KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

The Body Shop British Rose Testvaj - 50 ml
Ár: 1900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
The Body Shop British Rose Testvaj - 200 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: minaya

Boombapple

2018. január 13.

Elhittem, hogy vegán, amiért giga betűkkel ki volt írva a honlapra, hogy 100% vegán. Nem kellett több, hát megvettem, de baromi nagyot csalódtam. :( Rettenetesen érzékeny a bőröm, így nem tudok csak úgy akármit rákenni, mert egy rosszul megválasztott krém kiüti a bőröm, vagy egy rossz összetevő megégeti és kiszárítja. Nos, minden jó volt egészen odáig, amíg el nem kezdte beszívni a bőröm a krémet. A kézfejemet is bekentem vele, ha már testvaj, bőséggel locsoltam magamra. Amikor is elkezdtem érezni, hogy rettenetesen viszket a kezem és a lábaim is. Kis idővel később vörös foltok jelentek meg rajtam és égetett, viszketett. (később cserepesre száradt a kezem tőle) Lemostam, aztán megnéztem itt az összetevőket, és rájöttem, hogy mégsem annyira "mindenmentes" mint ahogy reklámozzák. Brutálisan érzékeny a bőröm a szilikonra és az Alverde után elhittem, hogy a Body Shop, ami egy kisebb vagyon, szintén nem tartalmaz majd szilikont. Még jó, hogy a kis kiszerelést vettem, de az árát sajnálom érte, még így leárazva is. :(
Maradok az Alverdénél.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Maradok az Alverdénél.

FreyjaDiana

2018. január 6.

Nagyon szeretem, ez az első body shop testvajam. A kicsit vettem meg, mert nem tudtam, hogy tetszeni fog e, csak azt, hogy szeretem a rózsa illatát.
Szóval, nagyon puha és illatos lesz tőle a bőröm és tényleg jó aromaterápiás hatással bír, de ami ez után jött, azon lepődtem meg igazán. Azt hittem, hogy a "ragyogásfokozó" felirat a rózsaolaj miatt van, pedig nem, hanem azért, mert maga a krém rózsaszín lesz a bőrön és fénylik, mint egy highlighter, valamint apró csillámszerűségek is vannak benne. Maga a fény, a szín és a csillámok elmúlnak, miután beszívta a bőr a krémet. De egyébként egy élmény használni ezt a testvajat. Meg fogom venni belőle az extra nagy kiszerelést.

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

JNiki

2017. december 31.

Az egyik kedvenc TBS illatom, nekem nagyon bejött a kellemes visszafogott illata, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.
A nagy kiszerelés sokáig elég, én hamar elhasználom a kis változatot, de az aki nem használja minden nap bőven elég a kicsike is.
Egész nap kenegetném magam vele annyira finom illata van.

JNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Egész nap kenegetném magam vele annyira finom illata van.

LillyPoow

2017. december 30.

Azt tudni kell rólam, hogy lelkes állatvédő vagyok illetve nem támogatom azokat a kozmetikai márkákat melyek állatkísérleteket végeznek. Szóval borzasztóan elfogult voltam a The Body Shop termékeivel kapcsolatban. Alig vártam, hogy kiprobáljam ezt a testvajat. Több véleményt is olvastam róla, mindenki csupa jót írt erről a termékről, főleg az illatáról. Sőt maga a gyártó is 24 órás, tehát relatíve hosszantartó hidratálását ígér. Nos, várakozásaimat alul múlva az első próba sajnos nagy csalodás volt. A legnagyobb problémám, hogy nem azonos az illata a British Rose kollekcióból már jól ismert parfümmel vagy tusfürdővel. Kissé mű/műanyag illata van, túl sok, nem finom nőies inkább bóvli. A bőröm száraz és érzékeny, főleg a kezeimen és az arcomon. Használat után sem változott a bőröm, továbbra is száraz maradt, több használat után is. Alapjában véve az álaga, nehéz és zsíros. Nem szívódik be túl könnyedén.
Szóval szép kis csomagolása van, de sajnos a tartalma nem nyerte el a tetszésemet. A másik probléma ezzel a temékkel, hogy nem olcsó mulatság. Egy biztos ezt a testvajat nem vásárolom újra.

LillyPoow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

IAlinka

2017. december 9.

Eddig más testvajjal az volt a gondom, hogy miutan felkentem hagyott mindig egy zsíros érzetet viszont ezzel a termékkel egyáltalán nem érzem. Nagyon jó hűsítő érzetet hagy és az illata is valami isteni (az egész szobát belengi a bódító rózsa illat😊). Könnyű eloszlatni. Már fogyóban van de tuti újra veszem.

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 9.

Hencida

2017. december 4.

Nagyon jó illata van, hidratál is rendesen. Mindent tud, amit egy jó testvaj :)

Hencida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Nagyon jó illata van, hidratál is rendesen. Mindent tud, amit egy jó testvaj :)

Bubucim

2017. október 29.

A TBS ezt megint nagyon jól eltalálta. :) Először mindig egy kis kiszerelésű testvajat vásárolok, és ha beválik, megveszem a nagyobb kiszerelésűt. Így ezt a rózsásat is kis változatban szereztem be. Kézkrémként használom főként. Amellett, hogy remekül hidratálja a kezem, aromaterápiás tulajdonságokkal is bír. :) Imádom, mikor egy fáradt nap után bekenem vele a kezem és körbeleng a kellemes illat. Valóban nem az a tipikus rózsás illat, sokkal kellemesebb, enyhébb. Az egyetlen hátránya, hogy elég drága. Teljes áron nem szoktam megvásárolni, mindig megvárom, hogy akciós legyek, olyankor betárazok belőle.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

rubinell

2017. október 9.

Isteni illata van, tényleg valódi rózsás. A hidratáló képessége azért.. hááát van a márkának jobban hidratáló testvaja is szerintem. Azért vonok le egy csillagot, mert ha lefekvés előtt használóm túl nagy felületen, akkor engem zavar ez a nagyon intenzív illat. Lehet, hogy sokan éppen ezt várják egy testápolótól, de egy ici-picit lehetne szolidabb.

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

sweetsensation

2017. augusztus 3.

Nagyon finom illata van, bár a tusfürdőé még jobb. Jól hidratál és könnyen beszívódik a bőrbe. Kis kiszerelésben kaptam ajándékba, de fogok venni belőle nagyot is.

sweetsensation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

pokmalac

2017. július 31.

Nagyon szeretem az illatat.annyira nem mű.hidratalasa tokeletes.megeri beruházni ra

pokmalac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.