3 Concept Eyes

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos, lágyan elterülő finish-sel rendelkező folyékony ajakrúzs, mely elérhető egészen a természetesebb nude árnyalatoktól, a tompított rózsaszíneken, az élénk piroson, a merészebb árnyalatokig.

10 árnyalatban kapható

seppunkata

2019. szeptember 4.

Annyira el vannak ettől ájulva az emberek, gondoltam kipróbálom én is, és a borsos ára ellenére rendeltem egyet. A #Daffodil-ra esett a választásom, szerencsére pont olyan az árnyalata mint ahogyan reklámozták a képeken, szóval nem csalódtam. Állagra tényleg nagyon bársonyos, könnyű érzetű, sokszor el is felejtem, hogy van valami a számon. Ami nekem kicsit fura, hogy már-már annyira krémes és selymes a tapintása, hogy műnek érzem. Mintha tele lenne szilikonnal. (de most néztem, hogy TÉNYLEG van benne szilikon, pedig azt hittem csak hallucinálok)
Ha használt már vki szilikon alapú primert arcra, akkor ahhoz tudnám hasonlítani, ugyan olyan selymes "mű" állagú.
Egyébként tetszik hogy ennyire kisimítja az ajkaimat, és nagyon szép az összes árnyalat. Egy #NewNude árnyalatot azért még lehet beszerzek, mert az nagyon csábít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.