KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2013. november 27.

Bőrtípus:   Zsíros

Az új textúrának köszönhetően meggátolja a bőr újrazsírosodását akár 12 órán keresztül.

Tartalmaz pamutot, mely felszívja a felesleges olajat, kamillát, ami megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot, és uborkát, amely kisimítja és tisztítja a bőrt, miközben elnyeli a fölösleges olajat.

Ár: 1300 Ft , Eladó: NewGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta utalással
Ár: 900 Ft, csere is lehetséges , Eladó: frostbites
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Ayran

2018. február 19.

Még mindig az egyik kedvenc alapozóm. Az állaga pont jó, a legvilágosabb árnyalat tökéletes.
Bár a nap végére megkopik, átfénylik kicsit, megéri az árát.

Ayran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Bár a nap végére megkopik, átfénylik kicsit, megéri az árát.

shopaholic98

2018. február 17.

Szintén egyik kedvenc alapozóm, mert magas fedésű és matt a finishe. Épp csak egy kevés elég belőle, annyira sűrű bár ez engem nem zavar, hiszen van mit "eltüntetnem". Pont ezek miatt problémás, zsíros bőrre ajánlanám. :)

shopaholic98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

CsSz

2018. február 17.

Az állaga miatt kevés kell belőle. Nagyon szépen fed, ha eltaláljuk a mennyiséget, különben ha túl sok maszk-szerű . Kicsit nehéz eldolgozni, de rá lehet érezni hogy "működik jól".

CsSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Tincs

2018. február 16.

Nagyon szeretem :) Nem minden nap, csak ha épp úgy kelek fel. Általában vegyesen használom más alapozókkal, a zsírosabb részekre ezt teszem fel, és egy jó kis primerrel kitart egy egész munkanapot.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

evi94

2018. február 2.

Ez az alapozó borzalmas! Nagyon sűrű, nehéz eldolgozni, kiemeli a száraz területeket és a pórusokat, természetellenes a végeredmény. Többféleképpen próbáltam használni de mindig borzalmas volt, úgyhogy megváltam tőle.

evi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

a.muse.d

2018. január 30.

Valóban elég sűrű az állaga, ezért kevés is elég belőle, viszont szuperül fed, én nem érzem úgy, hogy maszkhatású lenne. A legvilágosabb szín nekem megfelelő, nem sárgul be a nap végére, összességében elégedett vagyok vele, szinte megüti a korábbi kedvenc, a Catrice hab-állagú alapozó szintjét nálam :)

a.muse.d
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

birdy70

2018. január 6.

jó fedésű alapozó és csak hat óra után fénylik át

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

jó fedésű alapozó és csak hat óra után fénylik át

cshrs

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Nagy remenyekkel vettem meg mar eleg reg, de sajnos semmit nem teljesitett amit elvartam tole. A legvilagosabb szin is borzalmasan sotet, az allaga tul suru, igy alapozovilagositoval nagyon nehez szepen osszekeverni. Ha megis valahogy sikerul, az arcomon nehez elolszlatni, pedig mar mindennel es mindegyhogy probalkoztam. Nagyon sajnalom, hogy nem valt be :(

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

Lilko95

2017. december 28.

Most vettem először mert az előző kedvencem megszűnt :(
Szeretem a mousse állagú alapozokat. Tapasztalatom szerint sokkal jobbak, mint s folyékonyak, amiktol már egyből csillog is a fejem.

Csak ebben találtam olyan szint, ami nem sárgás és teljesen olyan mint az arcom :)
Soknak is tűnik, meg árban is kedvezőbb, mint a többi márka matt alapozoja.
Megy az 5 csillag!

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Most vettem először mert az előző kedvencem megszűnt :(

Soknak is tűnik, meg árban is kedvezőbb, mint a többi márka matt alapozoja.
Megy az 5 csillag!

dylen6628

2017. december 26.

Jól fed. Nem kell belőle sok és nem lesz maszk hatású...! szerencsére ez nem olyan olajos vacak, mint sok más alapozó, amit felken az ember és már csillog az arca. :S Baráti az ára és nagyon sokáig elég!

dylen6628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.