KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 1000 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Sminkcsomag
Ár: csere vagy ár megegyezés szerint , Eladó: viviennerainbow
Állapot: új vagy csak próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta nincs

pillangolany7

2018. május 3.

Kíváncsiságból vettem meg, és egészen bevált. Alapból inkább hosszúak a pilláim, ezt szépen kiemeli, de picit dúsítja is. Én felvitel után mindig átfésülöm a szálakat, így nem csomósodik és nem kenődik el.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Vicus

2018. április 19.

5/5 szempillaspirál lenne, ha nem kenődne fel a szemöldök csontomra..
+ Kicsit lassan szárad.

Már mégsem tetszik annyira, szinte nem is dúsít, csak hosszabbít és összetapasztja a pillákat.. Lehet, hogy majd sűrűbb lesz a festék idővel és ez változtat a problémán. Majd kiderül.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

5/5 szempillaspirál lenne, ha nem kenődne fel a szemöldök csontomra..
+ Kicsit lassan szárad.

Biokiwi

2018. április 11.

Itteni vélemény és ismerős ajánlására vettem meg. Sajnos nagyon csalódtam benne. Alapból hosszú és sötét pilláim vannak, ritkán festem, a végeit is szépen kihangsúlyozta az ezelőtti spirál. Ez viszont rettenet sok festéket vesz fel, csomósít, kenődik, nagyon gagyi tekintetet varázsol. Még jó, hogy leárazva vettem, az elkövetkező napokban megpróbálok megszabadulni tőle. :(

Biokiwi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

bbia93

2018. március 30.

A kedvenc szempillaspirálom, már 3szor vettem újra! Nem csomósodik, sokat dob a tekinteten!

bbia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

pattelin

2018. március 26.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg és azt kell mondjam nagyon bevállt! Ahogy észrevettem a szempillaspirál az egyik legmegosztóbb dolog: vagy nagyon bejön valakinek vagy nagyon nem. Nos, nincs túl sok tapasztalatom ezen a téren, nem próbáltam sok márkát, sok fajtát. Az akciós Rimmel szempillaspirálok közül ezt a típust választottam és bejött! Kellemes az illata, bár ezt csak akkor érzem, ha kifejezetten beleszagolok a tubusba. Szépen viszi fel a festéket és még elsőre sem túl sokat! A feje elég dagi, de még így is jól lehet vele dolgozni. Szépen kiemeli a szempilláimat így alkalomra is jó. Elégedett vagyok vele!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

ago95

2018. március 17.

Nekem nagyon bevált, már többször vettem újra. Nem jön le napközben és szép hosszúak és dúsak lesznek a szempilláim tőle. Plusz imádom az illatát:)

ago95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

kisanna20000

2018. március 15.

kellemes az illata, hosszit es dusit ahogy kell, nem potyog le a szemem alatt ami nagy pozitivum

kisanna20000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Enc

2018. március 4.

Nekem bevált. Szépen hosszít, ível, picit dúsít. Nem nehezíti el a pilláimat, nem potyog. Nagyon megszerettem, szerintem újra fogom venni. :) Az illata meg isteni ubis. :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

bugeyes

2018. január 28.

Sajnos ezzel a spirállal egyáltalán nem voltam megelégedve. Rengeteg festéket vesz fel, összetapasztja a szempillákat, szörnyű a keféje.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

agciika

2018. január 25.

Up: Nem lehet jobb az idő teltével, még mindig nagyon csomós a végeredmény, elhasználgatom több társával felváltva. Egy átlag spirál semmi pluszt nem ad, csak az illatát. :-)

Itteni vélemények alapján választottam, és eddig pozitív nagyon, és még az ára is megfizethető, főleg glamour napok idején/akciósan. Amit még egy szempillaspirálnál sem tapasztaltam az illata (!!) ami szuper :D Tény, kicsit sok festéket vesz fel, de remélem ahogy "fogy", ez múlni fog. Dúsít, hosszabbít, nálam jól teljesít.

agciika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.