KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

C.O. Bigelow - Rose Salve
Ár: megegyezes , Eladó: ayse
Állapot: 20 ml kb parszor hasznalt, Helyszín: bp, fizetés: kp

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hatshepsut

2017. november 19.

Imádom, annyira jól hidratál!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Imádom, annyira jól hidratál!

orsi34

2017. november 17.

Kedvencem mindenre jó. ( szájfénynek,arckrémnek,sebre...)

orsi34
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Kedvencem mindenre jó. ( szájfénynek,arckrémnek,sebre...)

molnarrita0524

2017. november 15.

Egyszerűen nagyszerű! Imádom! Az őszi-téli időszakban mindig bevásárolok legalább 2-3 darabot, mert szerintem a legjobb hidratáló az ajkakra! Illetve, ha sokat fújom az orrom, segít eltüntetni a kipirosodást is. :)

molnarrita0524
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Jeanette88

2017. november 15.

Sokan szeretik a környezetemben, nálam is mindig van 1. Csak és kizárólag az illatmentes rózsaszín.
A nagyon kiszáradt számra, megfázásos időszakban az orromra-orrom alá szoktam kenni.
De inkább csak este lefekvés előtt használom, menet közben "nem tiszta" kézzel nem szívesen nyúlkálnék bele. És nem is hagynám másnak sem.
A tégelyek cukik, de ugyanebből az anyagból lehetne normál ajakbalzsam is. Csak emiatt 4*

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

deezsina

2017. november 7.

Általában akkor használom, ha a szokásos ajakápolóm nem találom vagy éppen ki vagyok fogyva belőle. Arra átmenetileg jó, de nem egy csodaszer. Nem szívódik be eléggé, az utána hagyott érzés talán még rosszabb mint felvitel előtt. Az egy előny, hogy borzasztóan régóta megvan és nem vehető észre, hogy megromlott volna (tényleg, 8-9 éve vehettem, azóta nem kerültem oriflame katalógus közelébe).
Most épp arra próbálnám meg használni, hogy valami borzasztó szárazság ütött ki az államon, de nem igazán segít neki. Tüneti kezelésre hasznos, de a tényleges javulást nem ettől várom.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

nicolekitti

2017. november 5.

Szerintem ez egy nagyon hatásos balzsam száraz bőrre. Én nagyon szerettem régen, sajnos látom, hogy tartalmaz parabént így a jövőben már nem fogom újra venni, pedig kedvencem volt. (ami fura, hogy az illatosított változatoknál nincs feltüntetve, hogy van benne parabén.)

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

borzsu95

2017. október 26.

Náthaszezonban orra és szájra, kisebb sebekre, körömágyra nekem bevált. Az illata kellemes, kevés is elég belőle egyszerre, bár a tégelyes megoldás valóban nem a legjobb.

borzsu95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Bradshaw

2017. október 24.

Én nem is értem valójában ezt a krémet. Akkor ez most mire is jó?! Ajakbalzsam? Minek? Van 15. Testápoló? Minek? Van minden részemre külön testápoló, és nem ilyen méretben. Szerintem gagyi. A doboza is brutális. Mindig a körmöm alá megy a cucc . Ez egy felesleges termék, csak hogy még többet költsünk valamire.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Katalin17

2017. október 9.

Nem rossz, de nem szeretem, hogy bele kell nyúlni a tégelybe.

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Nem rossz, de nem szeretem, hogy bele kell nyúlni a tégelybe.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem ezt a kis balzsamot, igaz, csak ecsettel használom, tehát nem igazán szeretem cipelni magammal. Leginkább sötétebb színű rúzs használata előtt 15-20 perccel szoktam felvinni a számra, és annyira helyre rakja, hogy utána bármilyen matt a rúzs, nem látszik semmilyen hiba.
Persze náthaszezonban a kiszáradt orra is jó. Ha kifogynak a jelenlegiek (meglepően sokáig elég), biztosan veszek még.

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate