KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Brazilparty

2017. november 17.

Szuper, olcsó kis púder, jól fed, táskaálló a csomagolása, jó benne a szivacs.. Ennyi pénzért főnyeremény

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

asszembocicsoki

2017. november 14.

Zseniális púder! A csomagolása szuper, jól záródik és igényes is. A saját szivacsát nem nagyon használtam, ecset-párti vagyok. Pattanásokat nem okozott (azaz a meglévőkön nem rontott), egész jól fed, szépen egységesít, mattít.
Ennyiért azt hiszem, hogy főnyeremény.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Ennyiért azt hiszem, hogy főnyeremény.

LauuKovacs

2017. november 14.

Szeretem mert jó kis púder, igazából az én bőröm a nap felére úgyis zsíros lesz mindegy mit teszek rá, de ez picit odébb tolja ezt a folyamatot. A kis pamacsot nem használom hozzá, de jó hogy van, hiszen ha elfelejtek ecsetet vinni magammal jól jön az :) én megszerettem, és biztos hogy sokáig ki ismfog tartani :) akciósan vettem kb. 800ft-ert :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

szaboaniita

2017. november 8.

Nagyon szeretem, amíg lehet kapni addig ezt fogom venni:) Fura a színek számozása, a csomagolás nagyon szép, elegáns, masszív és a tükör is nagyon jó minőségű.Maga a púder szépen mattít, ecsettel viszem fel, de a szivacs ami jár hozzá azzal is megoldható a felvitel. Nekem így is úgy is kifényesedik az arcom főleg a T vonalam, de ezen nem segít semmi. Nekem eddig ez a púder vált be a legjobban minden szempontból. Jaaa és az ára is baráti:) Nálam 5*

szaboaniita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Hatshepsut

2017. október 28.

Nagyon jó kis púder, mattít, de nem olyan poros a végeredmény. Egész nap az arcomon marad.

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

mikkamakka75

2017. október 25.

Nekem semmit nem vàltott be az ígèretekböl. Nincs sok mattítàs, plàne meg bàrsonyos bör. Gyorsan fogy, de nem tudom, hogy hova lesz, mert az arcomon nyoma sincs, akàrmennyit teszek rà. Annyira gyenge, hogy bàr mèg fèlig van, inkàbb vettem helyette egy Maybelline Fit Me pùdert. Az se kerül többe, de nekem kb. ötszörösèt èri ennek..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

kesha420

2017. október 18.

Meglepően jó termék. A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, a csomagolása abszolút nem gagyi, mattít, nem poros a hatása, a szivacs tényleg használható, bár az ecset sokkal jobb, ár-érték arányban rendben van.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

dzsanki

2017. október 15.

Teljesen rendben van, mattít, fed is, természetes hatású, normál, átlagos mennyiség, a doboz szép, van benne tükör és pamacs, az összetevői majdnem teljesen szépek, nem üt ki rajta a zsírkő, ennyi pénzért pláne oké.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Annusi

2017. október 15.

Ár-érték arány teljesen rendben van. Lehetne kicsit tartósabb, és nekem felvitel közben eléggé porol, ami mondjuk fekete felső viselése esetén nem a legjobb, de ennyi pénzért nem hiszem hogy többet lehetne várni tőle. A csomagolása viszont rendkívül jól bírja a strapát, táskában hurcolást.

Annusi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Mano1234

2017. október 15.

Eddig ez a legjobb púder amit használtam. Tetszik, hogy a fedése építhető, mégsem lesz poros hatása. A bőröm tapintása olyan selymes lesz utána,hogy hihetetlen 🙂 A tartóssága is rendben van, egyszer elég igazítani napközben és a csomagolás is masszív, nagy tükörrel a belsejében plusz szivacs ami végre használható, nem kell külön ecsetet vinni hozzá. Biztosan újra fogom venni.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate