KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 25 órán át tökéletes fedést biztosító alapozó most komfort szérummal a még kényelmesebb viseletért. Izzadás, hő és érintésálló.

Ár: 1700 Ft + ajánlott posta , Eladó: Herbst8101
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után ajánlottan postázom légpárnás borítékban.
Ár: 1000ft/db , Eladó: fruzzs
Állapot: Új, Helyszín: Bp., fizetés: Szem.átvétel/posta/csomagautomata

Dolcedia

2018. június 8.

Nem rossz termék,de pár óra allatt eltűnik az arcomról a nagy része sajnos,könnyű eldolgozni ,felvitelkor szép de utána nincs a szép összkép,kicsit ragad is .

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

brigitta103

2018. június 4.

Nagyon tetszik,az állaga és a fedése is szuper.

brigitta103
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Nagyon tetszik,az állaga és a fedése is szuper.

csucsragadozo

2018. június 3.

Az egyik legjobb alapozó, amit idáig használtam a 3000 Ft alatti kategóriában. Tartós (jó, nem 25 órás, de reggel feltéve estig bírja), nagyon könnyű eldolgozni, jó az állaga is, és kellemes érzete van a bőrön, egyáltalán nem nehezíti, a fedése erős közepes. Talán picit kifényesedik tőle a bőröm pár óra után, de nem olyan vészes.

csucsragadozo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Spvirgi

2018. június 2.

Szeretem az ehhez hasonló könnyű alapozókat. Mindennapi használatra tökéletes, szépen el lehet dolgozni, jól fed és ad az arcnak egy kis természetes fényt.
Tartóssága átlagos, sajnos 8 órát nem bír. De attól még az egyik kedvencem.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Tartóssága átlagos, sajnos 8 órát nem bír. De attól még az egyik kedvencem.

jubileum

2018. május 25.

Évek óta használom, bár elég jó a fedése, néha azért kevés, de ha ép jobb a bőröm állapota akkor nagyon szép egyenletes. Szeretem benne hogy nem csúnyán fényesedik át (ha ez így érthető) ugyanis sok alapozónál olyan lesz a bőr mintha valami pigmentes olajpasztával lenne átkenve, de ez átfényesedve is olyan mint mikor tisztán a bőr fényes, tehát természetes hatása van.

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

NoemiToth

2018. május 25.

Tökéletes fedést biztosít és nem nehezíti el a bőrt. Nyílván egy drágább alapozót szeretnék hosszútávon választani, de drogériás termékek közül a kedvencem.

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

blanzsi

2018. május 25.

Olyan semmilyen. Sokkal de sokkal többet vartam tőle. Egynek jó alig varom hogy elfogyjon!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

mattmania

2018. május 20.

Alig vártam hogy nagyjabol elhasznaljam és kidobjam! Nincsenek különösebb borhibaim de elvárom hogy jól fedjen az alapozom. Ez katasztrofa volt ! 1 óra után atfenylett és pár óra után meg foltos is lett tőle a fejem! Semmi fedese nem volt 😀😀

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

zana525

2018. május 16.

A kedvenc alapozóm eddig:) Egészséges bőrképem lesz tőle,de keveset kell csak használni belőle, különben nagyon maszk hatású lesz. Púder nekem mindenképpen kell rá, mert pár óra múlva átfénylik az orrom és az állam körül a bőr.

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Ircsi0421

2018. május 16.

Megvettem hónapokkal ezelőtt.Kipróbáltam.Úr isten milyen sz....Maszk hatás,nagyon puderes hatás.Elraktam a szekrény aljára.Ma nem tudom milyen indittatásból elővettem.Az én bőrömre azért kell alapozó hogy egységes bőrfelszint tudjak varázsolni.Tehát semmi komoly probléma.Ma tehát ujra kipróbáltam.És rájöttem hogy mi is a nyitja nálam a használatának.Nagyon keveset kell felvinni,ecsettel nem kenő hanem ütögető mozdulatokkal.És szép lesz.Tettem bele argán olajat igy talán nincs amnyira puderes hatása.Nagyon örülök hogy rájöttem hogy tudom elhsználni,mert eddig ez az egyetlen alapozó ami árnyalatban tökélezesen megfelel.

Ircsi0421
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.