KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

mcspm

2019. január 16.

Én ajándékba kaptam, úgyhogy az ára most nem befolyásol. Nagyon tetszik az illata, kellemes, nőies és nagyon szép gyöngyház fényt hagy maga után. 5 csillag!!

mcspm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

DoraTresChic

2018. december 27.

Szeretem. Finom illat párosul megfelelő hidratálással és csinos csomagolással. Nem egy olcsó termék de ennyi "luxus" belefér. Ára miatt mínusz 1.

DoraTresChic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Panni43

2018. december 26.

Imádom! Nagyszeruen hidratál és még kis csillámok is vannak benne. :)

Panni43
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 26.

Imádom! Nagyszeruen hidratál és még kis csillámok is vannak benne. :)

drz400

2018. december 8.

Imádom az illatát. Annyira nem száraz a bőröm, így nekem pont elég bőrápolásként. Érzékeny bőröm van, egy két helyen néha kipirosodok és viszketek tőle :/. Nem lesz elég sokáig a 200 ml-s kiszerelés, két hete használom és a fele már elfogyott... De talán nem is baj, nekem valami kíméletesebbre lenne szükségem...

drz400
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 6.

Mesés rózsaillata van, valóban hidratál, tényleg hat, kis mennyiségben bőven elég felvinni, már az is kifejti hatását és még gyorsan képes felszívódni.

aszepsegbelulrolfakad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Zsanoka

2018. november 17.

Én nem kedvelem ezt az illatot, de amúgy jól hidratál. Aki szereti a rózsa illatát, imádni fogja.

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

pattelin

2018. november 15.

Egyik kedvenc testvajam! Nagyon szeretem ezt az illatot, nem tudom megunni! Jól hidratál és tartós az illata, ennyit várok egy testápolótól! Nálam 5-ös! ;)

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lara5

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem az illatat! Konnyu, kremes allag, hamar beszivodik. Visszaterve az illatra, nem tolakodo, nem tulzas hanem finom visszafogott, noies.

Lara5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szeliger

2018. július 15.

Először a testjoghurt formulát próbáltam, na az egy nagy nulla, never again. A rózsás illat azonban mindig elvarázsol, (még akkor is, ha a L'Occitane rózsás vonala jobban tetszik) és a marketing győzött, mert a TBS akció három termék egyidejű vásárlásához kötött, hiányzott még egy hozzá, ez lett végül a felmentősereg. Az illat a jól ismert, kissé keserényés utóízű rózsa, a gyerekeim imádják, nem győzik dicsérgetni. A testvaj formulája sem okoz csalódást, könnyen kenhető, a bőr melegére jól lágyul, hamar beszívódik, nem ragacsos és jól hidratál. A kis tégely pedig a csavaros tetővel praktikus, könnyen hordozható és elegendő ahhoz, hogy még azelőtt elfogyjon, hogy az illatra ráunnék. Tőlem is megy az öt csillag.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

Pamacsvirag

2018. július 4.

Én nyertem egy British rose teljes kiszerelésű csomagot így volt lehetőségem kipróbálni.
Imádom!
Az illatát az, hogy nem tényleg sokáig hidratál és nem kell az egész tubust magunkra keni hozzá.

Pamacsvirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Imádom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.