183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2018. október 4.

Kategória:   Sminkek szájra

Trendi latex hatás a szezon színeiben. A szájfény nem ragad és tökéletesen adagolható. Vegán termék.

5 árnyalatban elérhető

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

wallflower87

2020. június 2.

Látom szegényke eddig nem kapott túl jó véleményeket, jöttem megvédeni :)
Bár messze túl sok ajakkencét vásárolgatok össze, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Nekem a 'Jam' fantázianevű árnyalat van meg (ez van a képen), ami egy csodaszép, természetes babarózsaszín, ez az egy tetszett csak, a többi szín sajnos hétköznapokra hordhatatlan kategória. Szájfényhez képest eléggé pigmentált termék, ajaklakk szerű.
Amivel még a színén kívül meggyőzött, hogy nagyon szuper, balzsamos állaga van, kimondottan kellemes érzés viselni, abszolút nem ragad, jól ápol és szép fényes. Az illata nagyon erős vaníliafagyis, egyszerűen imádom :) Örömmel fogom kenegetni nyáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Látom szegényke eddig nem kapott túl jó véleményeket, jöttem megvédeni :)

virumiru

2020. január 11.

én a színnel nagyon mellé nyúltam, a boltban azt hittem valami szürkésebb nude-ot veszel, de ez konkrétan szürke 😬 de sajnos a formula sem tetszett, nagyon kényelmetlen viselni, ragadós, nehéz és a számon sem tudtam sehogy szépen eloszlatni. találkoztam már barátságosabb színekkel is a polcokon, de még 200ért sem tudják rám sózni🤮

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

dorottya96

2018. október 22.

A 020-as FUNK árnyalatot vettem meg, aminek elég extra színe van. Féltem, hogy nagyon ragadni fog-de hozza amit ígér. A színnel mondjuk kicsit mellényúltam, nem hétköznapra való, és de egy halloween jelmezhez még jól jöhet. viszont tartós, nagyon pigmentált és szépen terül a számon. Szerintem mèg beszerzek belőle több árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.