KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Schwarzkopf Perfect Mousse 400 2 db.
Ár: 2000 Ft postával együtt , Eladó: editgera
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom

zs001

2018. június 1.

A 465-ös csokoládébarna árnyalattal festettem be a hajam. A felvitel egyszerű volt, a festéknek nagyon kellemes az illata, a hab mennyisége elég volt a hátközépig érő dús hajamra. Az ősz szálakat is befogta. Nekem nem lett sötétebb mint amit vártam, egy vöröses csillogása van inkább (de az én hajam az alapban is vörösesbarna). Kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós....

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

koirankeksii

2018. április 13.

UPDATE 2018: Korábban mint látható jó véleményem volt 3 különböző árnyalatról (300,400,616), úgyhogy gondoltam rám férne egy színfrissítés, és a 9-es színmélységű festett, már-már naracssárgás hajamat szerettem volna picit lehamvasítani, egy hangyányit sötétíteni, így megvettem az új 816-os árnyalatot. Olvastam itt kommenteket, hogy valakinek egyből itta be a haja a festéket meg száradt rá a hajára egyből és lehetetlen volt felkenni, mondom én nem emlékszem ilyenre korábbról, ilyen nincs. Hát de van....... HATALMAS CSALÓDÁS. Nem tudtam eldolgozni a hajamon semennyire, ragadt össze az egész, száradt rá egyből ! Eredmény: MÉG A LENŐTT részt se fogta be a festék !!! Ugyanúgy le van nőve a hajam 2 centire legalább, ugyanolyan mint volt. Óriási pénzkidobás és még roncsoltam is a hajamat feleslegesen. Köszönöm de visszatérek a fodrászkellékeshez. Csak a korábbi jó tapasztalataim miatt nem adok 1 csillagot.

Régi kommentek, 2014-5: A 400-as Icy Espresso színnel festettem be ma az előző festésből (L'oréal sublime mousse) kifakult melíros-szerű világos árnyalatomat. A felvitel természetesen itt is pofon egyszerű volt, a bőrömről a foltok nagyon könnyen lejöttek, az illata szuper!! (el se hittem, jó érzés volt szagolni..), a hajam állaga már a vizes öblítésnél érezhetően puha lett és amikor megszárítottam, nos: olyan fénye lett a hajamnak, hogy megijed tőle a tükörképem is :D A színeredményről annyit nyilatkoznék, hogy 30 percig hagytam fent, azt leszámítva, hogy még előtte vagy 15 percig kentem fel, sötétebb persze, mint a dobozon, először meg is ijedtem mert szobafényben teljesen feketének tűnik, de ha kimegyek a fényre látszik, hogy barna. Úgyis kopik még.
Ami nekem furcsa volt: öblítés után nem írt samponozást csak a pakolás. Szerintem ez baromság, tiszta vegyszer a fejed aztán nem mosod meg csak vízzel és úgy vagy ott X napig. Hát én megmostam samponnal, egyszer. :)
Másik észrevétel: a hajamnak azon része, amely roncsoltabb sötétebb lett, mint ami nem, így a hajam alsó fele sötétebb, de még így is tetszik.

Update: Kb. 2 hónap telt el mióta befestettem a 400-assal, de napfényben szinte már teljesen kikopott és vöröses-szőkés színű (előtte melírom volt). Most 300-as árnyalatot vettem meg, kíváncsi leszek :)))
Szépen befogta a hajamat, a színe tényleg olyan, mint a dobozon. Lakásban feketének tűnik, kint a fényen pedig látszik, hogy barna :) Szép! Viszont az 5. hajmosásnál még mindig barna volt a víz

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

jadegirl

2018. április 9.

Maga a hajfestes az eddigi leggyorsabb es legkonnyebb hajszinezesi elmenyem volt. Egyedul gond nelkul elvegezheto, mindenhova jut es egy doboz hosszu hajra is elegendo mennyiseget tartalmaz. Nem budos, a fejbort nem fogjab be. Az eredmény teljesen természetes, ami fekete (Brown Black) hajszinnel nem mindig valosul meg. Az egyetlen ami miatt csak kozepesre tudom ertekelni az a rossz tartossag, ami hajszinezo eseteben nem meglepo, de meggondolando rendszeres festeknek használni, nekem 1 es negyed honapot birt.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

An08

2018. március 29.

Hosszú a hajam, de kb. 10 perc alatt végzek a felkenéssel. A doboz szerint 2 kellene, de 1 is bőven elég, a végén már nem is tudom hova kenni a habot. Nem csöpög, könnyű eloszlatni, tényleg olyan, mint egy hajmosás. Maga a festék nem büdi, szerintem a balzsam sem, viszont mosás és szárítás után marad valami fura szag, még a második alkalommal is. Ennek ellenére nekem ez a hajfesték vált be leginkább az egyszerűsége és a szép végeredmény miatt.

An08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Fontanesia

2018. február 26.

Imádom a terméket, évek óta használom a Praline árnyalatot. Sajnos mostanában sehol sem kapható ez az árnyalat, így külföldről kell beszereznem...

Fontanesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Strangetoxic

2018. február 19.

Nagyon elégedett vagyok, a 400-as árnyalatot szereztem be. A pumpás flakon nagyon bejött. Könnyedén tudtam használni, tálka illetve ecset sem kellett hozzá.
Nem csöpögött, és mindenhova jutott a hajam pedig csillogó lett.

Strangetoxic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nem csöpögött, és mindenhova jutott a hajam pedig csillogó lett.

zentaidora

2017. december 17.

Update: Adok még egy csillagot, ugyanis az elmúlt 3 hétben kicsit világosabbra kopott, de épp csak annyira mint kell. Más ammóniamentes festékeknél mindig vörös leszek pár hét után, ezzel nem! Szóval visszavonom, hogy nem újravevős, viszont azt még mindig fenntartom, hogy írtó büdi a pakolás...;)

Sejtettem, hogy sötétebb lesz az erdmény a válaszott színnél...remélem a mosások során kicsit világosodik. Tetszett a hab állag, könnyen lehetett vele dolgozni, igaz néha pumpláskor megcsúszott és felborult a flakon, ami sokadjára már idegesítő lett. A pakolás puhává és selymessé tette a hajam, de az illata (szaga) förtelmes. Konkrétan hányingerem lett tőle. Sajnos elég tartós, még most is érzem. Nem újravevős. :/

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

szamonika

2017. december 2.

A 400-as jeges espresso árnyalatot szoktam használni, amikor gyors segítség kell, és nem jutok el a fodrászhoz. Szeretem, mert nagyon könnyű vele dolgozni, nem csöpög és szépen befedi az ősz szálakat. Elég hosszú a hajam, de nekem elég az egy doboznyi mennyiség, szépen el tudom oszlatni a hajamon.

szamonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

silcarebolt

2017. november 15.

668 arnyalatot hasznalom mar lassan fel eve. Teljesen elegedett vagyok vele, nagyon konnyu hasznalni es tartos.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

jakobs

2017. november 1.

816 nude blond van nekem ez egy ujabb szín hasonlo a hajam eredeti színe is és a dobozon is a szín.Felvitele tökéletes ,ammoniamentes,de pár ösz hajszálamat nem fedi be ,mondjuk nemis látom hogy valahol igérné.De a szín miatt ujraveszem.

jakobs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.