KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 350 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postával/futárral
C.O. Bigelow - Rose Salve
Ár: megegyezes csere bpen , Eladó: ayse
Állapot: 22ml/20, Helyszín: bp, fizetés: kp

Naddlina

2017. július 17.

Szerintem kiváló ajakápoló,bár a karácsonyi fahéjas verziónak picit erős volt az illata. :D

Bátran tudom ajánlani száraz ajkú hölgyeknek, naponta max kétszer szoktam használni.

Naddlina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

fannivea

2017. július 14.

Jo illatuk van mar sokat probaltam:)
Szajra nem hasznalom, de peldaul kez, koromagy apolasra kivalo!

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

Jo illatuk van mar sokat probaltam:)
Szajra nem hasznalom, de peldaul kez, koromagy apolasra kivalo!

Lovemakeupbabe

2017. június 27.

Szeretem, mert jól hidratál, de csak ritkán használom, mert az illata túl erős nekem (Blackcurrant).

Lovemakeupbabe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 27.

Anka984

2017. június 26.

Anyukámnak volt és mint mindenki sztem én is próbálgattam a cuccait, ezt is... sem akkor sem most nem vagyok elragadtatva... hatását nálam pl az olcsó gyógyszertári ajakbalzsam magasan űbereli, a kiszerelése teljes kudarc! Egyedül azért 4 💥 mert maga a cég állatbarát! 😉

Anka984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Panka86

2017. június 21.

Hatása nem rossz, én az ajkaim kiszáradása ellen használom, arra tökéletes és nem okoz elvonási tüneteket mint a Labello ha abbahagyom a használatát (extrém berepedezésre gondolok). Viszont a tégely picit hosszabb köröm esetén valóban nem praktikus, annak ellenére, hogy valóban cuki a kis csomagolás. Ezért minusz egy csillag. A második minusz pedig az illat/íz mentes verziónak jár. Kifejezetten kellemetlen az íze számomra. Más területre nem használom, mert zsírossága miatt arcra szerintem nem alkalmas, máshova pedig mérete miatt nem elegendő. Mézes és áfonyás változatára a fent említett ok miatt egyel több csillag jár. Ár érték arányban nem rossz, ha épp akcióban van. 300 Ft-ot teljesen megér, több viszont nincs benne, teljes áron pénzpocsékolás.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

edi01

2017. június 19.

Szeretem:) Natha eseten ha kirepedezik az orra vagy a sok orrfujastol a szaj es kornyeke nagyon sokat segit. Az illata is jo. Imadom

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Hannah11

2017. június 15.

Ez egy csoda.Olyan iszonyat jó érzés,mikor a számon van.Utána puha lesz és hidratált.
A könyökömre is szoktam kenni,ha száraz.Nagyon megéri az árát,imádom.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 15.

A könyökömre is szoktam kenni,ha száraz.Nagyon megéri az árát,imádom.

Hoslaura5

2017. június 9.

Ajandekba kaptam a fekete ribizlis balzsamot.Mar elso hasznalatnal tapasztam,hogy segit.Azota hasznalom 2 honapja,de alig fogyott belole,pedig minden nap kenem vele a szam.A csomagolasa nem a legpraktikusabb,de nagyom szep.Az ara nem a legolcsobb,de mivel nalam ez a befuto biztos,hogy ujraveszem😊

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

gcintia

2017. június 9.

Mi nagyon szeretjuk mindenkinek van minimum 2 a csaladban :D praktikus a kiszereles a legkisebb taskaban is elfer, jo az illata, es mindenre jo ajakra, sebre, koromagyborre stb. :) ha kene rola valami rosszat mondanom akkor az a"doboza" lenne hogy allandoan bele kell nyulni es hosszu a kormom, szoval inkabb megy a kormom ala mint ahova kene. De attol 5 csillag :)

gcintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Regina2222222

2017. június 7.

Nem vált be, fura réteget hagyott a bőrömön, ami nem szívódott be a bőrbe csak belekenődött a ruhámba.., ugyanolyan kicserepesedett volt utána a körömágybőröm.

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate