KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biborka83

Utolsó módosítás dátuma: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ár: 500 , Eladó: nemesfalvi.adel
Állapot: képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postázás
szakszil

2015. június 3.

friss tiszta illata van, kellemesen hidratál

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

friss tiszta illata van, kellemesen hidratál

marryjane

2015. május 30.

Életem legjobb testápolója. 13 éve kísérletezem már, hogy melyik termék a legmegfelelőbb a bőröm számára. Ami nekem fontos: puhítson, este ha bekenem magamat másnap ne legyen ugyanolyan száraz a lábam, mint a krémezés előtt, könnyen szívódjon, az illatra már nem fókuszálok, a lényeg, hogy az előző szempontok meglegyenek, már azoknak is örülök. Csak egy szempontból veri oda a Neutrogénát, hogy az illata jobb és tovább tart a hidratálás. Soha nem veszek másikat. Csak ajánlani tudom :)))

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

nikol1118

2015. március 2.

Az illata miatt használom, ébredéskor is érzem még. Soha nem száradt még ki a bőröm, amióta használom.

nikol1118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Wacskamati

2015. január 12.

nagyon finom az illata és könnyen felszívódik

Wacskamati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

nagyon finom az illata és könnyen felszívódik

Zsül

2014. november 22.

Nekem ez a testápoló tej! Imádom az illatát, megunhatatlan, puha tőle a bőröm, gyorsan beszívódik, igazi komfortérzet!

Zsül
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

agi.greendaygirl

2014. október 24.

fura illata van, de nekem tetszik. megvettem hozzá a pumpát is, mert am ritka kényelmetlen lenne használni. amúgy nagyon jó, viszonylag hamar beszívódik, jól hidratál. kicsit hagy maga után vmi réteget, de nem vészes. a csomagolása ízléses, egész jók az összetevői.

update: már látom, hogy sajna csak tavaszi-kora őszi időszakban leszünk jóban :( Még el se kezdődött a fűtésszezon és a borzasztó száraz levegő korszaka, de már nem működik. Este bekentem vele magam, de már (vagy még??) száraznak éreztem a bőröm amint felkeltem reggel :/ meeh.

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

Melda

2014. október 20.

Kellemes állagú - se nem túl híg, se nem túl tömény - testápoló, pumpával szépen lehet adagolni, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros-ragacsos réteget, az összetevői is megfelelőek... De számomra az illata nagyon erős, és taszító. Tudom, hogy zabtejes, de én mégis egy erős gyöngyvirágos-liliomos illatot érzek, még órák múlva is, a ruháim pedig még napokig ontják magukból. Miért, miért kell egy natúrkozmetikai cégnek, mint az YR, ilyen erősen illatosítani a kozmetikumaikat, nem értem.

Csak az illata miatt pontozom le, fájó szívvel. Anélkül tökéletes lenne.

Melda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Csak az illata miatt pontozom le, fájó szívvel. Anélkül tökéletes lenne.

kesztviki

2014. október 15.

Én imádom az illatát, annyira jó, de ez ízlés kérdése. Mint testápoló hozza szintet, nekem erre érzékeny a bőröm, mert a gagyibb (de nem feltétlenül drága) testápolók látványosan nem használnak száraz marad a bőröm, de ettől nem kellemesen hidratál. Az árát viszont sokkalom, amiért hajlandó leszek újra venni ennyi pénzért az az illata és a csomagolása.

kesztviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Sofia1976

2014. október 11.

Az egyetlen valamit érő termék az Yves Rocherből számomra. Ha arra járok szoktam újra venni.

Sofia1976
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Vivi92

2014. augusztus 21.

ISTENI! :) Imádom. :) Nagyon - nagyon kellemes és erős illata van. Még tartja is az illatát jó ideig. A bőrömnek nincs semmi problémája, így azon nem is változtat semmit, de az illata miatt bekenem magamat vele. :)

Vivi92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Alcohol
Emollientek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachidyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Isohexadecane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid, BHT

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Butylated hydroxytoluene (butil-hidroxi-toluol). Mesterséges antioxidáns, melyet a kozmetikumokban leginkább tartósítószerként használt.

A BHT-t nem csak kozmetikumokban, hanem élelmiszerekben is használják tartósítószerként, mert meggátolja az élelmiszerek színének, szagának és állagának megváltozását. A BHT kettős természete miatt (egyes rákfajták kialakulását gátolja, míg más rákfajták kialakulását elősegíti) számos országban betiltották  (Japán (1958), Románia, Svédország, Ausztrália) Az 1970-es évektől kezdve élelmiszerekben egyre inkább a kevéssé jól ismert butil-hidroxi-anizolt alkalmazzák, mert annak jelenlegi ismereteink szerint nincs rákkeltő hatása. Forrás: Wikipédia