KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   €1.49   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €1.49
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez az arcpakolás pórusmélységig tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná azt. Emellett a tisztátalanságok és a nem kívánt fénylés ellen cinket, kaolint és pantenolt tartalmazó összetételének köszönhetően 3-szorosan hat: hat az irritáció ellen, megköti a felesleges bőrzsírt és faggyút, nyugtatja a bőrt

• Cinkkel a bőrirritáció ellen
  • Az agyag megköti a felesleges zsírt és faggyút
  • A panthenol nyugtatja a bőrt

Rival de Loop Maske +6db
Ár: 2990 foxposttal , Eladó: juventina07
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal

cherry19

2017. október 23.

Nem tudom hova tenni..
A csomagolása rendkívül előnytelen. Szerencsére meg tudtam menteni úgy, hogy kinyomtam egy üres krémes tégelybe, innen már szerintem 5x használtam és még mindig van benne, nem is tudom hogy lehetne ennyit egyszerre elhasználni.
A másik, hogy rengeteg alkohol van benne..
Valamit csinál a bőrömmel, kellemesen puha használat után, de nem egy nagy durranás.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Nem tudom hova tenni..
A másik, hogy rengeteg alkohol van benne..

raramusic

2017. október 10.

Az illata kellemes. Nekem felkenés után kicsit csípi az arcom. Az állaga szerintem optimális, nem folyik, de kenhető. Nagy tubusos változat jó lenne belőle. Utolsó darabot vettem meg ma a boltban, én először használom de szerintem megérte megvenni. :)

raramusic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

TimyeK

2017. augusztus 28.

Szépen összehúzza a pórusokat és felpuhítja a bőrt, tehát szépen el lehet távolítani utána a kis mitesszereket. Kicsit talán szárítja a bőrt, de egységesebbé teszi, nyugtatja és 2 napig matt maradok tőle.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

vadvirag919

2017. július 4.

Kb. egy hónapja találtam rá erre a maszkra és nagyon remélem, hogy most már állandóan lesz. Istenkirály ez a krém! A tisztító hatása nem túl látványos azt aláírom, viszont tisztítom én a pórusaimat mással is úgyh elégedett vagyok vele. DE! A lényeg: iszonyat jól hidratál, eltünteti a gyulladást, és nem zsírosodik vissza a bőröm. Ááááh, tulajdonképpen leírhatnám a marketing szöveget, mert ez most tényleg azt csinálja amit ígér..... :D Nagy tubusban szeretném.
Őszintén nekem nem tűnt fel, hogy lenne szaga/illata, lemosni szivaccsal egyszerű, irritációt egyáltalán nem okoz, és röhejesen olcsó pedig 5-6-7 alkalomra elég. Én a kritikus részekre kenem leginkább. Betáraztam belőle. :'D

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Cosette

2017. június 29.

Most fogyott el a második adag, kb 200 forintért vettem, szóval megérte. Nem tisztít mélyen, de egy egész jó közepes arctisztító. Aktív szenes arcradírral használtam. Ideiglenes eredményt hozott, kb másfél napig egész szépen eltüntette a pórusokat. Viszont nagyon nehéz lemosni, furcsa érzést hagy az arcon.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Alverya

2017. május 27.

Azt nyújtja, amit ígér, de elég fura szaga volt az arcomon és nehéz lemosni.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Azt nyújtja, amit ígér, de elég fura szaga volt az arcomon és nehéz lemosni.

kalmaniki

2017. május 24.

Felkentem, hagytam megszáradni, sőt sokkal tovább is fent volt, mint 15 perc, de semmit nem csinált a bőrömmel, kicsit puhább lett és ennyi. Nem ezt vártam, nem tisztította a bőrömet, ahogy ígéri, picit hidratál, sajnos nem vált be.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Niki46

2017. május 11.

A termék visszazárható, a kupakot fordítva kell rátenni...
Nagyon jól el lehet dolgozni, viszont nekem nem felelt meg vagy fogalmazhatok úgy is, hogy nem ezt vártam...lemosás után tényleg puha tapintású volt a bőröm, de ennyi...

Niki46
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

A termék visszazárható, a kupakot fordítva kell rátenni...

mse02

2017. január 23.

Még mindig találtam belőle a Rossmann-ban, pedig limitált volt az ősszel.
3-at használtam el, sajnos nem visszazárható ezért mindenképp muszáj elhasználni a leírás szerint arc, dekoltázs és hát részre 2mm vastagon.
Nincs semmi zavaró illata, szerintem semleges.
Finom krém állaga van, könnyű eloszlatni. Nem irritál!
Kb 15 perc amíg mindenhol alaposan megszárad.
Lemosás után nagyon puha a bőröm, és sokáig nem zsírosodott vissza.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Még mindig találtam belőle a Rossmann-ban, pedig limitált volt az ősszel.
Nincs semmi zavaró illata, szerintem semleges.
Finom krém állaga van, könnyű eloszlatni. Nem irritál!
Kb 15 perc amíg mindenhol alaposan megszárad.
Lemosás után nagyon puha a bőröm, és sokáig nem zsírosodott vissza.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).