Best of Beauty 2019

A'PIEU

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű fényvédő gél 65%-ban hidratáló és ápoló összetevőkkel. Kiemelkedően magas fényvédelemmel (SPF50+PA+++).

Száraz, érzékeny bőrre is használható.

aalexaa

2019. július 3.

Eredetileg a "sima" változatot néztem ki, de aztán valamiért mégis ezt rendeltem meg még tavaly nyár elején és egyáltalán nem bántam meg. Könnyű állagú, kicsit naptejes illatú, ami szerencsére gyorsan elillan. Nem zsírosítja a bőrömet, valamennyire hidratál is, ebben a hőségben én nem is kenek alá hidratálót. Rendesen véd (bár nem szoktam sokat napon lenni), nem pirultam meg egyszer sem, sőt idén a szeplőim sem jöttek elő a téli állapotnál jobban (ezt mondjuk sajnálom, szeretem a szeplőket, de valamit valamiért :D). Sminkelni is szépen lehet rá. Jó áron adnak nagy mennyiséget, már újra is vettem idénre is, maradok is ennél, számomra ez a tökéletes fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

bogczi

2016. október 18.

Imádom!
A bőröm alapvetően nagyon zsíros, tágak a pórusok az orromon és körülötte, illetve az államon is. Féltem mindig a fényvédőktől, hogy csak eltömítik őket és jönnek a gümők, de kellemeset csalódtam. :)
Kicsit naptejes állagú, nem olyan sűrű, picit folyós, nagyon jól kezelhető. Azonnal beszívódik, enyhén "naptejes" illata van, de nem zavaró. Nem hagy zsíros érzetet és egyáltalán nem fénylik tőle a bőröm, teljesen beszívódik, így nem marad fehér réteg a pofimon. Nem zsírosít, ami nekem áldás, sőt, kicsit mintha kevésbé zsírosodna és fénylene a bőröm, szóval nekem favorit lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Imádom!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.