KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

C.O. Bigelow - Rose Salve
Ár: megegyezes , Eladó: ayse
Állapot: 20 ml kb parszor hasznalt, Helyszín: bp, fizetés: kp
590 Ft Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
Ár: 590 Ft / db , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár, posta

bogyoesbaboca

2018. május 19.

Szamra szoktam hasznalni nagyon szepen megpuhitja es utana sokaig nem szarad ki a szam tole a konyokomre is szoktam kenni belole nekem bejott

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

vivi22j

2018. április 30.

Ez az az ajaktermék amit mindenkinek ajánlanék. Iszonyatos száraz a bőröm, a szám és körülötte, ezzel a termékkel vissza tudok hozni az "életet" a bőrömbe. Nagyon elégedett vagyok vele, kb 4 éve használom folyamatosan. Szárító rúzsok alá is használom, közel tökéletes ajakbalzsam.

vivi22j
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

beautyandlove

2018. április 27.

A kiszerelés gyönyörű, viszont nehéz kiszedni a balzsamot a tégelyből.

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

A kiszerelés gyönyörű, viszont nehéz kiszedni a balzsamot a tégelyből.

Lexi

2018. április 17.

Az oriflame abszolút legjobb ikonikus terméke!
Sokáig elég, használhato ajakbalzsamként, sarokra.. bármely száraz területre!
Nagyon jó kis krém, mindegy melyik illatot használja valaki, a hatás ugyanolyan szuper!

Lexi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Az oriflame abszolút legjobb ikonikus terméke!
Sokáig elég, használhato ajakbalzsamként, sarokra.. bármely száraz területre!

AgnesCecilia

2018. április 15.

Sokáig elég, tényleg puhítja a bőrt, nem csak ajakra használható. Viszont: az illatát nem szerettem annyira, és ez a kiszerelés sem biztosít túl higiénikus használatot.

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Celesty

2018. március 27.

Nem csak szájra, hanem száraz bőrfeluletre is használom. Tartós, és puha lesz tőle az ajak és a bőr :)

Celesty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

ponilopopolopo

2018. március 23.

Nagyon bevált, este ha bekenem a számat, reggel még mindig selymes és puha. A kézfejemre szoktam még használni hideg időben vagy mosogatás után. csak ajánlani tudom

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Blackcherry12

2018. március 16.

Ajánlani tudom. Nekem nagyon bevált. A számra meg a könyökömre szoktam kenni, mert nagyon száraz , szerintem 1 óra múlva már olyan puhi mindenem ahol bekentem. Öröm odanyúlni.

Blackcherry12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Karinaa

2018. március 6.

Bármelyik illatát/típusát bátran ajánlom mindenkinek! Ha este bekenem a szám másnap tökéletes az ajkam. Rengeteget használtam már belőle. Nagyon szeretem!!

Karinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Pocok96

2018. március 3.

Cuki a kiszerelése, csak kiszedni nem olyan könnyű a krémet a tégelyből! A dolgát jól végzi, gyorsan rendbehozza a száraz bőrt!
A nehézkes kiszedés miatt a 4*!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

A nehézkes kiszedés miatt a 4*!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate