KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 25 órán át tökéletes fedést biztosító alapozó most komfort szérummal a még kényelmesebb viseletért. Izzadás, hő és érintésálló.

Ár: 2200 Ft , Eladó: roni94

powderwoman

Regike98

Imádom , imádom és imádom a legjobb amit próbáltam mindenkinek ajánlom

Regike98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Imádom , imádom és imádom a legjobb amit próbáltam mindenkinek ajánlom

Mancsoska

2018. február 17.

Gyönyörűen egybeolvad az arcbőrömmel, teljes fedést ad, jól építhető. Szépen kopik, egyedül az illatával nem vagyok megelégedve, felvitel után még sokáig érzem.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

shopaholic98

2018. február 17.

Tökéletes alapozó zsíros, átfénylő bőrre! Egész nap matt marad, persze egy kevés púderrel fixálva. Fedése közepes, de szépen építhető. Egyik kedvencem :)

shopaholic98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

nilevev

2018. február 12.

Jól fed, nem szárítja a bőröm és nem hangsúlyozza a szem alatti ráncokat. Az egyik legjobb, amit használtam.

nilevev
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Dorin

2018. február 11.

Nem folyik le, nem ragad, illetve nem lesz fényes tőle a bőröm, nem is érzem, hogy van valami az arcomon. Könnyen eldolgozható, a fedése is teljesen jó. Az egyetlen olyan alapozó, amit az utóbbi években használtam, és bevált.

Dorin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Bettu

2018. február 8.

Itteni vélemények alapján választottam. Eddig meg vagyok elégedve vele, a legvilágosabbat vettem. Egyenlőre tetszik, később update.

Update: A színe nem a legjobb, kicsit narancsos beütése van.. :S A tartóssága sem a legjobb.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

saroltacsere

2018. február 5.

Csak nagyobb alkalmakra, bulikra, általában hétvégente használok alapozót. Nem csillog tőle a bőröm, bár mindig púderrel használom, nekem bevált! :) Nem ragad, nem folyik le, ráadásul orrfújáskor is a helyén marad :D Ki fogom próbálni a többi Rimmeles alapozót is!

saroltacsere
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

recike0214

2018. január 30.

Hát.. nagyon akartam szeretni, használom is, de nem vagyok tőle elájulva. A jó vélemények alapján vettem meg, de szerintem keresgélhetek tovább a legjobb alapozó után.A színválasztás jó volt, hidratáló nélkül száraznak látszik alatta az arcom. Púderrel sok, púder nélkül kevés. Eddig púderrel használtam, nagyon maszkhatású volt, púder nélkül pedig lekopott az arcomról. Nem veszem újra.

recike0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

ratotilaura

Korcsoport: < 18
2018. január 29.

Szeretem, könnyű eldolgozni. Hamar kifényesedik a bőröm tőle, de egy kis púderrel javítható. Nem tudom igazából eldönteni, hogy szeretem-e, elmegy :)

ratotilaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 29.

DianeD

2018. január 20.

Nem lett a kedvencem. A barátnőm arcán nagyon jól mutatott, de az én száraz, T vonalban zsíros bőrömön nem nyerte el a tetszésem. Nem is volt valami erős a fedése, púder mindenképpen kellett rá. Miután elhasználtam, inkább kerestem másik terméket, talán egyszer még adok majd neki egy esélyt.

DianeD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.