KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

Nivea Visage Make Up Starter
Ár: 1000+postakts. , Eladó: korcsmarosbianka
Állapot: párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Előre utalás után postázom is.
Ár: 1200 Ft , Eladó: pilluska
Állapot: Egyszer használtam. , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
lbaby

2017. május 24.

Nekem eddig minden alapozó alatt tökéletesen megfelelt, nem fénylett át a bőröm, a felkenés után puha, selymes érzetet ad.

lbaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

lill24

2017. május 14.

Én nagyon szeretem, bár az első primer amit próbálok, így nincs viszonyítási alapom. Hamar beszívódik, tényleg könnyebb utána sminkelnem, jobban eloszlik, hidratál. Néhol sajnos darabokba lehámlik, de lehet, hogy oda én kentem többet, vigyázni kell, hogy nagyon vékony rétegben használjuk.

lill24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Nelli95

2017. május 12.

Másodpercek alatt beszívódik, nagyon puha lesz utána a bőröm :)

Nelli95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Másodpercek alatt beszívódik, nagyon puha lesz utána a bőröm :)

Bebek

2017. május 7.

Nekem borzasztó bőröm van. Tág pórusú, T vonalban és az orcákon durván zsíros.
Reggel habzó arclemosóval megmosom az arcom, szárazra törlöm, aztán bekenem ezzel a krémmel. Tetszik, h könnyű, géles állaga van, a bőröm pikk-pakk beszívja és máris lehet sminkelni. Maybelline hab állagú alapozót használok, nagyon szépen tudok a Niveára sminkelni vele.
Én elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az bőröm sokkal később fénylik át, mint nélküle. Tartottam tőle a vélemények alapján, de pozitívan csalódtam. :)

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Nekem borzasztó bőröm van. Tág pórusú, T vonalban és az orcákon durván zsíros.

Cosette

2017. május 6.

Alap járaton nagyon szeretem a Nivea termékeket. Ennek is már felét elhasználtam, szóval eléggé kitapasztaltam, hogy ez egy kivétel. A leírás szerint gyorsan felszívódik, hát nálam nem. Kb. 10 perccel a felkenés után el is kezdhetek sminkelni, de a folyékony alapozó, akár kézzel/szivaccsal/ecsettel viszem fel, elkezd lejönni vagy inkább fel se lehet rakni. Kukacosodik tőle az alapozó, lehetetlen felvinni, nagyon sok fejfájást okoz. Egyedül talán púdert lehet vele használni, de hamar átfényesedik. Csalódás volt, nem veszem újra.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Evelyn31

2017. május 4.

Glamour napokon jutottam hozzá.Első használat után rá kellett jönnöm,hogy túl sokat vittem fel belőle az arcomra :( és ez látszott a sminkelés közben. Az én bőrömre kevés is elég belőle. Nekem eddig bevált,az illata kellemes számomra,gyorsan be is szívódik...de mint rájöttem a kevesebb jobb belőle. :)Nem okozott semmilyen gondot a bőrömön....bár még nem használtam olyan sokat,hidratálását tekintve eddig jónak mondanám de jövök egy up dattel. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

nusi96

2017. április 28.

Nem vált be :( Maszkosnak éreztem az arcom felkenés utén s őszintén szólva már az illatával sem vett meg ez a krém. Nekem túl parfümös. Továbbá tartalmaz valamit, amit az arcom sem kedvel s kipattogtam tőle.

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Dius1991

2017. április 23.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a krém, egyik alapozómmal sem működik jól, pedig többfélével kipróbáltam. Külön negatívum még, hogy nagyon gyorsan átfényesedik utána az arcom, pedig rendszeresen púderrel fixálom még a sminkem. Próbáltam szeretni, de nem tudom. Szerencsére féláron vásároltam a Glamour-napokon, de a majdnem teljes tégellyel még nem tudom, hogy mihez kezdek.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Krisztinaia

2017. április 17.

Igazából első hidratálóm, most kezdek alapozó előtti ápolással foglalkozni.
Nem rossz kis kence, bár többre számítottam.
Gyorsan beszívódik, kellemes az illata.
Első alkalommal kicsit csípett.
Szebb így a bőröm, de ha úgy a felénél járok majd a tégelynek, kipróbálnék valami mást, natúr terméket. Az összetevők nem fogtak meg.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Igazából első hidratálóm, most kezdek alapozó előtti ápolással foglalkozni.
Nem rossz kis kence, bár többre számítottam.
Gyorsan beszívódik, kellemes az illata.
Első alkalommal kicsit csípett.

Catwoman94te

2017. április 14.

Sziasztok. Konnyu allag,jo illat,a sminket megtartja. Szerintem nagyon jo, es a bőröm sem zsirosodik tole. Primer kremnek is jo es hidratalas szempontjabol is. :)

Catwoman94te
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.