KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2013. november 27.

Bőrtípus:   Zsíros

Az új textúrának köszönhetően meggátolja a bőr újrazsírosodását akár 12 órán keresztül.

Tartalmaz pamutot, mely felszívja a felesleges olajat, kamillát, ami megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot, és uborkát, amely kisimítja és tisztítja a bőrt, miközben elnyeli a fölösleges olajat.

Ár: 1300 Ft , Eladó: NewGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta utalással
Ár: 1000 , Eladó: Matilda
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Sopronban és Veszprémben átvehető, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyes átvétel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xfxff349

2017. november 15.

Régóta használom ezt az alapozót már és nagyon megszerettem. Jó a fedése (mondjuk szerencsére nincsenek bőrhibáim) viszont nagyon óvatosan kell vele bánni, mert ha picivel is többet viszek fel, akkor nagyon durván maszk-hatása lesz. Szóval azért vigyázni kell vele. Tartósság szempontjából is meg vagyok vele elégedve. Árnyalatból valóban kevés van. Én a legvilágosabbat használom, ami szerencsére pont tökéletes, úgy, hogy azért én nem igazán tartozom a világos bőrűek közé. Eddig nekem ez az alapozó vált be a legjobban.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

laura2694

2017. november 10.

alapvetően meg vagyok vele elégedve, a zsíros bőrömre jó ez a habállag. Az 1 csillagot az árnyalatok kevéssége miatt vonom le, ugyanis a világos bőrömre a legvilágosabb árnyalat is sötét. Így még bűvészkedhetek világosítóval és púderrel, hogy megfelelő legyen az összhatás.

laura2694
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

AppleMaple

2017. november 2.

Nekem a 100 Ivory árnyalat van meg, ami ahhoz képest, hogy a legvilágosabb igy is picit sötét a bőrömhoz. Nyáron tudom használni, amikor kicsitt úgyis lefog a nap. Amúgy jó kis alapozó, teszi a dolgát, szóval meg vagyok vele elégedve.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

petraczimer

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Jó a fedése, de még a legvilágosabb árnyalat is túl sötét nekem.

petraczimer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

Jó a fedése, de még a legvilágosabb árnyalat is túl sötét nekem.

kingaszalay

2017. október 29.

A legvilagosabb arnyalata is hordhatatlanul sotet nekem, foleg oxidacio utan. Nagyon vastag, maszkos hatast kelt. Sajnos csak rosszabbul nez ki vele a bőröm, mint nélküle.

kingaszalay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

takacsdalma98

2017. október 28.

Hosszú ideig próbálgattam alapozókat drágábbat olcsóbbat rengeteg pénzt és időt kidobva mire rátaláltam erre. Azóta sosem veszek mást. Mivel rengeteg ideig elég mindig akciósan veszem Joy , Glamour napokon féláron 7-800 ft-ért az emebr keresve sem talál jobb alapozót. Nagyon erős a fedése és tartósan matt marad. Én személy szerint púdert sem használok hosszá és imádom hogy nem folyik el mindenfelé nagyon jó állagú termék.
Az egyetlen kicsi hibája amiről nem a termék inkább a bőrtípusom tehet hogy az orrom rendszeresen hámlik ilyenkor beleül a kis repedésekbe és nagyon csúnyán hat . De bőrradír tökéletes megoldás.
Már a 4.et használom belőleés megint újra fogom venni nem vagyok hajlandó új termékkel kísérletezni.

takacsdalma98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

avorosafonya

2017. október 19.

Évek óta favorit alapozó, iszonyú jó fedes, tartósság, a hozzá tartozó puderrel nagyon stabil smink készíthető. Ár-érték arányban a legjobb drogériás alapozók egyike.

avorosafonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

TinusT

2017. október 19.

Egy nagyon szuper jó sűrű állagú erős fedésű alapozó kifejezetten problémás bőrre ajánlanám. Egy nagy hibája van, hogy a sűrűsége miatt könnyen maszkszerű lesz.
A színét is kicsit nehéz eltalálni, talán egy kissé oxidál is
Itt olvastam egy tippet ami nekem is bevált, hogy korrektor szerűen használom ☺

TinusT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

A színét is kicsit nehéz eltalálni, talán egy kissé oxidál is
Itt olvastam egy tippet ami nekem is bevált, hogy korrektor szerűen használom ☺

bb06

2017. október 14.

Sajnos mostanában elég rossz állapotban van az arcbőröm, de ez az alapozó nagyon szépen fedi a bőrhibákat. Nap végére átfényesedik, de még így is az egyik leginkább mattító alapozó, amit próbáltam.

bb06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Nonoka96

2017. október 13.

Nagyon nem szerettem, kukában végezte. Iszonyatosan maszk-szerű, pedig nekem olajos a T zónám, de nem mutatott jól egyáltalán. Akinek annyira problémás a bőre inkább tegyen a kritikus helyekre plusz korrektort, inkább mint egy sűrű, matt krémet mindenhová. Nagyon látszik a bőrön, akármennyire van szépen eldolgozva. Kényelmetlen is, érezni, hogy "ül" a bőrön, nem lélegzik. Egyszóval nem jött be:(

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.