KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

nusysan

2018. február 22.

I-m-á-d-o-m. Előtte a maxfactort azelőtt meg a stay mattet használtam, de úgy gondolom ez az eddigi legjobb púder. A legvilágosabbat hoztam el és szerelem. Púderesebb a hatása mint a maxfactornak, viszont a maxfactor színe még a legvilágosabb is nekem túl sötét, úgyhogy annak a maradványát elraktam nyárra. Ez a púder ennyiért ajándék, a csomagolása is király, miért nem tudják a drágább drogériás márkák is ilyenre csinálni?!

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Timcsi85

2018. február 22.

Imádom, minimálisan porol és kenterbe veri az eddigi kedvencemet, a Rimmel Stay Matte-ot. Gyorsan be is táraztam.

Timcsi85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Candy21

2018. február 15.

Nagyon jó púder van fedése nem szárítja ki a száraz bőrömet. Egész nap fenn marad nekem nem is kell rajta frissíteni. Nagyon szépen mutat a bőrön nincsen poros hatása a színválaszték is rendben van.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

LiiL

2018. február 13.

Nagyon szeretem. Basic sminkfelszerelés. Én púderecsettel használom a pamacsa helyett, sokkal szebben lehet vele dolgozni. Jól fed, elvagyok vele egész nap, nem kopik le a nap végére, nem kezdek el csillogni tőle, matt marad végig. Ár értékben teljesen korrekt.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

a.muse.d

2018. január 30.

Az utóbbi években a legjobban bevált púder, minden szempontból :) ár/érték arányban, színben, elérhetőségben, minőségben, a szivacs is jól bírja a strapát, több mosás után is... Nap közben általában egy alkalommal kell csak frissítenem, szóval minden szempontból ideális :)

a.muse.d
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

dustyrose

2018. január 25.

Nagyon meglepett a fedése, lehet hogy azért mert átlátzsó loose púderekhez vagyok szokva, de nem akartam elhinni az eredményt amikor hidratáló krémre csak ezt tettem fel.Nagyon szépen egységesít, még a szem alatti karikákon is segít egy kicsit, és olyan mintha semmi nem lenne az arcomon.Alapozó felé is használom, tényleg elég brutális de szépen fixál és ha nem viszem túlzásba nem lesz nagyon cakey, viszont száraz szemkörnyékűeknek kevésbé ajánlom mert azokat a részeket nagyon kiemeli.A csomagolás nagyon strapabíró és praktikus.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

erdelyim

2018. január 24.

Szépen mattít, fixál és remek a csomagolása! Kedvenc púderem lett!

erdelyim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Szépen mattít, fixál és remek a csomagolása! Kedvenc púderem lett!

Villango

2018. január 22.

UP.:
Ősszel nagyon csúnyán kipattogtam a The Ordinary egyik vivőanyagától, és nekem a pattik helye kb 8 hónapig stabilan meg szokott maradni. Na ilyenkor az efféle szilárd alapozók nem működnek, így nem tudtam használni kis ideig. Viszont a The Ordinary 30%-os C vitamin krémje eszméletlen rövid időn belül eltüntette ezeket a foltokat :) így megint elővehettem őt.Nekem nagyon matt, jobban szeretem ha kicsit bőrfényű, de több rétegben szépen fed, az a bajom hogy bár imádom a MAC studio fix-ét, és bár az jobb picit, de nem annyira amennyire nagy az árkülönbség. Kb 6-szoros.
Ezt a púdert én magában használom, alapozóként, semmiképp sem alapozó fölé, az már brutál sok lenne. Viszont rá folyékony korrektort (nekem MAC van) nem tudok tenni, a betonszerűen megkötött púder nem viseli el magán. :)
Én ajánlom próbáljátok ki magában is, fényvédő fölé, mert felszabadító érzés a folyékony alapozó után :) és több rétegben nagyon szépen fed is. Én használok alá mindig primert, szerintem az nagyon jót tesz neki.
A legeleje cakey :) főleg ha több rétegbe tesszük fel, de utána ez sokat enyhül. Pár óra alatt átfényesedik, de én nem szeretem ha hernyófejem van annyira matt egy púder.
Az én rutinom:
-BHA, esszencia, fényvédő, primer, majd Ő.

Én is Mac Studio Fix párti vagyok, szeretem nagyon a préselt púdereket, és örülök ha fed is mint a MAC.
A csomagolásán akadt meg a szemem a DM-ben :) féláron volt, kb 650.- (!!!)-ért, és gondoltam kipróbálom, ha magában nem is elég jó, a BB krémem fölé jó lesz. És ez utóbbi lett, mert most nyár közepi pattisodás miatt vannak még foltjaim, és azokra ő kevés.
Babapofira szuper termék lehet. Magában is.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

UP.:
Az én rutinom:
-BHA, esszencia, fényvédő, primer, majd Ő.

Babapofira szuper termék lehet. Magában is.

wboo

2018. január 22.

Nagyon szeretem! Csodásan fed, tartós, az arcom szép egyenletes tónusú és természetes lesz tőle, a szivacsa is jó, olcsó is, sokáig elég... mi kellhet még?

wboo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Bublup

2018. január 20.

A lányomnak vettük, de elcsórtam, mert nem használta, és be kell vallanom, hogy mindent tud, amit egy púdertől elvárok! Szépen mattít, jól felveszi az ecsetem, finom a szemcséje és eléggé tartós. Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a trend it up márkával eddig, a matt rúzsai is isteniek.

Bublup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate