KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

monarizsa

2017. április 25.

A volt munkahelyemen nagyon sokszor égettem meg a kezem ragasztópisztollyal, nagyon hamar rendbe hozta, nagyon szeretem!

monarizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

laracroft

2017. április 24.

Mondanám, hogy egy baj van vele, hogy illattalan, de ez az én személyes problémám, ezzel szemben megértem, hogy szükség van egy illatmentes verzióra is (érzékeny bőrűeknek, férfiaknak, stb.) Nagyon jól teszi a dolgát, úgy, ahogyan a többi is, ennél jobban talán csak az EOSt szeretem.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Barbi1122

2017. április 14.

Nekem a kókuszos illat van meg és imádom ( bár lehet részben azért, mert nagyon szeretem a kókuszt)... A csomagolása miatt vonok le egy csillagot, mert nem túl praktilus.

Barbi1122
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Szucsnori

Korcsoport: < 18
2017. április 14.

Egyszerűen IMÁDOM! Én nem ajakápolónak használtam, hanem a kisebesedett orromat kenegettem vele amikor náthás voltam. Nekem nagyon bevált, a már varas orromat is nagyon hamar helyrehozta már másnapra is borzasztó sokat gyógyult.

Szucsnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 14.

Echan

2017. április 5.

Minden illatváltozatban megveszem, már csak az illat miatt is. A natúr a leghatásosabb, jó ha kéznél van. Viszont a csomagolása tényleg nagyon nem praktikus. Minden alkalommal a körmöm alá megy. :( Drága Oriflame, kérlek, hogy hallgasd meg vásárlóid panaszát, és öntsd praktikusabb formábna ezt a csodaszert. Ne menjen a design a használhatóság rovására.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Pilence

2017. április 3.

Tenyleg univerzalis mindig van nalam egy, eltunteti a szarazsagot jo borre, szajra....a kiszereles nem tul praktikus foleg ha kicsit hoszabb a kormom.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

vl

2017. március 17.

Nagyon nem praktikus ez a csomagolás, így pár szerencsétlenkedős használat után a süllyesztőben végezte, szóval nem nagyon volt lehetőségem hosszabban tesztelni....

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

alexa206

2017. március 17.

Praktikus és jól hidratál !
pici csodaszer, ha egy kis seb heg van bekenem és hamarabb eltűnik . Praktikus mert kis pici és könnyen elfér bárhol.
Valamit arra viszont kitalálhatnának hogy ne ujjal kelljen belenyúlni,mert belemegy a körmöm alá és nem higiénikus.
Az illatosítottakat nagyon szeretem de talán a hegesedést nem segítik annyira talán nem segítik elő mint ez a natur.

alexa206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Praktikus és jól hidratál !

zsofia960217

2017. március 12.

Nem lenne rossz, de kikészít, hogy az ujjammal kell benne nyúlkálni, mert nem higiénikus. Használni használom, de csak itthon, amikor kezet tudok mosni, útra inkább valami tekerőset viszek.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

rekacuba

2017. február 15.

Nem szeretem ezt a tégelyes kiszerelést, így inkább csak akkor használom, ha itthon vagyok. Lefekvéskor, illetve sminkelés előtt szoktam használni. Szerintem teszi a dolgát, nekem is nagyon szárazak az ajkaim, de ettől soha nem lett rosszabb. sőt... Finom az illatuk is

rekacuba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate