KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 900 , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Ár: 1000 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Hiuz

2017. június 27.

Ez most nálam 2 éve a favorit szempillaspirál, nem is használok mást! Nagyon jól dúsít, jól lehet a tömzsi keféjével szétoszlatni a festéket, és nekem az illata is nagyon tetszik, tényleg kicsit uborkás. Nekem még ez a zöld kiszerelés is bejön! :)

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

bimbam

2017. június 10.

Nem szeretem a nagy keféjű spirálokat mert nem tudom velük rendesen festeni a pilláimat,de ez a spirál hihetetlenül jó. Az külön tetszik,hogy ápoló szérumokat is tartalmaz.

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Miposhka

2017. május 25.

Sokat használtam, egyszer vagy kétszer vettem újra, az illata miatt elsősorban. Különösebb csodát nem vettem észre a szempilláimon, első használatkor sem (nekem mindig az első használatnál dől el, hogy a szempillaspirál maradós-e: ha megvan az a wow-érzés, akkor igen, na de itt nem volt meg). Az illata mégis olyan jó és egyedülálló a többihez képest, hogy nem is gondoltam rá, hogy újat vegyek. Az első termék, amit kísérleti céllal vettem, már jobb volt, mint ez (Maybelline), így a 3 csillag az illatának szól, de szerintem semmi extrát nem nyújt ezen kívül.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Evelyn31

2017. május 4.

Féláron vettem meg így nem akkora a csalódásom. Első benyomások:az illata nekem nagyon nagyon tetszik...szinte minden nap meg kell szagolgatnom,mint egy szipus.. :D. De sajnos nem igazán hozta azt,amit vártam tőle. :( A keféje bár nagyobbacska,még ezzel meg is tudnék barátkozni,de sajnos semmi látványos változás a szempilláimon,vagy csak nagyon minimális...most egy időre félre teszem,,de adni szeretnék még neki esélyt....hisz hallottunk már olyanról,hogy pihentetés után sokkal jobban szuperál. Hátha ő is ezek közé a termékek közé való. :) Nem pontozom mos te,megadom a 4csillagot,de később update.......

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

julcsa95

2017. április 26.

Már több mint egy éve vettem de még nem száradt be és még használható mennyiség is van benne. Igaz, nem csak ezt használtam hanem még vagy 3 másik spirált, de akkor is. Az illata tényleg kellemes, frissítő, a keféje jó nagy és az elején sok festéket is vett fel, de épp ezért tudtam akár műszempilla hatású pillákat is csinálni. Igaz, nekem viszonylag hosszúak és sűrűek a pilláim. Aztán idővel ahogy száradt be már pont jó volt nem is ragasztotta össze a szálakat. Ha elfogy szerintem újra veszem a kuponos napokon.

julcsa95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Csucsi08

2017. április 12.

2017.04.12. Egyelőre nem is nagyon tudom, hogy mit mondjak. Nekem kicsit nagy a keféje, illetve nem igazán csinál feltűnő pillákat. Az illata tényleg jó, de ezen kívül semmi különös. Szerencsére feláron vettem. Idővel meglátjuk változik-e a viszonyunk.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

kothencz001

2017. április 9.

Nekem egyáltalán nem jött be, összeragadnak tőle a pilláim, túl sok festéket vesz fel egyszerre. Spirálok terén elég válogatós vagyok, talán mert túl gyengék a pilláim és képesek összevissza állni. Egyébként a kedvenc spiralom Rimmel.

kothencz001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

lala21

Korcsoport: < 18
2017. március 25.

Ez a kedvenc szempillaspirálom, már több mint egy éve ezt használom! Nagyon szép ívessé és dússá teszi a szempilláimat, könnyen kezelhető, nem csomósodik össze.

lala21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 25.

t.flora

2017. március 13.

Miután hatalmasat csalódtam pár elég drága (L'Oréal, Mac, Urban Decay!!!) márka spiráljában, és már meguntam a Maybelline jó, de nem kiemelkedő termékeit, egy ismerősöm ajánlására próbáltam ki ezt a kis spirált.
Viszont mielőtt reggel felkentem, este elolvastam az itteni negatív véleményeket, és már előre negatív voltam vele kapcsolatban. Az első használat valóban nem volt pozitív élmény, nagyon folyt a festék, és eléggé trükközni kellett a felvitellel, mindenhol festékes lett a szemem körül.
Ennek ellenére azt kell mondjam, minden egyes használattal elégedettebb vagyok, különösen tetszik, hogy nagyon könnyű a festék, ezért nem nehezíti el a pillákat. A keféje, az illata, a csomagolása nálam telitalálat :) Napközben azért érdemes ellenőrizni, ugyanis hajlamos elmászkálni, de hát mindenki jár mosdóba, úgyhogy ez nem akkora feladat.. :)
Nem életem spirálja, még mindig keresem az igazit, de a hatalmas pozitív csalódás most nálam 5 csillagot érdemel :)

UPDATE:: közben rájöttem, hogy nekem az extra fekete változat van, no de szerintem nem sok különbség van a kettő között, viszont a lényeg az, hogy nekem azóta ez A SPIRÁL!! Egyszerűen nem tudom elmondani mennyire imádom! Rá is jöttem, miért: mivel annyira könnyű a festék, hogy egyáltalán nem nehezíti el őket, azt vettem észre, hogy egyre nőnek, nőnek, és csak nőnek a pilláim! De komolyan, soha, de soha nem voltak ennyire gyönyörűek a pilláim! Csillagos ötös, mást nem fogok venni, az biztos :)

t.flora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Eszterke93

2017. március 2.

Azt hiszem ez a termék az ami nem minden pillára jó. Azt tapasztaltam, hogy az én rövidke pilláimhoz alig fértem hozzá az óriási kefével és nehéz lemosni. Viszont jó illata van!

Eszterke93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.