KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 25 órán át tökéletes fedést biztosító alapozó most komfort szérummal a még kényelmesebb viseletért. Izzadás, hő és érintésálló.

Ár: 2200 Ft , Eladó: roni94

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HFanni22

2017. november 17.

A színe nekem egy kicsit világos. 103 true ivory. Általában név alapján tudom, hogy melyik árnyalat illik hozzám, de ennél a terméknél a megnevezések miatt meg voltam lőve. A fedése nem rossz, az állagát szeretem, eddig púder nélkül használtam, viszonylag tartós volt anélkül is. Most majd kipróbálom púderrel is, nagyon kíváncsi leszek. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban a színe miatt. Egyelőre 4*

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Kingucii

2017. november 17.

Joy napokon vettem meg, gondoltam miért is ne?!
Én kézzel viszem fel, blenderrel nem annyira tetszett a végeredmény.
Nos, ami a tapasztalatom ezzel az alapozóval az az, hogy tartós (12 órás műszakot simán kibír) Nem érzem azt, hogy egy maszk lenne a bőrömön.
Fedése 5/4.
Nem fénylik át a nap végére.
Az irodában, ahol dolgozom elég meleg szokott lenni, és még így sem lettem pipacspiros.
Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Joy napokon vettem meg, gondoltam miért is ne?!
Én kézzel viszem fel, blenderrel nem annyira tetszett a végeredmény.
Fedése 5/4.
Nem fénylik át a nap végére.
Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval.

balankaa01

2017. november 17.

Leárazva vettem, de csak azért, mert otthon felejtettem az alapozóm, és gyorsan kellett egy másik. Teljes áron nem vettem volna meg. Na most, a színnel mellényúltam (103 True Ivory), világosabb mint kéne, de ez az én hibám. Tetszik a pumpás kiszerelés, az viszont nem, hogy üveg, mert nagyon félek, hogy elügyetlenkedek, és leejtem.
Egyébként az illata kellemes. Jó, hogy van benne fényvédő.
Könnyen el lehet dolgozni, a fedése is magas viszonylag. Nálam nem oxidálódik, ha mégis megtenné, talán pont megfelelne a szín. Nem fénylik át a nap folyamán. Annyi vele a bajom, hogy elég cakey, pedig nedves blenderrel dolgozom el, ennek ellenére nem szép a végeredmény... Beleül mindenbe, pedig hidratálok alá rendesen. Ötlet? Ecsettel érdemesebb felvinni?
Mindent összevetve nem ez a kedvenc alapozóm, így nem hiszem, hogy újraveszem, de egynek nem rossz. :)

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Egyébként az illata kellemes. Jó, hogy van benne fényvédő.

KBeatrix98

2017. november 16.

En nagyon szeretem ezt az alapozot, mas alapozoktol pattanasos lettem, szornyen zsiros volt toluk a fejem, de ez az alapozo csodat tett velem :)

KBeatrix98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Anita9620

2017. november 16.

Nekem az Ivory árnyalatban van meg. Reggel felkenem, de sajna nap végére szinte teljesen eltűnik az arcomról, illetve teljesen átfényesedik és a bőrhibákat kiemeli. A barátnőm arcán pedig azt láttam, hogy a színe sárgásból átvált egy mandulás beütésű színbe. (neki is az Ivory árnyalat kell). Felkenés után, mikor az arcomhoz értem, mindig a kezemen maradt egy kevéske alapozó.

Anita9620
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

SztanikMona

2017. november 14.

Amolyan "egynek jó" típusú termék. Nem okozott bőrproblémákat, de tartósság területén lehetne fejleszteni rajta.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

nagykrisztaa

2017. november 11.

Nagyon szeretem ezt az alapozót es a stay matte puderrel nagyon jo kis parost alkotnak! :)

nagykrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

dunaimano

2017. november 11.

Szeretem ezt az alapozót. Nagyon keveset kell használni, igaz, viszonylag nehéz egyenletesen eloszlatni, de nem lehetetlen. Szépen fed.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Quwer

2017. november 10.

Sajnos ez is egy olyan alapozó ami világosbőrűeknek használhatatlan! A leg világosabb árnyalatot vettem meg , de megszáradás után nagyon nagyon naracsos beütése lett! Próbálkoztam a kivilágosításával, de úgy nagyon sűrű , es maszk hatású lett !

Quwer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

SMH

2017. november 9.

Nekem ő a kedvenc alapozóm. Már a második üveget használom és még mindig tart köztünk a szerelem. Általában ujjal szoktam eldolgozni és az eredmény így is tökéletes lesz, jó a textúrája, nem túl híg és nem is túl sűrű nekem. Olyan természetesen matt lesz tőle az arcom - nem az a púderes hatású mint pl a Catrice HD - és még a hideg időben sem szárít Nyáron a nagy melegben azért kell rá púder, hogy ne fényesedjen át. Tényleg kellemes viselet, nem érzem azt, hogy valami van az arcomon.
Az én arcomhoz van tökéletesen passzoló árnyalat, kuponos napokon szoktam venni 50% kedvezménnyel, úgy szerintem nagyon megéri.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.