szerintem teljesen jó kis krém smink alá, jó áron. Biztos, hogy maradok nála és újraveszem.

NiDDA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

szs

2017. január 18.

Két tubussal kellett elhasználnom, mire rájöttem, hogy nincs jó hatással a bőrömre. Sminkalapnak nagyon jól működött, nagyon szépen lehetett rá sminkelni, tartósabbá tette a sminket, kevés is elég volt belőle és nagyon hamar beszívódott, viszont a második tubus vége felé akárhányszor használtam, nagyon viszketett tőle a bőröm, és nagyon pici kis pattanások jelentek meg az arcomon. Nagyon szerettem használni, ha nem lenne rá érzékeny a bőröm biztos, hogy továbbra is használnám. Kevésbé érzékeny bőrűeknek szuper kis termék nagyon jó áron.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Szabina104

2017. január 17.

Régóta kerestem már egy krémet ami jó smink alá is,és egy Rossmannban láttam meg akciósan valami 1200 Ft-ért és úgy voltam vele ha nem a legjobb akkor se dobtam ki túl sok pénzt érte. (egyébként is szeretem a nivea termékeket) Alig vártam hogy kipróbáljam és olvastam itt hogy sokan írták hogy éjszakára is használják és milyen jó. Az orrom körül illetve a szám két sarkánál nagyon ki volt száradva igy a szokásos esti rutinom után felkentem az arcomra. Ahol száraz volt csípte ami nem volt kellemes de úgy döntöttem nem mosom le hátha jó lesz,és láss csodát nagyon szép az eredmény. Reggel is mindig felkenem a smink alá és az orrom körül kb 2 nap után teljesen eltüntette a szárazsagot illetve így kb 2 hét után a számnál is. Nagyon szeretem mert puha tőle a bőröm és mivel egy-két helyen hajlamos a zsírosodásra a bőröm azt is csökkentette,nem fénylik úgy az arcom mint egy disco gömb úgyhogy megvagyok vele elégedve. Pattanásokat nekem nem okozott. Biztos hogy van ennél jobb is de ár érték arányban szerintem nyerő.

Szabina104
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

bdorci

2017. január 16.

Az arcom ugyanúgy fénylik, mintha nem lenne rajta semmilyen krém, így számomra nem alkalmas smink alá.

bdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

yokkoa

2017. január 13.

UpD: lentiek óta kicsit más szemmel nézem már a dolgokat... van ebben minden: szilikon, parabén, alkohol, naná, hogy pattanást okoz! Az a legkevesebb.

Megvettem, most bontottam ki az illata miatt, de holnap akartam tesztelni smink alá. A fóliával azonban nem tudtam visszazárni: ami a fólián maradt a kezem fejére kentem... Egyszerűen annyira hihetetlen, hogy muszáj gyorsan megírnom: a széltől kiszáradt, kivörösödött kézfejemmel is csodát művelt (nyilván nem erre fogom használni... :-P de most már nagyon izgulok mit tesz majd az arccal): a fényességet elmulasztotta, a piros részeket eltüntette és az apró kis ráncok, amik hálóként vannak a kézfejemen szinte felszívódtak! Mindenképpen updatelek arcra milyen, de ezt muszáj volt leírnom :D

Illatra egy clinique- és egy ócska avonos parfüm keveréke, nem ellenszenves :-)

Na, hát így egy napos használat után nem vagyok már úgy elájulva tőle. Jár az egy csilla levonás. Ahogy valaki írta itt korábban: este, arctisztítás után is kipróbáltam, akkor azért már látszott, hogy nem csodaszer. Gyorsan felszívódott, de nem értem el olyan hatást, mint a kezem fején (biztos nagyon száraz volt már a bőröm ott és már akármit kentem volna rá, csodaként hat). Aztán reggel arctisztítás, kence fel és rá alapozó (szérumos amúgy). Délre ugyanúgy átfénylett az orromon, talán a homlokomon nem annyira. A pirosítót semmivel nem tartja meg jobban, talán kicsit jobban fent marad az alapozó, de erre nem vennék mérget.
-nagyon gyosran felszívódik, nem zsírosít, de a a zsíros bőrűeknek nem ér majd semmit, ugyanúgy átfénylik a smink, ahol száraz a bőröm ott szépen tartja az alapozót

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Illatra egy clinique- és egy ócska avonos parfüm keveréke, nem ellenszenves :-)

bianka90

2017. január 13.

Könnyű krém, ami nagyon fontos nekem mert sok krémtől elkezd izzadni a bőröm a smink alatt... Ebből egészen pici kell, hogy szépen lehessen rá dolgozni és pont annyira hidratál amennyire smink előtt kell és hamar beszívódik. Akciósan vettem a Rossmannban, abszolút megérte.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.