KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték 400 Jeges Espresso
Ár: 950 , Eladó: Salandi
Állapot: teljesen új,bontatlan, Helyszín: Érd, Budapesten is átvehető egyeztetés után, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: új, csupán a hajparkolás hiányzik a dobozból, Helyszín: Bp, II.kerület, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zentaidora

2017. december 3.

Sejtettem, hogy sötétebb lesz az erdmény a válaszott színnél...remélem a mosások során kicsit világosodik. Tetszett a hab állag, könnyen lehetett vele dolgozni, igaz néha pumpláskor megcsúszott és felborult a flakon, ami sokadjára már idegesítő lett. A pakolás puhává és selymessé tette a hajam, de az illata (szaga) förtelmes. Konkrétan hányingerem lett tőle. Sajnos elég tartós, még most is érzem. Nem újravevős. :/

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

szamonika

2017. december 2.

A 400-as jeges espresso árnyalatot szoktam használni, amikor gyors segítség kell, és nem jutok el a fodrászhoz. Szeretem, mert nagyon könnyű vele dolgozni, nem csöpög és szépen befedi az ősz szálakat. Elég hosszú a hajam, de nekem elég az egy doboznyi mennyiség, szépen el tudom oszlatni a hajamon.

szamonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

silcarebolt

2017. november 15.

668 arnyalatot hasznalom mar lassan fel eve. Teljesen elegedett vagyok vele, nagyon konnyu hasznalni es tartos.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

jakobs

2017. november 1.

816 nude blond van nekem ez egy ujabb szín hasonlo a hajam eredeti színe is és a dobozon is a szín.Felvitele tökéletes ,ammoniamentes,de pár ösz hajszálamat nem fedi be ,mondjuk nemis látom hogy valahol igérné.De a szín miatt ujraveszem.

jakobs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

tymes18241

2017. szeptember 24.

Én a 800-as középszőke árnyalatot használom, amitől világosbarna színeredményt kapok. Mivel nekem épp ez a cél, szeretem ezt a hajfestéket. Egyszerű a felvitele, nem károsította a hajam eddig. Az ára viszont kicsit húzós, mert két dobozra van szükségem, szóval általában akcióban próbálom megvásárolni.

tymes18241
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

petrevici

2017. augusztus 11.

A festék maga nagyon könnyen kezelhető, roppant praktikus. A 800-as árnyalatát vettem meg. A 9 es színárnyalatú hajamat szerettem volna sötétíteni. A dobozon tetszett a modell haja (persze ez nem mérvadó). A felkenés alatt már látszott, hogy nagyon sötét a szín. 10 percet volt fent, kaptam egy pocsék fosbarna színt, pici zöldes fénnyel, olyan 7-es színmélységgel. Rettenetes élmény volt. Egyszóval a festék technológia remek, a színeredmény pocsék.

petrevici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

MormiOrsi

2017. július 20.

Én nagyon szeretem ezt a fajta hajfestéket, mert eszméletlen könnyű a felvitele. Imádom, hogy csak bedörzsölöm a habot a hajamba, hagyom 30 percet és kimosom. A modern technika :D Bezzeg régen, mikor a koliban még egymásnak festettük a hajunkat, egy egész estés program volt. Na de ennyit a nosztalgiáról. A könnyű felvihetőség mellet én meg vagyok elégedve a színek intenzitásával és tartósságával is. Kettőt próbáltam eddig a csokibarnát meg a világosbarnát. Tetszik, hogy természetes hatást kelt a végeredmény, mintha a természetes színem lenne. Kb 2-3 havonta szoktam újrakenni, mert olyan szerencsés típus vagyok, hogy nem látszik sosem a hajamon lenövés (kivéve, ha világosabbra van festve, mint az eredeti színe), hanem szépen kikopik. Szóval én biztosan nem veszek már másfajtát.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

wineherd

2017. július 11.

Több árnyalatot használtam eddig ebből a fajta festékből, mindegyik jó volt. Tegnap megvettem a 816-os (új, nude tones) árnyalatot (sötétszőke). Gondoltam befestem sötétebbre a fehérre-sárgásra szívott hajamat. Eredmény: egy fikarcnyit sem változott, talán a fénye (!) barnásabb lett, de ugyanolyan szőke, mint volt. Hatalmas csalódás. 1500 Ft 0 eredménnyel. 2*, mert az eddig használtak jók voltak, de ez meg sem látszik. Én meg attól féltem, hogy túl sötétre fogja be.......

wineherd
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Sunnyvagyok

2017. június 15.

Akciósan (féláron) bukkantam rá a DM- ben.
Bár én Casting Creme Gloss párti vagyok, az ára annyira elcsábított, hogy gondoltam adok neki egy esélyt. :)

A 200- as Fekete árnyalatot vásároltam meg. Már évek óta fekete a hajam!
Könnyű adagolni, tetszik, hogy nem csöpög.
Tőfestést csináltam, rajta hagytam 20 percig, majd utána 6 percre rákentem a haj teljes hosszára. A hátközépig érő hajamra elég volt a hab, viszont ha ahosszabb lenne a hajam, akkor már lehet kevésnek bizonyult volna.
A lemosása könnyű volt, az utóápoló is tetszett. A festéknek igazából nem éreztem az illatát, és az utóápoló sem volt telenyomva illattal, aminek örültem! Nem szeretem a harsány illatokat!

Szépen, foltmentesen befogta a hajamat. Bár nekem inkább barnába nyúló fekete lett az eredmény, ami nem is olyan rossz. Nem lett mű fekete, nincs parókahatása.
Puha, könnyen fésülhető lett az eredmény. Pont olyan, mint ha nem is lett volna befestve! (és ezt pozitív értelemben értem).

Összességében meg vagyok vele elégedve! Majd később updatelek arról, hogy mennyire kopott a színe és mennyire bírta ki a következő festésig! :)
Ha beválik, újraveszem!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Akciósan (féláron) bukkantam rá a DM- ben.

A 200- as Fekete árnyalatot vásároltam meg. Már évek óta fekete a hajam!
Könnyű adagolni, tetszik, hogy nem csöpög.

Ha beválik, újraveszem!

Linuxo

2017. május 14.

200-as Black árnyalatban vettem meg. Szépen befogta az erősen őszülő hajamat. Elegendő a festék mennyisége a dús, göndör hajamra. Ősz hajfedése nekem megfelelő, 4 hetente használom.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.