KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

C.O. Bigelow - Rose Salve
Ár: megegyezes , Eladó: ayse
Állapot: 20 ml kb parszor hasznalt, Helyszín: bp, fizetés: kp
Oriflame live in colour edp.
Ár: 2500 postaval , Eladó: Sysy66
Állapot: Egy fujas hiany., Helyszín: Vas, fizetés: Utalas postan marado

dez

2018. február 23.

Pozitív: azt teszi, amit ígér. Szájra, kézre szoktam használni este, reggelre rendbe rakja a száraz bőrt.
Negatív: utálom a tégelyét, taktikám, hogy a körmöm felszínével szedem ki, rákenem a kézfejemre, és onnan ujjbeggyel a számra. A maradékot bedörzsölöm a kézfejembe.

dez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

BonnieKollar

2018. február 10.

Nagyon szeretem, nem küzdöm extrém szájszárazsággal, nekem elég. :)

BonnieKollar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon szeretem, nem küzdöm extrém szájszárazsággal, nekem elég. :)

Demonshadow

2018. február 6.

Sokan ódákat zengnek róla, nekem viszont kicsit visszább kell rántanom a róla zengett hősi eposzt a talajra, mert ahogy ez lenni szokott, egy termék nem lehet mindenki számára maga a tökély.
Még anyu vette a piacon, hogy majd milyen jó lesz nekem, mert mindig száraz mindenem, pláne a kezem. Mivel elég zsírosnak/olajosnak találtam, ezért eldöntöttem, hogy a körömágyamat fogom kezelni, mert ott szálkásan hámlik a bőr, ami valljuk be, nem szép, egyenesen gusztustalan látvány tud lenni. Jó néhány napon keresztül használtam lefekvés előtt, amikor tudtam már, hogy nem mosok kezet, nem maszatolok össze semmit, de mindhiába. Maximum arra volt jó, hogy összemaszatoltam vele az ágyneműt, mert reggelre érhető módon már nem látszott a körmömön, ujjamon a cucc. Sajnálom, pedig reménykedtem benne, hogy legalább erre jó lesz. Tévedtem. (Ráadásul a tégelyből valamelyik ujjal kikanalazni kész rémálom, ha van az embernek egy minimális körme, hosszas percekig vakargathatja alóla a cuccot.)

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

zdoreebaba

2018. január 28.

Tényleg csodabalzsam! A vásárlóim és jómagam is ebből szoktam a legtöbbet rendelni, ha le van értékelve. Mindenféle problémára gyógymód. Allergiás reakciók, száraz könyök, sarok, kéz, kirepedezett ajak bőr, pattanások, körömágybőr ápolás és rengeteg más ami most épp nem jut eszembe. Sokféle illatban volt már kapható. Talán a legjobb a sima, hagyományos rózsaszín kiszerelésű, illatmentes verzió. :) Nagyon szerettem és örökre szeretni fogom. Kis helyen elfér, így bárhol és bármikor elő tudjuk kapni. A csomagolása elegáns. Engem a kis tégely nem zavar, ki lehet belőle bányászni a kencét! Ennyit nekem megér. Általában 400-500 forintos áron szoktam hozzájutni ha le van értékelve.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

bakocsenge

2018. január 12.

Hát igen, ez a tégely nem túl jó és praktikus, bár szépnek szép. Én kis spatulával oldom meg, hogy kiszedjem a terméke a tégelyből. Viszont maga a balzsam: én használom a számra és a szám körül, reggel és este. És hát csodát művelt a cserepes ajkaimmal! Jobb, mint a másik, Neutrogena márkájú ajakbalzsamom.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Edi0408

2017. december 27.

Nehéz a tégelyből kivarázsolni viszont a kiszáradt számat mindig helyre teszi. Este bekenem és reggelre puhák lesznek az ajkaim.

Edi0408
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Nagyon csinos kis balzsam, de egyáltalán nem praktikus: ha az ember nem hurcol magával ecsetet és csak elő szeretné kapni, hogy bekenje a száját, az egyrészt kézzel nem higiénikus, másrészt pedig nem teljesen rövid körmökkel elég bonyolult. Nagyon zsíros, tehát jól hidratál, elég gyorsan be is szívódik és illatmentes, ami szuper! Ha használom, akkor ecsettel bogarászom ki és nem csak az ajkaimra szoktam. Ha az orrfújástól kiszárad a bőröm, arra is szuper, de a körömbőrt is szépen helyreteszi. Ennek ellenére sajnos a kialakítása miatt nálam maximum három csillagot ér.

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Bobobubble23

2017. december 13.

Hosszú körmökkel nehéz kiszedni a tégelyből. Szép tégely, finom illat, de nekem használt sem ajkaimra sem a körömbőrömre.

Bobobubble23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

melindaa

2017. december 7.

Nagyon szép a tégelye. Mindig kivan száradva a szám, csak ez teszi rendbe. Imádom. Mindenre jó. Egyetlen hátránya hogy hosszú körömmel nehéz kiszedni belőle.

melindaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Babika20

2017. december 6.

Én kicsit többet vártam tőle. A csomija baromi cuki, jó kis táskabarát. Belenyúlni annyira nem szeretek főleg ha a metrón kell SOS ben mert kiszáradt a szám, Lehetne kicsit jobb kialakítása, nagyon mélyen van a krém a tubusban akinek hosszú körme van szerintem egy idő után nem is tudná használni. Meglepett, hogy illatmentes. Pozitívuma, hogy kellemes a viselete, jó rúzs alá, hipp-hopp beszívódik amúgy. Viszont hidratálni...hát.. nem egy carmex! Ln az ajkaimra használom csak (még). Nem venném újra de egynek jó :)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate