KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 1300 , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Ár: 1000 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Schliszi

2017. január 20.

Kuponnal hirtelen felindulásból vettem (és így szerencsére nem volt drága)! Végre egy szempillaspirál amitől nem ragadnak össze az amúgy is hosszú szempilláim! Nekem nagyon bejött, az illata pedig plusz pont. Kuponnal biztosan újra megveszem! :) :) :)

Schliszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

kozmixkitti

2017. január 18.

Nálam épp ő a No.1. szempillaspirál! Tökéletesen dúsít é hosszítja a pillákat. A keféje szerintem praktikus és nagyon cukker. Biztos, hogy ha elfogyik (amit már fél éve használok és eddig alig vettem észre, hogy fogyott volna belőle) újraveszem👼

kozmixkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

Nusibognar

2017. január 14.

Felso pillakra tokeletes, szep ivet ad de inkabb hosszit mint dusit. Pozitiv hogy jol pigmentalt fekete viszont alulra egyaltalan nem tudom rakni mert borzasztoan elkenodik

Nusibognar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 14.

dorka1995

2017. január 13.

Elsore el voltam ajulva tole..tetszett az illata, a kefeje, nagyon szepen tudtam vele dolgozni..de aztan kb 1 honap utan nagyon rossz szaga lett, es a hasznalata sem lett egyszeru..kar erte

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

brethalia

2017. január 11.

2016. október 8.:

Már régóta ki szerettem volna próbálni, de inkább megvártam, hogy kuponnal hozzájuthassak. :D
A vitaminos meg energiabombás hatásról nem nagyon tudok nyilatkozni egyelőre, de nagyon szép a színe, nem ragasztja össze a pillákat, ível, nagyon könnyű bánni a fejével.
Ez az első spirál, amivel szépen ki tudom festeni az elég minimál alsó szempillasoromat is. :) Sokféle fejet próbáltam eddig, volt már hasonlóm, szóval nem gondoltam, hogy meg tud lepni, de ez tényleg nagyon szuper. :)

2017. január 11.:

Sajnos le kell vonnom csillagot, ugyanis másfél hónap után elkezdett nagyon csomósodni.
Utána még 1-2 hétig használtam, de macerás volt szétválasztgatni az általa összeragasztott pilláimat. Még nem fogyott teljesen ki, de már nincs kedvem reggelente hozzányúlni.
Tekintve, hogy eredeti áron kb. 2400 forintba kerül, az elején tapasztalható szeretnivaló tulajdonságok ellenére is csak 3 csillagot adok neki.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

2016. október 8.:

2017. január 11.:

Angyalkaja

2017. január 5.

A kefe alakját, a festék illatát imádom, a hatást nem, tapaszt, és nem csinál semmi extrát.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Lolychan

2016. december 28.

Nem tudom miért, de az illatáért én teljesen odavagyok :D Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is túl sok festéket visz fel. Összességében én nagyon szeretem, de a keféje lehetne másmilyen. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

kornzsofi

2016. december 25.

Nagyon sok festéket vesz fel, nekem nagyon összetapasztja a pilláimat és csomókat hagy maga után.
Igaz, elsőre is az volt az érzésem, hogy kicsit már beszáradt, lehet, hogy túl régi terméket vettem meg.

kornzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

Norkacska

2016. december 21.

Nagyon egyedi a tubus, es azt hiszem ennyit tudok tenyleg pluszként elmondani, mert efyébként meg semmi extra, annyira nem éri meg az árat. A keféje elég nagy, így azért a felvitel könnyebb, mint sok más spirál esetén.

Norkacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Sweetgirl

2016. december 16.

Nem a legtökéletesebb, mert sok festéket vesz fel a kefe, de nekem szép hosszú pilláim lesznek tőle és nem ragadnak össze...az illata pedig pluszpont :)

Sweetgirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

CI 75470 sz 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.