KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Krémmánia Kedvencek a -től
Nashuaaa

2017. május 14.

A külső rossz, a belbecs jó. Száraz ajkakra is használom,de náthás időszakban kisebesedett orra is, kézre, és sok egyébre. Viszont a csomagolás nagyon nem higiénikus, ezért jár a mínusz pont.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. május 6.

Nekem nagyon bejött. :) Könyökre, térdre, sebre és szájra is tökéletes. Mindig magamnál tartom és akárhova elfér. Mindig jó ha kéznél van. :D

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 6.

csikosagi

2017. május 1.

Imádom, szinte mindenre jó. Nekem több illatban is megvan és mind csodálatos. Időnként hozzá lehet jutni nagyon jutányos, 400 forintos áron is és tényleg egy csodaszer. Használom égesi sérülésekre, kirepedezett szájra, ha náthás vagyok az orromra kenem, hogy ne legyen sebes és kiváló, azonban a kiszerelés - bár a csomgolás gyönyörű - tényleg nem praktikus olyan szempontból, hogy bele kell nyúlni és nem is valami higiénikus ezáltal. De összességében nagyon megéri és sokáig elég.

csikosagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

szabozsani94

2017. április 27.

Szeretem, teszi a dolgát, talán csak egy negatívumot tudnék mondani: nem túl higiénikus ez a "belenyúlós dolog" .

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

monarizsa

2017. április 25.

A volt munkahelyemen nagyon sokszor égettem meg a kezem ragasztópisztollyal, nagyon hamar rendbe hozta, nagyon szeretem!

monarizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

laracroft

2017. április 24.

Mondanám, hogy egy baj van vele, hogy illattalan, de ez az én személyes problémám, ezzel szemben megértem, hogy szükség van egy illatmentes verzióra is (érzékeny bőrűeknek, férfiaknak, stb.) Nagyon jól teszi a dolgát, úgy, ahogyan a többi is, ennél jobban talán csak az EOSt szeretem.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Barbi1122

2017. április 14.

Nekem a kókuszos illat van meg és imádom ( bár lehet részben azért, mert nagyon szeretem a kókuszt)... A csomagolása miatt vonok le egy csillagot, mert nem túl praktilus.

Barbi1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Szucsnori

Korcsoport: < 18
2017. április 14.

Egyszerűen IMÁDOM! Én nem ajakápolónak használtam, hanem a kisebesedett orromat kenegettem vele amikor náthás voltam. Nekem nagyon bevált, a már varas orromat is nagyon hamar helyrehozta már másnapra is borzasztó sokat gyógyult.

Szucsnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 14.

Echan

2017. április 5.

Minden illatváltozatban megveszem, már csak az illat miatt is. A natúr a leghatásosabb, jó ha kéznél van. Viszont a csomagolása tényleg nagyon nem praktikus. Minden alkalommal a körmöm alá megy. :( Drága Oriflame, kérlek, hogy hallgasd meg vásárlóid panaszát, és öntsd praktikusabb formábna ezt a csodaszert. Ne menjen a design a használhatóság rovására.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Pilence

2017. április 3.

Tenyleg univerzalis mindig van nalam egy, eltunteti a szarazsagot jo borre, szajra....a kiszereles nem tul praktikus foleg ha kicsit hoszabb a kormom.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate