KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

kklaudia

2017. július 21.

Új kedvenc púderem... Meglepett, hogy milyen masszív a csomagolása, ráadásul, hogy tükrös, így nagyon praktikus is. A színkódolás viszont valóban érdekes, emiatt kicsit sokáig tartott megfelelő árnyalatot választani, de annyi baj legyen.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

kataa0105

2017. július 11.

nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsősorban szuperul mattit, másrészt sikerült megtalalnom az arnyalatot ami az én boromre való, ami eddig sose sikerült. Nagyon jól bírja,munka közben is fent marad. Emellett az ára is szuper!

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

googles

2017. június 26.

Egyelore minden rendben. Remek ar-ertek arany. Vannak vilagos arnyalatok. Szuper a csomagolasa es jar hozza pamacs
Egyetlen bajom, hogy miert ilyen logikatlan a szamozas. A benti mesterseges vilagitasnal nagy segitseg lenne, ha az arnyalatok szamozassal egyezoen lennenek egyre sotetebbek. Sot, nekem kulon fontos lett volna kapni kis telefonos segitseget, melyik rozsaszines, melyik sargas arnyalat, melyik semleges. Ehhez kepest a szamozas 10-20-30-35 stb. Amibol a 20-as egy sotet darab, mig a 35-os vilagosabb. Szoval emiatt minusz 1 pont!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

tnikii

2017. június 20.

Nagyon-nagyon szeretem! Szépen mattít, a csomagolása pedig nagyon profi hatást kelt bennem! :)

tnikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

kangli

2017. június 18.

Az eddigi legjobb arcpúderem!! :) Imádom a csomagolását, praktikus és az ára is király!
Eddig a rimmel-től használtam púdert, és ez ezerszer jobb annál! Mattítja a bőröm, nagyon kevés is elég belőlle, és egésznap kitart!
Holnap megyek és veszek még egyet belőlle! :D

kangli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Holnap megyek és veszek még egyet belőlle! :D

anna21

2017. június 15.

Számomra tökéletes ez a púder.Jól mattítja a bőröm, szépen terül, építeni tényleg lehet , van hogy több fedésre van szükségem, akkor a szivaccsal viszem fel (ami hozzá járt) és szép a végeredmény. Ha vékony fixálásra van szükségem arra is tökéletes. A csomagolása nagyon tetszik, strapabíró, jó kis kompakt, tükör is van benne és ennek ellenére nagyon jó áron beszerezhető.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

kvcspetra

Korcsoport: < 18
2017. június 10.

Húúú nagyon imádom, nagyon szépen lemattítja a bőrömet de mégsem szárítja ki és nem ül bele az arcom néhol kiszáradt területeibe sem. Ezért az árért nagyon megéri. A csomagolása is nagyon profi és masszív, nem olyan, mint az essence néha gagyi csomagolásai. Plusz pont, hogy szivacs is van benne, bár azt még nem próbáltam ki. :)

kvcspetra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 10.

canyon

2017. június 3.

Nagyon kedvelem, jó kis darab :) kellően mattít, tökéletes porcelán bőrt eredményez, szerintem nem túlzás. A nagy melegben sem kellett igazítani. Jól záródó doboza van és még a szivacs is tetszik. Annyi negatívumot említenék (ami az én hibám, tudom) sokkal világosabb, mint gondoltam volna. A tesztert nem az arcomon próbáltam ki, így nem tökéletes a színe, de ebből is tanultam :)
Amennyit én sminkelek bőven elég, jó áron számomra megfelelő terméket találtam :) ígéretes ez a márka...

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

blankasara

2017. május 11.

Friss élményeim vannak vele. Egyelőre szeretjük egymást - remélem a későbbiekben sem pattogok ki tőle, vagy ilyesmi. Leheletfinom púder, ami számomra pozitív és meglepő volt amikor először feltettem és a hozzá adott pamacs sem rossz, ami szerintem ritka drogériás termékeknél. A kis belső tükör kényelmes, praktikus, a csomagolása elegáns és jól záródik. Az ára teljesen oké, eddig mindig drágább púdereket használtam. Jól bírta napközben, nem kellett többször korrigálnom, mint egyébként szoktam, illetve nem ült meg a pórusaimban, ami szintén pozitívum. Nem életem púdere, de nem bántam meg, hogy megvettem.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

electropanic99

2017. május 7.

Egyenlőre vannak napok amikor szeretem és vannak mikor legszívesebben kukába hajítanám. Eléggé maszkhatásnak érzem, de még adok neki egy kisebb esélyt. Hátha. Addig 3 csillag.

electropanic99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate