KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 1300 , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Ár: 1000 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
t.flora

2017. február 17.

Miután hatalmasat csalódtam pár elég drága (L'Oréal, Mac, Urban Decay!!!) márka spiráljában, és már meguntam a Maybelline jó, de nem kiemelkedő termékeit, egy ismerősöm ajánlására próbáltam ki ezt a kis spirált.
Viszont mielőtt reggel felkentem, este elolvastam az itteni negatív véleményeket, és már előre negatív voltam vele kapcsolatban. Az első használat valóban nem volt pozitív élmény, nagyon folyt a festék, és eléggé trükközni kellett a felvitellel, mindenhol festékes lett a szemem körül.
Ennek ellenére azt kell mondjam, minden egyes használattal elégedettebb vagyok, különösen tetszik, hogy nagyon könnyű a festék, ezért nem nehezíti el a pillákat. A keféje, az illata, a csomagolása nálam telitalálat :) Napközben azért érdemes ellenőrizni, ugyanis hajlamos elmászkálni, de hát mindenki jár mosdóba, úgyhogy ez nem akkora feladat.. :)
Nem életem spirálja, még mindig keresem az igazit, de a hatalmas pozitív csalódás most nálam 5 csillagot érdemel :)

t.flora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Fruzsci

2017. február 6.

Óriiiiási pozitív csalódás ért ezzel a termékkel!! :D
Csak úgy random erre esett a választásom a glamour napokon, nem is fűztem hozzá óriási reményeket és mégis imádom!!
Alapból hosszú szempilláim vannak, de ez nagyon szép, ívelt, gyönyörű szempillát csinál nekem! :D
Az illatától oda meg vissza vagyok, olyan jól esik spirállozás közben még ezt szagolgatni :D
Tutit, hogy újrafogom venni!:-)

Annyira régóta nincs meg, csak mostanában elhanyagoltam, mert tök sok spirál felgyűlt és inkább mást használtam. Most újból elővettem,és hát egy nagy mocsinggá alakult az egész, az illata még ugyanaz. Nagyooooon sajnáltam, mert tökre tetszett és elég hamar tönkrement :( Szívesen újravenném, de ezek után nem tudom....max olyankor éjjel nappal ezt kell használnom...:D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Óriiiiási pozitív csalódás ért ezzel a termékkel!! :D
Tutit, hogy újrafogom venni!:-)

Szabina911213

2017. január 29.

A sok pozitív krémmániás véleményen felbuzdulva Joy napokon beszereztem a terméket kedvezményesen.
Ez a szerencsém, mert így fele annyit vesztettem vele... Ez a valaha látott legrosszabb spirál, amivel találkoztam. Az átható uborkának titulált illat még nem volt akkora gond, de az, hogy lényegében semmi mást nem tett a pilláimmal, mint hogy felvitte rájuk a festéket, már inkább tekinthető gondnak!
Nem dúsít, nem hosszabbít, nem ível. Elnehezíti a pillákat, förtelmesen sok festéket visz fel. Hatalmas a keféje, szokatlan a formája, abszolút nem illeszkedik a pilláimhoz. Hagytam neki időt az itteni kommentekből kiindulva, de a helyzet nem változott, így megváltam tőle.

Szabina911213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

raczjulia

2017. január 26.

Én amikor ezt használtam, nagyon szerettem. Gyönyörűen tudtam vele spirálozni. Szép dús pillák, összeragadás nélkül. Az illata kellemes, a színe eléggé intenzív. Sajnos sokkal hamarabb kiszáradt, mint más szempillaspiráljaim.

raczjulia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

dizabella01

2017. január 21.

Nem tetszik sajnos. Túl sok festéket vesz fel a kefe, és maszatos leszek tőle, lassan szárad, tapaszt. Ennek ellenére jó az illata, de ez sajnos nem kárpótol. Adok neki még egy esélyt, egyelőre marad a 3-as, de újra nem venném. Nem is olcsó, és nekem a csomagolása sem igazán tetszik.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Schliszi

2017. január 20.

Kuponnal hirtelen felindulásból vettem (és így szerencsére nem volt drága)! Végre egy szempillaspirál amitől nem ragadnak össze az amúgy is hosszú szempilláim! Nekem nagyon bejött, az illata pedig plusz pont. Kuponnal biztosan újra megveszem! :) :) :)

Schliszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

kozmixkitti

Korcsoport: < 18
2017. január 18.

Nálam épp ő a No.1. szempillaspirál! Tökéletesen dúsít é hosszítja a pillákat. A keféje szerintem praktikus és nagyon cukker. Biztos, hogy ha elfogyik (amit már fél éve használok és eddig alig vettem észre, hogy fogyott volna belőle) újraveszem👼

kozmixkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

Nusibognar

Korcsoport: < 18
2017. január 14.

Felso pillakra tokeletes, szep ivet ad de inkabb hosszit mint dusit. Pozitiv hogy jol pigmentalt fekete viszont alulra egyaltalan nem tudom rakni mert borzasztoan elkenodik

Nusibognar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 14.

dorka1995

2017. január 13.

Elsore el voltam ajulva tole..tetszett az illata, a kefeje, nagyon szepen tudtam vele dolgozni..de aztan kb 1 honap utan nagyon rossz szaga lett, es a hasznalata sem lett egyszeru..kar erte

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

brethalia

2017. január 11.

2016. október 8.:

Már régóta ki szerettem volna próbálni, de inkább megvártam, hogy kuponnal hozzájuthassak. :D
A vitaminos meg energiabombás hatásról nem nagyon tudok nyilatkozni egyelőre, de nagyon szép a színe, nem ragasztja össze a pillákat, ível, nagyon könnyű bánni a fejével.
Ez az első spirál, amivel szépen ki tudom festeni az elég minimál alsó szempillasoromat is. :) Sokféle fejet próbáltam eddig, volt már hasonlóm, szóval nem gondoltam, hogy meg tud lepni, de ez tényleg nagyon szuper. :)

2017. január 11.:

Sajnos le kell vonnom csillagot, ugyanis másfél hónap után elkezdett nagyon csomósodni.
Utána még 1-2 hétig használtam, de macerás volt szétválasztgatni az általa összeragasztott pilláimat. Még nem fogyott teljesen ki, de már nincs kedvem reggelente hozzányúlni.
Tekintve, hogy eredeti áron kb. 2400 forintba kerül, az elején tapasztalható szeretnivaló tulajdonságok ellenére is csak 3 csillagot adok neki.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

2016. október 8.:

2017. január 11.:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

CI 75470 sz 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.