KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: 6000 , Eladó: dundee91
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, előre utalással
Ár: 5000- , Eladó: Ita
Állapot: 1 szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Bp Westend hétvégén vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kingagida

2018. március 5.

Tökéletes alapozó. Évek óta, ezt a terméket használom, persze megpróbálkozom más alapózóval is, de őszintén? Nem tudom minek! Nagyon megéri az árát, mert minimum egy évre elegendő! Hozzáteszem napi szinten használom!
Általában ecsettel viszem fel, de nyáron a könnyedebb tesztúra érdekében egy nedves szivacs/blender segítségével könnyen viselhető hatást érhetünk el.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Drágának tűnhet elsőre, de amikor azt látod, hogy még mindíg nem fogyott el, és még mindíg nem fogyot el :)) nincs miről beszélni.

Kingagida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

pocoknyuszi

2018. január 2.

Én imádom ezt az alapozót... a negyedik üveggel használom a 0-ás árnyalatból. Körülbelül egy évre elég, úgy, hogy mindennap használom (ebből is következik, hogy több, mint 4 éve törzsvásárlója vagyok). Én nem vettem észre hogy rontott volna a bőröm állapotán, pedig nagyon régóta és folyamatosan használom. Ha épp tiszta pattanás mentes az arcom, akkor vékonyabb rétegben vízes kézzel viszem fel... olyankor teljesen egybeolvad a bőrszínemmel... ha kicsit problémásabb formában vagyok akkor közvetlenül az arckrém után kérnem fel. Nem mondanám, hogy maszkszerű hatást adna, sokszor megdicsérik milyen szép a bőröm és amikor megjegyzem, hogy alapozó van rajtam akkor meg csak megy a hitetlenkedés, hogy észre se vették. Nem ül meg a “ráncaimban”, elég jól kitart... bár oda kell figyelni, mert nekem könnyen lejön, van, hogy javítást igényel a nap folyamán, de után púderezést biztosan kell csinálnom a zsíros bőröm miatt. :/ Ennek ellenére imádom, biztosan továbbra is ezt fogom venni.

pocoknyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

petrahkiss

2018. január 1.

Egyelőre csak a kisebbik kiszerelést vettem meg, mert nem tudtam mit várjak tőle, de eddig nagyon szeretem!! Folyékony állagú, ellenben meglepően könnyen eldolgozható ecsettel. Nekem 2-3 nyomás elég szokott lenni az egész arcomra, szerintem elég vékonyan felvinni ahhoz, hogy szépen fedjen. Hétköznapokra is nyugodtan lehet használni, hidratálóval keverve! :)

petrahkiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

rubinell

2017. október 9.

Ár-érték arányban a legjobb alapozó a Le Tent testvérével együtt. Hétköznapra nem, vagy nagyon ritkán használom, de ha megyek valahova biztosan ezért nyúlok. Megbízható, tökéletes a színe (mindkét családból megtaláltam a nekem passzolót) és egyátalan nem szükséges "ránéznem", hogy minden rendben van-e. Onnantól, hogy felkentem, odáig, hogy lemosom tökéletes. Kibírja a hideget, meleget, izzadást, táncolás, puszikat és mindent. Anyukám kozmetikus, így professzionális alkalmazása is tesztelt. Tökéletes. Tessék kipróbálni! :D

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Vica75

2017. október 4.

A boltban le akart beszélni a sminkes lány a maszk hatásra,ráncokba beülésre hivatkozva. A Tent változatot ajánlotta inkább. Az állagát megnézve ragaszkodtam ehhez, csak a szín kiválasztásában kértem segítséget.Magában egy színt sem láttam jónak, azt hittem keverni fogja,jó eladóként rögtön kettőt eladott volna. Amit ajánlott,magamtól soha nem vettem volna meg,de a mellkasom bőréhez viszonyítva tényleg igaza volt. Már egy napot rajtam volt,szóval nem maszkos,nem ül be a ráncokba,nem nehéz, könnyű használni.Csak a bronzosítóm olvad vele egybe :/.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

beautyn16

2017. szeptember 2.

Egy hosszantarto, kozepes fedesu, inkabb matt, de ude finish-t ado alapozorol van szo. A legtobb borhibaval elbanik, beauty blenderrel és ecsettel is tokeletesen eldolgozhato, tenyleg konnyu a hasznalata. Mind hetkoznapokra, mind alkalmakra tokeletes alapozo. En nem tapasztaltam azt, hogy nehez viselet lenne, nincs maszkhatas sem. Azonban a megfelelo alahidratalasra oda kell figyelni. + tipp: hidratalo kremmel keverve annak is egy tokeletes termek lehet akinek esetleg nehez a viselete, igy egy konnyed, de eleg eros fedesu bb kremhez hasonlo allagot lehet elerni vele. Ar ertek aranyban is megfelelo. Nem szeretnem tovabb ragozni, nekem ez az egyik legnagyobb kedvencem!!! :) 5****

beautyn16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Reni39946

2017. augusztus 22.

Hosszantartó alapozó, amit könnyű használni. Problémás a bőröm, magamon is kipróbáltam és nem kellett csalódnom. Főként alkalmi sminkekhez szeretem használni, de magas fedése miatt hétköznapokra soha nem tenném fel.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

802058

2017. július 31.

Nagyon könnyen el lehet dolgozni, kicsit világosabb színt sikerült vennem belőle, de miután felvittem nem ütött el a szín. Aknéra pattanásra hajlamos az arcom, nem hozott elő többet. Nekem közepesen fed.

802058
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

maow

2017. június 15.

Sminktanfolyamon használták rajtam többször is, amikor modell voltam, és nagyon megtetszett. Közepes fedésű, matt finisű, a legvilágosabb árnyalata porcelánbababőrt eredményez a fehér bőrömön, tartós, és még az ára is nagyon kedvező. Előtte érdemes aláhidratálni.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Pearfool

2017. június 2.

Nagy várakozások után hozzám is megérkezett ez az alapozó. Sajnos nem tudta hozni a hozzá fűzött reményeket, az orromnál és a szemöldököm között bármit teszek, bármennyire aláhidratálok, bármilyen technikával viszem fel, rettenetesen kiemeli a száraz részeket, soha nem találkoztam még ilyennel, de zsíros bőrű lányoknál valószínűleg nem jelent majd problémát. Ezeken a részeken muszáj kevernem más alapozóval ha használni szeretném. Az arcom többi részén tökéletesen fed, építhető, nem kelt túl mű hatást, mivel kicsit átfényesedik, fotózásokhoz tökéletes. 100 mili pedig egy életre is sok, nagyon kevés kell belőle. Lényegében jó alapozó, de száraz vagy normál bőrűeknek nem ajánlanám mert nagy csalódás lesz, zsíros bőrre tökéletes. Így keverve elhasználgatom, de nem venném újra.

Pearfool
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0