KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A fehérítő maszk tisztítja és élénkíti a bőrt vitaminokkal, ásványi anyagokkal és antioxidánsokkal. A paradicsomkivonat feltölti a bőrt oxigénnel, eltávolítja a méreganyagokat és fiatalítja a bőrt. Ideális fakó és száraz bőrre. Egységesíti a bőr tónusát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

borntobe

2017. október 13.

Rendeltem 20 db mintat, osszetetele es review-k alapjan jonak tunt. Valoban az lett, szepen egysegesit, feltolti a borom, nem hagy nyomot, egeszeben szebbe es egeszsegesebbe teszi az osszkepet. Gozoles utan szoktam hasznalni.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Kinekapappne

2017. július 5.

Termékmintákat próbáltam heti 2x használva. Finom puha és telt a bőröm utána, kicsit egyenletesebb is talán a színe, de ez nem tartós hatás, aznap, max. másnap még látható.

Kinekapappne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Bellablogon

2016. december 29.

Nekem bevált, mint egy jó összetevőkkel megspékelt mélytisztító. A termék többfunckiós: a leírás szerint masszírozó mozdulatokkal kell megtisztítani vele az arcod és igény szerint használható maszkként is (ebben az esetben a masszázs után az arcon kell hagyni, mint egy maszkot). Én nem szoktam fenn hagyni az arcomon, a masszázs után lemosom. Eddig csak csupa jót tudok mondani róla, bár elég nehéz beilleszteni egy arcápolási rutinba. A blogomon (Tükörország blog) részletes tesztet írtam róla.

Bellablogon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

drica

2016. november 15.

Hmm. Elolvastam a véleményeket és nem értem. A leírása alapján ez egy masszázs maszk. Tehát: arctisztitás után felken, 1-2 percig az arcba masszíroz, majd langyos vízzel leöblit. Az öblítéshez nem szabad szappant v arctisztitót használni. Végül törölközővel szárazra töröljük a bőrt...
Így kéne használni...

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Így kéne használni...

cattitude

2016. október 21.

szeretem ezt a maszkot, finom, friss illatú, puhává és fehérebbé teszi a bőröm. kicsit a pirosságot is leviszi, azonban ez a hatás nem hosszútávú. nem hiszem, hogy újraveszem, jó érzés felkenni és szeretem vele kényeztetni az arcom, de azt hiszem, teljesen jól megleszek nélküle is

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Pici termékmintám volt belőle. Egyszer használtam, így nem vártam, hogy egyből megszabadít minden méreganyagtól.
Számomra semleges hatású: nem tett hozzá pluszt és nem is rontott a bőröm állapotán. Enyhén ragacsos érzést hagyott maga után.

Ami elsőre tetszett:
+ kellemes gyümölcsös illat ( nem hasonlít paradicsomra) + könnyű lemosás + nem irritált

Amit nem éreztem benne:
- gyulladáscsökkentő-pórusösszehúzó hatást - a zsírosodást nem csökkentette, nem szívta fel

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ami elsőre tetszett:

Amit nem éreztem benne:

jomosono

2016. július 15.

Nagyon szeretem ezt a paradicsomos koreai maszkot!Könnyű,fehéritő formula.

jomosono
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon szeretem ezt a paradicsomos koreai maszkot!Könnyű,fehéritő formula.

KiwiAwi

2016. június 6.

Fehérít, amíg le nem vakarom magamról rendesen. Amit hogyha kihagyok, diszkréten eltömíti a pórusokat, szóval nálam a használat úgy néz ki hogy alapos arctisztítás, maszk, és újra arctisztítás legalább olyan intenzíven mint az elsőnél ha nem jobban. :D Picit be is gyullad tőle a bőröm, 2-3 napig csúnyácskább mint a kiindulási állapot, utána viszont szép. Akinek nincs tele sebekkel az arca annak beválhat, engem viszont csíp mint a rosseb.

KiwiAwi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

olgy

2016. május 24.

Szeretem. Azt adja, amit ígèr rendszeres hasznàlat mellett. Fehèrítõ hatàsa is van, de azèrt az lehetne egy kicsit erôsebb is.

olgy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

Mundow

2016. március 14.

Feszesebb és puhább lett tőle a bőröm.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Feszesebb és puhább lett tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Mannitol, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.