KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

Nivea Visage Make Up Starter
Ár: 1000+postakts. , Eladó: korcsmarosbianka
Állapot: párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Előre utalás után postázom is.
Ár: 1200 Ft , Eladó: pilluska
Állapot: Egyszer használtam. , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
heni91

2017. március 22.

Pihe-puha bőrt varázsol és végre nem hámlik az orrom. :) Szerintem megéri kipróbálni és használni is! :)

heni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Lhoruraii

Korcsoport: < 18
2017. március 19.

Nagyon jól elfedi a pórusokat. Eddig sima hidratálóra sminkeltem, de mostantól csak ez

Lhoruraii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 19.

raczjulia

2017. március 18.

Remek hidratálókrém! Nagyon hamar beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után zsíros érzetet és az alapozóm is több ideig marad az arcomon, puha és selymes lesz az arcom a felvitele után. Nem alakultak ki pattanásaim, mint régebben más nivea krémtől. Ennél jobb hidratálót tuti, hogy nem találnék! Biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

f.eniko

2017. március 13.

Nekem nagyon bevált ez a termék😊 Hamar beszívódik a bőrbe, könnyen és gyorsan lehet rá sminkelni, mindennapi használat mellett sem okoz pattanásokat🙂 Valószínű újra fogom majd venni, ha elfogy👌

f.eniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

zsofia960217

2017. március 12.

Zsíros bőrömnek megfelelő, hamar beszívódik, selymes lesz tőle a bőröm. Azonban a mennyiséggel vigyázni kell, ha sok, akkor nem lehet rá sminkelni, lepereg.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Macska27

2017. március 7.

Akciósan vásároltam meg ezt a krémet. Úgy érzem, soha sem fog elfogyni...nem venném újra. Ha nagyon picit használok belőle, akkor tényleg egy perc alatt beszívódik, selymes lesz tőle a bőröm felvitel után és jól lehet rá sminkelni. Ha viszont nem találom el a mennyiséget és többet kenek az arcomra, akkor le morzsolódik a Bb krémmel együtt. A hidratálása sem megfelelő. A vízhiányos, kiszáradásra hajlamos bőrömön piros, száraz foltok jelentek meg. Pattanásokat nekem nem okozott. Ami még számomra zavaró, a krém túlzottan parfümös illata.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

alexandraporcelain

2017. március 5.

Nekem a zsíros bőrömre nagyon jó, a nap végére nem lesz zsíros az alapozó a homlokomon, gyorsan beszívódik, újravevős.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

smgyzsuska

2017. március 1.

Hamar beszívódik és finom illata van, de másra nem jó. A száraz bőrre való van meg, mindent csinál csak nem hidratál, ráadásul kukacosodva jön le a bőrömről! Ez eléggé zavaró és nagyon meglassítja az arcápoló folyamatomat, úgyhogy kidobtam

smgyzsuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Snowflake96

2017. február 26.

Nekem nagyon nem jött be, nem is szoktam használni. Az elején még próbálgattam, de a hidratáló hatása se volt elég (talán nyáron még elmenne), de a legnagyobb problémám vele az, hogy nem szívódik be rendesen. Egy réteget hagy maga után, ami "lehámlik", ha hozzáérek az arcomhoz. És nem csak közvetlenül használat után, hanem 1 vagy több óra múlva is. Így meg egyáltalán nem tudok rá sminkelni, mert csúnya lesz. Egy make-up starter nevű terméktől meg nem ezt várnám.
De ha nem sminkelek se jó, mert egyrészt kevés a hatása, másrészt meg érzem, hogy van a bőrömön vmi és ez elég zavaró.
Nem dobtam ki, de csak ott áll a szekrényben már több mint fél éve. Most is csak azért jutott eszembe, mert ott pakolásztam.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

messalinam

2017. február 25.

Az egyébként is vízhiányos,rendkívül száraz arcbőrömet szinte lehetetlen a téli időszakban szépen sminkelni,mivel mindig látszanak a száraz foltok. Kb egy hónapja kezdtem el használni ezt a primert és csodát nyilván nem tett,de lényegesen szebben el tudom dolgozni az alapozómat a használatát követően és határozottan tartósabb is így a felvitt smink. Az állaga nagyon könnyű,hamar beszívódik. Szóval csodaszernek nem nevezném,de jó élmény az arcomnak,így jár a 4 csillag!

messalinam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.