KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

TBS The Body Shop British Rose/Angol rózsa Testvaj/testápoló - 200 ml
Ár: 4400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
TBS The Body Shop British Rose/Angol Rózsa Testvaj/testápoló - 50 ml (utazó méret)
Ár: 1700 Ft , Eladó: minaya

Lara5

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem az illatat! Konnyu, kremes allag, hamar beszivodik. Visszaterve az illatra, nem tolakodo, nem tulzas hanem finom visszafogott, noies.

Lara5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szeliger

2018. július 15.

Először a testjoghurt formulát próbáltam, na az egy nagy nulla, never again. A rózsás illat azonban mindig elvarázsol, (még akkor is, ha a L'Occitane rózsás vonala jobban tetszik) és a marketing győzött, mert a TBS akció három termék egyidejű vásárlásához kötött, hiányzott még egy hozzá, ez lett végül a felmentősereg. Az illat a jól ismert, kissé keserényés utóízű rózsa, a gyerekeim imádják, nem győzik dicsérgetni. A testvaj formulája sem okoz csalódást, könnyen kenhető, a bőr melegére jól lágyul, hamar beszívódik, nem ragacsos és jól hidratál. A kis tégely pedig a csavaros tetővel praktikus, könnyen hordozható és elegendő ahhoz, hogy még azelőtt elfogyjon, hogy az illatra ráunnék. Tőlem is megy az öt csillag.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

Pamacsvirag

2018. július 4.

Én nyertem egy British rose teljes kiszerelésű csomagot így volt lehetőségem kipróbálni.
Imádom!
Az illatát az, hogy nem tényleg sokáig hidratál és nem kell az egész tubust magunkra keni hozzá.

Pamacsvirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Imádom!

Ingrido

2018. május 28.

Már a második tégelynél tartok. Kaptam a jándékba. Brit- és rózsamánia az ok, szerencsére kellemes termék. Bár én egy picit viszketek tőle. De jó használni. Még nem untam meg.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

zsofi207

2018. május 27.

Párom lepett meg vele(csak úgy, olyan figyelmes:) nem ismertem ezt az illatot, de még eddig egyben sem csalódtam.
Kibontottam és uhhh, első szaglásra szerelem, imádom az illatát, ápoltság, frissesség és nőiesség jutott eszembe.
Rögtön félre is söpörtem mindent, ezt azonnal ki kell próbálnom.(Ráadásul előnyt élvez, hogy a páromtól van:))
Állagra kicsit sűrűbb, de mégis könnyed, jól kenhető, nem kell belőle sok és nálam gyorsan beszívódott. Folyamatos használat mellett a téli kiszáradt bőrömet szép fényessé tette.
Abszolút ajánlom! 5*

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Abszolút ajánlom! 5*

Nymphea

2018. május 21.

Nagyon-nagyon szerettem. Csak a kis kiszerelés volt meg, hamar elfogyott, a kevéske megmaradt vajat a kezeimre szoktam használni. Imádtam az illatát, nem az a tipikus nagyanyó illat volt, sokkal inkább valami finom és különleges, sokáig érezhető érzéki illat. Hamar beszívódott, az illatát sokáig érezni lehetett.
Azóta is osztom a véleményemet, fantasztikus testvaj ez, imádom, az egész termékcsaláddal együtt. Kellemes, nőies az illata, puhítja a bőrt.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

franciska.papp18

2018. május 9.

Ajándékba kaptam. Elhasználom, de nagyott bennem annyira mély nyomot, hogy meg is vegyem magamnak. Sokkal jobban szeretem a TBS moringás családját. Ez számomra olyan meh.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

patriczia

2018. április 3.

Ajándékba kaptam, el is használtam, de nekem túl erős az illata, maradok inkább a sheás testvajnál.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

anitakisova

2018. március 25.

Imádom az illatát, jól hidratál.

anitakisova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Imádom az illatát, jól hidratál.

angelcare

2018. március 6.

Nem vágtam magam hanyatt tőle.....Jól hidratál mint a többi testvaj,pihepuha a bőröm tőle de nekem az illata valahogy nem az igazi.Imádom a rózsaillatú cuccokat de ez most nekem nem.

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.