KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. december 28.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490  Ft

Hatásos vitaminok és növényi alapú hatóanyagok szabadalmaztatott elegyét tartalmazza, ami halványítja a pigmentfoltokat és segít a sugárzó, fiatalos bőrfelszín elérésében. Könnyű, selymes állaga azonnal ragyogást ad a bőrnek, míg a benne lévő bőrregeneráló és antioxidáns összetevők harcolnak a bőröregedés látható jelei ellen. Rendszeres használat fényvédővel kiegészítve elhalványítja a pigmentfoltokat és megelőzi újabbak keletkezését.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, pigmentfoltok esetén
  • Halványítja a makacs foltokat
  • Egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 11 490  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zseni

2017. június 30.

en nem folthalvanyitasra hasznalom, hanem siman a ragyogasfokozo hatasaert, es abban tenyleg verhetetlen. mar egy hasznalat utan lehet valtozast latni, es hosszu tavu hasznalataval puhitja, vilagositja es egysegesiti az arcbort. mar ketszer ujravettem, es biztos,
hogy meg tobbszor is fogom!

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

hogy meg tobbszor is fogom!

lysza1985

2015. március 28.

2 deluxe minta után semmi folthalványító hatást nem észleltem, hámlasztás mellett

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Trixi

2014. április 29.

Nekem nincsenek pigmentfoltjaim, ezzel kapcsolatos hatásáról nem tudok nyilatkozni. A szemkörnyékemet ápolom ezzel a krémmel, a gyöngyházas fény látszólag szépíti a szemkörnyékem, de sajnos maradandó hatásról nem tudok nyilatkozni, sem a szemkörnyéki sötétebb bőr nem világosodott, sem a ráncaimon nem változtatott néhány hét használat után. A teljes arcomra és nyakamra esténként szoktam felkenni, felváltva a Resist light szérummal. Szép selymes, matt a bőröm tőle, valamennyire hidratálja is, és nem érzem szilikonosnak az arcom utána. A Resist light hatása sokkal inkább tapasztalható a bőrömön, de bízom benne, hogy ez a Brightening szérum hosszú távon hozza majd meg az eredményt. Ha más nem is történik, talán pigmentfoltjaim nem lesznek a jövőben sem. Egyelőre látványos változás tehát nincs, de bízom Paula krémjeiben, és ártani biztosan nem árt.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 29.

Októberi Lány

2014. április 26.

Nagyon megszerettem. A "RESIST Super Antioxidant Concentrate Serum"-ot próbáltam eddig, mint folthalványítót, a BHA-s (szintén Paula, 2%) hámlasztó mellé, de az nagyon sűrű, víz nincs is benne, csak szilikon... Egy idő után kifényesedett és kiszáradt arc lett belőle, igaz, nem is vittem túlzásba mellette a hidratálást, de valahogy úgy vagyok vele, hogy nem szeretek több krémet egymás fölé kenegetni, meg még rá is sminkelni... Szóval ennek is adtam egy esélyt.
Igazán kellemes, hamar beszívódó, kicsit gyöngyházfényű krém. A minta, ha nagyon beosztom 4, ha nem annyira 3, ha igazán kényeztetem magam, akkor 2 alkalomra elegendő, beissza minden cseppjét a bőr, nehéz túlzásba vinni. Alapozni tudtam rá szépen, de az Alterrás BB-m kukacosodott tőle, szóval a vakolat típusától függ szerintem ez a dolog...:) Azt figyeltem meg, sminkkel vagy anélkül is, hogy mattabb tőle sokkal a bőröm, estig szinte alig fényesedik ki az arcom, úgyhogy én nappalra bátran ajánlom. Hatása a BHA mellett is látszik, kicsit gyorsabban halványodnak a rettentő patis hegeim. Apropó, nem "rügyeztem ki" tőle, szerintem abszolút kompatibilis az érzékeny, zsíros, pattanásos bőrrel. Hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, na ez nem igényel semmilyen plusz krémezést.
Még valami: Cosmio-s zöld tea "hidrolátum"-ot, vagyis tulajdonképpen virágvizet használok tonikként előtte, szerintem ez is hozzájárul a fent említett hidratált, kevésbé csillogó bőrhöz, és még nyugtat is, meg gyulladáscsökkentő, stb.
Nekem bevált, bár az árát nagyon húzósnak találom, még a minta rendelgetés is jobban megéri szerintem, árban úgy kedvezőbb, mint a teljes (30ml) kiszerelés. De hát a minőséget meg kell fizetni, mese nincs. Ha lenne benne fényvédő is, mindent vinne. Ez az egy hiányzik belőle, ettől még jár az 5 csillag.

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

vds

2013. július 2.

nagyon kellemes textúrájú, könnyen beszívódó és gyönyörű gyöngyházszínű "krém" :-) mintám volt belőle, 4 használatra volt elég, így a véleményem kevéssé releváns. kéne nekem egy folthalványító szérum, lehet, hogy megveszem teljes kiszerelésben. az a "baj", hogy Paulának annyi szuper(nek tűnő) cucca van, hogy nem tudok választani.

vds
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 2.

PaperMama

2013. június 5.

Mintám volt belőle, nekem ez 3 alkalomra volt elég. Ennyi idő alatt nyilván nem tudja kifejteni igazán a hatásait, de amit ez idő alatt megállapítottam:
A krém maga valahol a krém és a gél között van, nem túlságosan tömör de nem is folyós. Természetes fényben megnézve gyöngyházasan irizál (???), nagyon enyhe illata van (alapból illatmentes). Hidratáló hatása nem nagyon van, de ez nem is dolga. A bőr hamar beissza, utána valóban nagyon selymes lesz tőle. Most pont van egy folt az arcomon, így tudnám tesztelni a pigmentfolt halványító képességét, és úgy látom, hogy halványodott is a használata után, de ezt nem tudom az ő számlájára írni mert a.) mellette hámlasztót is használtam b.) 3 nap alatt nem gondolnám hogy látványos eredményt lehet elérni vele. De aztán ki tudja, a folt végülis halványodott csakhát nem biztos, hogy tőle :)

PaperMama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

titina

2013. április 14.

Dec. 22-én kezdtem el használni, minden nap reggel-este, az egész arcomra. Az állaga tényleg nagyon könnyű, egy pillanat alatt beszívódik. Egyenlőre sajnos nem szembeötlő a javulás, talán, mintha a homlokom szebb lenne, de az orrom környékén és az államon nem látok változást. Meglátjuk egy hónap múlva.

Update: Nos, már nagyon kevés van belőle, tényleg sokáig kitart.
Hááááát, nem tudom, nem vagyok lenyűgözve. :) Valamit használt, főleg az államon és a homlokomon, de szerintem annyira nem látványos. Tény, hogy nem használok más PC terméket, ami fokozhatná a hatását. Nálam marad 3 csillagos, ahhoz elég drága, hogy ennyit mutasson.

titina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Update: Nos, már nagyon kevés van belőle, tényleg sokáig kitart.

szaniblue

2013. február 17.

Gondoltam erről is megírom a véleményt, mivel már kicsit több mint egy hónapja használom. Paula's Choice arctisztítót, tonikot, fényvédős krémet és hámlasztót használok mellette, a szérumot pedig minden nap használom reggel és este. Először is gyorsan beszívódik, illatmentes, nem okozott irritációt.
Sajnos az eredmények nem olyanok, mint amire számítottam. :( Persze gondoltam, hogy nem 1 hónap alatt fog elmúlni, de azért látható halványodást vártam. (pattanás utáni hegekre használom) Sajnos nem halványodott csak talán egy nagyon picit az arcomon oldalt, de az államon egyáltalán nem. Persze továbbra is használni fogom, hátha még használni fog, lehet hogy csak egy kis idő kell még neki. Mindenestre így kb. 5 és fél hét után csak 2 csillagot tudok neki adni, ha ár-érték arányba nézem. Persze ha látni fogok valami változást felpontozom. Még bízom benne! :)

Update: Szerencsére máris adhatok neki plusz 1 csillagot, mert most az egy hét alatt minimálisan, de látható lett a halványodás. Úgy látszik csak egy kis időre volt még szüksége :) Persze ha ennél jobb eredményeket is sikerül elérnem vele még updatelek :)

Update 2: Már október óta használom és még mindig van benne :) Mondjuk csak célzottan a foltos helyekre használom, reggel és este. Tényleg javított a bőrömön. Bár még mindig nem múltak el a hegek teljesen, de sokat halványodtak, otthonra már nem is használok alapozót. Nekem megérte beruházni rá, bár nem volt olcsó. Nem tartom csodaszernek, de egy 4est mindenféleképpen megérdemel!

Update (az utolsó :D ): Elfogyott! Jól bírta októbertől februárig. Mivel ennyi ideig elég volt, abszolút megéri az árát. Az arcom még mindig foltos, de nem annyira, mint előtte. Voltak olyan hegek amiket teljesen eltüntetett, volt amit elhalványított. Soha nem irritálta a bőrömet, nem okozott pattanásokat. Megadom neki az 5 csillagot, mert beváltotta azt amit ígért. :)

szaniblue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Bisabolol
Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak