KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték 400 Jeges Espresso
Ár: 950 , Eladó: Salandi
Állapot: teljesen új,bontatlan, Helyszín: Érd, Budapesten is átvehető egyeztetés után, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: új, csupán a hajparkolás hiányzik a dobozból, Helyszín: Bp, II.kerület, fizetés: személyes átvétel

petrevici

2017. augusztus 11.

A festék maga nagyon könnyen kezelhető, roppant praktikus. A 800-as árnyalatát vettem meg. A 9 es színárnyalatú hajamat szerettem volna sötétíteni. A dobozon tetszett a modell haja (persze ez nem mérvadó). A felkenés alatt már látszott, hogy nagyon sötét a szín. 10 percet volt fent, kaptam egy pocsék fosbarna színt, pici zöldes fénnyel, olyan 7-es színmélységgel. Rettenetes élmény volt. Egyszóval a festék technológia remek, a színeredmény pocsék.

petrevici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

MormiOrsi

2017. július 20.

Én nagyon szeretem ezt a fajta hajfestéket, mert eszméletlen könnyű a felvitele. Imádom, hogy csak bedörzsölöm a habot a hajamba, hagyom 30 percet és kimosom. A modern technika :D Bezzeg régen, mikor a koliban még egymásnak festettük a hajunkat, egy egész estés program volt. Na de ennyit a nosztalgiáról. A könnyű felvihetőség mellet én meg vagyok elégedve a színek intenzitásával és tartósságával is. Kettőt próbáltam eddig a csokibarnát meg a világosbarnát. Tetszik, hogy természetes hatást kelt a végeredmény, mintha a természetes színem lenne. Kb 2-3 havonta szoktam újrakenni, mert olyan szerencsés típus vagyok, hogy nem látszik sosem a hajamon lenövés (kivéve, ha világosabbra van festve, mint az eredeti színe), hanem szépen kikopik. Szóval én biztosan nem veszek már másfajtát.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

wineherd

2017. július 11.

Több árnyalatot használtam eddig ebből a fajta festékből, mindegyik jó volt. Tegnap megvettem a 816-os (új, nude tones) árnyalatot (sötétszőke). Gondoltam befestem sötétebbre a fehérre-sárgásra szívott hajamat. Eredmény: egy fikarcnyit sem változott, talán a fénye (!) barnásabb lett, de ugyanolyan szőke, mint volt. Hatalmas csalódás. 1500 Ft 0 eredménnyel. 2*, mert az eddig használtak jók voltak, de ez meg sem látszik. Én meg attól féltem, hogy túl sötétre fogja be.......

wineherd
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Sunnyvagyok

2017. június 15.

Akciósan (féláron) bukkantam rá a DM- ben.
Bár én Casting Creme Gloss párti vagyok, az ára annyira elcsábított, hogy gondoltam adok neki egy esélyt. :)

A 200- as Fekete árnyalatot vásároltam meg. Már évek óta fekete a hajam!
Könnyű adagolni, tetszik, hogy nem csöpög.
Tőfestést csináltam, rajta hagytam 20 percig, majd utána 6 percre rákentem a haj teljes hosszára. A hátközépig érő hajamra elég volt a hab, viszont ha ahosszabb lenne a hajam, akkor már lehet kevésnek bizonyult volna.
A lemosása könnyű volt, az utóápoló is tetszett. A festéknek igazából nem éreztem az illatát, és az utóápoló sem volt telenyomva illattal, aminek örültem! Nem szeretem a harsány illatokat!

Szépen, foltmentesen befogta a hajamat. Bár nekem inkább barnába nyúló fekete lett az eredmény, ami nem is olyan rossz. Nem lett mű fekete, nincs parókahatása.
Puha, könnyen fésülhető lett az eredmény. Pont olyan, mint ha nem is lett volna befestve! (és ezt pozitív értelemben értem).

Összességében meg vagyok vele elégedve! Majd később updatelek arról, hogy mennyire kopott a színe és mennyire bírta ki a következő festésig! :)
Ha beválik, újraveszem!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Akciósan (féláron) bukkantam rá a DM- ben.

A 200- as Fekete árnyalatot vásároltam meg. Már évek óta fekete a hajam!
Könnyű adagolni, tetszik, hogy nem csöpög.

Ha beválik, újraveszem!

Linuxo

2017. május 14.

200-as Black árnyalatban vettem meg. Szépen befogta az erősen őszülő hajamat. Elegendő a festék mennyisége a dús, göndör hajamra. Ősz hajfedése nekem megfelelő, 4 hetente használom.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tothbernadett

2017. április 19.

Egyszer használtam a 600-as árnyalatot. Nagyon könnyű volt felvinni, és mellette szól az is, hogy egy doboz is elég volt a teljes hajhossz befestéséhez. Kb. 2 árnyalattal lett sötétebb az eredmény, mint a dobozon lévő modellnek, amire számítottam is, viszont amire nem, hogy egy mosással szinte eltűnt a hajamból.

tothbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kovacsnikoletta92

2017. április 17.

Szörnyű állag, nehezen kezelhető a festék, szörnyen nehéz felvinni a teljes hajhosszra és tövekre, csak azért adok neki 2*-ot, mert a Praliné szín nálam telitalálat volt. Sose venném újra.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

BettyP92

2017. március 20.

Szép volt jó volt amég egyszer hajat nem mostam. Utána maradt a szép ősz hajam....

BettyP92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

narancsdzsem

2017. március 19.

A jeges mokkát próbáltam ki, és csodaszép TERMÉSZETES, hideg árnyalatú barna sérót kaptam. Pont ilyenre vágytam. A hátközépig érő hullámos hajamra bőven elég volt a mennyisége. Féltem a hab állagtól, de simán befedte a hajamat mindenhol. Szerintem nála maradok (10 éve festek)! Egy ezressel drágább, de ez nekem megéri, elég volt a mű színű, hülyén kopó, stb stb festékekből.
Ajánlom kipróbálásra!

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Ajánlom kipróbálásra!

nemvi

2017. március 4.

Nekem nem igazán jött be ez a festék. A felkenése számomra macerásabb volt, mint akár megkérni valakit, hogy fesse be a rendes eljárással, bár ez abból is fakadhat, hogy elég sok hajam van, ráadásul kb hátközépig ér. Szín tekintetében (csokibarnát vettem) szép lett, de viszonylag hasonló volt az alaphajszínem is, sokkal világosabbat/sötétebbet nem vállalnék be ezzel a festékkel. Elől kicsit szőkés az eredeti hajszínem, azokon a részeken nem is nagyon fogta be sajnos. :( összességében közepesnek mondanám.

nemvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.