183 Days by Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kiszerelés:   4,2 g

Szemöldökformázó készlet 3 árnyalattal, 3 kiegészítő eszközzel, és egy praktikus tükörrel az igazításokhoz.

2 változatban elérhető

theodora19

2019. május 30.

Kiárusításon vettem 900 Ft-ért (2019.05.29) - ez az első szemhéjpúderem, eddig ceruzát használtam, de ez már első használatra is egyszerű és jól néz ki. A tartósságról majd még update-elek :)
Ahogy néztem ennek a készletnek (https://kremmania.hu/kremek/milani-brow-fix-kit-szemoldokformazo-keszlet) koppintása, mert ugyanúgy van benne csipesz, kis ecset és szivacs plusz egy kis tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

lorenmueller0092

2019. április 2.

Szuper szemöldök készlet! Én sokáig ceruzát használtam, majd szemöldök formázó krémet, de mindig úgy éreztem, hogy túl mű a hatás. Szerettem volna olyan terméket, ami finoman tölti ki a hiányokat és minimális finom kontúrt tud adni a szemöldökömnek. Ezzel a termékkel le is rövidült az erre szánt idő, nagyon könnyen felvihető, ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Kaolin 0 0