A'PIEU

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2019. május 16.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Alkoholmentes fizikai fényvédő krém.

galivali

2019. május 15.

Könnyen beszívódik, nem hagy látható réteget maga után. Jól lehet rá sminkelni. Kicsit lehetne nagyobb a fényvédelem, de munkanapokon tökéletes. Az ára meg több mint barátságos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

hambi

2019. május 10.

Új csomagolása van, világos rózsaszínes. Nagyon élvezem felkenni, rásminkelni, viselni. Kellemes. Eddigi legjobb a NIOD Survival 30 után. De nemis annyiba kerül ám :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

tara95

2019. április 21.

Amikor 1400 ft volt az ebayen, nem tudtam ott hagyni. Őszintén meg vagyok lepve.

A tubus a szokásos, semmi extra, de jól használható.

Maga a fényvédő egészen érdekes, sűrű, eldolgozás közben mégis légies, könnyű, olyan mint a tejszínhab :D pillanatok alatt felvittem a két ujjpercnyi mennyiséget, semmilyen fehér réteget nem hagyott maga után. Nagyon kellemesen hidratál, de nem leszek diszkógömb tőle.

Összességében szerintem ez egy tökéletes darab télre az állaga, hidratálása és a (SAJNOS) megszokottnál picit kevesebb fényvédelme miatt. Csak ezért nem fogom állandóként kikiáltani, nyárra nekem ez a védelem nagyon kevés. Egyébként tényleg remek.

Hosszabb használat után vettem észre, (főleg hogy elég nagy mennyiséget viszek fel) hajlamos ragacsossá válni. Beszívódik, de kell hozzá 10-15 perc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

A tubus a szokásos, semmi extra, de jól használható.

BLili

2019. április 7.

Nekem nem jött be, valószínűleg a parfüm miatt, csípi egy kicsit a bőrömet és ki is pirulok tőle. Nagyon sajnálom, mert nagyon tiszta termék egyébként, és végre egy fizikai fényvédő, ami szépen, teljesen beivódik. Mivel utóbbi tulajdonsága eddig teljesen egyedülálló, három csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

anneshirley

2019. március 2.

Szuperjó tisztán ásványi fényvédő olcsón. Könnyen kenhető, nem irritál, nem zsíros érzetű, de nem is szárít, sminkelhető. Hozzáteszem, hogy csak télen használtam, nem tudom, a nagy melegben hogyan viselkedik. A fehérre meszelésről inkább nem nyilatkoznék, mert fényvédő legyen a talpán, amelyik nálam is fehérebb. Annyit tudok felhozni ellene, hogy a fényvédelme egy kicsit kevesebb, mint amit igényelnék, valamint illatosított. Utóbbi megszokható, mert az édeskés-citrusos illat enyhe és nem sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Agnyecko

2019. február 15.

Egy tubus fogyott el eddig, a City Block-kal váltva használom. Tényleg van kis szaga, tényleg picit fehér felkenéskor, de ezek gyorsan eltűnnek, sminkelni is lehet rá. Nem irritál, szerintem nem zsírosítja a bőrt, az spf 32 nekem megfelel, úgyhogy férjem megrendelte nekem a következő adagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Linnn

2018. december 8.

Néhány hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Azt hittem, sosem fogok normális fizikai fényvédőt találni, de azt hiszem, most megtaláltam. Nem zsíros, nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni, szépek az öszeteveői és árban sem túl vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Anheszenamon

2018. december 2.

Nemrég kezdtem használni ezt a fényvédőt, de hamar megszerettem. Könnyen és gyorsan beszívódik nem hagy fehér réteget és ami számomra fontos, hogy szépen lehet rá sminkelni is. Az illatanyagot kihagyhatták volna, de így is megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

cattitude

2018. július 30.

korrekt kis fényvédő - szó szeirnt kis, az emberes méretű japán tubusokhoz képest, amikhez hozzászoktam, nagyon picike adag. egyelőre csak néhányszor használtam, szóval még jövök updatelni, bár most nagyon jól el vagyok látva fényvédőügyileg :)
sminkmentes napokra vettem ezt a fizikai fényvédőt, ha sminkelek, a abb-krémemben vagy már fényvédő, tehát az alá inkább kémiait használok.
jó illatú, könnyen kenhető krém, hálistennek nem hagy fehér nyomot az arcon akkor sem, ha bőségesen kenem (márpedig fényvédőt csak így érdemes). az arcom nem fulladozik alatta (bár ebben a melegben azért lehet nem lesz olyan komfortos). az arcom nem égett le. pattanásokat (eddig) nem okozott.
csak azért 4 csillag, mert a japán fényvédők jobban beváltak és ár-érték arányban is jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Csobanka

2018. június 16.

Sebes, tágpórusú arcomra kerestem naptejet. Szerettem volna fizikai fényvédelmet, alkohol és szilikon mentes összetevőkkel. A gyógyszertáros rögtön a kezembe akart nyomni egy minden "tiltott szert" tartalmazó krémet.

Hosszabb-rövidebb "kutatómunkát" követően, ezt vettem meg ebayről. Nyomkövetéssel közel 4000 forintom bánta.

Sajnos szilikon van benne de csak minimálisan lett mitesszeresebb a bőröm. Egyébként nem rossz, sok antioxidáns is van benne. Nem zsírosít, könnyed aloés gélt használok előtte.

Viszont szeretném figyelmeztetni a hozzám hasonlóan frissen napvédőző hölgyeket, hogy a bőr víz mellett sokkal nagyobb veszélynek lesz kitéve, mert nem lesz hozzászokva a napsugárzáshoz, mert a kis dózisoktól "megvédte" ez a krém. Természetes vízfelületbe csobbanáskor pedig le kell mosni a napvédőt, nehogy tönkretegye a krém az élővilágot, filmréteget vonva a vízfelületre. Bár ez talán csak a kémiai fényvédőkre igaz vagy minden krémre? Ha valaki tudja írja majd meg ;)
Egy szó, mint száz, nyaralás vagy strand előtt érdmes egy szolizást beiktatni.

Sajnos nem vagyok biztos, hogy valóban hasznos-e ez a termék, vagy annyi előnye van, mint hátránya. Egyelőre megelőlegezek 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Egy szó, mint száz, nyaralás vagy strand előtt érdmes egy szolizást beiktatni.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Squalane eo 1 0