KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2013. november 27.

Bőrtípus:   Zsíros

Az új textúrának köszönhetően meggátolja a bőr újrazsírosodását akár 12 órán keresztül.

Tartalmaz pamutot, mely felszívja a felesleges olajat, kamillát, ami megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot, és uborkát, amely kisimítja és tisztítja a bőrt, miközben elnyeli a fölösleges olajat.

Ár: 900 Ft, csere is lehetséges , Eladó: frostbites
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1200 ft vagy csere , Eladó: Vikcike
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta (+postaköltség)

hutashanni

2018. május 21.

Egyszerűen szörnyű. Sem beauty blenderrel, sem ecsettel nem tudtam eldolgozni látványosan a bőrőmre tapad. Szörnyen zsíros a bőröm, de ez az alapozó nem bírja matton tartani.

hutashanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

cicamokusz

2018. május 16.

Többször vettem már újra ezt az alapozót. Nem áradoznék róla, mert nem teljesen az, amit várnék, de jobbat eddig mégsem találtam. Sűrű állagú, az én bőrömön természetes hatású, nem maszkszerű, ugyanakkor gyenge a fedése és egy idő után átfényesedik.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

lakzso

2018. április 29.

Nehéz, és maszk hatása van. Eltömíti a pórusokat és kicsit szárít. Viszont tartós, bulizáshoz jó.

lakzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Netta97

2018. április 23.

Nekem tetszik ez az alapozó, télen nem használnám mert minimálisan szárít de így tavasszal és nyáron szerintem ideális ha BB-krémnél erősebbre vágyom, és kézzel vagy szivaccsal dolgozom el mivel a textúrája miatt ecsettel nem működik, de az aláhidratált bőrömön jól mutat és tartós is! :)

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

heni95

2018. április 21.

Amikor megvettem zsírosodásra hajlamos bőröm volt főleg T vonalban, tökéletesen tette a dolgát, az állaga miatt maga volt a főnyeremény. Viszont ha nyáron az egész arcomra kentem úgy éreztem maszk van rajtam. A bőröm már nem zsíros-ragyás, így sajnos már nagyon szárít főleg az orromnál, de megtartottam mert nem akarok az egész arcomra alapozót használni, ha pedig néha előjön valami kis szépséghiba ezzel nagyon szeretem foltozni/leszárítani.

heni95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Miamo

2018. április 16.

Próbáltam vele összecsiszolódni, de nem nagyon ment. Zsíros bőröm van, de ez nem mattított rajta semmit, már a felkenés utáni fél órában fénylett az arcom. A száraz részeket - amik alapból nem is látszottak - iszonyúan kiemelte, még a felkenés előtti radírozás és bőséges hidratálás sem segített. Ráadásul a nap végére szinte kicserepesedett a bőröm néhány helyen, nagyon csúnya volt, és meg is kopott az alapozó. A két csillagot azért kapja, mert a színe jól passzol, és egyszer megdicsérték rajtam, 10 lépés távolságból :-) 2 hetet küzdöttem vele, sajnos semmi jó nem sült ki belőle, szerencsére akciós volt.

Miamo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

akezdetlanya

2018. április 15.

Hirtelen kellett alapozó és mivel nem volt a színemben Catrice HD ezért más matt alapozót kerestem. Erre esett a választásom, kár volt. Gondoltam elég lesz az aláhidratálás, mint a Catricenél, viszont pár óra múlva cserepes lett a bőröm a száraz részeken, foltosan kezdett kopni és kiült az arcomra mikor ecsettel és szivaccsal is jól eldolgoztam. Másnap adtam neki még egy próbát, raktam alá primert, így egy fokkal jobb mert nem szárít annyira de még így se lopta be magát a szívembe. Elhasználgatom mert sajnálnám kidobni, de nem venném újra semmiképp.

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Katie

2018. április 14.

Nekem nem igazán tetszik az állaga. Olyan, mintha félig be lenne száradva, nehéz eldolgozni szivaccsal és ecsettel is. Kézzel nem annyira, de nem szeretek kézzel sminkelni, mert nehéz lemosni az ujjaimról, és nem tudom úgy csinálni, hogy ne tapicskoljak mindent össze közben. Pozitívuma, hogy jó a fedése és tartós (még csak púderrel és sminkfixálóval együtt használtam, magában nem tudom, milyen). Elhasználom, de nem veszem újra.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

TimyeK

2018. április 3.

Eddigi legjobb fedésű alapozóm. Az állaga sűrű kissé mousse-szerű. A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, nagyon kevés elég belőle, szépen eldolgozható ecsettel és gyönyörű, tartós matt fininsht eredményez maszk hatás nélkül. A zsíros bőröm nagyon sokáig kontrollálja, púdert se használok fölé. A hétköznapokra azonban nem kenem önmagában, a Bourjois Healthy Mix-szel keverve kenem fel, mert ez utóbbi könnyed, folyékony állagú, jól oszlatható és a ad egy természetes fényt az arcnak, a kettő együtt könnyebben eldolgozható és vékonyabb hatást eredményez. A Rimmelt önmagában esti programokra, vagy akkor használom, ha a bőröm rosszalkodik. Pórusaim is szépen eltűnteti, viszont nem ül bele és nem lesz folos az arcon.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Regiinaa

2018. március 26.

Sok alapozót próbáltam (Maybelline, Maxfactor, Trend it up, The One, Giordani Gold...stb) már, de ez fantasztikus. Többször is vettem már, bár kb fél évig minimum kitart egy tubus mindennapi használattal. Zsírosodó bőrömön 8óra után sem fénylik át és a kőpuderét is használom. Imádom az állagát, nem folyik össze vissza, szépen eldolgozható, kis mennyiség kell belőle, elfedi a bőrhibákat.....egy szó mint száz nálam bőven 5 csillag.

Regiinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.