KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biborka83

Utolsó módosítás dátuma: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

BKinga

2016. február 2.

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, kellemes, nem erős, nem tolakodó az illata, jól hidratál, nem is kell ennél több.

BKinga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Dorcsaborcsa

2016. január 25.

Jól hidratál, könnyű állaga van, és könnyen beszívódik, ezért én elsősorban nyáron használom. Nekem ez a kedvenc illatú testápolóm, annyira finom, könnyed, természetes illata van.

Dorcsaborcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

lolli83

2016. január 22.

Jól hidratál, hamar felszívódik. Jó az illata, de én nagyon erősnek találom egy testápolóhoz képest. Minden ruhám, pizsamám, ágyneműm átveszi ezt az illatot. Ezért csak 4*

lolli83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Yeliz

2016. január 20.

Könnyen felszívódik, kellemes illata van és a kiszerelése is nagyon praktikus.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Könnyen felszívódik, kellemes illata van és a kiszerelése is nagyon praktikus.

Mindy

2016. január 15.

Imádom az illatát, jól ápolja a bőröm.

Mindy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Imádom az illatát, jól ápolja a bőröm.

Hópihe2011

2015. december 28.

Beleszerettem a boltban az illatába,de a hidratáló hatásával nem voltam maradéktalanul elégedett.Praktikusnak találom a hozzá vehető pumpát!

Hópihe2011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

narancsdzsem

2015. december 15.

Normál bőrű, sietős csajsziként imádom! Még a kezemre is őt kenem, annyira maradéktalanul beszívódik. Nekem télen sem kevés a hidratáló hatása, sitty-sutty felkenem, működik és távozom. Az illata virágos, olyan "kényeztetős". Szeretem!
És a bőröm is elfogadja, nem pattog ki tőle, nem lesz rajta viaszosan csúszós réteg. Egy próbát megér annak, akinek nyűg a testápolás.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

SzaszaK

2015. december 15.

Ajándékba kaptam. Úgy gondoltam jó lesz majd hidegebb időben hidratálni a bőröm ( nyáron egyáltalán nem igénylem a testápoló használatát). Be is jött a szeles, hideg idő, elő is vettem. Engem az illata nem zavart, gyorsan beszívódott a testápoló. De! Azért elvárnám egy testápolótól, hogy hidratáljon :) Nekem normál bőröm van, ilyen időben szárad csak ki. Zuhanyzás után bekenem magam vele és 1-2 óra múlva, mikor feküdnék le aludni újra be kell kennem a karomat, mert annyira húzódik (a kiszáradástól) mikor lefekszem, hogy nem tudok megmaradni. Így hiába bio zabtejes, ha a fő funkcióját nem teljesíti :(

SzaszaK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 15.

EvelinKooovacs

2015. december 8.

Kellemesen hidratál, de az illata nekem nagyon nem jön be :/

EvelinKooovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Kellemesen hidratál, de az illata nekem nagyon nem jön be :/

nashko77

2015. december 6.

Valahogy már nem szívta be a testesebb krémeimet a bőröm, ezért megvettem ezt. Pillanatok alatt beszívódik, és még az illata is isteni. Zuhanyzás-fürdés után mindig kellemetlenül viszketek, először kicsit szkeptikus voltam, hosszútávon orvosolni fogja ezt a problémámat, mivel az állaga tényleg nem az a sűrű testápolóé, amiket télen szoktak használni, végül azonban megszüntette a viszketést, és a bőröm is érezhetően puhább lett tőle. Mivel én nyáron egyáltalán nem használok testápolót, talán erre a télre is megfelel ez a könnyedebb krém. Háromszor használtam eddig, tökéletesen elégedett vagyok vele. Normál bőrtípusra szerintem teljesen jó ez.

nashko77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Alcohol
Emollientek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachidyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Isohexadecane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Linalool, Sorbitan Oleate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid, BHT

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Butylated hydroxytoluene (butil-hidroxi-toluol). Mesterséges antioxidáns, mely a kozmetikumokban leginkább tartósítószerként használt.

A BHT-t nem csak kozmetikumokban, hanem élelmiszerekben is használják tartósítószerként, mert meggátolja az élelmiszerek színének, szagának és állagának megváltozását. A BHT kettős természete miatt (egyes rákfajták kialakulását gátolja, míg más rákfajták kialakulását elősegíti) számos országban betiltották  (Japán (1958), Románia, Svédország, Ausztrália) Az 1970-es évektől kezdve élelmiszerekben egyre inkább a kevéssé jól ismert butil-hidroxi-anizolt alkalmazzák, mert annak jelenlegi ismereteink szerint nincs rákkeltő hatása. Forrás: Wikipédia