4711

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ila, Módosítva: 2014. július 25.

lllatösszetevők: pomelo, neroli, lótuszvirág, pisztácia virág, írisz, rózsaszín bors, szantálfa, vanília, pézsma

xeni95

2017. április 18.

Én csak most találkoztam vele de nagyon tetszik! :)
Esetleg Magyarországon DM-ben lehet még kapni? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Én csak most találkoztam vele de nagyon tetszik! :)
Esetleg Magyarországon DM-ben lehet még kapni? :)

Izar

2017. január 18.

2017-01-18 update: Nyáron vettünk a munkahelyemen az üzlethelységbe levegőillatosító spray-t valami lagúna illatban, és ahogy elmentem mellette, bevillant, hogy milyen ismerős az illata. Hát kérem Wunderwasser egy az egyben. Mivel picit túlzásnak tartom, hogy légfrissítő illatom legyen, ezért marad az 5 helyett a három csillag.

KM-en vettem egy nagyon kedves eladótól egy 50ml-es üveggel nemrég. Finom, vizes illat, némi virágos beütéssel, de nem feltétlenül nevezném tisztaság illatnak. Közel jár hozzá, elismerem, de nekem valamiért mégsem az. Annál virágosabb és egy hangyányit összetettebb.
Rajtam ráadásul brutál tartós: reggel egy fújás a ruhámra, amihez a csuklóimat is hozzáérintem, és egész nap érzem magamon, még késő este is. Valamiért nem szokja meg az orrom, de szerencsére nem is irritál, nagyon kellemes mindennapi illat, tavaszra és nyárra tökéletes.
Az egyetlen dolog, amivel viszont nagyon nem vagyok kibékülve az a kupakja: ki találta ki ehhez a csinos, áttetsző víz-kék üveghez ezt a förtelmes betonszürke kupakot??? Sebaj, emiatt azért csillagot nem vonok le. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

bobbys

2016. november 24.

Eau de cologne, tehát 1-2 óránál tovább ne számíts az illatozásra. Imádom. Először valami magazinban találkoztam vele és már akkor tudtam, hogy ez szerelem első szaglásra. Nem harsány illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Csilike79

2016. november 9.

Pont tegnap láttam a DM-ben, ott már egy ideje akciós, most épp 1499 Ft volt. Én itt vettem, és szeretem.
Kellemes, üde illat, én ezeket szeretem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Kellemes, üde illat, én ezeket szeretem a legjobban.

fcsenge

2016. június 16.

Kellemeske, de nem. Olyan illata van, mint a túlklórozott medencéből való kievickélés után a törülközőnek, mivel felitatom a harmatot habtestem bájairól. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

kikcse

2016. május 25.

Tegnap leltem rá a DM-ben, még mindig akciós! Ennyi pénzért nem tudtam otthagyni! :) Először az üvege tetszett meg, a nagyon szép kék és a vízcsepp forma. Az illatát nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes lesz, mert volt, hogy az üveg miatt szaglásztam meg egy parfümöt, és hát csalódás volt. De itt nem! Mellette volt a polcon a BURBERRY - BODY parfümje, azt előtte szagoltam, és a két illat számomra nagyon hasonló. Ezért is került rögtön a kosárba, mint olcsóbb megoldás (Burberry a kívánságlistára felírva). Reggel fújtam be magam, de még mindig érzem magamon és nagyon tetszik! :) Soha nem szerettem a "Rám figyeljetek!" erőszakos, erős illatokat, az nem az én világom. Igaz az első fújások után, olyan 10 percig egy kicsit pacsulinak érezem magamon, túl virágos, de ez szépen lecseng, és marad a kellemes, lágy, tiszta illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

doorika8

2016. május 15.

Nekem ez a rohangálós parfümöm, amikor nem akarok drágábbat magamra fújni, mindig ő segít ki. Árban, kiszerelésben nekem mrgfelel, a csomagolása kicsit egyszerű. Régóta használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

GNóri

2016. április 8.

Most akciós a DM-ben, 2499ft az 50ml, így gondoltam ennyi pénzért teszek vele egy próbát. Olyan kis semmilyen, tiszta, frissítő, most jöttem a zuhany alól illat. Mostanában sokszor van olyan hangulatom, hogy unom a parfümjeimet, vagy nem kívánok magamon különösebb illatot, így ez a parfüm teljesen jókor jött, ráadásul jól esik most a meleg időben is. Egyedül azt bánom, hogy a tartóssága szinte nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

mplaura89

2016. április 7.

Egy kellemes, rohangálós napokra elfújkálós kis könnyed nyári illatka. Nincs benne semmi extra, nem is valami tartós, de kellemes az illata. Rajtam leginkább a lótusz és a citrusok dominálnak. Eléggé lineáris illat, az idő elteltével picit krémesedik, de alapjában véve frissítő tisztaságillat. Nem egy drága parfüm, így nem bánom, hogy van egy belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

mellonin

2016. február 8.

Első próbálkozáskor nem voltam annyira oda érte, de mivel olcsó volt megvettem, majd egyszer jó lesz valamire alapon. Ma "élesben" rendesen magamra fújtam és pár óra elteltével elkezdett nagyon hasonlítani egy korábbi parfümre. Vaníliás-mézes kellemesség, pedig a vaníliáért annyira nem rajongok. Aztán rájöttem, hogy a ruhán nálam teljesen dolce and gabbana the one illata lett. Ne kérdezzétek hogy, de nekem teljesen olyan az illata. Tartóssága egész jó, reggel és délután fújtam belőle és ruhán még este is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)