183 Days By Trend It Up Swing  Chrome Effect Szemhéjtus
183 Days By Trend It Up Swing  Chrome Effect Szemhéjtus

183 Days by Trend It Up

183 Days By Trend It Up Swing Chrome Effect Szemhéjtus

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 1.

Krómos-metálos finishű folyékony szemhéjtus precíz applikátorral. Vegán termék.

2 árnyalatban kapható

Yeliz

2019. február 19.

Változó, hogy mennyire vagyok vele megelégedve, de 3-nál több csillagot semmiképp sem adnék neki. Volt, hogy berepedezett a vonal, miután megszáradt, barátom szólt is érte, hogy kicsit fura a sminkem.. Más alkalommal teljesen jól bírta, de nem a kedvencem. Ajándékba kaptam, és biztosan nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

ksissie

2019. január 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert szerintem jók a dm termékek. Alkalomra volt betervezve vele egy konkrét smink, még szerencse, hogy előtte kipróbáltam, hogy milyen. Az állaga nagyon vizesnek tűnt, amikor tusvonalat akartam húzni vele, ezt éreztem. Sehogy sem sikerült egyenes vonalat húznom vele (pedig nagy rutinom van), ezért kellett igazgatni. Hát ahogy próbáltam javítani, maszatolta, szedte le a már fentlévő festéket. Ezután gondoltam, hagyom megszáradni, hátha akkor kezdhetek vele valamit, de ahogy pislogtam párat, éreztem hogy eszméletlenül ragad, nem esett jól a szememnek a pislogás tőle. Vártam még egy kicsit, de aztán már annyira zavaró volt, hogy lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

nezili

2018. október 31.

Arany szinben van meg, keszulve a karacsonyra gondoltam 1-2 sminkhez hasznalom majd. Borzalmas!!! Ragacsos allaga van, raadasul kis gobok kepzodtek benne, ami miatt keptelenseg szepen eloszlatni. A kis ecsettel a mar eddig nagy nehezen felvitt festeket is "felmarom". Egyenes vonalat huzni vele szamomra keptelenseg, pedig mar relative gyakorlott tusvonalhuzo vagyok, annyi a szerencse, hogy mivel viszonylag vilagos szinu nem olyan feltuno. Nem tudom a gyartonak mi volt ezzel a koncepcioja, mert konkretan hasznalhatatlan. Tusvonal-huzasban meg kezdoknek kulonosen nem ajanlom, ugyanis garantaltan az eletkedvuk is elmegy majd ettol a termektol. Egyetlen pozitivum a kialakitasa, ami tenyleg szamomra meglepoen jol kezre all, de ennyi. Lehet csak en fogtam ki hibas termeket, de ilyen szar (bocs a szoert) tussal meg sosem talalkoztam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

vivieeen1919

2018. október 6.

Életem egyik legrosszabb "smink terméke"
Undoritó állaga van semmit nem lehet vele kezdeni. A szemen pedig ragacsos érzetet kelt.
Jónak tűnt mert olyan szépen van megcsinálva a csomagolása.. nagy csalódás.
A rúzsaiból viszont volt teszter azok szépek ezért is gondoltam......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Életem egyik legrosszabb "smink terméke"
Jónak tűnt mert olyan szépen van megcsinálva a csomagolása.. nagy csalódás.
A rúzsaiból viszont volt teszter azok szépek ezért is gondoltam......

anetta.filip

2018. szeptember 29.

3 árnyalatban kapható: rózsaszín, ezüst ès arany. Szép, metàlosan fénylő színek. A rózsaszínt próbáltam ki, rajtam nagyon tartós is volt, de karakterem miatt a matt fekete változatot tervezem inkàbb beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.