KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam Tőzegáfonyával
Ár: 700 , Eladó: Dzsulika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen vagy környékén, Fizetés előre utalással vagy személyesen, PostaPontra is küldöm, ha kell
Ár: 500Ft/db , Eladó: Laura888
Állapot: bontatlan, Helyszín: Keszthely, Zalaegerszeg, fizetés: fizetés postai utalással, postázom, megegyezünk :)

pilleriin

2018. november 5.

Nem tudom, melyik összetevő az oka, de semmi más nem tudja rendbe tenni a száraz, égő, kipirosodott náthás orromat, kizárólag ez. 3 tégelynyit pusztítottam már el belőle.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

KittiKat68

2018. szeptember 17.

Imádom :) Ajkakra, könyökre és a körömágybőrömre használom 😊

KittiKat68
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Imádom :) Ajkakra, könyökre és a körömágybőrömre használom 😊

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Nagyon jóóó :) Csak is ajánlani tudom.

zsofiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Nagyon jóóó :) Csak is ajánlani tudom.

barnajudit87

2018. szeptember 5.

Most már tudom, hogyha bármilyen bőrprobléma,ajakherpesz, kicserepesedett száj stb.jelentkezik, akkor csak ezt kell használnom, és a probléma megszünik. Már anyukám is ezt használja az arcánlévő ismeretlen eredetű allergiára. Csoda egy krém!

barnajudit87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

beatab

2018. augusztus 10.

Egész télen ezt használtam,szuper termék! Nagyon jól hidratál,és pici helyen elfér!!

beatab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

varzso

2018. augusztus 7.

Nagyon jó kis hidratáló. Előnye, hogy kis helyen is elfér, de maga a felvitel nem egyszerű ebből a mini tégelyből.

varzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

A kiszerelése kicsit megneheziti a a felvitelt, főleg hosszabb kormokkel de megoldhato. Jól ápol. Főleg ajakapolonak használom, de pl. száraz konyokokre is jó.

bernatd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

M3la

2018. július 31.

Kb 4 db van belőle itthon. Sok más ajakápoló mellett ezeket is használom, kizárólag azután, hogy kezetmostam, ami napközben ugye nem mindig megoldható. A kiszerelése miatt csak 4 csillagot adok rá.

M3la
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Nikica1220

2018. július 29.

Teszi a dolgát, jó illatuk van. Viszont, ha nem akciósan veszem én nagyon drágának találom.

Nikica1220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Agnes09

2018. július 28.

Akcióban szoktam venni. Csodás a problémás száraz, érdes részekre. Egész nap táskában és utazáshoz hordható praktikus kisszerelése miatt. Állaga koncentrátum szerű, sokáig elég, kevés kell belőle. Szinte mindegyik illatát vettem már.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate