KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Testápoló a rózsa és az argánolaj érzéki keverékével

Felnyitás után körülölel a rózsa, a gyöngyvirág, a szegfű és az ilang-ilang könnyed illata. Ha becsukod a szemed, biztos megérzed a rózsás púder illatot és a fák aromáját, amelyek gyönyörűen kiegészítik a virágos alapillatot.

Az értékes argánolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bloggie

2017. december 15.

Könnyen beszívódik, de sokat kell kennem belőle. Eleve is csak 200 ml az egész, ahhoz képest drága nagyon. Fincsi rózsás illatú, a megszokott Nivea illat is kivehető mellette.

bloggie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

marcsi1233

2017. december 14.

Lotion állag, amit szeretek, kézre kenve is gyorsan felszívódik, finom illat, kicsit borsos árú, amiatt nem venném újra. Pumpás kiszerelés nagyon tetszik!

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Barbossa86

2017. november 8.

Nekem a rozsahoz semmi koze,...utalom az osszes rozsa illatu termeket,ellenben babahintopor illat az van,egybol beleszerettem!!!:)
Egyszeruen imadom,selymes pihe-puha bort varazsol,nem ragacsos ami nagyon fontos szempont,isteni cucc!

Barbossa86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Zsozs

2017. október 26.

Eleinte nagyon-nagyon szerettem! Tökéletes volt az állaga, az illatát szabályosan imádtam, megfelelően hidratált, egy szóval csinált mindent ami kellett. Viszont egy idő után (kb. 1 hónap) aprócska felömlés-szerű pontok jelentek meg a combomon amik hamarosan viszkettek is. Mivel ezt az egy új terméket használtam abban az időben, így gyanússá vált,hogy Ő lesz a probléma..azóta eltelt egy hónap ameddig nem használtam a terméket, és elmúltak a pontocskák. Így sajnos, fájó szívvel de meg kell váljak tőle.

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Sz. Csilla

2017. október 5.

Nagyon fincsi illata van, jól hidratál hosszú fürdőzések mellett is és szuper a pumpás kiszerelése! Nem hagy ragacsos érzetet tényleg, pedig a jól hidrataló krémek azért picit lassabban szoktak beszívódni. Ez egy nagyon jó kis termék!

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

sarahsbeautyblog

2017. október 1.

Imádom! Nagyon kellemes, nem tolakodó rózsa illata van, amely sokáig érződik. Jól hidratál, bár akinek száraz a bőre, lehet ez kevés lesz, télen lehet én is "tartalmasabbra" váltok. Dm-ben kuponnal betáraztam belőle:)

sarahsbeautyblog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

mayernoemi

2017. augusztus 31.

Az illata nagyon jó,gyorsan beszívódik,könnyű nem kelt nehéz érzetet,pihe-puha bőrt hagy maga után-

mayernoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

mizantrop

2017. augusztus 15.

Kiváló testápoló, extra gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata pedig isteni!

mizantrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Daisyyy

2017. augusztus 10.

Nagyon jól eltalálták ezt a szériát, másik illatban akartam, de csak ez volt, amit egyáltalán nem bánok. Kellemes az illata, a kiszerelése kifejezetten a kedvencem, nagyon szeretem a pumpás termékeket, és az olajos állaga miatt rendkívüli hidratálást nyújt, meg fogom venni a másik két illatban is. Imádom a Nivea termékeket, úgyhogy nem is tudok 5 csillagnál kevesebbet adni. :)

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Helene

2017. augusztus 9.

Sajnos elfogyott a boltban Cseresznyevirág & Jojobaolajos, így erre eset a választásom. Csak az argánolaj miatt akartam kipróbálni. Az illata enyhe rózsa illat, ami annyira nem jön be nekem.. Viszont ez is ugyanúgy gyorsan beszívódik és jól ápolja a normál bőrömet, mint a cseresznyés&jojobás társa, így. nyárra tökéletes!

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak