KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

rekacuba

2017. február 15.

Nem szeretem ezt a tégelyes kiszerelést, így inkább csak akkor használom, ha itthon vagyok. Lefekvéskor, illetve sminkelés előtt szoktam használni. Szerintem teszi a dolgát, nekem is nagyon szárazak az ajkaim, de ettől soha nem lett rosszabb. sőt... Finom az illatuk is

rekacuba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

MONI17

2017. február 14.

Sajnos nekem nem vált be, borzasztóan kiszárítja még jobban a számat... nagyon száraz, cserepes ajkúaknak nem ajánlom... nem utolsó sorba ez a tégelyes megoldás is borzasztó.

MONI17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Florencyta

2017. február 12.

Igazi csodaszer! Az illata csodás, az állaga pont megfelelő, a mérete tökéletes - elfér a legkisebb táskában is. A cserepes ajkakat, a kidörzsölt orrokat, a szétrepedt kezeket és a könyököket is tökéletesen hidratálja. Minden érzékeny és könnyen kiszáradó bőrűnek egy "must have" termék a táskába.

Florencyta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Encilla

2017. február 6.

Tökéletes megoldás sok mindenre, nekem mindig van a táskámban többféle is. :) Ajakbalzsamnak ezt használom, és kipirosodott, sokat fújt orra nélkülözhetetlen, egy éjszaka alatt eltünteti a pirosságot. Szeretem, hogy természetes.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Cipriana

2017. február 6.

Szuper kis balzsam, én leginkább a számra használom, de néha a száraz könyökömre, kezemre is kenem. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de én nagyon megszerettem.:)

Cipriana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

RDTIMI

2017. január 23.

Nagyon szeretem télen-nyáron használom a kezemre, számra! Nagyon puha lesz a durván kiszáradt bőr tőle! Viszont a tégelyből kiszedni hosszú körömmel szinte lehetetlen, vagyis csak úgy, hogy a körmöm alól kell kipiszkálni.

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

niki994

2017. január 21.

Van ennel jobb termek is olyan mint ha sima vazelint lennék nem táplál nem hidratal ...

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

CzFru

2017. január 20.

A kiszerelés katasztrófa, a hatás pedig nem jobb, mint a sima vazeliné. Igazi lehúzós termék. A cseresznyésnek legalább jó illata volt..

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Mariliisa

2017. január 19.

Régebben leginkább akkor használtam, amikor a hidegtől vagy a fertőtlenítőszerektől kirepedezett a kezem, ilyenkor rengeteget segített, de találtam nála jobbat. Viszont a berepedt sarkamra és a körömágyamra ezt szeretem legjobban használni.
Sok ismerősöm ajánlgatta nekem náthás időszakokra, hogy az orromat kenjem vele, de én ehhez nem tartom elég higiénikusnak a kiszerelését, ilyen célra inkább egy tubusos terméket használnék szívesen, amit le lehet fertőtleníteni, így nem kell kidobni a betegség elmúltával.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Meszcsu

2017. január 15.

Egyszerű balzsam, szerintem az egyik legjobb, nekem megvan az összes fajta és a családom is ezt használja. Szerintem abba mindenkivel megegyezhetünk, hogy az Oriflame-ben ez a legjobb dolog. :)

Meszcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate