KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam Tőzegáfonyával
Ár: 700 , Eladó: Dzsulika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen vagy környékén, Fizetés előre utalással vagy személyesen, PostaPontra is küldöm, ha kell
Ár: 500Ft/db , Eladó: Laura888
Állapot: bontatlan, Helyszín: Keszthely, Zalaegerszeg, fizetés: fizetés postai utalással, postázom, megegyezünk :)
Kitsyke

2019. január 15.

Nekem megvolt a csokis, es ez a valtozata. Szerettem, de drogerias utan nezelodok, ami boltban beszerezheto...vegul hogy belenyulkalos, tegelyes ,ez nem jo...de amugy nem szaritja az ajkakat :)

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

devilcsillu

2019. január 13.

Nekem az áfonyamag olajos változata van meg, és én csak a számra szoktam használni. Az illatát nagyon szeretem, valóban puhán tartja az ajkakat, és sokáig is elég mivel állaga miatt nagyon kevés kell belőle. De ezt a belenyúlkálós megoldást annyira nem szeretem, mert nem higiénikus, ezért csak itthon használom. Anyukámtól kaptam, de magamtól nem vettem volna ilyet, már csak az ára miatt sem, mert ha jól tudom 1300 forint.

devilcsillu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

anitaaa04

2019. január 10.

Nekem a cseresznyés változat van meg. Az illata nagyon szuper és a csomagolása is aranyos, bárhová magammal vihetem, viszont nehéz belőle kiszedni. Ráadásul nem mindig higénikus a használata, csak otthoni környezetben lehet biztonságosan használni. A másik negatívuma, hogy zsíros érzetet hagy maga után, nem szívódik be, főleg akkor ha az ajkaim ápolására használom. Csalódás.

anitaaa04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

stylo

2019. január 8.

Egy rozsaszin tegely vazelin. Szamomra hasznalhatatlan, mert mukorommel ezt kiszedni nem lehet. Az arat nem tudom, mert kaptam. Az erteke nulla. A tegely cuki.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

esztietta

2019. január 5.

Bár nagyon megnyerő illattal rendelkezik minden képviselője ennek a terméknek, engem nem ragadott meg annyira. Szeretem, ha egész nap van az ajkaimon valamilyen balzsam, ezt viszont nagyon gyakram kell újrakennem, amit a kis tégelybe kotorászás(főleg hosszabb körmökkel) kellemetlenné tesz. Nem mellesleg nem is annyira hidratál, mint amennyire mondják. A Labello termékek nekem sokkal jobban beváltak.

esztietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

blackrose

2018. december 31.

Mèg règen kaptam egyet ajándèkba. Az illata nem volt túl kellemes, de elhasználtam. Főkènt az ajkaimra, de különösebben nem hidratálta őket (nem a termèk hibája, egyszerűen semmi nem kèpes hosszan hidratálni) ennek ellenère szívesen használtam. A kis tègelye nagyon cuki, mèg most is megvan nem volt szívem kidobni. Kíváncsi lennèk az új verziókra, biztos nagyon jók.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

eeeee

2018. december 21.

Szuper kis balzsam, de én személy szerint az illatos verziókat jobban kedvelem -főleg a gyümölcsöseket- a hatásuk viszont mindnek azonos. Nagyon bevált ajakápolóként, kipirosodott orra és körömágybőrre is remek. Ápolja megnyugtatja a kiszáradt vagy akár az irritált bőrt. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Carson32

2018. december 18.

Pár éve használtam ilyet. Meg voltam elégedve a hatásával, de nem vagyok kibékülve ezzel a tégelyes megoldással, mert egy idő után nem túl higiénikus a krém felvitele. De összességében meg voltam elégedve vele!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

TheNancy07

2018. december 13.

Tényleg elég kényelmetlen a tégelyből kiszedni a balzsamot főleg hosszabb körömmel, de egyszerűen ellenállhatatlan számomra ez a kis dobozka. Áh, megvett kilóra! :) A lila meg ez a rózsaszín dobozkás van meg, iszonyúan gazdaságos és a hatása baromi jó. Én az ajkaimra szoktam télen használni, nagyon jól hidratálja. Szeretem!

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Ewee

2018. december 11.

Ez egy klasszikus krém. Az ekcémára és bőr pírra is használom. Többet ér mint bármilyen csodaszernek hirdetett krém.

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate