KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. december 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gazdag és krémes testvaj, teljes értékű tápanyag a bőrödnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőröd. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, édes eper illata van.

The Body Shop Epres Testvaj 200 ml
Ár: 3700 ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, bontatlan, nem próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes atvetel, esetleg posta
TBS The Body Shop Epres/eper Testvaj/testápoló - 50 ml (utazó méret)
Ár: 1700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

kamcsi28

2018. október 11.

Imádom a body shop testvajait, kellemesek és nem irritálnak. Sajnos egy idő után nekem ez az eper illat nagyon "mű" és kissé elkezdett zavarni, ezért csak a 4 csillag.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

dezsixeniiia

2018. október 4.

Nagyon sok illatot próbáltam már, de azt tudom mondani az epres változat talán az egyik legjobb 🙂

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Első testvajam volt az epres, azóta próbáltam már többet, de ez valahogy mindig visszakerül a fürdőszobámba. Nagyon szeretem, sokáig elég és az illata is tartós.

MRekaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Imàdom az illatàt viszont nem szìvòdik be annyira gyorsan mint màs testàpolò.Kicsit dràga de viszont nagyon sokàig elèg nekem.

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

kerierus

2018. szeptember 5.

Minden The Body shop testvajat szeretek, most pont az eprest használom. Fantasztikus érzés amikor este bekened magad vékonyan vele, és még reggel is érződik az illata.

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Melushka

2018. augusztus 12.

Túl intenzív az illata és nagyon tömény.

Melushka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Túl intenzív az illata és nagyon tömény.

Maxina

2018. augusztus 3.

Imádom ! Kevés is elég belőle, rajtam nagyon intenzív az illata :)

Maxina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Imádom ! Kevés is elég belőle, rajtam nagyon intenzív az illata :)

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Imádom! Rengeteg testápolót és testvajat kipróbáltam már, de ő volt az abszolút befutó. Nagyon erős az illata, de isteni finom. Sokan kérdezték már, hogy minek az illatát érzik rajtam, mert nagyon jó. Páran le is koppintottak :) :) A bőröm pedig nagyon szép lesz tőle, nagyon jól hidratál. Az ára viszont nagyon magas, anno, amikor elkezdtem használni, sokkal megfizethetőbb volt. De hát ez a népszerűség átka... :(

PlAdrienn1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

regici12

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Imádom az illatát és nagyon jól hidratál.

regici12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Imádom az illatát és nagyon jól hidratál.

andrej

2018. június 30.

IMÁDOM! A kedvenc TBS testvajam, nem tudok betelni az illatával! Hatásában a megszokott TBS minőség, hibátlan! :)

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)