KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 900 , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Ár: 1000 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Az egyik kedvenc spirálom ;) Még akciósan vettem a glamour napokon.Gyönyörűen hosszabbít,göndörít.Az illata pedig nagyon jó <3

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

dizabella01

2017. augusztus 13.

Nem tetszik sajnos. Túl sok festéket vesz fel a kefe, és maszatos leszek tőle, lassan szárad, tapaszt, a pilláimat elnehezíti, lelapulnak tőle. Ennek ellenére jó az illata, de ez sajnos nem kárpótol. Újra nem venném. Nem is olcsó, és nekem a csomagolása sem igazán tetszik.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

bebe95

2017. augusztus 4.

Eszméletlen pillákat csinál és az illata egyszerűen mennyei!! Soha többet másikat:))

bebe95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

LajosLilla

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

Nekem semmi extrát nem csinál a szempilláimmal. Természetes hatást biztosít. Az illata nagyon jó, de egy szempillaspirálnak ne az illata legyen jó hanem a teljesítménye, de enne az sajnos nem jó, főleg nem ennyi pénzért, ennél sokkal olcsóbb és jobb spiralok is vannak.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

ria23

2017. július 22.

Az állaga pont megfelelően folyós, így nem csomósodik. Nem visz fel sok festéket, ezért nem olyan látványos az eredmény. Az uborkás illat nagyon tetszik. :) Bár újra valószínű nem veszem.

ria23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

AyaDid

2017. július 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. A design-ja nagyon tetszik, ahogy az illata is. Ebben az árkategóriában hozzá vagyok szokva az extra büdös művi illatokhoz, ennek viszont kellemes uborkás illata van. Hatás tekintetében átlagos; party-sminkhez nem ajánlanám, de nappali sminkhez ideális. Az állaga nagyon folyékony, emiatt nem csomósodik, szépen fel lehet vinni. Ebből persze következik, hogy nem túl tartós. Felvitel után könnyen elmászik, de azért ha nincs eső, könnycsepp, magas páratartalom-izzadás, azért ki lehet vele jönni. Ami miatt szeretem, hogy abszolút nem irritálja a szemem, pedig elég érzékenyek.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

edi01

2017. július 1.

Elegedett vagyok vele mert tényleg szép csomomentes es hosszu szempillakat varazsol. A kicsi bogyo a vegen ugyan nekem nem praktikus de az also szempillasoromat is konnyen elerem a kefevel. A kefe is tokeletes es szepen szetvalaszt. Az ubokras illat egy darabig erezheto de a hatas az maradando.

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

mizsofia

2017. június 30.

Alapvetően szeretem ezt a kis spirált, kellően dúsít, hosszít.Az illata is nagyon tetszik. Bár az elején hozzá kellett szoknom a nagy keféhez, és kibontás után mikor még jobban folyt a termék, hajlamos volt túl sok festéket felvenni, de most màr sokkal jobban használható. Nem azt mondom hogy más spirál erre nem képes, de alapvetően nem rossz kis termék. Én még azért kísérletezem màssal, de lehet időbel visszatérek ehhez is :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Hiuz

2017. június 27.

Ez most nálam 2 éve a favorit szempillaspirál, nem is használok mást! Nagyon jól dúsít, jól lehet a tömzsi keféjével szétoszlatni a festéket, és nekem az illata is nagyon tetszik, tényleg kicsit uborkás. Nekem még ez a zöld kiszerelés is bejön! :)

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

bimbam

2017. június 10.

Nem szeretem a nagy keféjű spirálokat mert nem tudom velük rendesen festeni a pilláimat,de ez a spirál hihetetlenül jó. Az külön tetszik,hogy ápoló szérumokat is tartalmaz.

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.