183 Days by Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes ajakrúzs a kényelmes viseletért. Erősen pigmentált, csillogó hatású.

6 árnyalatban elérhető

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

virumiru

2020. június 6.

A dm-ben még mindig ellehet csípni őket, pár napja 200 forintért vesztegették a Moonstone árnyalatot, gondoltam fantázia sminkekhez tökéletes lesz. hát nem : alig pigmentált hamu szürke, zsíros csillogással, kenhetetlen, és annyira büdös zsírkréta szaga van, hogy hányingert kap az ember tőle....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

lenochka

2019. augusztus 7.

A Glitz Stick (csillámos rúzs) amit vettem, a 040-es színkódú a neve Quartz. Nagyon szép halvány rózsaszín árnyalat. Az ember lány azt gondolná, hogy egy tiszta csillámos rúzs, ami tényleg tele van glitterrel, iszonyatosan kiszárítja az ajkakat és kényelmetlen viselet. Azt hittem, hogy nagyon meg fogom bánni azt, hogy megvettem, de tévedtem. A trend IT UP-nak sikerült annyira kenhetőre, és olyan krémesre csinálni ezt a rúzst, hogy az már szinte hihetetlen. Nagyon könnyen fel lehet vinni az ajkakra, csak simán rendesen “rúzsozva” vagyis, magával a rúzzsal az ajkakra applikálni a terméket. Ugyanakkor jól mutat ecsettel és ujjal felapplikálva is az ajkakon. Szuperül rétegezhető, több rétegben a rózsaszín árnyalat is látszódik az ajkakon, egy rétegben egy kicsit holografikus, áttetsző csillámos hatást nyújt, topperként pedig az összes rúzsnak holografikus hatást kölcsönöz. A csomagolása teljesen átlátszó, ezüst feliratos, az alján található a színkód

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

fokyandi

2019. július 19.

Dm-ben kiárusítják, gondoltam kipróbálom. 030as sapphire árnyalatot választottam. Ez egy valóban sötét lila szín apró csillámokkal, metálfény hatással. Fesztiválokra, buliba tökéletes. Mondjuk sok hidratáló, ápoló hatása nincs, de szerintem ezt nem erre találták ki. Ahogy előttem is írták, sajnos idővel kopik a szín és csak a csillámok maradnak - lemosáskor is. Micellás vízzel is alig tudtam eltávolítani.
Összeségében szép intenzív színek, de nem mindennapos használatra valók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Összeségében szép intenzív színek, de nem mindennapos használatra valók.

Alsace

2019. május 6.

Gyorsan kopik, de nem szárít.
Topaz, Quartz, Ruby nagyon szép árnyalatok ellenben hatalmas csalódás volt a Moonstone. Az utóbbi inkább szürke, de olyan semmilyen, hullaszínű felkenve, nem ajánlom ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Gyorsan kopik, de nem szárít.

Guppi

2018. október 3.

Update: sajnos le kell pontoznom. Miután lekopott a rúzs, a rózsaszín csillámok megmaradnak a csupasz ajkamon, így rajtam nem mutat szèpen. Esetleg egy másik rúzs fölè toppernek jó lehet.

010 Quartz - hirtelen ötlettől vezèrelve jött velem haza. Kèzfejen swatcholva apró rózsaszín csillámok vannak benne, ajakra felkenve inkább metálosnak hat. Ez egy elèg halovány, szolíd árnyalat (a többi színt túl vagánynak találtam 😄 ). Pici ragacsos èrzèst hagy maga után, nem szárít, rajtam közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.