KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 25 órán át tökéletes fedést biztosító alapozó most komfort szérummal a még kényelmesebb viseletért. Izzadás, hő és érintésálló.

Ár: 2200 Ft , Eladó: roni94
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1500 , Eladó: Lejla92
Állapot: 3szor probalt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalassal. Postaval

kjtimi

2017. szeptember 24.

Nekem nagyon vastag, nyáron elviselhetetlen. Még télen sem szeretem.... vizes pamaccsal is próbáltam eldolgoznoi, hátha jobb, de nem. fedése jó, ára jó, de nem tudtam megszeretni. Barátnőm viszont imádja csak ezt használja. Hát... kinek mi :)

kjtimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

carterina

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

A sárgásabb, világos bőrömre is találtam megfelelő árnyalatot - ami eddig nem igazán sikerült vagy ha igen, narancssárgás beütése lett idővel. Jó a fedése, mégsem „maszkszerű“. Pozitívuma a pumpálós adagoló, nekem eddig az vált be a legjobban. Nem mondom, hogy reggeltől estig a helyén marad, de mivel drogériás termék, ez nem meglepő. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb!

carterina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Kesudio

2017. szeptember 21.

Hogy én ezt miért nem próbáltam ki korábban? Szuper jó alapozó. Nem száírt, és ahhoz képest, hogy alig látszik az arcon, jó a fedése, szinte már-már nem szorulok korrektorra se, pedig nem keveset szoktam használni. 4 színben láttam, de az első kettő szín még így is nagyon világosnak tűnt. A harmadik olyan közepes, de nem mondanám sötétnek, a negyedik tényleg sötét. Világos színű a bőröm, sokat gondolkodtam és próbálgattam a tesztereket, hogy melyiket vegyem, végül a harmadik színt választottam, és ez egyszerűen tökéletes! Odáig vagyok meg vissza ezért az alapozóért!!! Újravevős!

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

pomme

2017. szeptember 15.

Igazi esküvői fail volt. Ahelyett, hogy egy olyan kozmetikust választottam volna, aki nem akarja mindenáron lehámlasztani a fejem, amikor még sosem volt előtte, és ezzel tönkretéve az egész arcom a nagy nap előtt, kénytelen voltam ezt a ragacsos borzalmat használni. Fedése az van, maszkhatás nélkül ember legyen a talpán, aki felviszi, annyira sűrű. Tartósnak tartós, de ragad, és ami a legrosszabb: szürkés árnyalatokban van csak. Megfeszülhettem én bármilyen púderrel, szürkés Chokito maradt a fejem. Szóval aki szeretne szürke bőrtónust és brutálmaszkos fejet, annak a barátja lesz, mert tényleg nem mozdul fél napon keresztül. Cserébe büntet rendesen, de akinek nem sárgás a bőre, és nagyon sok bőrhibája van, talán beválhat.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nikike576

2017. szeptember 14.

Szuper alapozó, viszonylag kevés elég bele, és simán bírja egész nap ! Én nagyon szeretem az illatát is, nem hagy maga után maszk szerű érzést.

Nikike576
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

svekits

2017. szeptember 14.

Közepes fedésű, nem maszkszerű, sűrű, fura szagú alapozó. Felvitelkor nagyon szép az eredmény, abszolút szuperül néz ki pár óráig. Nem pattogok ki tőle egyáltalán, direkt nyárra vettem, hogy mondom majd a melegben jól fog tartani. Hát nem tartott, pedig normál,-száraz bőröm van. Nagyon hamar átfényesedik, foltosan kopik, és egyszerűen mindegy, milyen púderrel fixálom, ha hozzáér valami, összekeni, ragad. Ez egy "tartós" alapozónál elfogadhatatlan.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Ez az egyik legjobb drogériás alapozó amit valaha használtam. Nagyon szépen fed maszk hatás nélkül, nem pattogtam ki tőle, sokáig elég, mivel kevés is elég belőle.
Azt a 25 órát azért sokallom, de reggeltől estig azért bírja, kisebb átfényesedéssel.

0Magika0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Mandy133

2017. szeptember 3.

Nagyon szép, természetes képet ad a bőrön, viszont ha sok bőrhibát kell elfedni, ez nem lesz elég. Nincs maszk hatása.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

KDoraa

2017. augusztus 30.

Csodaszernek nem mondanám, de szép fedése van és ár érték arányban abszolút megéri.

KDoraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

reka63

2017. augusztus 20.

Jó kis alapozó, tartós, a fedése is elég jó, de mivel az én bőrömhöz a legvilágosabb árnyalat is sötét volt végül váltottam a Catrice-re alapozójára ami árban is majdnem ugyanott van.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.