KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

The Body Shop British Rose Testvaj - 50 ml
Ár: 1900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
The Body Shop British Rose Testvaj - 200 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: minaya

patriczia

2018. április 3.

Ajándékba kaptam, el is használtam, de nekem túl erős az illata, maradok inkább a sheás testvajnál.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

anitakisova

2018. március 25.

Imádom az illatát, jól hidratál.

anitakisova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Imádom az illatát, jól hidratál.

angelcare

2018. március 6.

Nem vágtam magam hanyatt tőle.....Jól hidratál mint a többi testvaj,pihepuha a bőröm tőle de nekem az illata valahogy nem az igazi.Imádom a rózsaillatú cuccokat de ez most nekem nem.

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

zsanisu

2018. március 4.

A kedvenc TBS illatom, nagyon szeretem. Nekem megfelelő a hidratálása is.

zsanisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

A kedvenc TBS illatom, nagyon szeretem. Nekem megfelelő a hidratálása is.

Leander

2018. február 23.

Egy korrekt testápoló, közepes, de elfogadható hidratáló hatással. Az illata meglehetősen erős, kicsit mű is, így mindenképpen javasolt vásárlás előtt megszaglászni, mert ahogy az értékelések is tükrözik, ez eléggé megosztó. Nem hozza azt a "hűha" eredményt, amit ugyanezen termékcsalád testradírja, de összességében nem egy rossz termék.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hamarv

2018. február 14.

Isteni az illata olyan igazi igazi rózsa :) , a hatásával is elégedett vagyok, bár nekem nem igazán száraz a bőröm, nálam jól teljesített. Ajándékba kaptam, nem hiszem hogy megveszem, mert jobban szeretem a testolajokat, de amúgy nagyon fincsi.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

detti23

2018. február 12.

Nagyszerű kis testvaj. Az illata első szaglásra tűnt csak intenzívnek, magamon már sokkal visszafogottabb, elegáns, könnyed, de pont ezt szeretem. Szerintem igazi fiatalos, nőcis illat. Többé-kevésbé azt is adja, amit ígér, nekem egész sokáig hidratált és pihe-puha marad tőle a bőröm. Egy nagy kiszerelésem van most, amit ajándékba kaptam, de biztosan újra fogom majd venni.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

ZitaBalaton

2018. január 31.

Ha már megvettem, nem dobtam, maradjunk annyiban. De alig vártam, hogy elfogyjon. Rózsaillatból vannak ezerszer szebbek is, nem mellékesen ezredannyi pénzért.

ZitaBalaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Boombapple

2018. január 13.

Elhittem, hogy vegán, amiért giga betűkkel ki volt írva a honlapra, hogy 100% vegán. Nem kellett több, hát megvettem, de baromi nagyot csalódtam. :( Rettenetesen érzékeny a bőröm, így nem tudok csak úgy akármit rákenni, mert egy rosszul megválasztott krém kiüti a bőröm, vagy egy rossz összetevő megégeti és kiszárítja. Nos, minden jó volt egészen odáig, amíg el nem kezdte beszívni a bőröm a krémet. A kézfejemet is bekentem vele, ha már testvaj, bőséggel locsoltam magamra. Amikor is elkezdtem érezni, hogy rettenetesen viszket a kezem és a lábaim is. Kis idővel később vörös foltok jelentek meg rajtam és égetett, viszketett. (később cserepesre száradt a kezem tőle) Lemostam, aztán megnéztem itt az összetevőket, és rájöttem, hogy mégsem annyira "mindenmentes" mint ahogy reklámozzák. Brutálisan érzékeny a bőröm a szilikonra és az Alverde után elhittem, hogy a Body Shop, ami egy kisebb vagyon, szintén nem tartalmaz majd szilikont. Még jó, hogy a kis kiszerelést vettem, de az árát sajnálom érte, még így leárazva is. :(
Maradok az Alverdénél.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Maradok az Alverdénél.

FreyjaDiana

2018. január 6.

Nagyon szeretem, ez az első body shop testvajam. A kicsit vettem meg, mert nem tudtam, hogy tetszeni fog e, csak azt, hogy szeretem a rózsa illatát.
Szóval, nagyon puha és illatos lesz tőle a bőröm és tényleg jó aromaterápiás hatással bír, de ami ez után jött, azon lepődtem meg igazán. Azt hittem, hogy a "ragyogásfokozó" felirat a rózsaolaj miatt van, pedig nem, hanem azért, mert maga a krém rózsaszín lesz a bőrön és fénylik, mint egy highlighter, valamint apró csillámszerűségek is vannak benne. Maga a fény, a szín és a csillámok elmúlnak, miután beszívta a bőr a krémet. De egyébként egy élmény használni ezt a testvajat. Meg fogom venni belőle az extra nagy kiszerelést.

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.