Best of Beauty 2019

183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 1.

Mélyfekete szempillaspirál értékes vörösfenyő kivonattal a tökéletesen definiált és emelt pillákért.

Mimik

2019. január 20.

Nekem elsőre nem tetszett, nagyon összeragasztotta a pilláimat, de lehet csak én voltam béna. De pár nap után már egész jó pillákat tudtam csinálni. Egyébkétnátlagos szepillaspirál, nincs drámai hatása.

Up.: 4 helyett levisze. 2re a csillagokat, mert egyszerűen nem bírta a szemem. Egy idő után elkezdett nagyon könnyezni tőle. Valószínüleg valami allergiás reakció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

off06

2018. szeptember 29.

Egy használat után annyit tudok elmondani, hogy egy tök átlagos kis spirál. Nekem hosszú szempilláim vannak, úgyhogy elég szépen mutat rajtuk. Kicsit összetapasztja a pillákat, de azon egy szilikon spirállal tudok segíteni. Egyébként szép fekete, nem potyog, és imádom, hogy tubusos!☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: Butylene Glycol