Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aphrodite9

2018. szeptember 10.

sminkes rakta rám, de borzasztó volt. 01 pec múlva oxidálódott és sárga lett a fejem. A pattanásos bőrömet meg szétmarta...én nem is tudom, hogy ebben mi lehet. Amint hazaértem töröltem is le a sminkes munkájáz, mert ez az alapozó szétcsíptee a bőröm és mikor lemostam a nyugtató lemosómmal akkor láttam meg, hogy az alapozónak hála nagy vörös foltok lettek az arcomon........

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

petrusspajti

2018. augusztus 8.

Én volnék az egyetlen, akinek nem jön be? Nagyon sötét a legvilágosabb árnyalat is, sajnos nem is tartós, pár óra után, mintha eltunne az arcomról, pedig nem szoktam fogdosni, piszkálni. De ami a legjobban aggaszt, hogy fullad meg a bõrom alatta, alig várom mindig, hogy leszedjem. Nagyon nem lettünk barátok:(

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Imádom! Színházi munkám során bukkantam rájuk a smink szobában. Természetesen hallottam mennyire csodálják,így beruháztam rá egy maszkmester boltban. Imádom!!! Több rétegben is gyönyörű,rengetegen kérdezik hogyan csinálom,hogy nem látszik hogy rajtam lenne. A fedése BRUTÁLIS. Természetes szín,az állaga tökéletes. Megmentette az életem.

Afrusshercegnoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

AMINACICA

2018. június 28.

Nagyon magas fedésű vízálló alapozó.
Nagy bőrhibákra kiváló .
Pumpás kiszerelése miatt könnyen adagolható .
Csak ajánlani tudom

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Nagyon magas fedésű vízálló alapozó.
Nagy bőrhibákra kiváló .
Pumpás kiszerelése miatt könnyen adagolható .
Csak ajánlani tudom

Nittuska

2018. április 23.

Hát nekem ez az alapozó nem igazán vált be.
A legvilágosabb árnyalat is kicsit sötét és sárgás, nagyon sárgás -_-
A másik a tartóssága.......hát én nedves blenderrel szoktam felvinni, de már 1-2 óra után nagyon csúnyán mutatott rajtam és hamar kopott. Nem értem h miért. Pedig télen használtam, nyárra szerintem úgy olvadna le rólam.
Eddig 2 mondhatni igen drága alapozóm volt.
Ez. És az Estée Lauder Double Wear Light, de egyik sem jött be.
Tényleg nem kísérletezem tovább, maradok a Revlon colorstay alapozónál. Az 3 ezer körül szokott lenni (akciósan) de tartós és a színe is passzol, és irritációt sem okoz.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hát nekem ez az alapozó nem igazán vált be.
A legvilágosabb árnyalat is kicsit sötét és sárgás, nagyon sárgás -_-
Eddig 2 mondhatni igen drága alapozóm volt.
Ez. És az Estée Lauder Double Wear Light, de egyik sem jött be.

Kingagida

2018. március 5.

Tökéletes alapozó. Évek óta, ezt a terméket használom, persze megpróbálkozom más alapózóval is, de őszintén? Nem tudom minek! Nagyon megéri az árát, mert minimum egy évre elegendő! Hozzáteszem napi szinten használom!
Általában ecsettel viszem fel, de nyáron a könnyedebb tesztúra érdekében egy nedves szivacs/blender segítségével könnyen viselhető hatást érhetünk el.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Drágának tűnhet elsőre, de amikor azt látod, hogy még mindíg nem fogyott el, és még mindíg nem fogyot el :)) nincs miről beszélni.

Kingagida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

pocoknyuszi

2018. január 2.

Én imádom ezt az alapozót... a negyedik üveggel használom a 0-ás árnyalatból. Körülbelül egy évre elég, úgy, hogy mindennap használom (ebből is következik, hogy több, mint 4 éve törzsvásárlója vagyok). Én nem vettem észre hogy rontott volna a bőröm állapotán, pedig nagyon régóta és folyamatosan használom. Ha épp tiszta pattanás mentes az arcom, akkor vékonyabb rétegben vízes kézzel viszem fel... olyankor teljesen egybeolvad a bőrszínemmel... ha kicsit problémásabb formában vagyok akkor közvetlenül az arckrém után kérnem fel. Nem mondanám, hogy maszkszerű hatást adna, sokszor megdicsérik milyen szép a bőröm és amikor megjegyzem, hogy alapozó van rajtam akkor meg csak megy a hitetlenkedés, hogy észre se vették. Nem ül meg a “ráncaimban”, elég jól kitart... bár oda kell figyelni, mert nekem könnyen lejön, van, hogy javítást igényel a nap folyamán, de után púderezést biztosan kell csinálnom a zsíros bőröm miatt. :/ Ennek ellenére imádom, biztosan továbbra is ezt fogom venni.

pocoknyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

petrahkiss

2018. január 1.

Egyelőre csak a kisebbik kiszerelést vettem meg, mert nem tudtam mit várjak tőle, de eddig nagyon szeretem!! Folyékony állagú, ellenben meglepően könnyen eldolgozható ecsettel. Nekem 2-3 nyomás elég szokott lenni az egész arcomra, szerintem elég vékonyan felvinni ahhoz, hogy szépen fedjen. Hétköznapokra is nyugodtan lehet használni, hidratálóval keverve! :)

petrahkiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

rubinell

2017. október 9.

Ár-érték arányban a legjobb alapozó a Le Tent testvérével együtt. Hétköznapra nem, vagy nagyon ritkán használom, de ha megyek valahova biztosan ezért nyúlok. Megbízható, tökéletes a színe (mindkét családból megtaláltam a nekem passzolót) és egyátalan nem szükséges "ránéznem", hogy minden rendben van-e. Onnantól, hogy felkentem, odáig, hogy lemosom tökéletes. Kibírja a hideget, meleget, izzadást, táncolás, puszikat és mindent. Anyukám kozmetikus, így professzionális alkalmazása is tesztelt. Tökéletes. Tessék kipróbálni! :D

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Vica75

2017. október 4.

A boltban le akart beszélni a sminkes lány a maszk hatásra,ráncokba beülésre hivatkozva. A Tent változatot ajánlotta inkább. Az állagát megnézve ragaszkodtam ehhez, csak a szín kiválasztásában kértem segítséget.Magában egy színt sem láttam jónak, azt hittem keverni fogja,jó eladóként rögtön kettőt eladott volna. Amit ajánlott,magamtól soha nem vettem volna meg,de a mellkasom bőréhez viszonyítva tényleg igaza volt. Már egy napot rajtam volt,szóval nem maszkos,nem ül be a ráncokba,nem nehéz, könnyű használni.Csak a bronzosítóm olvad vele egybe :/.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0