A'PIEU

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű fényvédő gél 65%-ban hidratáló és ápoló összetevőkkel. Kiemelkedően magas fényvédelemmel (SPF50+PA+++).

Száraz, érzékeny bőrre is használható.

Amadea

2020. szeptember 27.

Hirtelen ötlettől vezérelve rendeltem meg, a sárga tubusos verziójából már kettőt elfogyasztottam, gondoltam, biztos ebben sem lesz alkohol. Sajnos a slendriánságomnak meglett a böjtje: ott vigyorog az INCI harmadik helyén... egy életem, egy halálom, ha irritálni fog, majd elkenegetem a testemre, de én első körben emiatt ki nem dobok egy koreai fényvédőt.
Nem tapasztaltam, hogy szárítana (a szemem környékén sem), ezért a teljes tubust elhasználtam. Könnyű állagú, enyhe illatú gél, ami gyorsan beszívódik, az én kombinált bőrömön hagy maga után egy fényes réteget, de primerrel-púderrel tudtam orvosolni a problémát. Bármilyen alapozóval vagy BB krémmel tudtam párosítani, egyik sem kukacosodott rajta.
Mivel jobb az óvatosság, nem fogom újravenni, de örülök, hogy végül bizalmat szavaztam neki és hű társam volt a nyáron.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

svekits

2020. április 17.

Használom ezt is meg a narancssárga változatot is. Ez folyósabb, vizesebb, mondjuk a Biore vizes fényvédőjéhez hasonlítanám, csak nincs tisztítószer szaga és amúgy jobban is szeretem a narancssárgánál, mert jobban ül rajta a smink. Nagyon könnyű eldolgozni, könnyű viselet, nem hagy fehér réteget, nyaraláskor mindig ezt viszem magammal. Kellemes szép fényt ad a bőrnek, nem mattít, de nem is zsírosít, könnyű rá sminkelni. Nagyon szeretem, soha nem égtem le vele, pedig vízparton is használtam, nyári kiránduláson is. Idén nyárra is beszereztem egy dobozzal, hogy legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

bendi13

2019. július 27.

Imádom, hogy ennyire szuperül hidratál! Sajnos az én bőrömre nem tökéletes, mert nagyon zsíros a bőröm alapból is. Ha ezt rákenem, akkor nagyon fénylik tőle a bőröm. Mondjuk engem ez nem zavar annyira, mert számomra a fényvédelem fontosabb, mint az, hogy fénylik-e az arcom. Valószínűleg újra fogom venni, mert gyakorlatilag nincs illata, szuperkönnyed àllaggal rendelkezik, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

aalexaa

2019. július 3.

Eredetileg a "sima" változatot néztem ki, de aztán valamiért mégis ezt rendeltem meg még tavaly nyár elején és egyáltalán nem bántam meg. Könnyű állagú, kicsit naptejes illatú, ami szerencsére gyorsan elillan. Nem zsírosítja a bőrömet, valamennyire hidratál is, ebben a hőségben én nem is kenek alá hidratálót. Rendesen véd (bár nem szoktam sokat napon lenni), nem pirultam meg egyszer sem, sőt idén a szeplőim sem jöttek elő a téli állapotnál jobban (ezt mondjuk sajnálom, szeretem a szeplőket, de valamit valamiért :D). Sminkelni is szépen lehet rá. Jó áron adnak nagy mennyiséget, már újra is vettem idénre is, maradok is ennél, számomra ez a tökéletes fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

bogczi

2016. október 18.

Imádom!
A bőröm alapvetően nagyon zsíros, tágak a pórusok az orromon és körülötte, illetve az államon is. Féltem mindig a fényvédőktől, hogy csak eltömítik őket és jönnek a gümők, de kellemeset csalódtam. :)
Kicsit naptejes állagú, nem olyan sűrű, picit folyós, nagyon jól kezelhető. Azonnal beszívódik, enyhén "naptejes" illata van, de nem zavaró. Nem hagy zsíros érzetet és egyáltalán nem fénylik tőle a bőröm, teljesen beszívódik, így nem marad fehér réteg a pofimon. Nem zsírosít, ami nekem áldás, sőt, kicsit mintha kevésbé zsírosodna és fénylene a bőröm, szóval nekem favorit lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Imádom!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.