KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

A szérum formulája feszesebbé teszi a bőrt és erősíti a szerkezetét. Továbbfejlesztett, 3D-s komplexe bizonyítottan javítja a bőr tónusát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

karli

2014. november 24.

Ennél a krémnél egy jobb testápoló többet ér, és jobban feszesít. Az összetevői sem túl szépek, rögtön a második az alcohol, ami szárít, háromféle szilikon, és a sok parabén. Sokkal jobb összetevőjű krémek vannak a piacon!

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Jennyke

2013. január 29.

Erősen elhitettem magammal,hogy használ,de egyébként ezért tényleg kár kidobni a pénzt.Inkább akkor már egy drágább,de hatásos feszesitőre költsétek.

Jennyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

bogárkabogárka

2012. október 17.

Kipróbáltam párszor, de nekem valahogy nem volt türelmem használni. Mondhatnám, hogy azért, mert még a koromból fakadóan nincs rá túl nagy szükségem, de ez nem igaz. Úgy értem...az ápolás, megelőzés szerintem jobb, mint ha már akkor kezdesz el valamit használni, ha nagyon szükséges. Egy szó mint száz, velem van a baj. És mivel nem használtam csak tényleg néhányszor, ezért a hatását sem igazán tapasztaltam.
Viszont múltkor a kezem ügyébe került és megkérdeztem anyukámat, nem akarja-e kipróbálni. Rábólintott és egy hét múlva, mikor rákérdeztem, azt mondta, tényleg jó, használ neki! Valami olyasmit mondott, hogy olyan, mint egy láthatatlan melltartó, valahogy megemeli, amit kell... :)
Szóval most az ő nevében pontozok.

bogárkabogárka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Szóval most az ő nevében pontozok.

2012. szeptember 14.

A kép és a leírás alapján nem derül ki, de a csomagolást nézve ez a mellfeszesítő termék, amit nyugodt szívvel merek ajánlani bárkinek. Nekem elég sokáig kitart, nem kell belőle sokat használni és ha napi 1-szer használom, már egy hét múlva látszik az eredmény. Egyébként én csak a melleim alsó részére kenem, mivel ott kell, hogy feszesítse a bőrt, a dekoltázsra inkább arckrém, vagy testápoló is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Sephira

2012. január 27.

Én nem éreztem úgy hogy hatásos lenne, bár lehet ahhoz hosszabb ideig kellene használni, na már most a használat szerint naponta kétszer kell alkalmazni, viszont egy flakonban nagyon kevés van és az is nagyon drága a mennyiséghez képest. (És az illata is erős és émelyítő, másnap reggel is érzem a felsőimen).

Sephira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

noxibaba

2011. március 31.

Nagyon jó termék, hatásos az biztos. Csak kár, hogy kevés van benne és ennyiért drága.

noxibaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Narancssárga.