KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NeoStrata

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. október 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

8% glikol savat és 2% citrom savat tartalmazó kémiai hámlasztó.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorc931118

2016. június 13.

Csodakence! Nekem ez tette helyre a bőröm :) Tavaly nyáron hirtelen sok, gumós pattanás jelent meg az arcomon, holott előtte nem vagy csak nagyon kevés volt. Bőrgyógyászom ajánlotta és igen, borsos ára van, de én úgy gondolom, hogy a szép arcbőrért megéri! :)

dorc931118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

K@tica

2016. június 5.

Nagyon jó krém pattanások ellen, annyira, hogy egy percig sem bántam meg az érte kiadott 10 000 Ft-t!

Sosem volt pattanás az arcomon (egy két kósza kiütést leszámítva), de két éve valamilyen oknál fogva nagyon elszaporodtak, és sok be is tokosodott. Bármilyen kencét, szappant használtam csak pattanásosabb lett tőle a bőröm. Idén februárban találtam rá erre a krémre, mindenki nagyon dícsérte különböző fórumokon, hogy mennyire szép lett tőle az arca. Elkezdtem én is használni, és egy-két hónap alatt nagyon szépen leszedte szinte az összes pattanást.

Száj környékérenem ajánlatos kenni! 2-3 alkalommal kentem be vele az államat, és másnap reggelre fájt a fejem, lezsibbadt a nyelvem, nehezem tudtam nyelni, szédültem és hányingerem volt.
Hegedt, megnyomott pattanásokra is óvatosan kell felvinni, csakis végső esetben, mert ha a gyógyuló bőrrészt a krém éri, akkor nem fog begyógyulni, heges lesz egy kicsit utána.

Csúnyább pattanásosodás ellen még most is használom a hátamra, dekoltázsnál, nagyon csúnya kiütésekre arcon, de csak egyszer kenem be vele a problémás területeket, és így ha nem is olyan gyorsan, de így is biztosan elmulasztja azokat. Amióta megvan a krém nem volt gondom egy hétnél tovább sosem a pattanásokkal.

Nálam a bőrhibákat és pigmentfoltokat nem tüntette el, hanem adott hozzá (gondolom egy kicsit túl érzékeny eleve a bőröm), és a bőröm is pirosodára hajlamos lett tőle.

K@tica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

AndreaM

2015. augusztus 28.

Mindenkinek ajánlom aki pattanásos bőrrel küzd, ilyen kategórában a legjobb amit valaha használtam! Nagyon szépen helyrehozza a gyulladt, miteszeres pattanásos bőrt! Este arctisztítás után szoktam felkenni, heti 1x -2x, kicsit fura illata van és elsőre picit csíp, de hamar elmúlik és reggelre kisimult szép arcbőrt varázsol! Megéri az árát!

AndreaM
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Klaudia

2014. március 3.

Heti 1-2x használom csak, mert igazából nincs sok gondom a normál bőrömmel. Azért vettem meg, mert olvastam róla, hogy milyen jótékony a bőrnek a kémiai hámlasztás és öregedés gátló hatása is van. Annyit vettem észre, mióta használom, kb. 1 hónapja, hogy közvetlenül használat után, tehát másnapra, kicsit kiszárítja a bőröm, legalábbis 2 kis hámló folt jelenik meg az arcomon. A bőrképem amúgy szép egyenletes, csak több hidratálást igényel ez után.

Klaudia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

shinook

2013. szeptember 10.

Miután abbahagytama fogamzásgátlót hormokproblémák miatt az állam és az arcom oldalsó részén rengeteg fehér komedó jelent meg, amelyek gyakran be is gyulladtak. Úgy néztem ki,mint aki most jött a fogorvostól... Szerencsére rátaláltam erre a krémre, úgyhogy már normalizálódott a helyzet. Nekem ez csillagosötös hiszen mindig szép volt a bőröm és ezért óriási traumaként éltem meg a legkisebb pattanást is. Az életkedvem is visszajött ettől a krémtől. :D

shinook
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Andicska

2013. május 28.

Hormonproblémák miatt az állcsontom alatti részen milliónyi fehér komedó jelent meg. Hónapokig szenvedtem vele, mire elmentem bőrgyógyászhoz, és ő ezt a krémet ajánlotta. Minden este kennem kellett, és fantasztikus, amit kb. 1,5 hónap alatt a bőrömmel művelt: teljesen eltüntette a komedókat.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mikordermabrázióra is jártam mellette, 6 alkalommal voltam.

Andicska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Nagy Melinda

2013. január 20.

A szám alatti rész mitesszeres és gyakran be is gyulladt, kb. 6 éve küzdök ezzel a problémával, aztán kipróbáltam ezt a krémet, és láss csodát, mióta használom a bőrőm szebb mint valaha. Minden nap nem lehet használni kb. 3 nap után kell egy kis szünet, csak a problémás részekre használom, 1 tubus több mint 1 évig elég volt, most rendeltem meg másodszor. Az ára kicsit durva, de megéri, soha nem találtam még ehhez fogható terméket,minden eddigi pattanás elleni cucc csak pénzkidobás volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Nagy Melinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.