KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Nicool89

2017. szeptember 1.

Az elején mikor elkezdtem használni nagyon tetszett, de aztán fel év utan rájöttem nem igazán nekem való. Ajándékba kaptam, en soha nem vettem volna ilyen belenyulkalos balzsamot, szajfenyt akármit. Nem higenikus es tényleg eleg nehézkes kiszedni az ujjunkkal a termeket. Amíg a számon van tényleg kellemes viselet, nem érzem száraznak, de amint lekopik máris minden a regi.... mint a labello effektus állandóan kenni kell különben mindig visszajön a szaraz érzet. Ez nem a tökéletes termek száraz cserepes ajkakra azt kell írjam sajnos.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

kucire

2017. szeptember 1.

Jó, jó, de mégse! Régebben a karamellás változatát használtam, és úgy emlékszem, hogy az bevált. (bár lehet, hogy az idő szépít rajta) Szerintem ez a termék csak egy olyan 'ajakápolónak' jó, hogy mégis kenjünk valamit az ajkunkra. Viszont, ha száraz ajkakra keresünk megoldást ezt nem nagyon ajánlom, mivel csak addig van hatása meddig még be nem szívja a bőr. Utána mintha semmit se csináltam volna vele. És a csomagolása se túl jó azon kívül, hogy cuki. Kicsit is hosszabb körömmel rémálom...

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

rszlr

2017. augusztus 26.

Hamar kiszáradnak az ajkaim, de ez a kis csodaszer mindig helyreteszi őket.
A tengely valóban problémás kissé, így én általában fültisztítóval viszem fel, szóval azzal, hogy a krém a körmöm alá ragad nincs problémám.

rszlr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hamar kiszáradnak az ajkaim, de ez a kis csodaszer mindig helyreteszi őket.

timcsike04

2017. augusztus 25.

Nagyon szeretem. A száraz ajkaimra nagyon nagyon jó. Az illata is kellemes!

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon szeretem. A száraz ajkaimra nagyon nagyon jó. Az illata is kellemes!

Dorothy951

2017. augusztus 21.

Szeretem az ajakápolókat. Ezt ajándékba kaptam, de korábban is használtam már kókuszos, mézes változatát. Mindegyikkel kapcsolatban egy véleményen vagyok. Használata után puhák lesznek az ajkaim. Náthás időszakban is nagyon jól jön, az orr-környékének ápolására. Ha alkalmam lesz kipróbálom a többi változatát is!

Dorothy951
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jucccc

2017. augusztus 4.

Update: Ajakápolónak szoktam használni, illetve télen, megfázásos időszakban az orron és környékén, éjszakára. Reggelre szépen rendbe teszi a cserepes, meggyötört bőrt. Még sosem vettem magamnak, mindig ajándékba szoktam kapni anyósomtól, jó pár illatban próbáltam már. Nem is vennék magamnak, mert azért ajakápolóm és intenzív krémem is van, ami beválik ezekre a feladatokra, mégis remélem, továbbra is lesz belőle utánpótlás, mert kényelmes, hogy all-in-one mindenre jó. Én kizárólag itthon használom, mert ajakápolóként nehéz eltalálni, hogy ne vegyek fel belőle túl sokat, itthonra viszont pont azt szeretem, hogy tocsoghat benne a szám, és evés-ivás mellett is érzem a hatását, nem kell gyakran újra kenegetni.

Nekem is a tégellyel van problémám, hosszabb körmökkel lehetetlen kibányászni belőle valamit, minden ottmarad a körmöm alatt... Az tetszik, hogy hamar helyrehozza az enyhébb szárazságokat, de nekem azért nem oldotta meg minden ilyen jellegű problémámat. Leginkább ajakápolónak használom, de hamarabb beszívódik, mint egy kifejezetten ajakápoló, ezért gyakrabban kell újrakennem. Ennek ellenére jó kis krémnek tartom egy pofás tégelyben. Négy csillag.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Naddlina

2017. július 17.

Szerintem kiváló ajakápoló,bár a karácsonyi fahéjas verziónak picit erős volt az illata. :D

Bátran tudom ajánlani száraz ajkú hölgyeknek, naponta max kétszer szoktam használni.

Naddlina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

fannivea

2017. július 14.

Jo illatuk van mar sokat probaltam:)
Szajra nem hasznalom, de peldaul kez, koromagy apolasra kivalo!

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

Jo illatuk van mar sokat probaltam:)
Szajra nem hasznalom, de peldaul kez, koromagy apolasra kivalo!

Lovemakeupbabe

2017. június 27.

Szeretem, mert jól hidratál, de csak ritkán használom, mert az illata túl erős nekem (Blackcurrant).

Lovemakeupbabe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 27.

Anka984

2017. június 26.

Anyukámnak volt és mint mindenki sztem én is próbálgattam a cuccait, ezt is... sem akkor sem most nem vagyok elragadtatva... hatását nálam pl az olcsó gyógyszertári ajakbalzsam magasan űbereli, a kiszerelése teljes kudarc! Egyedül azért 4 💥 mert maga a cég állatbarát! 😉

Anka984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate