Aden Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2012. december 13.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Dúsító és göndörítő szempillaspirál. Az egyedülállóan kifejlesztett kefének köszönhetően a szempillák drámaian göndörré és még dúsabbá válnak. E-vitamin és bambuszkivonat tartalma ápolja és erősíti a szempillákat.

Kósza

2019. április 2.

Barna színben vettem meg.
Elsőre...nos nem látom, hogy nyitogatva lett volna, de furcsa a festék állaga, nehéz valahogy. Túl sűrű. Első felkenésre szörnyű volt, tapadt össze és kis szemcsék voltak mindenütt.
Próbálgattam úgy, hogy letöröltem és kentem újra, óvatosan fel lehet úgy vinni, hogy természetes legyen a hatása, de nincs extra hatás.
Ez azért is zavaró, mert 1700ért vettem és ilyen áron drogériában már lehet találni ennél jobbat is.
Majd még meglátjuk. De érdekelne, más is ilyennek látta az állagát? Nem is krémes, hanem olyan furán tömör..nem tudom jobban megfogalmazni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Barna színben vettem meg.

annasz

2017. április 14.

Nagyon jó! Ajánlanám mindenkinek. Könnyű vele dolgozni és hatalmas pillákat csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Catn0va

2016. október 14.

Ez az Intelligent Mascara spirál nekem kék színben van meg, azonban a sajátomnak kicsit más az összetevő listája, az enyém tartalmaz ricinus olajat. Egy éve van meg, még maradt benne valamennyi festék, korábban nagyon szerettem. Emlékszem, elsősorban a keféje kialakítása ragadta meg a színe mellett a figyelmemet, ezért vettem meg. Gyönyörűszép kék színe van. Kicsit mindig pergett, de sosem volt vészesen zavaró. Inkább egy év elteltével az, mert érződik az állagán, hogy már nem friss a festékanyag, besűrűsödött. Ettől függetlenül még most is örömmel veszem elő, ha kék színre vágyom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Londa

2016. április 7.

Nagyon szerettem,tobbszor is megvasaroltam egymas utan, azota kenytelen voltam valtani mivel ahol elek nincsenek Aden termekek. Nekem sikerult a szempillaspiralt ugy felkennem, hogy ne ragadjanak ossze azok. Nincs okom panaszra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

deccs91

2016. március 10.

Sajnos annyira nem vált be, gyönyörű hosszú pillákat csinál, de összetapasztja őket és a végén még egy kis fekete csomó is szokott lenni, amit le kell törölni használat után. Nem fogom kidobni, mert használható, és egy kis utómunkával szép pillákat lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Emike

2015. július 28.

Update: nem, sajnos mégsem vált be :( Reggelente megkínlódok vele, mert nagyon összetapasztja a pilláimat, sokszor nem is tudom szépen elrendezgetni őket, és nem túl esztétikus a látvány, ráadásul a nap végére már potyog is.

Félve rendeltem meg ezt a spirált az aden oldaláról, de mivel egy áráért kettőt kaptam, így az 500 ft összeg nem volt túl sok érte, ha mégsem válna be. De nem így történt. Mikor először használtam, döbbenten álltam a tükör előtt h mekkora szempillákat varázsolt. Amúgy is hosszú pilláim vannak, de neki köszönhetően vmi elképesztően nagyok lesznek. Kicsit még összetapasztja a pilláimat, de ezt annak tudom be h még eléggé tele van a tubus ( a Lash Princessel is ugyanígy jártam).
Szóval én teljesen elégedett vagyok vele, egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Szóval én teljesen elégedett vagyok vele, egy próbát mindenképp megér.

pinkynadi

2015. július 1.

Azt kell mondjam, hogy rengeteg spirált próbáltam márkásabbaktól az olcsóbb kínaiban kapható cuccokig. Ezt igazából két ízben vettem meg, mert az ára nem volt olyan, hogy ne érjen meg egy ilyen próbát. Vettem egyet magamnak és eléggé meglepett, hogy ilyen jól teszi a dolgát, mert az ilyen "hiperszuperülcsinálmindent" című dolgok nagyon sokszor nem váltanak be egy-két vagy több hozzájuk fűzött reményt. Szépen hosszított, dúsított és nagyon szép fekete volt. A tartósságával sincs semmi baj, nem pereg. Egyedül annyi, hogy néha picit nehéz lemosni, de ezért nem éri meg levonni.
Vettem ezután egyet az egyik barátnőmnek aki nemhogy nem szokott sminkelni, soha nem is tanult meg. Karácsonyra állítottam össze neki egy "kezdő csomagot" és miután teszteltem ez is egyértelműen belekerült. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Hoogie

2014. február 1.

Nem volt rossz, de azóta már találtam 3x jobbakat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Nem volt rossz, de azóta már találtam 3x jobbakat!

Babuin

2013. december 8.

Ez egy nagyon jóóó spirál..nem ragaszt, tartós,nem pereg, a festék állaga, a kefe nagyon jó, az ára verhetetlen..de van vmi összetevője, amire sajnos allergiás lehetek,mert kicsit égeti a szemem és könnyezem..elviselhető de ha nem muszáj inkább nem használom,pedig annyira jóóó :/
Anyum használja így, ő is dícséri..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Anyum használja így, ő is dícséri..

szambi

2012. december 6.

Potom 800 forintért 10 ml-ert kapunk és nem is rossz! Kicsit le is döbbentem, mikor az újabban rajtam úrrá lett márkasznobságom ellenére megvettem ezt, és minden felmerülő kétségemet félredobva meg kellett állapítanom, hogy ez egy tök jó cucc.
Na azért "falszlesseffektet" ne várjatok tőle, de a végeredmény egész szép.
A festék gyorsan szárad, így a rétegzést illik kicsit gyorsabban megejteni, ha már több rétegre vágyik az ember halandó leánya szeme pillájának túldramatizálásához.
Tartóssága abszolút ötös, szerény személyem nem tapasztalt (dob) pergést (sem mikor felkentem), morzsolódást meg egyebet.
Eleinte kicsit tartottam attól, hogy na majd a kezdeti elégedettségem után végigkönnyezhetem a munkába vezető utat, és persze nem a meghatottságra gondolok itt, de szerencsére nem jött el ez a pillanat. Nagy örömömre semmilyen irritációt nem fedeztem fel.
Ja! Szilikonkefés. Ezt az információt mindenki saját maga dolgozza fel.
Na ne csak jókat mondja itt róla, szóval annyit meg kell jegyezzek, bizony előfordulhat, hogy tapaszt, de viszonylag ritkán és csak több rétegben. Ha kikísérletezzük ezt a száradás/felkenés tér-idő kontinuumban mérhető arányát és módszerét, akkor szerintem a többség igazán elégedett lehet ezzel a termékkel.
Az egész elfogadható összetevőkről nem is beszélve. Én úgy gondolom meg kell érdemelje a max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

Na azért "falszlesseffektet" ne várjatok tőle, de a végeredmény egész szép.
Ja! Szilikonkefés. Ezt az információt mindenki saját maga dolgozza fel.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.