KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sweetsation Therapy

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2011. december 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Antioxidánsokat, C-vitamint és szupergyümölcsöket tartalmaz, így segít megőrizni a bőr szépségét és fiatalságát. Nagyon gyengéd hámlasztó és egyúttal maszk is, ami kitisztítja a pórusokat, eltüntet kisebb bőrhibákat, tökéletessé teszi a bőrt. A krémben található rengeteg vitamin és antioxidáns az öregedéstől és a nap okozta károsodástól védi a bőrt, magas hialuronsav tartama pedig a vízveszteségtől. A papayában és az ananászban található enzimek lehámlasztják az elhalt sejteket, ezáltal a bőr visszanyeri egészséges, rózsás színét és puhaságát.

Water / Aqua Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Helianthus Annuus Seed Oil eo Glyceryl Stearate eo I euVegetable Glycerin Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Bentonite 0 0Kaolin 0 0Potassium Stearate ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel MealMethylsulfonylmethaneJuglans Regia (Persian Walnut) Shell Powder Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil Oryza Sativa (Rice) Bran Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil a Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract eo Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract Vanilla Planifolia (Bourbon Vanilla) Fruit OilAnanas Sativus (Pineapple) Fruit Extract Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract a Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Oil Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Hyaluronic Acid h Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract Myrciaria Dubia Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Macrocystis Pyrifera Extract Avena Sativa (Oat) Honey h Vinca Major Extract Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract Borago Officinalis (Borage) Oil Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil a I i Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Rosa Canina (Dog Rose) Hips Oil Panthenol eo I v 0 0Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Absolute Allantoin gy 0 0Arnica Montana (Arnica) Oil Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Oil Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Ascorbic Acid a I v Sodium Carbomer Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin

cooleva

2017. április 3.

Ez aztán a hűha faktor..elég csak az összetevőkre pillantani! :-)
Egy ilyen kis tégely nagyon sokáig elég, és a hatása.. gyengéden radíroz, mégis hatékonyan. Az illata fenomenálisan jó. Az ára húzós, de nekem ez minden pénzt megér, akár a dupláját is. Maszkként is ultra jó..pihe-puha bőröm lett a használata után és a szárazság is mérséklődött. Vegyétek, rendeljétek..amíg lehet!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Ez aztán a hűha faktor..elég csak az összetevőkre pillantani! :-)

ingyombingyom

2015. április 11.

Kb. 2 hónapja használom hetente maszkként. Adtak hozzá kis kenőkanalat is ami biztosan higienikusabb mint az ujjam de sajnos annyira sután bánok vele hogy egyszerűen felkenem a kezemmel.Az illatától nem vagyok elragadtatva nekem nagyon édes. Kb 1 órát hagyom az arcomon aztán ledörzsölöm. Szép tiszta egészségesnek tűnő puha arcbőrt eredményez. Talán szebbet mint egy hagyományos arcradìr. Utána még feldobom a nappali krémjét / azt viszont nagyon szeretem/ és végeztem is.
Lehet hogy újraveszem. 4 csillag

Update: Jöttem felpontozni. Megszerettem és újravettem. Felkenem , hagyom egy jó darabig, ásványvízzel felhígítom, ultrahangozom majd a maradékot leszedem . Isteni! A család többi tagja is nagy kedvenc. Puha, ugyanakkor jó feszes lesz a bőröm tőle.

ingyombingyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

Lehet hogy újraveszem. 4 csillag

lujzi

2015. február 9.

nagyon örülök, hogy beruháztam erre a krémre. nagyon szépek az összetevői, tele van hasznos dolgokkal, szuper illata van. de ami a legfontosabb: igen hatékony. nagyon szépen tisztít és hidratál, igazi multifunkciós krém, pakolásként és radírként működik egy időben. és ahogy tippelem, heti 1-2 alkalom mellett legalább fél évig, ha nem egy teljes évig elég lesz, így az ára sem borzasztó.

update: a végére nagyon megutáltam, hagy egy fura réteget az arcon, amit még alapos lemosás után is sokáig érzek az arcomon.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Bellatrix

2015. január 23.

Csak maszkként használom,a benne lévő kis részecskék nekem kaparják a bőrömet. Nagyon sokáig elég,vagy csak nekem fogy lassan,nem tudom,igazából kezdem elhagyni a használatát mert ...lemosás után puha a bőr ,de ezen kívül semmi más pozitívumot nem vettem észre.

Bellatrix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 23.

Szabó Diána

2014. december 26.

A Sweetstation Therapy termékek közül erre az arcmaszkra figyeltem fel legelőször és mivel nagyon szimpatikus volt a márka elhatároztam, hogy nekem ilyen kell. Az illatát imádom, külön szeretem, hogy lemosás közben még intenzívebben érződik, kicsit aromaterápiás céllal is szoktam használni. A bőröm finom, és puha lesz utána, viszont különösebb pórustisztító hatását nem vettem észre és egy kicsit sajnos csípi a bőrömet, ha maszkként használom. Nem rossz, de csodát nem kell várni tőle.

Szabó Diána
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

claudia.nyilas

2014. július 12.

Akkoriban mikor használtam nagyon tetszett a hatása, de valahogy nem tértem vissza hozzá. A mostanival is elégedett vagyok. Talán majd ezután újravásárolom.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

agi_d

2014. január 27.

Már harmadik tégelyt fogyasztom belőle, és elmondhatom, hosszú távon nagyon jót tett a bőrömnek. T-vonalban hajlamos volt zsírosodni a bőröm, de ez szépen kordában tartja, kevesebb a mitesszer és az eltömődött pórus. Maszkként használom. Azt találtam, hogy akkor a leghatékonyabb, ha nagyon-nagyon alaposan lemosom a sminket radírozás előtt.

agi_d
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

adrienne

2014. január 12.

Nagyon kíváncsi voltam erre a radírra, de sajnos elmaradt nálam a "húha" hatás. Maszkként és radírként is használom, de lemosás után valahogy nem érzem azt a tiszta hatást amit egy radírtól elvárnék, kissé mintha még zsírosítaná is a bőrömet. Ezen kívül különösebb hatást nem tapasztaltam. A szagától rosszul vagyok, nekem nagyon émelyítő de nyilván ez ízlés kérdése. Ennyi pénzt nem éri meg szerintem, biztosan nem veszem újra.

adrienne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

amatar

2013. június 22.

Háromszor használtam eddig, nagyon finom illata van és tényleg kevés is elég belőle. A hatása nem rossz, de azért csodaszernek nem tartom eddig, nem érzem annyira alaposnak. Persze ez csak a pár használat alapján kialakult véleményem, egyelőre megadom a 4 csillagot, majd meglátjuk mennyire esünk szerelembe.(2013. április 29.)

Ó, ezt én közben elhasználtam, ugyanaz a bajom vele mint a márka többi termékével, nagyon szimpatikusak az összetevők, a csomagolás, viszont nem gondolom hogy megér ennyi pénzt. Egy kellemes, nem túl alapos radír iszonyat finom illattal, de ilyen tulajdonságokkal rendelkező termék olcsóbban is elérhető, szerintem nem nyújt olyan pluszt, amiért megérné ezt választani.

amatar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Viki000

2013. május 19.

Kb. egy hónapja használom és nagy reményeket fűztem hozzá. Több helyen is dicsérik. Az összetevő lista nagyon tetszik, csupa hasznos olaj, növényi kivonatok. A csomagolás szerint lehet radírként és maszkként is használni, pakolásként 5-10 percig kell a bőrön hagyni. Én 10, néha 15 percig hagyom magamon.
A hatásával vegyes érzéseim vannak. Lemosás után tényleg frissebb, üdébb a bőröm, de ez sajnos nem tart sokáig. Azt sem érzem, hogy kellően feltöltené nedvességgel a bőrömet, és egy maszknál nálam ez alapelvárás.
Az illatától pedig többet vártam, mert mindenhol azt olvastam fenomenális, számomra inkább zavaró ez az illat, mint jó, de ez egyéni preferencia kérdése, emiatt nem vonok le csillagot.
6000Ft körül van egy 125 ml-es tégely. Elsőre talán soknak tűnik, de sokáig elég, főleg, hogy nem napi szinten kell ezt használni.
Összességében nem rossz, de nem érzek késztetést, hogy újravegyem. Lehet az volt a gond, hogy többet vártam tőle..Egy gyengébb 4-est adok neki.

Update:

jöttem felpontozni. A kezdeti kisebb csalódás után eltettem jó mélyre és már régóta nem kentem fel. Pár napja viszont rábukkantam és mondom akkor már el kéne használni a maradékot. Nagyon jót tett a bőrömnek, szépen kisimult és ragyogóbb lett. Mondjuk még gondolkodom, hogy megint vegyek-e, de ha időnként vetem be, tényleg kipihentté varázsolja a bőrt.

Viki000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Update:

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hyaluronic Acid, Honey
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.