KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatmentes testápoló vaj aloe verával érzékeny bőrre!

(Ára: £12.50/200ml)

zsuzsiizsuzsii

2016. november 2.

Szuper termék! Illatmentes, jól hidratál, az állaga is nagyon jó. Az ára sajnos eléggé borsos, de joy-napokon kedvezménnyel megvehető, és rendszeres használat mellett is legalább 7-8 hónapig elég.

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

telelle

2016. február 19.

Mindig ehhez nyúltam, amikor épp nem bírtam az erős illatokat és szerettem az állagát is, de hatásra nekem télen kevés volt.
Bár másnak is eszébe jutna illatmentes testvajat csinálni.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Bár másnak is eszébe jutna illatmentes testvajat csinálni.

gigi

2014. december 3.

Kellemes testvaj, könnyen beszívódik, jól hidratál. Kifejezetten tetszik, a "semmilyen" illata is. Jó lenne, ha ez a márka más illatmentes testvajjal is jelentkezne, mert hiába vannak túlárazva, mégis csak ezek a vajak hozzák azt a hidratáltsági szintet, amire szükségem van és az illatmenteset jobban preferálom.

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

petracska13

2012. augusztus 28.

Óriási szerencsém volt, mert féláron (£6,25) jutottam hozzá Londonban egy egynapos akció keretein belül. Itthon nem biztos, hogy eszembe jutott volna megrendelni 5390 forintért. De most, hogy egy ideje már használom, a függője lettem! A klóros víztől megviselt, széltől kipirosodott extra érzékeny bőrömnek pillanatok alatt elsősegélyt nyújtott.
Az összetevői nagyon szépek. Több testvajat is nézegettem a boltban, de egyedül ez a termék nem tartalmazott például parfümöt. Ez nálam csak előny, nem zavar, hogy egyáltalán nincs illata. Az állaga is szuper, szépen kenhető.
Kedvencem lett nagyon hamar :)

petracska13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Kedvencem lett nagyon hamar :)

vakond32

2012. január 26.

Nagyon szeretem ez a terméket, kellemes és nyugtató hatásal van a bőrre, az illatában mintha egy kis mandulát fedeztem volna fel, ami ha beleszagol valaki a tégelybe nem igazán érezhető.

vakond32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

UnVraiAnge

2011. július 10.

Ennek a testápolónak sokkal könnyebb az állaga, mint a többi családtagjának és talán emiatt nem is hidratál annyira, viszont nekem az elképesztően, rémisztően rákvörös bőrömre igazi megváltás volt! Különösen jónak találom, hogy nincs igazából jelentős illata, ami nagy melegben inkább zavaró, mintsem kellemes és nem utolsó sorban azonnal beszívódik! Nekem ez sokkal inkább bevált, mint a natúr aloe vera gél, még ha ezért páran meg is fognak kövezni:)

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.