KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 1000 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Sminkcsomag
Ár: csere vagy ár megegyezés szerint , Eladó: viviennerainbow
Állapot: új vagy csak próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta nincs

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sztellus

2017. december 4.

Furcsa szaga van, kicsit rossz érzés ezt a szagosított valamit a szemem közelébe vinni. Joy napokon vettem, nem lett a kedvencem.

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

jakani

2017. november 20.

Évekig használtam, imádtam az illatát, a kefét, a festéket, mindent! Aztán egyszer csak (kb egy éve) történt valami...maszatol össze vissza...nem tudom...
Sajnos így elbúcsúztunk egymástól. A barátnőmét is kipróbáltam, hátha az enyém "romlott" vagy valami, de az is ugyanolyan volt sajnos. :(

jakani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Idk

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

A teljes áráért nemhinném hogy megvettem volna de mivel a rossmannba 50%-os leárazás volt rá ezért gondoltam miért is ne. A keféje tényleg kicsit bumszli és az alsó pillákat erm lehet olyan szépen kifesteni vele. De szépe göndörít és az illata is jó. Nemhinném hogy újraveszem de biztos elhasználom.

Idk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon finom az illata ☺️ Azon kívül nem sorolnál a numero uno kefék közé,a spirál feje nagyon bumszli,szép nem lehet vele ívelni,elveszik a varázs.Nem dob meg nagyon ez a spirál sem dúsítás sem hosszítás ügyileg.Szerencsére a félár felén jutottam hozzá 🙂

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

kicsikocsi

2017. november 17.

Én külföldön vettem 1-2 hónapja, láttam, hogy csak 2 euró, gondoltam miért ne! :D Nem mondanám, hogy a legjobb spirál, szerintem a keféje nem a legideálisabb, kicsit nagynak érzem, de egyébként szeretem. Munkába, illetve alkalmakra is használom, szép pillákat csinál, egyáltalán nem bántam meg.

kicsikocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

agciika

2017. november 13.

Itteni vélemények alapján választottam, és eddig pozitív nagyon, és még az ára is megfizethető, főleg glamour napok idején/akciósan. Amit még egy szempillaspirálnál sem tapasztaltam az illata (!!) ami szuper :D Tény, kicsit sok festéket vesz fel, de remélem ahogy "fogy", ez múlni fog. Dúsít, hosszabbít, nálam jól teljesít.

agciika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

szenasia

Korcsoport: < 18
2017. november 12.

Nagyon szeretem, jól meghosszabítja és kiemeli a szempilláimat, habár én nem hétköznapokra szoktam használni, hanem bulikba, mert számomra egy kicsit természetellenes, de ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve.

szenasia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 12.

Beca

2017. november 6.

Egyik legjobb szempilla spirál, amit használtam. Nem ragadnak össze a pillák, szépen elkülöníti őket. Többször is újra vettem.

Beca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Evelyn31

2017. november 3.

Féláron vettem meg így nem akkora a csalódásom. Első benyomások:az illata nekem nagyon nagyon tetszik...szinte minden nap meg kell szagolgatnom,mint egy szipus.. :D. De sajnos nem igazán hozta azt,amit vártam tőle. :( A keféje bár nagyobbacska,még ezzel meg is tudnék barátkozni,de sajnos semmi látványos változás a szempilláimon,vagy csak nagyon minimális...most egy időre félre teszem,,de adni szeretnék még neki esélyt....hisz hallottunk már olyanról,hogy pihentetés után sokkal jobban szuperál. Hátha ő is ezek közé a termékek közé való. :) Nem pontozom mos te,megadom a 4csillagot,de később update.......

Update:Sajnálom,de egyáltalán nem jött be... :(
Az illata még mindig tetszik de ennyi....tovább adtam ismerősnek

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Update:Sajnálom,de egyáltalán nem jött be... :(
Az illata még mindig tetszik de ennyi....tovább adtam ismerősnek

Elfie98

2017. november 1.

Glamour napokon vettem még tavasszal,ennyi használat után pedig már teljesen kirajzolódott mi is a véleményem róla. Az elején egy kis csodaszernek tartottam,nagy pillákat varázsol emellett az illata is nagyon friss.
Sajnos egyre jobban pártolok el tőle. Így 6 hónap elteltével is rengeteg festéket vesz fel a kis keféje,emiatt nem is lehet tökéletesen odaférni minden pillához, különben összemaszatolja az egész szemed. Kissé össze is ragasztja a pillákat,mindig átkell mennem rajta egy elhasznált essence spirál keféjével hogy szétválasszam őket.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.