KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2013. november 27.

Bőrtípus:   Zsíros

Az új textúrának köszönhetően meggátolja a bőr újrazsírosodását akár 12 órán keresztül.

Tartalmaz pamutot, mely felszívja a felesleges olajat, kamillát, ami megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot, és uborkát, amely kisimítja és tisztítja a bőrt, miközben elnyeli a fölösleges olajat.

Ár: 1300 Ft , Eladó: NewGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta utalással
Ár: 1000 , Eladó: Matilda
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Sopronban és Veszprémben átvehető, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyes átvétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FruzsiF

2017. szeptember 23.

Nekem sajnos ez annyira nem vált be. Az arcomat szárítja, a színe sem az igazi .

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Alex0414

2017. szeptember 22.

Életem első alapozója volt. Kényelmes és egész sokáig bírja, de ha matt alapozóról van szó inkább a l'oreal alapozómat választom.

Alex0414
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

tamcs1

2017. szeptember 13.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, már rengetegszer újra vettem. A sűrű állaga miatt elég nehéz a végén kipréselni a tubusából, de meglehet oldani. Aláhidratálva és a tetején egy kis sminkfixálóval tökéletes eredményt tudok elérni és még egy 10-12 órás munka után is szép és megmarad a fedése.

tamcs1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nairanahue

2017. szeptember 12.

Ennél jobban mattító alapozót MÉG nem találtam ;) Ára korrekt,mattító hatása is szuper főleg a púderrel együtt! Viszont az árnyalatain lehetne mit csiszolni :( Összességében remek termék :)

Nairanahue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

nocciola

2017. augusztus 3.

Nekem ez a top alapozó. Hétköznapra ideális. Ár-érték arányban teljesen rendben van. Nem a makulátlan modell néz vissza a tükörből, használat után, de egy kényelmes kellemes viselet munkahelyre.

nocciola
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

hannqo

Korcsoport: < 18
2017. július 25.

Eddig nem szerettem az alapozókat, csak korrektort és BB krémet használtam, de egyre inkább kezdek rájönni, hogy az a bőrömnek nem elég, korrektorral pedig nem meszelhetem le az arcom. Anyukámnak vettem meg a 300 Sand árnyalatot, le volt árazva, meg is örültem, pont elfogyott az alapozója, én is kipróbáltam, többször is, nem tetszett, el nem tudtam képzelni, ő hogyan képes ilyen nehéz alapozót használni, és valamelyik nap megpróbáltam úgy, hogy jóóóól aláhidratáltam, majd egy nagyon kis mennyiséget szétkentem az arcomon, kézzel, majd sminkszivaccsal kicsit alakítgattam rajta, és tökéletesen fed, a szám körüli, az arcom többi részétől eltérő színt is kiegyenlítette, mindezt úgy, hogy alig észrevehető, hogy van valami az arcomon. Negatívuma, hogy szerintem nem matt, és még púderezés után is egy ideig olyan ragadós, de lehet, az én elvárásaim nagyok. Nem zavaró, nem is vonok le azért csillagot, sőt. Egy árnyalattal világosabb szín nem árt, be is szerzek egy sajátot. Nem túl drága, teljesen megéri, egyébként leárazva körülbelül 1000 forint lehetett. Ha lehetne, több csillagot is adnék neki.
UP. Az arcizzadást nem bírja. Hat körül felkentem, elmentem ottohnról, kilenckor pedig szörnyen nézett ki, mintha festékes vizet permeteztek volna az arcomra, foltos lett, csúnya. Még egy esélyt kap, két csillagot levonok, mert még rosszabb lett az arcom, mint alapozás előtt.

hannqo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 25.

SMH

2017. július 18.

Update: szerintem ez egy remek dupe-ja a Vichy dermablend 3D-nek
Most vetem elő újra, mert sikerült egy kicsit lebarnulnom és a többi alapozóm túl világos volt, ez meg épp annyival sötétebb, hogy így nyárra tökéletes. Még mindig nagyon szeretem, kevés is elég belőle az egész arcomra és ügyesedtem annyit, hogy már könnyen el tudom dolgozni.
A DM-ben megint lehet összecsomagolva kapni a Stay matt púderrel, azt hiszem 2300,- Ft a kettő együtt.

Ez lett az új kedvenc alapozóm! Nyáron elég hamar kifényesedik a bőröm, de ez az alapozó szuper matt hatást biztosít egész napra. Télre valószínűleg túl sok lenne, de nyáron és a párás őszi időben remek.
A fedése erős, az állaga elég sűrű, emiatt kicsit talán nehezebb eloszlatni, mint a folyékonyabb társait. Zsíros bőrűeknek mindenképpen ajánlom.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Update: szerintem ez egy remek dupe-ja a Vichy dermablend 3D-nek

rebekaanna

2017. július 14.

Alapozóként szörnyű egyáltalán nem természetes, szörnyű maszk hatás. Elveszi az életet az ember arcáról. Korrektorként használom az állaga miatt, meg mert nem akarom kidobni. Kicsit nehéz eldolgozni, de a fedés összességében nem rossz.
Sajnos ez még elég kevés egy jó értékeléshez.

rebekaanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Sajnos ez még elég kevés egy jó értékeléshez.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. július 8.

Nagyon jól fed,bár a száraz részeket kiemeli.Sajnos egyáltalán nem tudott a bőröm alatta levegőzni és maszk hatása is van :(

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

gifh90

2017. június 17.

Pár hete használom, sűrű, jó fedésű, borsónyit elkenve az egész arcomnak egységes színt ad, és tényleg matt. A sűrű állaga miatt ujjal kenem fel, pedig más alapozókhoz ecsetet használok, de ennél az ecset csíkot hagy, szóval mint egy krémet kenem el az arcomon. 103 True Ivory világos, sárgás tónusú árnyalat tökéletes a világos bőrömre. Még vannak bennem fenntartások, hogy mit tesz majd a bőrömmel hosszútávon, natúrkozmetikumot használok szívesebben, de tény hogy ez sokkal jobb fedésű, eddig 5 pont.

gifh90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.