KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

biusjj

2017. szeptember 18.

Nagyon szuper kis termék, kedvező áron. Most bizonyos árnyalatokra 50% kedvezmény van. Természetesen a hozzám illő árnyalat teljes áras volt, de így sem vészes, sőt általában MAC studio fix-et használok, ahhoz képest nagyon olcsó.
Kezdem a csomagolással: Nagyon masszív, jól záródó, műanyag tartó, hatalmas tükörrel. A tükör tényleg nagy benne és én imádom. Külön tükröt már nem is hordok magammal. A hozzá adott pamacs pedig jól szuperál, meglepően jól...
Maga a púder pedig: Szépen fed, nem okozott pattanást. Sokáig matt marad tőle a bőröm, felveszi a MAC-el a versenyt. Nekem a 050 árnyalat van meg, világos-sárgás. (mac nc15-20 az árnyalatom, ez inkább nc20) Oda kell viszont figyelni rá, mert mivel elég jól fed, hajlamos maszkos hatást kelteni.
Összességében nagyon megéri, én személy szerint imádom. Használat közben hozza a magas árkategória érzését, holott teljesen pénztárca barát.
Az új kedvencem <3

Az, hogy van kint teszter, egy jó dolog. Kivéve persze, hogy az összes termék fel volt bontva, mindbe bele volt nyúlva és úgy kellett összehalászni egy tiszta szivacsot hozzá. Nem hiszem el, hogy nem lehet ezeket valahogy leragasztani, mert ez így undorító....

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Az új kedvencem <3

abernadett

2017. szeptember 15.

Imadom imadom imadom!!!!3x vettem mar ujra, nalam korozi a Mac pudereit! Es 10-et veszek a Mac aran.... nagyon jol szinten tartja a zsirosodo boromet,
Napkozben ujra szoktam puderezni a T-vonal, de szerintem ez belefer:)

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Napkozben ujra szoktam puderezni a T-vonal, de szerintem ez belefer:)

Dessja

2017. szeptember 13.

Nagyon meg vagyok elégedve evvel a púderrel, maximális értékelést érdemel, hiszen mindent teljesít, amit egy púdertől elvárunk. Igazán szép a fedése és tartós is. Ráadásul szinte fillérekbe kerül (DM-ben 50%-kal olcsóbban vettem, de alapból se drága), mégis hozza a jóval magasabb árkategóriák minőségét.

Dessja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

nika013

2017. augusztus 30.

Örülök, hogy bizalmat szavaztam ennek a púdernek, őszintén a csomagolásával fogott meg :D de amugy szuper kis púder, figyelni kell az árnyalatonál, ahogy észrevettem minél kisebb szám, annál sötétebb árnyalat :)

nika013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

adrimolnar

2017. augusztus 30.

Nagyon korrekt kis púder, minőségi csomagolásban, tükörrel, szóval erre panasz nincs. Elég erősen fed, így könnyen el lehet vele érni a maszkhatást, de ha ügyesen bánunk vele, akkor szuperül működik. A hozzá adott applikátor meglepően használható.

adrimolnar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

BergerZsofia

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem. 6 árnyalatban találtam a DM-ben, tehát viszonylag nagy választékból lehet vásárolni, ami már alapból nagyon jó. Imádom a csomagolását, a kis tükröt meg a szivacsot hozzá, nagyon praktikus, bár otthon inkább púderecset és nagytükör. Nagyon jól lemattítja a bőröm, akár 4-5 órát is kibírt a kombinált bőr + 35 fok kombó ellenére, bársonyos érzetet ad, egyenlíti a bőrszínemet... Ha nincs kedvem alapozózni, csak egy picit életet szeretnék vinni az arcomba, ehhez nyúlok. :)

BergerZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

reka63

2017. augusztus 5.

Imádom ezt a púdert.Örülök, hogy a világos bőrömhöz is tudtam megfelelő színt találni. Szuperül teszi a dolgát. A benne levő kis szivaccsal szoktam felvinni.A csomagolása nagyon profinak és igényesnek látszik. Megéri az árát, biztosan újra fogom venni.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

MoHajnalka

2017. augusztus 5.

Nagyon szeretem!
Úgy kell vadásznom a nagyon világos alapozók/púderek után. Ennek a színe tökéletes, nagyon jó a fedése, nem kopik le. Csak ajánlani tudom!

plusz pont a tükör és a szivacs, ami nekem jobban tetszik, mint a púder ecset :)

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nagyon szeretem!

kklaudia

2017. július 21.

Új kedvenc púderem... Meglepett, hogy milyen masszív a csomagolása, ráadásul, hogy tükrös, így nagyon praktikus is. A színkódolás viszont valóban érdekes, emiatt kicsit sokáig tartott megfelelő árnyalatot választani, de annyi baj legyen.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

kataa0105

2017. július 11.

nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsősorban szuperul mattit, másrészt sikerült megtalalnom az arnyalatot ami az én boromre való, ami eddig sose sikerült. Nagyon jól bírja,munka közben is fent marad. Emellett az ára is szuper!

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate