KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mercike44, az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Gyengéd balzsam a száraz, érdes bőr védelemére, hidratálására és táplálására. Ideális az ajak, a könyök, a körömágybőr, a sarok és más száraz bőrfelület ápolására. Zamatos kókuszillattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
szanika

2017. január 12.

Ajakbalzsamnak szerettem volna használni, arra abszolút nem jött be. Imádom a kókusz illatot, ennél a terméknél nagyon nem találták el az illatot. Nem mondom, hogy semmi köze a kókuszhoz, de nekem elviselhetetlen, zavaró, kellemetlen, viselhetetlen maga az illata(szaga). Az állaga nem annyira testes, mint amire számítottam. Nem sok mindent csinált a számmal, hidratálást nem kaptam tőle. Sőt inkább kb. kiszárította mégjobban, gyakran újra kellett kenni. Nem szívesen viseltem ezek miatt, de a szaga volt a fő bajom. Emiatt a fiókom mélyén landolt.
Most jutott eszembe, hogy van ilyenem és itt látom, hogy körömágybőr és könyök szárazságra is be lehet vetni. Mivel nem szeretek semmit kidobni így el fogom kenegetni, körömágybőrre nem lehet olyan rossz, bár a szagával még ki kell békülnöm. Na meg a párom könyöke is megkíván néha egy kis krémezést, arra is ki fogom próbálni.
Ajakbalzsam hatása nálam 1 csillagot ér, na meg a szaga... De a könyök és körömágy miatt adok neki 2-őt.
Nyögve nyelősen csak el fog fogyni mihamarabb...

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Nyögve nyelősen csak el fog fogyni mihamarabb...

trisztan

2017. január 12.

Csak éjszakára használom ajakápolónak, és azóta a mostani hideg, szeles idő ellenére sem cserepesedik ki az ajkam napközben. Annak ellenére, hogy nem szeretem a túl kókuszos termékeket ennél most ez nem gond.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 12.

Gotiii

Korcsoport: < 18
2017. január 8.

Én is hasznaltam már ilyet, nekem őszintén nagyon erőteljes volt az illata ezért nem szerettem, de a hidratáló hatása tagadhatatlan.

Gotiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 8.

queenofhearts

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Nagyon-nagyon szeretem. Minden szempontból bevált.

queenofhearts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon-nagyon szeretem. Minden szempontból bevált.

laracroft

2016. december 18.

Szerintem nekem minden fellelhető illatban megvan, nagyon szeretem! Ajakápolónak használom, nagyon szépen hidratál és nem okoz hozzászokást sem.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Számomra végtelenül kellemes volt az illata,az elején szépen hidratált nem volt vele gond.
Utána a hosszabb idejű használat után elkezdett rászáradni a számra és rétegekben "levedleni",meglehetősen fura volt. Semmilyen más terméknél nem tapasztaltam. Kár érte.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Csipetke

2016. október 25.

Az illata nem rossz de amúgy nem használom semmire.katasztrófa bármit is kiszedni ebből a tégelyből.nekem az állaga sem tetszik.Tudom,hogy nagymamáink erre esküsznek és szuper.De nekem akkor sem tetszik ez a termék.A tégely maga szép de nekem a formája sem tetszik.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Metal

2016. október 23.

Teljes áron nem venném meg a terméket,mert ugyan azt elvégzi mint bármely más ajakápoló (akár egy sima vazelin is).
Ajakra használom,elvégzi a dolgát,illata gyenge volt kibontáskor.
Pár hónap leforgása alatt megbüdösödött.
Ecsettel jobban szeretem használni mint ujjal,mert idegesít ha bemegy a körmöm alá a balzsam.

Metal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Ajakra használom,elvégzi a dolgát,illata gyenge volt kibontáskor.
Pár hónap leforgása alatt megbüdösödött.

CataKatinka

2016. október 8.

Nagyon szuper kis termék, én ezeket még nagyon akciósan vásároltam és úgy kb 500 Ft/db volt, így nagyon megérte, az ajkaimra és a könyökömre szoktam használni ami sajnos sokszor kiszárad az ekcéma miatt és ez rendbe teszi, mondjuk kicsit ragacsos de ezért nem vonok le, a többi gyümölcsös illat is nagyon tetszik.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

marcsi963

2016. szeptember 10.

ajkaimra használom ősszel/télen, szerintem szuper :)

marcsi963
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

ajkaimra használom ősszel/télen, szerintem szuper :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate