AA

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stressz és öregedés látható jeleit viselő bőrre, hypoallergén. 96%-ban természetes összetevők, nem tartalmaz genetikailag módosított növényi kultúrákból való kivonatokat, éter- és ásványi olajokat, kőolaj származékokat, parabéneket, alkoholt, szintetikus színezékeket és illatkompozídiókat.

Az erőteljes antioxidációs hatású, flavonoidokban és antocianidokban gazdag organikus csipkebogyó olaj hatékonyan csökkenti a bőröregedés jeleit. Természetes C-vitamin tartalmánál fogva serkenti a kollagén szintézist, javítja a bőr tömörségét, valamint erősíti a hajszálerek falát, ezáltal csökkenti a szemkörnyéki püffedtséget és a sötét karikákat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

claudia.nyilas

2014. július 11.

Gondoltam egy teljesen bio termék csak jó lehet, de sajnos kevéskének éreztem. De nem kész ráfizetés, csak nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Rityy

2013. január 20.

Egy hónapja használom. Irritációt nem okoz, pedig a szemem érzékeny. Jól hidratál, selymes lesz a bőröm. Pozitívum még a szép összetevők. De a sötét karikákon nálam nem segít. Ráncaim nagyon nincsenek, így nem látok ilyen változást. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Livomivo

2012. december 4.

Én elhasználtam egy teljes tubussal, de semmilyen irritációt nem okozott. Szépen feltöltötte a bőrt, selymes érzést hagyva maga után. A dehidratáltság megszűnt, de nem okozott látványos hatást, mivel nincsenek sötét karikáim, a puffadt szemekkel pedig nem tudott mit kezdeni. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

hgera

2012. október 26.

Sajnos a pöttyök nálam is megjelentek a használata során a búzavirágos verziótól. Többször félre raktam, majd újra kezdtem, de 2 nap után mindig megjelentek a pöttyök :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

sammy

2012. március 9.

Kellemes, enyhe illatú krém, könnyen terjed, 3.800 Ft-ba került. Nagyon érzékeny bőröm van, de ez a krém eddig még nem okozott gondot. Hatásfokáról még nem igazán tudok beszámolni, majd pótlom, egyelerőe 5-ös, mert finom az illatt és nem dagadt fel a szemhéjam :)
Egyébként minden érzékeny bőrűnek ajánlom figyelmébe a márkát, elérhető áron nagyon széles termékkínálatuk van, sajnos felét nem kapni Mo-n. a kaphatónak egy kis része az ECO natúr termékcsoport.
Update:
visszafokozom, mert bár finom, selymes érzést ad, nem igazán tudott mit kezdeni a dehidratáció vagy nem tudom mi okozta pattanásszerű pöttyeimmel és a viszketésen se segített. Viszont nekem kriminális bőröm van, nem biztos, hogy irányadó a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.